Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 350 zł premii za mKonto Intensive w mBanku + 120 zł za eKonto Junior.

"Lepiej z eKontem IV": 150 zł premii za założenie eKonta w mBanku

"Lepiej z eKontem IV": 150 zł premii za założenie eKonta w mBanku

Co możesz zyskać?

Wysokość nagrody uzależniona jest od kwoty dokonanych transakcji kartą lub Blikiem.

 • Jeśli w danym miesiącu zapewnisz wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł oraz wykonasz przynajmniej 15 transakcji, otrzymasz 30 zł premii.
 • Jeśli w danym miesiącu zapewnisz wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł oraz wykonasz od 10 do 14 transakcji, otrzymasz 20 zł premii.
 • Jeśli w danym miesiącu zapewnisz wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł oraz wykonasz od 5 do 9 transakcji, otrzymasz 10 zł premii.

W sumie w promocji „Lepiej z eKontem” w ciągu 5 miesięcy można zdobyć nawet 150 zł zwrotu.

Kto może wziąć udział w promocji?

Do promocji mogą przystąpić wszystkie pełnoletnie osoby, które po 1 stycznia 2016 roku nie były posiadaczami (ani współposiadaczami) jakiegokolwiek rachunku osobistego ani konta oszczędnościowego o numerach 1140 2004 lub 1140 2017 prowadzonych przez mBank.

Rejestracja w promocji możliwa jest do 2 lipca 2018 roku.

Jak zdobyć 150 zł zwrotu od mBanku?

Warunki zdobycia nagrody nie należą do specjalnie wymagających. Aby otrzymać 150 zł zwrotu, powinieneś:

 1. Do 2 lipca 2018 roku za pośrednictwem strony internetowej mBanku założyć rachunek osobisty lub plus oraz wyrobić do niego kartę debetową.
 2. Zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł miesięcznie.
 3. W ciągu miesiąca wykonać przynajmniej 15 transakcji Blikiem lub kartą wydaną do Twojego eKonta. Organizator promocji akceptuje płatności we wszelkiego rodzaju punktach handlowo-usługowych, natomiast płatności dokonywane w Internecie nie są akceptowane.
 4. Przynajmniej raz w ciągu miesiąca zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz zwrot w wysokości 30 zł.

Jeśli wywiążesz się z warunków opisanych w pkt 2. i pkt 3. także w kolejnych czterech miesiącach, w każdym z nich otrzymasz dodatkowe 30 zł zwrotu.

Nagrodę otrzymają także osoby, które wykonają mniejszą niż 15 liczbę transakcji kartą lub Blikiem. W przypadku tych uczestników, którzy w ciągu miesiąca dokonają od 5 do 9 operacji, organizator przewidział 10 zł zwrotu, natomiast wykonując od 10 do 14 płatności, otrzymamy 20 zł nagrody.

Uwaga – jeśli w trakcie trwania promocji zmienisz swoje eKonto na jakikolwiek rachunek z oferty mBanku, z dniem przekształcenia przestaniesz być jej uczestnikiem. To samo stanie się w chwili, kiedy przekształcisz swój rachunek indywidualny na rachunek wspólny.

Przekazanie nagród

Premia zostanie wypłacona w formie uznania (wpłaty) eKonta uczestnika promocji w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków jej uzyskania. Przykładowo – jeśli zapewnisz wpływ w wysokości min. 1000 zł oraz wykonasz min. 15 transakcji płatniczych w maju, zwrot otrzymasz w czerwcu.

Wyjątek stanowi pierwszy miesiąc, w którym przystąpisz do promocji. Przykładowo – zakładając rachunek eKonto w kwietniu 2018 roku, zliczanie promocyjnych płatności nastąpi dopiero za kolejny, pełny miesiąc kalendarzowy tj. maj. Wypłata premii będzie miała miejsce w czerwcu.

Nagroda zwolniona jest z opodatkowania podatkiem dochodowych od osób fizycznych.

Regulamin promocji dostępny jest tutaj.

eKonto standard czy eKonto plus?

Objęte ofertą specjalną eKonta - standard i plus – posiadają dość zróżnicowane parametry. W tabelce prezentujemy najważniejsze opłaty związane z prowadzeniem tych rachunków.

eKonto standard

eKonto plus

Prowadzenie rachunku

0 zł

5 zł (opłaty można uniknąć, jeżeli co miesiąc na rachunek wpływa min. 1000 zł)

Wydanie karty debetowej

0 zł

Obsługa karty debetowej

4 zł - opłaty można uniknąć pod warunkiem dokonania 5 transakcji bezgotówkowych.

Wypłata z bankomatów krajowych

 • 0 zł w bankomatach mBanku, BZ WBK, Planet Cash i Euronet, jeżeli wypłacana kwota wynosi min. 100 zł

 • 1,30 zł za wypłatę z powyższych bankomatów, jeśli wypłata wynosi mniej niż 100 zł

 • 7 zł za wypłatę w innych bankomatach

 • 0 zł we wszystkich bankomatach krajowych dla kwot od min. 100 zł

 • 1,30 zł za wypłatę z bankomatów, jeżeli wypłacana kwota jest niższa od 100 zł

Wypłata z bankomatów zagranicznych

3%, min. 9 zł

0 zł

Przelewy standardowe

0 zł

Przelewy ekspresowe

5 zł

Zlecenie stałe

0 zł

Przelew w oddziale banku

 • 5 zł – przelew wewnętrzny

 • 8 zł – przelew zewnętrzny

0 zł

Wpłata/wypłata środków w oddziale banku

9 zł

0 zł

Więcej o obu wersjach rachunku piszemy w naszej analizie eKonta w mBanku.

Komentarz redakcji

W stosunku do poprzedniej edycji promocji „Lepiej z eKontem” oferowana nagroda uległa znacznemu obniżeniu. Wcześniej do zdobycia było nawet 650 zł zwrotu moneyback, a obecnie jest to "tylko" 150 zł.

Na szczęście dla uczestników organizator obniżył także warunki jej uzyskania. Główna zmiana dotyczy usunięcia wymogu wydania min. 250 zł za pomocą karty lub Blika w celu uzyskania nagrody. Aktualnie znaczenie ma wyłącznie liczba przeprowadzonych transakcji. Nie ma więc różnicy, czy robimy duże zakupy w supermarkecie, czy dokonujemy mikropłatności za bilety na autobus czy tramwaj – wszystkie płatności kartą lub Blikiem będą uwzględniane.

Dzięki temu kwota nagrody w porównaniu z kosztem jej uzyskania może okazać się naprawdę wysoka. Na spory plus należy zaliczyć także zróżnicowanie wysokości premii od liczby przeprowadzonych transakcji. Dzięki temu wystarczy zaledwie 5 płatności kartą miesięcznie, aby otrzymać nagrodę.

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.