Do 150 zł na zakupy w H&M lub na empik.com z aplikacją mobilną PeoPay od Banku Pekao

Promocja zakończyła się dnia 31 grudnia 2018 r.

Do 150 zł na zakupy w H&M lub na empik.com z aplikacją mobilną PeoPay od Banku Pekao Źródło obrazka: strona promocji

Wkrótce zacznie się gorączka przedświątecznych zakupów. Może w nich pomóc aplikacja PeoPay Banku Pekao, bo płacąc nią, możesz zyskać nawet 150 zł w postaci e-karty na zakupy w sklepie empik.com lub H&M.

Organizatorem promocji, która potrwa do 31 grudnia 2018 na terytorium Polski, i fundatorem nagród jest Bank Pekao SA. Mogę w niej brać udział osoby fizyczne mieszkające na terenie naszego kraju, które w momencie przystąpienia do promocji mają ukończone 18 lat i pełną zdolność do czynności prawnych.

Istotnym ograniczeniem jest fakt, że muszą to być osoby, które do dnia przystąpienia do promocji nie aktywowały aplikacji PeoPay. No i przede wszystkim muszą posiadać lub założyć konto osobiste w banku Pekao SA oraz podpisać umowę o korzystanie z bankowości elektronicznej. Jeśli jeszcze nie posiadasz tego rachunku, możesz złożyć wniosek na .

Wyraź zgodę, przystąp do promocji

Warunki udziału w promocji są bardzo proste do spełnienia:

 1. Przejdź na na specjalną stronę promocji, zapoznaj się i zaakceptuj regulamin.
 2. Wypełnij formularz przystąpienia do promocji, wyrażając przy tym zgodę na:
  • przetwarzanie przez bank Twoich danych osobowych i przekazanie ich do firmy Hypermedia sp. o.o., która jest koordynatorem technicznym akcji. To do niej trafią informacje o aktywacji przez Ciebie aplikacji mobilnej PeoPay, dokonaniu nią płatności oraz jej poleceniu;
  • otrzymywanie informacji marketingowo-handlowych.
  oraz podaj adres e-mail i numer telefonu kontaktowego.

Podanie powyższych danych jest niezbędne do przekazania nagrody oraz do rozpatrzenia ewentualnych reklamacji.

Pamiętaj, by w trakcie rejestracji zaznaczyć, do którego sklepu – empik.com czy H&M – chcesz otrzymać e-karty.

Za co dostanę nagrodę?

Przede wszystkim musisz posiadać lub założyć konto osobiste w Banku Pekao (możesz to zrobić ) i podpisać umowę o korzystanie z bankowości elektronicznej. To najbardziej pracochłonny etap starań o nagrodę.

W kolejnych krokach bank nie stawia wielkich wymagań. Oczekuje następujących działań w okresie trwania promocji, czyli do 31 grudnia 2018 r., i za każde nagradza odpowiednią kwotą.

25 zł za aktywację aplikacji PeoPay

Pierwsze 25 zł otrzymasz za zainstalowanie aplikacji w swoim telefonie i skuteczne zalogowanie się do niej.

25 zł za płatność zbliżeniową

Kolejne 25 zł otrzymasz po spełnieniu powyższego warunku i dokonaniu choćby jednej płatności zbliżeniowej w sklepie stacjonarnym na kwotę min. 10 zł aplikacją PeoPay lub Apple Pay. Możesz też wykonać płatności PeoPay z wykorzystaniem funkcjonalności Masterpass w dowolnym sklepie internetowym, też na minimalną kwotę 10 zł.

Do 100 zł za polecanie aplikacji PeoPay

To nie koniec nagród. Kolejną 25 zł możesz zyskać za skuteczne polecenie aplikacji PeoPay nowemu klientowi. Aplikację możesz polecić nawet 4 osobom i zyskać w sumie 100 zł.

Droga do tej nagrody jest następująca: po aktywowaniu aplikacji PeoPay wykonaj nią jedną transakcję. Po tym fakcie, w ciągu 3 dni, otrzymasz na swój adres e-mail z firmy Hypermedia specjalny kod alfanumeryczny służący do polecenia aplikacji PeoPay innej osobie. Osoba polecana musi wpisać go do formularza rejestracji udziału w promocji, by było wiadomo, do kogo ma trafić nagroda za polecenie aplikacji.

