150 zł za wpływ wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę / Konto VIP w Santander Bank Polska

150 zł za wpływ wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę / Konto VIP w Santander Bank Polska Źródło obrazka: strona promocji

Po raz trzeci Santander Bank Polska zachęca potencjalnych klientów do otwarcia konta osobistego, oferując premię za przeniesienie wynagrodzenia. Spełniając warunki promocji, możesz zgarnąć 150 zł.

Trzecia edycja promocji „150 zł za konto z wynagrodzeniem” potrwa do 31 lipca 2019 r. W tym dniu upływa termin przystąpienia, tzn. otwarcia Konta Jakie Chcę lub Konta VIP oraz złożenia dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Promocja prawie dla każdego

Zacznijmy jednak od podstawowego pytania: kto może wziąć udział w akcji? Warunkiem stawianym przez bank jest pełna zdolność do czynności prawnych oraz nieposiadanie żadnego rachunku osobistego prowadzonego w złotych w okresie od 1 kwietnia 2018 do 5 maja 2019 r.

Musisz przyznać, że ten warunek nie jest szczególnie restrykcyjny. W praktyce z oferty mogą skorzystać nawet klienci Santandera, pod warunkiem, że posiadanym przez nich produktem nie jest konto osobiste. Posiadanie np. rachunku oszczędnościowego nie stanowi żadnego problemu.

Jeszcze więcej premii z kontem osobistym!

Premią w tej promocji jest 150 zł w formie przelewu na konto. Zapewne ucieszy Cię fakt, że może to być dopiero początek bonusów otrzymanych z nowo otwartym rachunkiem osobistym.

Jako posiadacz takiego konta możesz zacząć polecać je znajomym, co wiąże się z premią w postaci 80 zł za każde skuteczne polecenie (+ dodatkowe 100 zł za każde 10 rekomendacji). Z dokładnym opisem programu „Polecam mój Bank” zapoznasz się tutaj.

Konta Jakie Chcę dotyczy także inna promocja, w której bank przyznaje 1% zwrotu za rachunki za media. Maksymalnie można „odzyskać” 25 zł miesięcznie, a więc nawet 300 zł rocznie!

150 zł za wynagrodzenie: jak je zdobyć?

Wróćmy jednak do promocji z premią za wpływ wynagrodzenia. Oto warunki, które należy spełnić:

 1. Do 31 lipca 2019 r.:
  • złóż wniosek o Konto Jakie Chcę na (w promocji możesz również otworzyć Konto VIP) wraz z kartą Dopasowaną i dostępem do bankowości elektronicznej,
  • podaj numer telefonu i adres e-mail do kontaktu,
  • nie wyrażaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych oraz wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (e-mailem i telefonicznie) i kontakt drogą elektroniczną,
  • podpisz umowę o otwarcie rachunku.
 2. W miesiącu podpisania umowy o prowadzenie rachunku złóż dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na nowo otwarte konto. Dokonaj tego za pośrednictwem infolinii banku lub w serwisie transakcyjnym.
 3. W każdym z 3 miesięcy po złożeniu dyspozycji:
  • dopilnuj, by na Twoje konto wpłynęło wynagrodzenie lub renta, emerytura, świadczenie ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w jednorazowej wysokości min. 1000 zł oraz
  • wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych przy użyciu karty. Muszą to być płatności w sklepach stacjonarnych (nie internetowych). Nie zostaną uznane transakcje dokonane w kasynach i u bukmacherów.

Pamiętaj, że wynagrodzeniem nie są przelewy między rachunkami tego samego klienta oraz wpłaty gotówkowe w oddziale lub we wpłatomacie. Dobra informacja jest taka, że nawet jeśli w którymś miesiącu nie zanotujesz oczekiwanego wpływu, nadal masz szansę na premię za kolejne miesiące.

Jeśli otworzysz konto i złożysz dyspozycję przekazywania wynagrodzenia w danym miesiącu, ale w kolejnym miesiącu nie zanotujesz spodziewanego wpływu, to nic straconego. Pierwszy wpływ może nastąpić albo w pierwszym miesiącu po złożeniu dyspozycji, albo w jeszcze kolejnym. Dla przykładu, jeśli złożysz dyspozycję w maju, wpływ możesz zapewniać albo od czerwca, albo od lipca - ważne, by były to 3 kolejne miesiące.

