150 zł do wydania w sklepach sieci H&M za założenie Konta Maksymalnego BGŻ BNP Paribas

Promocja zakończyła się dnia 30 września 2017 r.

150 zł do wydania w sklepach sieci H&M za założenie Konta Maksymalnego BGŻ BNP Paribas Źródło obrazka: strona promocji

BGŻ PNB Paribas swoją najnowszą promocję kieruje do osób młodych, między 18 a 26 rokiem życia. Oferuje w niej 3 vouchery o łącznej wartości 150 zł do wykorzystania w sklepach sieci H&M. Aby zdobyć nagrodę, musimy jedynie otworzyć Konto Maksymalne i spełnić kilka bardzo prostych warunków. Jeżeli się pośpieszymy i założymy konto do końca sierpnia, dodatkowo zyskamy 300 zł zwrotu moneyback, czyli łącznie nawet 450 zł premii.

Organizatorem promocji „Zakupy z kontem” oraz fundatorem premii jest firma Ad Astra Sp. z o.o. (działająca na rynku pod nazwą Hagen), natomiast partnerami akcji są: bank BGŻ BNP Paribas oraz szwedzka firma odzieżowa, H&M HENNES & MAURITZ Sp. z o. o.

150 zł premii do sklepów sieci H&M

Oferta adresowana jest do osób między 18 a 26 rokiem życia, zaś nagrodą są trzy bony o łącznej wartości 150 zł, które można zrealizować w stacjonarnych sklepach H&M na terenie Polski oraz w wirtualnym sklepie należącym do sieci. Niestety, pula nagród jest limitowana – szansę na vouchery ma zaledwie 2500 osób, które najwcześniej zarejestrują się w promocji.

Jednak nie tylko dlatego nie warto zwlekać z decyzją o przystąpieniu do akcji. Jeśli założymy Konto Maksymalne do końca sierpnia, dodatkowo otrzymamy nawet 300 zł zwrotu za wydatki kartą w ramach promocji "Konto z Money Bank” bezpośrednio od banku BGŻ BNP Paribas. Tak więc łącząc obie oferty możemy zarobić nawet 450 zł - i jest to już całkiem konkretna kwota.

Kto może wziąć udział w akcji „Zakupy z kontem”?

Z oferty specjalnej mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci, a więc osoby, które w okresie 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku o otworzenie Konta Maksymalnego nie były posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo–rozliczeniowego w banku BGŻ BNP Paribas.

Dodatkowo regulamin stwierdza, iż uczestnikiem promocji może być:

osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat, ale nie skończyła 26 lat na dzień 31 października 2017 roku.

Jeżeli więc spełniasz oba te warunki, możesz bez przeszkód zarejestrować się w promocji.

Jak zyskać 150 zł w formie bonów zakupowych?

Aby otrzymać trzy bonusy po 50 zł, powinieneś wykonać następujące czynności:

 1. Najpóźniej do dnia 30 września 2017 r. (lub do osiągnięcia limitu rejestracji) wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie promocji. Należy przy tym zaakceptować regulamin, a także wyrazić zgodę na przetwarzanie przez organizatora danych osobowych oraz na ich przekazanie do banku w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji. Konieczne jest także upoważnienie banku do przekazania organizatorowi informacji o spełnieniu warunków koniecznych do uzyskania nagrody.
 2. Złożyć wniosek o Konto Maksymalne z kartą debetową, a następnie podpisać umowę z bankiem (w oddziale lub za pośrednictwem kuriera). We wniosku należy podać takie same dane, w tym numer PESEL, jak podczas wypełniania formularza rejestracyjnego.
 3. W okresie od 21 sierpnia do 31 października zalogować się do systemu bankowości internetowej Pl@net.
 4. W tym samym terminie dokonać min. jednej transakcji bezgotówkowej kartą na dowolną kwotę (pod uwagę będą brane wyłącznie płatności przeprowadzone w punktach handlowo-usługowych).

Uwaga! Za spełnienie wszystkich powyższych warunków otrzymasz tylko 1 voucher o wartości 50 zł. Jeżeli więc zależy Ci na zdobyciu wszystkich trzech bonusów, musisz w ciągu dwóch kolejnych miesięcy wykonać:

 • 5 płatności kartą na dowolne kwoty w listopadzie.
 • 5 płatności kartą na dowolne kwoty w grudniu.

Ważne! Każdy uczestnik może wziąć udział w promocji tylko jeden raz, otrzymując maksymalnie 3 nagrody o łącznej wartości 150 zł.

Przekazanie nagrody

Informacja o przyznaniu poszczególnych voucherów zostanie przekazane uczestnikom na adres mailowy podany podczas rejestracji. Natomiast same nagrody – mające postać elektronicznego kodu uprawniającego do zakupów w sklepach H&M - zostaną przekazane laureatom w formie wiadomości sms w następujących terminach:

 • 17 listopada 2017 r. - pierwszy voucher,
 • 19 grudnia 2017 r. - drugi voucher,
 • 18 stycznia 2018 r. - trzeci voucher.

