Nawet 150 zł do Empik.com w promocji PeoPay Banku Pekao

Promocja zakończyła się dnia 28 lutego 2018 r.

Nawet 150 zł do Empik.com w promocji PeoPay Banku Pekao Źródło obrazka: strona promocji

W najnowszej promocji Banku Pekao praktycznie bez żadnego wysiłku możemy zdobyć kupon rabatowy do wykorzystania na Empik.com o wartości 50 zł. Jedyny stawiany warunek to zainstalowanie i aktywacja na swoim urządzeniu mobilnym aplikacji PeoPay.

Na tym jednak nie koniec. Kolejne 100 zł w kuponach do Empiku możemy zyskać, wykonując dowolną płatność za min. 10 zł z wykorzystaniem Masterpassa oraz skutecznie polecając usługę PeoPay rodzinie lub znajomym. W sumie do zdobycia są więc nagrody o wartości 150 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest do wszystkich pełnoletnich osób zamieszkałych na terytorium Polski, które posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. Warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie rachunku osobistego w Banku Pekao.

Promocja obowiązuje do 28 lutego 2018 roku.

Jak zdobyć 50 zł do Empik.com?

W promocji nowego PeoPay do zdobycia są w sumie trzy kupony do sklepu internetowego Empiku, a ich łączna wartość wynosi 150 zł. Jeśli chcesz zdobyć podstawowy voucher o wartości 50 zł, powinieneś:

 1. Wypełnić formularz rejestracyjny, w którym podasz swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail. Wysłanie zgłoszenia wiąże się z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach objętych promocją oraz akceptacją obowiązującego regulaminu.
 2. Pobrać, a następnie aktywować aplikację PeoPay dostępną na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS. Aktywacji dokonuje się poprzez skuteczne zalogowanie do aplikacji. Spełniając tylko ten jeden warunek otrzymasz e-kartę do sklepu internetowego Empik.com o wartości 50 zł.
  • Uwaga – jeśli korzystałeś już wcześniej z aplikacji PeoPay, powyższa nagroda niestety Ci nie przysługuje. W dalszym ciągu możesz jednak ubiegać się o pozostałe nagrody ufundowane przez organizatora promocji.

Nawet 100 zł do Empik.com za dodatkową aktywność

W akcji do zdobycia są również dodatkowe vouchery do Empik.com, o wartości 25 zł każdy. Oto, co powinieneś zrobić, aby je otrzymać:

 • W czasie trwania promocji wykonaj dowolną transakcję poprzez aplikację PeoPay z wykorzystaniem funkcjonalności Masterpass na kwotę min. 10 zł. - za spełnienie tego warunku otrzymasz kolejny kupon do wykorzystania na Empik.com o wartości 25 zł.
 • Kolejne 25 zł możesz zdobyć, skutecznie polecając aplikację PeoPay znajomym lub rodzinie. W tym celu taka osoba podczas rejestracji w promocji powinna podać Twój kod polecenia, a Ty (jako polecający) dodatkowo wykonać przynajmniej jedną transakcję przez PeoPay. - każdy uczestnik promocji może polecić aż trzy osoby, co oznacza, że do zyskania jest w sumie 75 zł do wykorzystania na Empik.com (3 kupony po 25 zł każdy).

Przekazanie nagród

Nagrody zostaną przekazane w treści wiadomości e-mail wysłanej do uczestników promocji. Ich wysyłka nastąpi nie później niż w ciągu 14 dni roboczych od daty nabycia prawa do otrzymania konkretnej nagrody. Termin ważności otrzymanych kuponów upływa 31 lipca 2018 roku. Zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi nagrody zwolnione są z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Aplikacja PeoPay

PepPay to aplikacja oferowana klientom Banku Pekao. Usługa pozwala m.in. na dokonywanie płatności mobilnych, podgląd stanu naszego konta, wypłaty pieniędzy z sieci bankomatów Pekao, a nawet przekazywanie pieniędzy pomiędzy poszczególnymi użytkownikami korzystającymi z PeoPay. Więcej na temat aplikacji piszemy tutaj.

Czym jest Masterpass?

Masterpass to elektroniczny portfel, w którym zarejestrujemy posiadane przez nas karty płatnicze Mastercard i Maestro.

Dzięki portfelowi Masterpass podczas płatności internetowych nie będziemy musieli każdorazowo podawać numeru karty, jej daty ważności i kodu CVC, a do finalizacji transakcji wystarczy nam nadany podczas zakładania konta login i hasło. O portfelu elektronicznym Masterpass piszemy w tym artykule.

Naszym zdaniem

Rzadko która promocja wymaga tak mało wysiłku, aby zdobyć oferowane w niej nagrody. W przypadku akcji Banku Pekao wystarczy jedynie pobrać i przynajmniej raz zalogować się do aplikacji PeoPay, aby zdobyć voucher do Empiku o wartości 50 zł.

Otrzymanie kolejnych 25 zł również nie powinno przysparzać większych problemów. Organizator promocji wymaga jedynie dokonania jednorazowej płatności za kwotę 10 zł z użyciem funkcjonalności Masterpass. A jeśli polecisz aplikację PeoPay znajomym i będziesz z niej w miarę aktywnie korzystał, trafią do Ciebie kolejne kody do Empiku. Tym razem o łącznej wartości 75 zł. W sumie w łatwy sposób mamy więc możliwość zdobycia nagród wartych aż 150 zł.

Z ostatniej chwili

 • 18.10.2018 15:23

  W najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas za założenie Konta Optymalnego i umiarkowaną aktywność możesz zdobyć nawet 200 zł.

 • 18.10.2018 14:03

  Promocja "Studenci rządzą": jeżeli jesteś studentem i założysz Konto Jakie Chcę w Santanderze to możesz liczyć na 100 zł premii.

 • 18.10.2018 08:32

  Korzystając z karty kredytowej Mastercard Business Lotos Alior Banku możesz tankować paliwo nawet 20 gr/l taniej. Do tego są rabaty m.in. na myjnię.

 • 17.10.2018 15:34

  Citi Handlowy przygotował promocję, która ucieszy osoby regularnie wykonujące płatności w walutach obcych.

 • 16.10.2018 18:17

  W konkursie Alior Banku posiadacze Konta Jakże Osobistego mogą wygrać wyjazd do Rzymu. Szczegóły tutaj.

 • 16.10.2018 13:47

  Alior Bank oferuje 2,7% na swoim Koncie Mocno Oszczędnościowym. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące dla kwot do 100 000 zł.

 • 15.10.2018 17:20

  Za płatność Masterpassem za zamówienie o wartości min. 100 zł na Morele.net możesz otrzymać 25 zł na kolejne zakupy

 • 15.10.2018 14:30

  Getin Bank odnowił promocję, w której oprocentowanie nowych środków na koncie oszczędnościowym do 200 tys. zł wynosi 3% w skali roku przez 92 dni.

 • 15.10.2018 14:19

  Zrób zakupy w sklepie internetowym Empiku, zapłać za nie Masterpassem, a dostaniesz 20 zł. Zakupy możesz powtórzyć 3 razy, łącznie zarabiając 60 zł.

 • 15.10.2018 08:35

  Mastercard twierdzi, że z jego kartą płatniczą kolejne kroki zrobisz z łatwością. Oferuje bowiem aż 50% rabatu na buty z kolekcji 574 marki New Balance.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.