Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 31 lipca 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Santander Bank Polska lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Konto Jakie Chcę z rekordowym bonusem 300 zł + 530 zł w pozostałych promocjach konta osobistego w Santander Bank Polska!.

150 zł za wpływ wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę / Konto VIP w Santander Bank Polska

Jestem dociekliwym redaktorem, stale poszukującym nowych wyzwań. Lubię pisać o pieniądzach, choć wcale nie są dla mnie najważniejsze w życiu.

150 zł za wpływ wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę / Konto VIP w Santander Bank Polska
Źródło: strona promocji

Po raz trzeci Santander Bank Polska zachęca potencjalnych klientów do otwarcia konta osobistego, oferując premię za przeniesienie wynagrodzenia. Spełniając warunki promocji, możesz zgarnąć 150 zł.

Trzecia edycja promocji „150 zł za konto z wynagrodzeniem” potrwa do 31 lipca 2019 r. W tym dniu upływa termin przystąpienia, tzn. otwarcia Konta Jakie Chcę lub Konta VIP oraz złożenia dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Promocja prawie dla każdego

Zacznijmy jednak od podstawowego pytania: kto może wziąć udział w akcji? Warunkiem stawianym przez bank jest pełna zdolność do czynności prawnych oraz nieposiadanie żadnego rachunku osobistego prowadzonego w złotych w okresie od 1 kwietnia 2018 do 5 maja 2019 r.

Musisz przyznać, że ten warunek nie jest szczególnie restrykcyjny. W praktyce z oferty mogą skorzystać nawet klienci Santandera, pod warunkiem, że posiadanym przez nich produktem nie jest konto osobiste. Posiadanie np. rachunku oszczędnościowego nie stanowi żadnego problemu.

Jeszcze więcej premii z kontem osobistym!

Premią w tej promocji jest 150 zł w formie przelewu na konto. Zapewne ucieszy Cię fakt, że może to być dopiero początek bonusów otrzymanych z nowo otwartym rachunkiem osobistym.

Jako posiadacz takiego konta możesz zacząć polecać je znajomym, co wiąże się z premią w postaci 80 zł za każde skuteczne polecenie (+ dodatkowe 100 zł za każde 10 rekomendacji). Z dokładnym opisem programu „Polecam mój Bank” zapoznasz się tutaj.

Konta Jakie Chcę dotyczy także inna promocja, w której bank przyznaje 1% zwrotu za rachunki za media. Maksymalnie można „odzyskać” 25 zł miesięcznie, a więc nawet 300 zł rocznie!

150 zł za wynagrodzenie: jak je zdobyć?

Wróćmy jednak do promocji z premią za wpływ wynagrodzenia. Oto warunki, które należy spełnić:

Drukuj

Warto dodać, że pierwszy wpływ wynagrodzenia może nastąpić albo w pierwszym miesiącu po złożeniu dyspozycji, albo w jeszcze kolejnym - ważne, byś ostatecznie zanotował wpływ w 3 kolejnych miesiącach.

Dobra informacja: nawet jeśli w którymś miesiącu nie zanotujesz oczekiwanego wpływu, nadal masz szansę na premię za kolejne miesiące.

Nagroda, która wpłynie na Twoje konto, jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Elastyczne i niedrogie Konto Jakie Chcę

Charakterystyczne dla Konta Jakie Chcę są niskie opłaty i szerokie możliwości dopasowania rachunku do własnych potrzeb i upodobań. Prowadzenie rachunku jest bezpłatnie. Za kartę bank pobierze 3 zł miesięcznie; chyba, że wybierzesz opcję z opłatą 5 zł, możliwą do uniknięcia dzięki wykonaniu 5 transakcji w miesiącu.

Korzystanie z bankomatów Santandera jest bezpłatne, za wypłatę z obcego bankomatu zapłacisz 5 zł. Istnieje jednak możliwość wykupienia miesięcznego pakietu darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce, który kosztuje 7 zł.

Mówiąc o atutach konta, warto wspomnieć aplikacji mobilnej. Można się do niej logować odciskiem palca, wykonać w niej wszystkie „codzienne” operacje bankowe, a nawet zapłacić za miejsce parkingowe czy kupić bilet komunikacji miejskiej.

„Tylko” 150 zł?

Uważni łowcy promocji z pewnością zauważyli, że premia oferowana w tej odsłonie promocji jest niższa od tej, która czekała na uczestników poprzedniej edycji. 150 zł to wciąż sporo, ale szkoda, że bank zrezygnował z 200-złotowych premii… Na dodatek doszedł nieobecny w poprzedniej edycji wymóg dokonywania transakcji kartą (po 5 w każdym z 3 miesięcy).

Mimo wszystko promocyjna oferta Santandera zasługuje na uwagę, zwłaszcza po dodaniu do niej możliwych do uzyskania bonusów w programie poleceń i w promocji ze zwrotem za rachunki.

Niegdyś sami skorzystaliśmy z premii za wynagrodzenie (wówczas była ona wypłacana w ratach po 50 zł) i cała akcja przebiegła bezproblemowo. Oto dowód:

Premia za przelew wynagrodzenia - Konto Jakie Chce w Santander Bank Polska
Kliknij, aby powiększyć

Oby tym razem było podobnie. Teraz Twoja kolej!

Przydatne dokumenty

  1. REGULAMIN PROMOCJI 150 ZŁ ZA KONTO Z WYNAGRODZENIEM III EDYCJA

O banku

Santander Bank Polska powstał w wyniku fuzji Banku Zachodniego S.A. z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym S.A w 2001 roku. Od 1 kwietnia 2011 r. jest częścią Grupy Santander – jednej z największych w Europie i na świecie. Wartością dla banku jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.

Czytaj więcej

Komentarze