Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

150 zł za wpływ wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę / Konto VIP w Santander Bank Polska

150 zł za wpływ wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę / Konto VIP w Santander Bank Polska
Źródło: strona promocji

Trzecia edycja promocji „150 zł za konto z wynagrodzeniem” potrwa do 31 lipca 2019 r. W tym dniu upływa termin przystąpienia, tzn. otwarcia Konta Jakie Chcę lub Konta VIP oraz złożenia dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Promocja prawie dla każdego

Zacznijmy jednak od podstawowego pytania: kto może wziąć udział w akcji? Warunkiem stawianym przez bank jest pełna zdolność do czynności prawnych oraz nieposiadanie żadnego rachunku osobistego prowadzonego w złotych w okresie od 1 kwietnia 2018 do 5 maja 2019 r.

Musisz przyznać, że ten warunek nie jest szczególnie restrykcyjny. W praktyce z oferty mogą skorzystać nawet klienci Santandera, pod warunkiem, że posiadanym przez nich produktem nie jest konto osobiste. Posiadanie np. rachunku oszczędnościowego nie stanowi żadnego problemu.

Jeszcze więcej premii z kontem osobistym!

Premią w tej promocji jest 150 zł w formie przelewu na konto. Zapewne ucieszy Cię fakt, że może to być dopiero początek bonusów otrzymanych z nowo otwartym rachunkiem osobistym.

Jako posiadacz takiego konta możesz zacząć polecać je znajomym, co wiąże się z premią w postaci 80 zł za każde skuteczne polecenie (+ dodatkowe 100 zł za każde 10 rekomendacji). Z dokładnym opisem programu „Polecam mój Bank” zapoznasz się tutaj.

Konta Jakie Chcę dotyczy także inna promocja, w której bank przyznaje 1% zwrotu za rachunki za media. Maksymalnie można „odzyskać” 25 zł miesięcznie, a więc nawet 300 zł rocznie!

150 zł za wynagrodzenie: jak je zdobyć?

Wróćmy jednak do promocji z premią za wpływ wynagrodzenia. Oto warunki, które należy spełnić:

Krok 1
Krok 1

Do 31 lipca 2019 r.:

  • złóż wniosek o Konto Jakie Chcę na tej stronie (w promocji możesz również otworzyć Konto VIP) wraz z kartą Dopasowaną i dostępem do bankowości elektronicznej,
  • podaj numer telefonu i adres e-mail do kontaktu, nie wyrażaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych oraz wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (e-mailem i telefonicznie) i kontakt drogą elektroniczną,
  • podpisz umowę o otwarcie rachunku.
Krok 2
Krok 2

W miesiącu podpisania umowy o prowadzenie rachunku złóż za pośrednictwem infolinii banku lub w serwisie transakcyjnym dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na nowo otwarte konto.

Krok 3
Krok 3

W każdym z 3 miesięcy po złożeniu dyspozycji:

  • dopilnuj, by na Twoje konto wpłynęło wynagrodzenie lub renta, emerytura, świadczenie ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w jednorazowej wysokości min. 1000 zł oraz
  • wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych przy użyciu karty. Muszą to być płatności w sklepach stacjonarnych (nie internetowych). Nie zostaną uznane transakcje dokonane w kasynach i u bukmacherów.
Nagroda
Nagroda

Premia 150 zł zostanie przelana na rachunek najpóźniej w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków jej otrzymania.

Warto dodać, że pierwszy wpływ wynagrodzenia może nastąpić albo w pierwszym miesiącu po złożeniu dyspozycji, albo w jeszcze kolejnym - ważne, byś ostatecznie zanotował wpływ w 3 kolejnych miesiącach.

Dobra informacja: nawet jeśli w którymś miesiącu nie zanotujesz oczekiwanego wpływu, nadal masz szansę na premię za kolejne miesiące.

Nagroda, która wpłynie na Twoje konto, jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Elastyczne i niedrogie Konto Jakie Chcę

Charakterystyczne dla Konta Jakie Chcę są niskie opłaty i szerokie możliwości dopasowania rachunku do własnych potrzeb i upodobań. Prowadzenie rachunku jest bezpłatnie. Za kartę bank pobierze 3 zł miesięcznie; chyba, że wybierzesz opcję z opłatą 5 zł, możliwą do uniknięcia dzięki wykonaniu 5 transakcji w miesiącu.

Korzystanie z bankomatów Santandera jest bezpłatne, za wypłatę z obcego bankomatu zapłacisz 5 zł. Istnieje jednak możliwość wykupienia miesięcznego pakietu darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce, który kosztuje 7 zł.

Mówiąc o atutach konta, warto wspomnieć aplikacji mobilnej. Można się do niej logować odciskiem palca, wykonać w niej wszystkie „codzienne” operacje bankowe, a nawet zapłacić za miejsce parkingowe czy kupić bilet komunikacji miejskiej.

„Tylko” 150 zł?

Uważni łowcy promocji z pewnością zauważyli, że premia oferowana w tej odsłonie promocji jest niższa od tej, która czekała na uczestników poprzedniej edycji. 150 zł to wciąż sporo, ale szkoda, że bank zrezygnował z 200-złotowych premii… Na dodatek doszedł nieobecny w poprzedniej edycji wymóg dokonywania transakcji kartą (po 5 w każdym z 3 miesięcy).

Mimo wszystko promocyjna oferta Santandera zasługuje na uwagę, zwłaszcza po dodaniu do niej możliwych do uzyskania bonusów w programie poleceń i w promocji ze zwrotem za rachunki.

Niegdyś sami skorzystaliśmy z premii za wynagrodzenie (wówczas była ona wypłacana w ratach po 50 zł) i cała akcja przebiegła bezproblemowo. Oto dowód:

Kliknij, aby powiększyć

Oby tym razem było podobnie. Teraz Twoja kolej!

Przydatne dokumenty

  1. REGULAMIN PROMOCJI 150 ZŁ ZA KONTO Z WYNAGRODZENIEM III EDYCJA

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.