Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

150 zł premii i brak opłat przez 2 lata za mBiznes konto Standard w mBanku

150 zł premii i brak opłat przez 2 lata za mBiznes konto Standard w mBanku
Źródło: strona promocji

Niezmiennie cieszą nas akcje, w których atrakcyjne bonusy zdobywa się szybko i łatwo. Propozycja dotycząca mBiznes konta Standard z oferty mBanku bez wątpienia zasługuje na pochwałę. Powodów jest kilka – bardzo proste wymagania, atrakcyjna nagroda w wysokości 150 zł i do tego jeszcze zwolnienie z podstawowych opłat przez 2 lata.

Akcję „150 zł na start” tradycyjnie przygotowała firma Bonnier Business Polska sp. z o.o. Natomiast dwuletnie zwolnienie z opłat w ramach promocji „Konto firmowe z gwarancją 0 zł na 24 miesiące” zapewnia mBank.

Popatrzmy, kto może sięgnąć po nagrody, i co musi zrobić, by je zdobyć.

Uczestnicy

Zacznijmy od ustalenia grona uczestników. Mogą nimi być przedsiębiorcy, którzy na dzień 30 września 2019 r. nie posiadali jakiegokolwiek rachunku bieżącego w mBanku dla danego numeru NIP.

Oznacza to, że w tej promocji praktycznie nie ma okresu karencji. Jeśli zamknąłeś rachunek firmowy w mBanku np. w sierpniu tego roku, to ponownie możesz skorzystać z tej oferty.

Spójrzmy jeszcze na zapis regulaminu akcji związanej ze zwolnieniem z podstawowych opłat, w którym zawarta jest dokładna definicja „przedsiębiorców”. W myśl tego dokumentu są nimi osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą czy wspólnicy spółek cywilnych (w kategorię przedsiębiorcy wliczają się także spółki jawne, partnerskie, spółki z o.o., spółki komandytowe, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe i zwykłe, spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, parafie i związki wyznaniowe, publiczne jednostki oświatowe, szkoły niepubliczne oraz przedszkola publiczne i niepubliczne prowadzone przez osobę fizyczną). Ważne, by ich przychody ze sprzedaży nie były większe niż 10 000 000 zł.

Warunki zdobycia 150 zł premii i gwarancji braku opłat?

Jak już wspominaliśmy, uczestnika promocji czeka naprawdę proste zadanie:

Krok 1
Krok 1

Do 18 listopada 2019 r. zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o mBiznes konto Standard.

Krok 2
Krok 2

W ciągu miesiąca od przesłania wniosku, najpóźniej 18 grudnia 2019 r., podpisz umowę o wspomniany rachunek.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 2 miesięcy od dnia podpisania umowy, jednak nie później niż 18 lutego 2020 r., wykonaj choć 1 transakcję bezgotówkową i/lub przelew (niedopuszczalne są przelewy wewnętrzne, czyli w ramach mBanku).

Krok 4
Krok 4

Po otrzymaniu od organizatora informacji o przyznaniu premii (stanie się to najpóźniej 31 marca 2019 r.) przekaż numer mBiznes konta Standard otwartego w ramach promocji w określony w e-mailu sposób. Masz na to 5 dni roboczych. Po tym terminie stracisz prawo do nagrody.

Nagroda
Nagroda

Bonus wpłynie na Twój rachunek w ciągu 14 dni roboczych, licząc od chwili poinformowania Cię o przyznaniu premii.

Gdyby z jakichś przyczyn doszło do przerwania procesu składania wniosku o rachunek - nie panikuj. Kontynuuj działanie po ok. 30-40 minutach. Wszystko, co już wpisałeś, będzie w systemie.

Dopilnuj, by numer Twojego wniosku, który pojawi się na końcu procesu na stronie promocji oraz w wiadomości e-mail potwierdzającej złożenie dokumentu, został użyty także na etapie podpisywania umowy o mBiznes konto Standard.

24 miesiące bez opłat

Co ciekawe, gwarancję braku opłat otrzymujesz już za samo założenie konta w promocji – nie musisz zlecać przelewu ani płacić kartą.

Zgodnie z regulaminem promocji „Konto firmowe z gwarancją 0 zł na 24 miesiące” przez ten czas (liczony od chwili zawarcia umowy o mBiznes konto Standard) nie zapłacisz za:

  • prowadzenie rachunku,
  • wszystkie zwykłe przelewy internetowe w złotówkach,
  • prowadzenie karty debetowej wydanej do mBiznes Konta Standard,
  • za wypłaty z bankomatów własnych mBanku, Planet Cash, Euronetu i Santander Bank Polska w Polsce,
  • za korzystanie z wpłatomatów mBanku, Planet Cash, Cashline i Euronetu w kraju.

Istotne informacje

Składając wniosek o rachunek, nie zapomnij zaakceptować regulaminu promocji oraz wyrazić zgody na ujawnienie organizatorowi przez mBank informacji o Twoim udziale w akcji i spełnieniu jej warunków.

Pamiętaj, że premia będzie traktowana jako część przychodu Twojej firmy, który powinieneś rozliczyć z fiskusem.

Ile kosztuje mBiznes konto Standard?

Każde preferencyjne warunki kiedyś się kończą, sprawdźmy więc, jak przedstawiają się opłaty związane z mBiznes kontem Standard po upływie 24 miesięcy.

Dodajmy, że równolegle do opisywanej promocji trwa akcja związana ze skorzystaniem z terminala płatniczego. Można w niej zyskać nawet 300 zł.

Wystarczy jedna transakcja, by zdobyć 150 zł

Rzadko się zdarza, by jedna operacja wystarczyła do zdobycia premii, na dodatek atrakcyjnej, bo wynoszącej 150 zł. Co więcej, sam możesz zdecydować, czy wykonasz transakcję bezgotówkową, czy zainicjujesz przelew z rachunku.

Po zgarnięciu bonusu będziesz mógł się cieszyć z bezpłatnego korzystania z mBiznes konta Standard. Pod koniec okresu promocyjnego sprawdź aktualne warunki prowadzenia rachunku, zastanów się nad ich atrakcyjnością i zdecyduj, czy nadal chcesz korzystać z tego konta, czy wolisz rozejrzeć się za innym, może też w promocji. W podjęciu decyzji pomoże Ci nasz ranking kont firmowych.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "150 zł na start"
  2. Regulamin promocji "Konto firmowe z gwarancją 0 zł na 24 miesiące"

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.