Kiedy otrzymasz premię?

Premia 150 zł zostanie przelana na rachunek najpóźniej w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków jej otrzymania. Krótko mówiąc, jeśli zapewniasz trzeci, ostatni wpływ w sierpniu, to premię zgarniesz we wrześniu.

Nagroda, która wpłynie na Twoje konto, jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Z regulaminem akcji zapoznasz się tutaj.

Elastyczne i niedrogie Konto Jakie Chcę

Charakterystyczne dla Konta Jakie Chcę są niskie opłaty i szerokie możliwości dopasowania rachunku do własnych potrzeb i upodobań. Prowadzenie rachunku jest bezpłatnie. Za kartę bank pobierze 3 zł miesięcznie; chyba, że wybierzesz opcję z opłatą 5 zł, możliwą do uniknięcia dzięki wykonaniu 5 transakcji w miesiącu.

Korzystanie z bankomatów Santandera jest bezpłatne, za wypłatę z obcego bankomatu zapłacisz 5 zł. Istnieje jednak możliwość wykupienia miesięcznego pakietu darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce, który kosztuje 7 zł.

Mówiąc o atutach konta, warto wspomnieć aplikacji mobilnej. Można się do niej logować odciskiem palca, wykonać w niej wszystkie „codzienne” operacje bankowe, a nawet zapłacić za miejsce parkingowe czy kupić bilet komunikacji miejskiej.

„Tylko” 150 zł?

Uważni łowcy promocji z pewnością zauważyli, że premia oferowana w tej odsłonie promocji jest niższa od tej, która czekała na uczestników poprzedniej edycji. 150 zł to wciąż sporo, ale szkoda, że bank zrezygnował z 200-złotowych premii… Na dodatek doszedł nieobecny w poprzedniej edycji wymóg dokonywania transakcji kartą (po 5 w każdym z 3 miesięcy).

Mimo wszystko promocyjna oferta Santandera zasługuje na uwagę, zwłaszcza po dodaniu do niej możliwych do uzyskania bonusów w programie poleceń i w promocji ze zwrotem za rachunki.

Niegdyś sami skorzystaliśmy z premii za wynagrodzenie (wówczas była ona wypłacana w ratach po 50 zł) i cała akcja przebiegła bezproblemowo. Oto dowód:

Premia za przelew wynagrodzenia - Konto Jakie Chce w Santander Bank Polska

Oby tym razem było podobnie. Teraz Twoja kolej!

Z ostatniej chwili

 • 17.05.2019 17:51

  Aż 250 zł może być Twoje, jeśli założysz w BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i wykażesz się aktywnością w korzystaniu z nich.

 • 17.05.2019 11:46

  Alior Bank ponownie uruchomił promocję Konta Mocno Oszczędnościowego, ale niestety - za przykładem konkurencji - obniżył je do 2,5% w skali roku.

 • 16.05.2019 12:43

  Szybka i atrakcyjna akcja. Dokonaj 2 płatności Google Pay z wykorzystaniem karty Citibanku, a otrzymasz 2 bilety do Multikina.

 • 16.05.2019 11:25

  Nawet 460 zł można zgarnąć za założenie konta w Credit Agricole i opłacanie z niego abonamentu nc+.

 • 15.05.2019 15:44

  Za płatność za zakupy w Auchan kartą zarejestrowaną w programie Visa Oferty możesz zyskać 15 zł zwrotu.

 • 14.05.2019 16:03

  W szybkiej promocji karty kredytowej Mastercard w ING możesz zyskać nawet 400 zł do wykorzystania na Circle K.

 • 14.05.2019 13:35

  Otwierając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat od BNP Paribas można zyskać 200 zł do wydania w sklepach H&M.

 • 14.05.2019 10:44

  Decydując się na Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat z oferty BNP Paribas możesz zgarnąć 250 zł na paliwo na stacjach Orlen.

 • 13.05.2019 17:11

  Tym razem za założenie Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas można zdobyć 150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

 • 9.05.2019 10:09

  Kolejna promocja dla zaproszonych klientów ING. Tym razem możesz zdobyć 40 zł za płatności telefonem.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.