Nawet 150 zł do wykorzystania na Pyszne.pl za założenie Konta Jakie Chcę BZ WBK

Promocja zakończyła się dnia 14 lipca 2018 roku

Nawet 150 zł do wykorzystania na Pyszne.pl za założenie Konta Jakie Chcę BZ WBK Źródło obrazka: strona promocji

Po promocji dla pań przyszedł czas na promocję dla panów. W najnowszej akcji BZ WBK za założenie rachunku i niewielką aktywność możesz zgarnąć nawet 150 zł do wykorzystania na Pyszne.pl. Co więcej, możesz też skorzystać z promocji za wpływ wynagrodzenia i powiększyć swój zysk o kolejne 300 zł.

Prawdziwe szaleństwo – w ciągu ostatnich dwóch tygodni BZ WBK odpala promocję za promocją i oferuje nowym klientom całkiem atrakcyjne bonusy. Zaledwie wczoraj bank uruchomił akcję "Kobieca strona Konta Jakie Chcę", w której można zdobyć nawet 200 zł w formie bonów zakupowych do sklepów Ania Kruk i perfumerii Douglas, a dziś przedstawiamy Wam kolejną ofertę – tym razem adresowaną przede wszystkim dla panów.

Na uczestników promocji ”Piłkarska strona Konta Jakie Chcę” czekają dwa vouchery do serwisu Pyszne.pl o łącznej wartości 150 zł. Niestety, liczba nagród jest ograniczona: bank przygotował zaledwie 800 voucherów po 50 zł i 800 bonów o wartości 100 zł. Jeśli więc najnowsza akcja BZ WBK przypadnie Ci do gustu – nie czekaj i zgłoś swój udział w promocji jak najwcześniej.

Kto może wziąć udział w promocji?

Do promocji może przystąpić każda pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie była posiadaczem ani współposiadaczem jakiegokolwiek konta osobistego w BZ WBK, którego walutą były polskie złote. Z promocji wyłączone są natomiast osoby zawodowo powiązane z organizatorem promocji, czyli z BZ WBK.

Promocja obowiązuje do 31 sierpnia 2018 roku.

Jak otrzymać 150 zł do wykorzystania na Pyszne.pl?

Poniżej wyjaśniamy, jakie kroki powinieneś wykonać, aby otrzymać warte 150 zł vouchery do Pyszne.pl:

 1. Do 14 lipca 2018 roku złóż wniosek o Konto Jakie Chce oraz kartę Visa Dopasowana. Wysyłając wniosek powinieneś wyrazić zgodę na otrzymywanie od banku BZ WBK wiadomości o charakterze marketingowym.
 2. Na podstawie złożonego wniosku zawrzyj umowę o prowadzenie Konta Jakie Chcę oraz o obsługę karty Visa Dopasowana. Umowę możesz podpisać za pośrednictwem kuriera, poprzez wideo rozmowę z doradcą banku lub za pomocą przelewu internetowego z Twojego konta w innym banku.
 3. Do 31 lipca 2018 roku dokonaj płatności kartą Visa Dopasowana (w sklepach stacjonarnych lub przez Internet) lub transakcji Blikiem na łączną kwotę minimum 150 zł.

Po spełnieniu wszystkich trzech wymienionych warunków otrzymasz dwa vouchery do Pyszne.pl o łącznej wartości 150 zł. Jeśli natomiast wykonasz jedynie kroki 1. i 2., wówczas Twoją nagrodą będziesz tylko jeden voucher, którego wartość wyniesie 50 zł.

Przekazanie nagrody

Nagrody w postaci elektronicznych voucherów do Pyszne.pl zostaną przekazane w wiadomości e-mail wysłanej do uczestników promocji nie później niż 31 sierpnia 2018 roku. Wartość voucherów jest zwolniona z podatku dochodowego, a termin ich ważności upływa 31 grudnia 2018 roku.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

300 zł dodatkowej premii za wpływ wynagrodzenia

Sporym plusem najnowszej promocji BZ WBK, jest możliwość jej połączenia z równoległą akcją promocyjną dotyczącą Konta Jakie Chcę. Jako jej uczestnik możesz otrzymać aż 300 zł premii gotówkowej. Warunki? Zapewnienie regularnych wpływów na Twój rachunek osobisty w minimalnej wysokości 1500 zł miesięcznie. Za każdy miesiąc, w którym wywiążesz się z tego warunku otrzymasz 50 zł nagrody - a ponieważ premię można otrzymać aż w sześciu kolejnych miesiącach, w sumie do zdobycia jest nawet 300 zł. Więcej na temat tej oferty dowiesz się z tego artykułu.

