Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Promocja zakończyła się dnia 23 maja 2018 r. 

Aktualizacja [02.07.2018]: zgłaszacie nam, że pomimo spełnienia warunków promocji nie otrzymaliście premii od banku. Pamiętajcie, że pierwszym krokiem w takim przypadku jest złożenie reklamacji. Jeżeli otrzymana odpowiedź Was nie usatysfakcjonuje zawsze warto odwołać się od decyzji banku (najlepiej prezentując konkretne argumenty), a jeśli i to nie pomoże, nie wszystko stracone - pamiętaj, że możesz walczyć z bankiem o swoje prawa także innymi metodamii.

150 zł premii za założenie i aktywne korzystanie z Konta Jakie Chcę w BZ WBK

150 zł premii za założenie i aktywne korzystanie z Konta Jakie Chcę w BZ WBK
Źródło: strona promocji

Promocja jest jednak limitowana, a łatwość zdobycia nagród sprawia, że może zakończyć się ona znacznie szybciej niż przewidziany w regulaminie termin.

W promocji Banku Zachodniego BZ WBK można zyskać:

 • 50 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę (nagroda I);
 • 100 zł premii za dokonanie płatności kartą i/lub Blikiem na kwotę min. 150 zł (nagroda II).

Organizator promocji przewidział po 3 tys. sztuk obu rodzajów nagród. Warto więc nie zwlekać zbytnio z podjęciem decyzji o udziale w akcji.

Kto może wziąć udział?

Uczestnikiem promocji może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, która w ciągu 12 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku nie posiadała jakiegokolwiek konta osobistego w walucie PLN (polskie złote) prowadzonego przez BZ WBK. Z promocji wyłączone są natomiast osoby zawodowo związane z bankiem.

Do promocji można przystąpić do 23 maja 2018 roku lub do wcześniejszego wyczerpania promocyjnej puli nagród.

Jak zdobyć 150 zł premii gotówkowej?

W celu zdobycia nagród oferowanych przez BZ WBK należy wykonać zaledwie dwa proste kroki:

 1. Do 23 maja 2018 roku wypełnić za pośrednictwem strony promocji wniosek o Konto Jakie Chcę oraz wydanie do niego karty debetowej. Umowę można następnie zawrzeć na trzy możliwe sposoby:
  • za pomocą przelewu internetowego z Twojego konta w innym banku - opcja najłatwiejsza,
  • za pośrednictwem kuriera - opcja najpewniejsza (do ok 16 maja),
  • za pośrednictwem rozmowy wideo z doradcą banku (w dni robocze od 8:00 do 21:00) - opcja najszybsza.
  Uwaga – podczas wnioskowania o konto należy wyrazić zgodę o kontakt telefoniczny oraz mailowy w celach marketingowych.
 2. Do 17 czerwca 2018 roku dokonać płatności kartą debetową i/lub Blikiem na łączną kwotę min. 150 zł.

Spełniając pierwszy warunek otrzymasz 50 zł premii gotówkowej. Za spełnienie drugiego - bank przyzna Ci dodatkowe 100 zł. Łącznie, za otwarcie rachunku, wyrażenie zgód na marketing banku oraz wykonanie dosłownie kilku transakcji kartą (lub Blikiem) możesz otrzymać 150 zł premii gotówkowej.

Uwaga: umowę należy podpisać do środy 23 maja 2018 r. włącznie. W związku z tym od 17 maja zalecamy potwierdzanie umowy za pośrednictwem przelewu internetowego lub wideokonferencji. Kurier może po prostu nie dojechać na czas.

Przekazanie nagrody

Nagroda zostanie przekazana pierwszym 3000 osobom, które jako pierwsze spełnią warunki opisane w powyższej sekcji. Po osiągnięciu limitu rejestracji bank prawdopodobnie wygasi stronę promocyjną, jak miało to miejsce w poprzednich akcjach specjalnych.

