150 zł dla przedsiębiorców za założenie mBiznes konta Standard w mBanku

Promocja zakończyła się dnia 30 listopada 2017 r.

150 zł dla przedsiębiorców za założenie mBiznes konta Standard w mBanku Źródło obrazka: strona mBanku

W najnowszej promocji mBanku na przedsiębiorców, którzy otworzą mBiznes konto Standard, czeka premia w wysokości 150 zł oraz dwuletnie zwolnienie z opłat za podstawowe usługi związane z rachunkiem. Aby uzyskać obie nagrody, należy spełnić dwa bardzo proste warunki: wykonać jeden przelew do ZUS i wykazać się minimalną aktywnością w korzystaniu z karty.

150 zł premii i gwarancja braku opłat za niektóre usługi

Właściciele firm, którzy zdecydują się na udział w najnowszej akcji mBanku, mogą de facto zdobyć aż dwie nagrody: jednorazową premię w wysokości 150 zł oraz dwuletnią gwarancję braku opłat za następujące usługi bankowe: prowadzenie konta, korzystanie z karty debetowej, wypłaty z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet i BZ WBK w kraju, wpłaty we wpłatomatach mBanku i Euronet. Otrzymają również nielimitowany pakiet darmowych przelewów w systemie Elixir.

Bank zrezygnuje z pobierania prowizji przez okres 24 miesięcy, liczonych od dnia zawarcia umowy o prowadzenie rachunku. Po tym terminie posiadacze kont firmowych będą musieli liczyć się z opłatami naliczanymi zgodnie z aktualnie obowiązującym cennikiem.

Dla nowych i obecnych klientów mBanku

Z oferty specjalnej mogą skorzystać wyłącznie przedsiębiorcy, którzy nie posiadali w mBanku aktywnego konta firmowego dla danego numeru NIP na dzień 31 października 2017 r. Oznacza to, że posiadacze np. rachunku osobistego w mBanku (identyfikowani są przez numer PESEL) także mogą wziąć udział w akcji, podobnie jak osoby, które posiadały rachunek firmowy w tym banku, ale go zamknęły np. 2 miesiące temu (konto nie było aktywne ostatniego dnia października).

Warto także dodać, że uczestnikami akcji mogą być następujące podmioty gospodarcze: osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, spółdzielnie, spółki z o.o., spółki jawne, partnerskie, a także wspólnicy spółek cywilnych.

Jak otrzymać premię i gwarancję braku opłat?

Jak już wspomnieliśmy, stawiane przez bank warunki są naprawdę proste. Aby zdobyć obie nagrody, należy jedynie:

 1. Najpóźniej do 30 listopada 2017 r. złożyć wniosek o otwarcie rachunku mBiznes Standard, za pośrednictwem strony mBanku, a następnie podpisać umowę o prowadzenie konta.
 2. W okresie 30 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy opłacić ZUS na kwotę minimum 250 zł oraz wykonać przynajmniej jedną transakcję kartą wydaną do rachunku.

Premia w postaci przelewu na nowo otwarte konto zostanie wypłacona do 30 dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym dany uczestnik wywiązał się z warunków promocji. Należy pamiętać, że premia stanowi przychód od osób prawnych oraz przychód z działalności gospodarczej, a tym samym nie jest zwolniona z opodatkowania.

Z regulaminem promocji zapoznasz się tutaj.

Ile kosztuje mBiznes konto Standard?

Poniżej prezentujemy listę standardowych prowizji związanych z posiadaniem rachunku mBiznes konto Standard. Jeżeli jednak skorzystamy z promocyjnej oferty, możemy całkiem sporo oszczędzić.

Konto w promocji Opłaty standardowe
Prowadzenie rachunku 0 zł przez 2 lata 9 zł miesięcznie, opłaty można uniknąć wykonując min. 1 przelew do ZUS w miesiącu
Obsługa karty 0 zł przez 2 lata 5 zł miesięcznie, opłaty można uniknąć wykonując min. 1 transakcję kartą na łączną kwotę min. 500 zł
Przelewy internetowe 0 zł za nielimitowane przelewy przez 2 lata 1,50 zł za każdy przelew
Przelew do ZUS i US bezpłatne
Wypłaty z bankomatów 0 zł przez 2 lata za wypłaty z maszyn mBanku, Planet Cash, Euronet i BZ WBK w kraju 1,30 zł za wypłaty z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet i BZ WBK w kraju dla kwot niższych niż 100 zł (bezpłatnie dla kwot wyższych)

Komentarz redakcji

Naszym zdaniem spełnienie wymogów promocji „Proste konto i 150 zł zwrotu” nie powinno być dla przedsiębiorców żadnym problemem: wystarczy tylko założyć rachunek, wykonać jeden przelew do ZUS na kwotę min. 250 zł oraz przeprowadzić przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą (na dowolną kwotę), aby otrzymać od banku całkiem niezłą premię. Ponadto osoby, które skorzystają z akcji promocyjnej, zostaną zwolnione z podstawowych opłat i przez 2 lata będą mogły korzystać z niemal bezpłatnego konta. Dla wielu małych firm skrupulatnie liczących wszystkie wydatki, może być to największy atut tej promocji.

Jeżeli więc prowadzisz firmę i rozważałeś otwarcie konta w mBanku, masz teraz dobrą okazję, by wcielić swoje plany w życie.

Z ostatniej chwili

 • 18.10.2018 15:23

  W najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas za założenie Konta Optymalnego i umiarkowaną aktywność możesz zdobyć nawet 200 zł.

 • 18.10.2018 14:03

  Promocja "Studenci rządzą": jeżeli jesteś studentem i założysz Konto Jakie Chcę w Santanderze to możesz liczyć na 100 zł premii.

 • 18.10.2018 08:32

  Korzystając z karty kredytowej Mastercard Business Lotos Alior Banku możesz tankować paliwo nawet 20 gr/l taniej. Do tego są rabaty m.in. na myjnię.

 • 17.10.2018 15:34

  Citi Handlowy przygotował promocję, która ucieszy osoby regularnie wykonujące płatności w walutach obcych.

 • 16.10.2018 18:17

  W konkursie Alior Banku posiadacze Konta Jakże Osobistego mogą wygrać wyjazd do Rzymu. Szczegóły tutaj.

 • 16.10.2018 13:47

  Alior Bank oferuje 2,7% na swoim Koncie Mocno Oszczędnościowym. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące dla kwot do 100 000 zł.

 • 15.10.2018 17:20

  Za płatność Masterpassem za zamówienie o wartości min. 100 zł na Morele.net możesz otrzymać 25 zł na kolejne zakupy

 • 15.10.2018 14:30

  Getin Bank odnowił promocję, w której oprocentowanie nowych środków na koncie oszczędnościowym do 200 tys. zł wynosi 3% w skali roku przez 92 dni.

 • 15.10.2018 14:19

  Zrób zakupy w sklepie internetowym Empiku, zapłać za nie Masterpassem, a dostaniesz 20 zł. Zakupy możesz powtórzyć 3 razy, łącznie zarabiając 60 zł.

 • 15.10.2018 08:35

  Mastercard twierdzi, że z jego kartą płatniczą kolejne kroki zrobisz z łatwością. Oferuje bowiem aż 50% rabatu na buty z kolekcji 574 marki New Balance.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.