Przekazanie nagrody

Nagroda będzie miała postać e-karty na zakupy w wybranym przez Ciebie sklepie. Trafi ona do Ciebie w wiadomości e-mail. Firma Hypermedia sp. z o.o. prześle ją w ciągu 21 dni roboczych od daty spełnienia wszystkich warunków dotyczących danego etapu.

Za swoją aktywność, czyli aktywację aplikacji PeoPay i realizację transakcji, otrzymasz w sumie 50 zł (po 25 zł za każdy „etap"). Za skuteczne polecenie PeoPay 4 osobom zgarniesz dodatkową stówę.

Kolejna miła informacja – nagroda nie podlega opodatkowaniu.

E-karty do sklepu internetowego empik.com będziesz mógł wykorzystać do 30 kwietnia 2019 r. Natomiast na zakupy w sklepie H&M (internetowym lub stacjonarnym na terenie Polski) będziesz mógł się wybrać do 30 września 2019 r.

Konto Przekorzystne

Rozważasz skorzystanie z tej promocji? Musisz więc nieco wiedzieć o Koncie Przekorzystnym w Banku Pekao. Opłata za konto, kartę i dwukrotne skorzystanie z obcych bankomatów w miesiącu wynosi 0 zł. Korzystanie z bankomatów własnych banku jest bezpłatne, podobnie wypłaty z bankomatów za granicą.

Takie warunki będą dotyczyły Cię, jeśli zapewnisz w każdym miesiącu wpływ na konto w wysokości 500 zł i wykonasz minimum jedną transakcję kartą debetową wydaną do rachunku lub aplikacją PeoPay. W przeciwnym wypadku za konto zapłacisz 6 zł/miesiąc.

Przy okazji można też skorzystać z nowego konta oszczędnościowego, które dla kwot do 20 000 zł przez rok jest oprocentowane 3% lub sięgnąć po kartę wielowalutową Mastercard Debit FX.

Szczegółowy opis Konta Przekorzystnego znajdziesz w naszej analizie.

Czemu by nie spróbować?

Bank Pekao S.A. coraz dynamiczniej walczy o klienta i poprawia swoją ofertę. Warto więc chyba rozważyć tę propozycję i oswoić się z aplikacją PeoPay. Posługiwanie się nią nie jest trudne, a – jak widać – może być całkiem opłacalne.

Z ostatniej chwili

 • 18.02.2019 16:47

  Z kartą kredytową Citibanku można zyskać do 21 000 punktów w programie Priceless Specials.

 • 18.02.2019 15:34

  mBank kontynuuje, pomimo zmiany w ofercie kont osobistych, promocję eKonto z premią, w której zgarnąć można do 150 zł.

 • 18.02.2019 13:11

  Przedsiębiorcy po raz kolejny mogą zdobyć nawet 1500 zł od Alior Banku. Wystarczy założenie iKonta Biznes i aktywne korzystanie z niego.

 • 15.02.2019 17:20

  Za opłacenie zamówienia na empikfoto.pl przy pomocy cyfrowego portfela Masterpass przysługuje 20 zł zniżki na kolejne zakupy.

 • 15.02.2019 13:50

  Karnety do obiektów sportowo-rekreacyjnych o łącznej wartości 378 zł - oto nagroda w promocji Konta Optymalnego z oferty BGŻ BNP Paribas.

 • 12.02.2019 16:00

  200 zł za założenie Konta 360° w Banku Millennium znów jest dostępne. Wspaniała promocja powróciła. Ponownie bardzo proste warunki do spełnienia.

 • 12.02.2019 13:52

  Orange Finanse wkrótce zmieni nazwę na Kompakt Finanse, a następnie zniknie z rynku. mBank zdradza, co to oznacza dla klientów.

 • 11.02.2019 15:32

  W prostej mini promocji ING Banku Śląskiego za 2 płatności mobilne Google Pay możecie zdobyć 20 zł premii.

 • 8.02.2019 11:22

  Zakładając Konto Przekorzystne dla młodych z oferty Pekao możesz otrzymać za darmo 1 z 30 szkoleń. Wartość nagrody wynosi kilkaset złotych.

 • 7.02.2019 14:19

  Nowi posiadacze Nest Konta mogą aktualnie zdobyć do 150 zł premii za aktywne korzystanie z rachunku.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.