Publikacja listy laureatów (w formie tabeli zawierającej ich imię, pierwszą literę nazwiska oraz miasto zamieszkania) będzie miała miejsce do 30 czerwca 2018 roku. Do tego samego dnia nastąpi także wypłata nagród. Nagrody zwolnione są z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Opłaty za Konto Jakie Chcę

Konto Jakie Chcę to podstawowy rachunek osobisty znajdujący się w ofercie banku BZ WBK. Założenie i prowadzenie konta jest całkowicie darmowe. Darmowe jest również wydanie karty debetowej Visa lub Mastercard oraz korzystanie z przelewów internetowych.

Koszt obsługi plastiku jest natomiast uzależniony od opcji wybranej przez jej posiadacza – może być to zarówno stała, bezwarunkowa opłata w wysokości 3 zł miesięcznie, ale również 5 zł miesięcznie z łatwymi do spełniania warunkami za jej uniknięcie. Wystarczy, że co miesiąc wykonasz min. 5 transakcji kartą lub zapłacisz plastikiem na łączną kwotę min. 500 zł, a karta będzie zupełnie darmowa.

Pełną analizę Konta Jakie Chcę umieściliśmy tutaj.

2,7% do 100 000 zł na Mobilnym Koncie Oszczędnościowym

Poza atrakcyjną premią na koncie osobistym, BZ WBK oferuje także świetny rachunek, który może zainteresować osoby oszczędne. Wyróżnia się on wysokim oprocentowaniem wynoszącym 2,7%, któremu podlega saldo do nawet 100 000 zł. Podane warunki obowiązują do 30 lipca 2018 r., a więc aby zyskać możliwie najwięcej, warto założyć ten rachunek możliwie szybko.

Jeśli chodzi o opłaty, to nie ma tu niespodzianek - konto oszczędnościowe jest bezpłatne, pierwszy przelew w miesiącu (wewnętrzny i zewnętrzny) jest darmowy, a za kolejny zapłacisz 10 zł.

W naszym rankingu kont oszczędnościowych Mobilne Konto Oszczędnościowe plasuje się w pierwszej piątce najlepszych rachunków tego typu na rynku. Jeżeli chcesz otworzyć Mobilne Konto Oszczędnościowe przejdź na .

Dodatkowo 300 zł za wpływ wynagrodzenia

150 zł za założenie rachunku i atrakcyjne procenty na koncie oszczędnościowym to jeszcze nie wszystko. Wisienką na torcie jest promocja banku, w której za regularne wpływy wynagrodzenia na rachunek można dodatkowo zyskać nawet 300 zł.

Obie akcje się ze sobą łączą, co oznacza, że w sumie można otrzymać nawet 450 zł w postaci gotówki.

Promocję „300 zł za wynagrodzenie” dokładnie opisujemy w tym artykule.

Proste warunki i bardzo atrakcyjne premie

Bardzo lubimy promocje, których warunki są tak proste i przejrzyste jak ta zorganizowana przez Bank Zachodni WBK. Jej uczestnicy praktycznie bez żadnego wysiłku mogą zdobyć na początek premię gotówkową o wartości 150 zł.

Nowi klienci mogą także skorzystać z atrakcyjnego konta oszczędnościowego z oprocentowaniem 2,7% do 100 000 zł oraz zgarnąć dodatkową premię w wysokości 300 zł za wpływ wynagrodzenia. Wszystko to sprawia, że cały pakiet jest aktualnie jednym z najbardziej korzystnych na rynku.

Minusy? Tak naprawdę jedyną trudności stanowi tutaj czas. Opisywana przez nas oferta jest limitowana – na premię załapie się tylko 3000 osób. Przewidujemy więc, że cała akcja zakończy się znacznie przed terminem, jak miało to miejsce w poprzednich promocjach tego banku. Szybkie podjęcie decyzji jest wysoce zalecane :)

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.