Wszystkie trzy nagrody są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych. Bony zachowują ważność do 31 listopada 2019 roku.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Dodatkowe 300 zł premii moneyback od banku

Jak już wspomnieliśmy, młodzi klienci BGŻ BNP Paribas mogą także wziąć udział w równoległej promocji „Konto z Money Back” i zdobyć dodatkowe profity. Jednak aby skorzystać z tej propozycji, powinni podpisać umowę o Konto Maksymalne najpóźniej do 31 sierpnia 2017 r. Ponieważ procesowanie wniosku z reguły zabiera nieco czasu i niekiedy może potrwać nawet kilka dni – warto się pośpieszyć.

Nagrodą w tej akcji jest 2% zwrotu od transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą. Łącznie można zdobyć nawet 300 zł premii za zakupy opłacane plastikiem (maksymalnie 25 zł przez 12 miesięcy).

Szczegółowy opis oferty znajdziesz w tym artykule.

Konto Maksymalne – najważniejsze parametry

Konto Maksymalne pojawiło się w ofercie BGŻ BNP Paribas w maju tego roku, nic więc dziwnego, że bank aktywnie promuje nowy rachunek i kusi klientów ciekawymi ofertami. Ponieważ konto od niedawna funkcjonuje na rynku, poniżej przedstawiamy zestawienie opłat za najważniejsze usługi związane z tym rachunkiem.

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie konta (bank nie wymaga stałych wpływów na rachunek);
 • 0 zł - przelew internetowy (standardowy);
 • 0 zł - zlecenie stałe;
 • 0 zł – polecenie zapłaty;
 • 5 zł – przelew natychmiastowy;
 • 0 zł – wydanie karty debetowej;
 • 0 zł - obsługa karty - opłata obowiązuje w przypadku osób, które nie ukończyły 26. roku życia. Natomiast standardowa prowizja wynosi 12 i można jej uniknąć, jeżeli w poprzednim miesiącu wykona się transakcje kartą na min. 300 zł;
 • 0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów krajowych;
 • 0 zł - wypłata gotówki z bankomatów zagranicznych.

Więcej informacji na temat Konta Maksymalnego znajdziesz w tym artykule.

Komentarz redakcji

W swojej najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas stara się pozyskać młodych klientów i jednocześnie zachęcić ich do aktywnego korzystania z karty. Akcja dedykowana jest dla osób poniżej 26 roku życia i charakteryzuje się bardzo prostymi warunkami.

Aby zdobyć 150 zł w postaci bonów do H&M, należy jedynie założyć Konto Maksymalne, zalogować się do systemu bankowości internetowej Pl@net oraz przeprowadzić transakcje kartą na dowolną kwotę w punktach handlowo-usługowych (1 płatność należy wykonać do 31 października, po 5 transakcji w listopadzie oraz grudniu). Jak więc widać, spełnienie powyższych wymogów nie powinno sprawić nam większych kłopotów.

Warto jednak pamiętać, że organizator po osiągnięciu 2500 rejestracji może wcześniej zakończyć promocję. Jeżeli więc zależy nam na zdobyciu vocherów, nie powinniśmy zbyt długo zwlekać z decyzją o przystąpieniu do akcji. Tym bardziej, że otwierając konto do 31 sierpnia, możemy otrzymać dodatkowe 300 zł premii za zakupy opłacane plastikiem w ramach równolegle trwającej promocji oraz zyskać praktycznie bezpłatny rachunek (osoby poniżej 26. roku życia są zwolnione z opłaty za obsługę karty).

Z ostatniej chwili

 • 25.03.2019 14:13

  3 nagrody do wyboru, każda o wartości do 300 zł. To Ty decydujesz, o którą będziesz się ubiegał. Poznaj promocję "Korzyści dla Ciebie 2019" banku Credit Ag

 • 22.03.2019 18:31

  W najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas i firmy Ad Astra można zdobyć dość nietypowe nagrody rzeczowe - 3 zestawy klocków Lego o łącznej wartości 130 zł.

 • 22.03.2019 11:40

  W promocji karty kredytowej Visa Silver Pajacyk Santandera do zdobycia jest 291 Monet Allegro, czyli 291 zł, do wykorzystania na zakupy w tym serwisie.

 • 19.03.2019 13:46

  Nawet 1700 zł mogą zgarnąć przedsiębiorcy, którzy otworzą iKonto Biznes w Alior Banku i będą z niego aktywnie korzystali przez rok.

 • 18.03.2019 18:33

  Ruszyła kolejna promocja Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas. Do zdobycia jest nawet 200 zł za prostą aktywność na rachunku.

 • 18.03.2019 17:29

  Korzystasz z Blika? Teraz w loterii możesz zdobyć nawet 100 tys. zł! Zasady akcji są bardzo proste. Sprawdź. 

 • 14.03.2019 14:15

  Za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes, bank Pekao proponuje przedsiębiorcom 3 darmowe szkolenia o rynkowej wartości kilkuset złotych.

 • 14.03.2019 13:10

  Nawet 300 zł może wrócić w ciągu roku na rachunek Twojej karty kredytowej w ING Banku Śląskim.

 • 13.03.2019 09:15

  Alior Bank ponownie oferuje oprocentowanie 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym dla nowych środków do 100 tys. zł.

 • 11.03.2019 10:51

  Klienci mBanku i Orange Finanse otrzymają premie gotówkowe i inne bonusy, gdy zrezygnują z usług Orange Finanse i zmienią warunki współpracy z mBankiem.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.