Konto Jakie Chcę w pigułce

Konto Jakie Chcę to podstawowy rachunek osobisty oferowany przez BZ WBK. Otwarcie, prowadzenie konta i przelewy internetowe są całkowicie darmowe, podobnie jak wypłaty z bankomatów własnych banku. Pobranie gotówki z maszyn pozostałych sieci kosztuje 5 zł (bezpłatnie dla osób poniżej 26 roku życia). Co ciekawe, posiadacze rachunku mogą samodzielnie określić, w jaki sposób ma być pobierana opłata za obsługę karty (i czy w ogóle ma być pobierana). Do wyboru mają aż trzy opcje i każdą z nich będzie można zmienić w dowolnym momencie.

Atutem konta są również atrakcyjne usługi dodatkowe, np. pakiety bezpłatnych wypłat z bankomatów lub karta World Mastercard, która zapewnia darmowe ubezpieczenie podróżne oraz brak opłat za przewalutowanie transakcji. Posiadacze konta mogą też skorzystać z całej gamy płatności mobilnych, np. płacić Blikiem, Google Pay, a nawet zegarkiem przez Garmin Pay.

Kolejnym plusem Konta Jakie Chcę są świetne produkty oszczędnościowe. Jeśli zamierzasz regularnie oszczędzać, możesz założyć Konto Systematyczne i uruchomić zlecenie stałe z rachunku osobistego, dzięki czemu oprocentowanie na koncie oszczędnościowym sięgnie 2,7%.

Pełną analizę konta zamieściliśmy tutaj.

Podsumowanie

Proste zasady i łatwe do spełnienia warunki – to naszym zdaniem podstawowe atuty promocji Konta Jakie Chcę w BZ WBK. Dodatkowy plus to możliwość uzyskania 300 zł premii w ramach równoległej promocji za wpływ wynagrodzenia. Razem pula nagród wynosi więc aż 450 zł, co czyni taką łączoną ofertę jedną z najbardziej hojnych, jakie w ostatnim czasie pojawiły się na polskim rynku bankowym.

W całej akcji dopatrzyliśmy się jednak pewnej niespójności. Slogan, jakim bank ją reklamuje – „załóż konto w promocji, a Pyszne.pl zadba o oprawę meczu” sugeruje, że promocja ma związek z rozpoczynającym się już jutro mistrzostwami świata w piłce nożnej. Tymczasem najbardziej prawdopodobny termin przekazania nagród to druga połowa sierpnia 2018 roku, kiedy to po mundialu w Rosji pozostanie już tylko wspomnienie. Jeśli jednak ta rozbieżność Tobie nie przeszkadza – nie zwlekaj i załóż promocyjne Konto Jakie Chcę, bo pula nagród jest naprawdę imponująca. Zalecamy przy tym jednak pośpiech, ponieważ na nagrody załapie się jedynie najszybsze 800 osób.

Z ostatniej chwili

 • 15.10.2018 17:20

  Za płatność Masterpassem za zamówienie o wartości min. 100 zł na Morele.net możesz otrzymać 25 zł na kolejne zakupy

 • 15.10.2018 14:30

  Getin Bank odnowił promocję, w której oprocentowanie nowych środków na koncie oszczędnościowym do 200 tys. zł wynosi 3% w skali roku przez 92 dni.

 • 15.10.2018 14:19

  Zrób zakupy w sklepie internetowym Empiku, zapłać za nie Masterpassem, a dostaniesz 20 zł. Zakupy możesz powtórzyć 3 razy, łącznie zarabiając 60 zł.

 • 15.10.2018 08:35

  Mastercard twierdzi, że z jego kartą płatniczą kolejne kroki zrobisz z łatwością. Oferuje bowiem aż 50% rabatu na buty z kolekcji 574 marki New Balance.

 • 15.10.2018 08:06

  Ruszyła 11. edycja podwyższonego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium - 2,7% na 3 miesiące do 200 000 zł.

 • 12.10.2018 18:28

  W prostej promocji ING Banku Śląskiego możesz w prosty sposób zarobić 30 zł. Warunek? Musisz posiadać w banku konto osobiste, podpiąć kartę w Google Pay i wykonać min. 3 płatności mobilne.

 • 11.10.2018 19:56

  Nowi posiadacze konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w wieku 18-26 mogą zyskać 150 zł do wykorzystania w sklepach H&M.

 • 11.10.2018 16:10

  Alior Bank wprowadza kartę wielowalutową dla firm, która daje klientom biznesowym dostęp do aż 23 różnych walut.

 • 11.10.2018 15:55

  Santander Bank Polska proponuje uczniom 30 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę i aktywne korzystanie z niego.

 • 11.10.2018 06:49

  Za wyrobienie karty kredytowej PremierMiles i zabukowanie dowolnego lotu liniami Emirates, Citibank oferuje 300 zł premii w gotówce.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.