Nawet 150 zł do Empik.com w promocji PeoPay Banku Pekao

Promocja zakończyła się dnia 28 lutego 2018 r.

Nawet 150 zł do Empik.com w promocji PeoPay Banku Pekao Źródło obrazka: strona promocji

W najnowszej promocji Banku Pekao praktycznie bez żadnego wysiłku możemy zdobyć kupon rabatowy do wykorzystania na Empik.com o wartości 50 zł. Jedyny stawiany warunek to zainstalowanie i aktywacja na swoim urządzeniu mobilnym aplikacji PeoPay.

Na tym jednak nie koniec. Kolejne 100 zł w kuponach do Empiku możemy zyskać, wykonując dowolną płatność za min. 10 zł z wykorzystaniem Masterpassa oraz skutecznie polecając usługę PeoPay rodzinie lub znajomym. W sumie do zdobycia są więc nagrody o wartości 150 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest do wszystkich pełnoletnich osób zamieszkałych na terytorium Polski, które posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. Warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie rachunku osobistego w Banku Pekao.

Promocja obowiązuje do 28 lutego 2018 roku.

Jak zdobyć 50 zł do Empik.com?

W promocji nowego PeoPay do zdobycia są w sumie trzy kupony do sklepu internetowego Empiku, a ich łączna wartość wynosi 150 zł. Jeśli chcesz zdobyć podstawowy voucher o wartości 50 zł, powinieneś:

 1. Wypełnić formularz rejestracyjny, w którym podasz swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail. Wysłanie zgłoszenia wiąże się z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach objętych promocją oraz akceptacją obowiązującego regulaminu.
 2. Pobrać, a następnie aktywować aplikację PeoPay dostępną na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS. Aktywacji dokonuje się poprzez skuteczne zalogowanie do aplikacji. Spełniając tylko ten jeden warunek otrzymasz e-kartę do sklepu internetowego Empik.com o wartości 50 zł.
  • Uwaga – jeśli korzystałeś już wcześniej z aplikacji PeoPay, powyższa nagroda niestety Ci nie przysługuje. W dalszym ciągu możesz jednak ubiegać się o pozostałe nagrody ufundowane przez organizatora promocji.

Nawet 100 zł do Empik.com za dodatkową aktywność

W akcji do zdobycia są również dodatkowe vouchery do Empik.com, o wartości 25 zł każdy. Oto, co powinieneś zrobić, aby je otrzymać:

 • W czasie trwania promocji wykonaj dowolną transakcję poprzez aplikację PeoPay z wykorzystaniem funkcjonalności Masterpass na kwotę min. 10 zł. - za spełnienie tego warunku otrzymasz kolejny kupon do wykorzystania na Empik.com o wartości 25 zł.
 • Kolejne 25 zł możesz zdobyć, skutecznie polecając aplikację PeoPay znajomym lub rodzinie. W tym celu taka osoba podczas rejestracji w promocji powinna podać Twój kod polecenia, a Ty (jako polecający) dodatkowo wykonać przynajmniej jedną transakcję przez PeoPay. - każdy uczestnik promocji może polecić aż trzy osoby, co oznacza, że do zyskania jest w sumie 75 zł do wykorzystania na Empik.com (3 kupony po 25 zł każdy).

Przekazanie nagród

Nagrody zostaną przekazane w treści wiadomości e-mail wysłanej do uczestników promocji. Ich wysyłka nastąpi nie później niż w ciągu 14 dni roboczych od daty nabycia prawa do otrzymania konkretnej nagrody. Termin ważności otrzymanych kuponów upływa 31 lipca 2018 roku. Zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi nagrody zwolnione są z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Aplikacja PeoPay

PepPay to aplikacja oferowana klientom Banku Pekao. Usługa pozwala m.in. na dokonywanie płatności mobilnych, podgląd stanu naszego konta, wypłaty pieniędzy z sieci bankomatów Pekao, a nawet przekazywanie pieniędzy pomiędzy poszczególnymi użytkownikami korzystającymi z PeoPay. Więcej na temat aplikacji piszemy tutaj.

Czym jest Masterpass?

Masterpass to elektroniczny portfel, w którym zarejestrujemy posiadane przez nas karty płatnicze Mastercard i Maestro.

Dzięki portfelowi Masterpass podczas płatności internetowych nie będziemy musieli każdorazowo podawać numeru karty, jej daty ważności i kodu CVC, a do finalizacji transakcji wystarczy nam nadany podczas zakładania konta login i hasło. O portfelu elektronicznym Masterpass piszemy w tym artykule.

Naszym zdaniem

Rzadko która promocja wymaga tak mało wysiłku, aby zdobyć oferowane w niej nagrody. W przypadku akcji Banku Pekao wystarczy jedynie pobrać i przynajmniej raz zalogować się do aplikacji PeoPay, aby zdobyć voucher do Empiku o wartości 50 zł.

Otrzymanie kolejnych 25 zł również nie powinno przysparzać większych problemów. Organizator promocji wymaga jedynie dokonania jednorazowej płatności za kwotę 10 zł z użyciem funkcjonalności Masterpass. A jeśli polecisz aplikację PeoPay znajomym i będziesz z niej w miarę aktywnie korzystał, trafią do Ciebie kolejne kody do Empiku. Tym razem o łącznej wartości 75 zł. W sumie w łatwy sposób mamy więc możliwość zdobycia nagród wartych aż 150 zł.

Z ostatniej chwili

 • 13.12.2018 17:38

  Kolejna okazja dla nowych klientów mBanku. Tym razem za otwarcie eKonta i aktywne korzystanie z rachunku możecie zdobyć 140 zł.

 • 13.12.2018 08:14

  Aktywuj automatyczne e-płatności z karty Mastercard za usługi Vectry, a nawet 30 zł wróci na rachunek Twojej karty.

 • 12.12.2018 16:41

  Jeśli korzystasz z programu lojalnościowego sieci Biedronka, możesz otrzymać bon na 400 zł do wydania w sklepach tej sieci.

 • 12.12.2018 13:58

  Dzięki promocji "Konto na zakupy" nowi posiadacze Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas mogą zyskać nawet 200 zł za aktywne korzystanie z rachunku.

 • 12.12.2018 10:16

  Zamawiasz taksówkę w aplikacji iTaxi - płacisz za przejazd Google Pay - oszczędzasz. I tak 3 razy. Maksymalnie możesz zaoszczędzić nawet 60 zł.

 • 11.12.2018 14:04

  Głodny? Skorzystaj z PizzaPortal, zapłać Visa Checkout i ciesz się nie tylko posiłkiem, ale i rabatem w wysokości 10 zł.

 • 11.12.2018 11:52

  Alior Bank przedłużył termin obowiązywania jednej z korzyści Konta Jakże Osobistego. 3% na koncie oszczędnościowym dostępne będzie do 31.12.2019 r.

 • 7.12.2018 15:52

  W promocji EnveloBanku możesz zyskać nawet 100 zł za zrealizowanie 10 płatności kartą w Internecie. Najbardziej aktywnie zgarną dodatkowe dwie stówy.

 • 6.12.2018 13:27

  Kolejna okazja z Google Pay: za zakupy na min. 200 zł w e-sklepie Media Expert można otrzymać od 30 do 150 zł rabatu.

 • 5.12.2018 13:47

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.