Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 31 października 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Santander Bank Polska lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Konto Jakie Chcę z rekordowym bonusem 300 zł + 530 zł w pozostałych promocjach konta osobistego w Santander Bank Polska!.

Do 150 zł za wpływ wynagrodzenia na Konto Konto Jakie Chcę lub Konto Select w Santander Bank Polska + kilkaset złotych w kumulacji promocji

Łączy wieloletnie doświadczenie w pracy redaktora z entuzjazmem dla wszystkiego, co nowe. Specjalizuje się w tematyce finansowej i prześwietlaniu bankowych ofert.
Do 150 zł za wpływ wynagrodzenia na Konto Konto Jakie Chcę lub Konto Select w Santander Bank Polska + kilkaset złotych w kumulacji promocji

Do czterech razy sztuka? Santander Bank Polska po raz kolejny proponuje premię za przeniesienie wynagrodzenia. Wystarczy, że otworzysz konto osobiste i przeniesiesz do Santandera swoje uposażenie, a w nagrodę otrzymasz 150 zł. Sprawdź zatem, co konkretnie musisz zrobić, aby zgarnąć bonus.

To już kolejna edycja promocji „150 zł za konto z wynagrodzeniem”. Z obecnej oferty specjalnej możesz skorzystać do 31 października 2019 r. (tego dnia upływa termin składania wniosku o konto).

Decydując się na udział w promocji, będziesz mógł też skorzystać z równoległych akcji banku i powiększyć swój zysk o kilkaset złotych! Brzmi intrygująco? W dalszej części artykułu znajdziesz opis pozostałych ofert.

Kto może skorzystać z promocji?

Zacznijmy jednak od kluczowej informacji, czyli kto może wziąć udział w najnowszej akcji. Zgodnie z regulaminem z oferty specjalnej mogą skorzystać wyłącznie osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, o ile po 1 kwietnia 2018 r. nie były posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego prowadzonego w złotówkach w Santander Bank Polska (w przypadku nowo otwartych kont wspólnych warunek ten dotyczy każdego współwłaściciela rachunku).

Jeśli masz lub miałeś w Santanderze rachunek oszczędnościowy, nie musisz się martwić – ten fakt nie wyklucza Cię z promocji.

Przelewasz wynagrodzenie – dostajesz nagrodę

Podstawowym warunkiem ubiegania się o premię jest założenie konta osobistego w Santanderze. Do wyboru są: Konto Jakie Chcę z Kartą Dopasowaną lub Konto Select z kartą Visa Select. Oprócz tego musisz zrealizować trzy proste zadania. Oto one:

Drukuj

Co jeszcze powinieneś wiedzieć?

Kilka informacji uzupełniających: Pamiętaj, że do otrzymania całej nagrody - czyli 150 zł - konieczne będą 3 wpływy wynagrodzenia w 3 kolejnych miesiącach. Jeśli więc złożysz dyspozycję późno – np. w grudniu lub w styczniu - otrzymasz odpowiednio niższą premię.

Może też się zdarzyć, że w którymś z 3 kolejnych miesięcy przelew w wymaganej wysokości nie trafi na Twoje konto. Nie pozbawi Cię to prawa do nagrody w kolejnym okresie, choć - jak zapewne się domyślasz – obniży to wysokość Twojej gratyfikacji.

I jeszcze jedno - jeśli w trakcie trwania promocji zamkniesz konto, automatycznie stracisz prawo do premii. Nie rezygnuj więc z rachunku przed otrzymaniem nagrody, bo wtedy przepadnie Ci cała nagroda :-)

Bonus jest zwolniony z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych i nie musisz go zgłaszać w urzędzie skarbowym.

Konto Jakie Chcę – co warto o nim wiedzieć?

Sztandarowy rachunek Santander Banku plasuje się w ścisłej czołówce naszego rankingu kont osobistych. Poniżej przedstawiamy jego parametry.

Jak widzisz, wystarczy, że w danym miesiącu wykonasz co najmniej 5 transakcji kartą, a konto i karta staną się bezpłatne. Jeśli nie ukończyłeś 26 lat, dodatkowo nic nie zapłacisz za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju. Osoby starsze za darmo skorzystają jedynie z maszyn Santander Bank Polska.

Zwróć także uwagę na darmowe przelewy natychmiastowe, z których możesz korzystać bez żadnego limitu. To prawdziwy ewenement na polskim rynku bankowym.

Mówiąc o atutach konta, warto wspomnieć także o nowoczesnej aplikacji mobilnej. Można się do niej logować odciskiem palca, wykonać w niej wszystkie „codzienne” operacje bankowe, zapłacić za miejsce parkingowe czy kupić bilet komunikacji miejskiej.

Kumulacja nagród

Jednak prawdziwą „wisienką na torcie” są dostępne w ramach konta promocje. Dzięki nim łączna wartość Twoich nagród może wzrosnąć o kilkaset złotych. Zawsze warto rozpocząć - jeśli jest dostępna w danym momencie - od akcji z premią za założenie konta.

Ponadto – już po założeniu rachunku możesz w prosty sposób zdobyć 25 zł miesięcznie, czyli do 300 zł w ciągu roku – wystarczy, że będziesz opłacał z niego rachunki za prąd, gaz czy telefon. Po trzecie – możesz przystąpić do programu poleceń, w którym do zgarnięcia jest 80 zł za otwarcie konta z polecenia i taka sama premia za każdą skuteczną rekomendację. Sprawdź warunki poszczególnych akcji i rozważ, czy nie warto skorzystać także z dodatkowych ofert.

Twój pracodawca płaci, Ty otrzymujesz nagrodę

Wyjątkowo proste zasady i całkiem niezła premia – to naszym zdaniem podstawowe atuty promocji „150 zł za konto z wynagrodzeniem” w Santander Bank Polska. Już za samo założenie Konta Jakie Chcę i przeniesienie wynagrodzenia możesz otrzymać bardzo przyzwoity zastrzyk gotówki, jeśli jednak zdecydujesz się na udział w pozostałych akcjach, Twój zysk może wynieść znacznie, znacznie więcej. Sumaryczna pula nagród wynosi bowiem 680 zł, co czyni taką łączoną ofertę jedną z najbardziej hojnych na rynku bankowym.

Dodajmy w tym miejscu, że sami skorzystaliśmy z wcześniejszej edycji promocji (wówczas premia była wyższa i wypłacana w ratach po 50 zł). W trakcie realizacji zadań nie napotkaliśmy problemów i w ustalonym czasie otrzymaliśmy nagrodę. Oto dowód:

 

Kliknij, aby powiększyć

Wierzymy, że tym razem będzie podobnie i również Ty już za kilka miesięcy będziesz mógł się cieszyć swoją premią (bądź ich kumulacją). Powodzenia :-)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin 150 zł za konto z wynagrodzeniem - IV edycja

O banku

Santander Bank Polska powstał w wyniku fuzji Banku Zachodniego S.A. z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym S.A w 2001 roku. Od 1 kwietnia 2011 r. jest częścią Grupy Santander – jednej z największych w Europie i na świecie. Wartością dla banku jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.

Czytaj więcej

Komentarze