Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 31 sierpnia 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Santander Bank Polska lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Konto Jakie Chcę z rekordowym bonusem 300 zł + 530 zł w pozostałych promocjach konta osobistego w Santander Bank Polska!.

150 zł do Biedronki i dodatkowo nawet 530 zł w kumulacji promocji na Koncie Jakie Chcę w Santander Bank Polska

Doktorantka o szerokich zainteresowaniach. W serwisie pełni rolę redaktora oraz jest odpowiedzialna za utrzymywanie aktualnych danych.

150 zł do Biedronki i dodatkowo nawet 530 zł w kumulacji promocji na Koncie Jakie Chcę w Santander Bank Polska
Źródło: strona promocji

Robisz często zakupy w Biedronce? W takim razie najnowsza promocja Santandera powinna przypaść Ci do gustu. Za otwarcie rachunku osobistego w tym banku i spełnienie kilku banalnych warunków możesz otrzymać vouchery do Biedronki o wartości 150 zł. Bank nie sprzeciwia się łączeniu swoich promocji, a więc możesz dodatkowo otrzymać 530 zł premii pieniężnej, czyli łącznie nawet 680 zł!

Dla łowców promocji ta oferta specjalna to nic innego jak rynkowy standard: niezbyt skomplikowane warunki, wymóg założenia konta wraz z kartą debetową i fajna nagroda – 150 zł w postaci voucherów do Biedronki. Bonus ten wypłacany jest w dwóch częściach: pierwsza nagroda wynosi 50 zł, druga – 100 zł. Każdą z nich otrzymasz za wykonanie nieco odmiennych zadań.

Wyróżnikiem jest natomiast możliwość połączenia promocji z innymi akcjami banku, przez co Twój zysk może być dużo, dużo wyższy (nawet 680 zł).

Warto także dodać, że tym razem organizatorem promocji jest bezpośrednio Santander Bank Polska i to na specjalnej stronie tego banku składasz wniosek o uczestnictwo w akcji.

Nowy klient nie taki bardzo „nowy”

W zasadzie akcja „Mam Konto Jakie Chcę z premią” skierowana jest wyłącznie do nowych klientów Santander Banku. „W zasadzie”, ponieważ bank wyznaczył niezbyt długi okres karencji: wystarczy, że nie posiadałeś w tej instytucji rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego od 1 lipca 2018 r. aż do dnia otwarcia konta w promocji i już możesz swobodnie ubiegać się o nagrodę.

Poza wspomnianym okresem karencji istnieją jeszcze inne drobne ograniczenia. Po pierwsze, musisz być osobą pełnoletnią. Po drugie, nie możesz aktualnie brać udziału w żadnej innej akcji promocyjnej Konta Jakie Chcę zorganizowanej przez zewnętrzny podmiot współpracujący z Santanderem. Ten ostatni warunek nie wyklucza natomiast możliwości skorzystania z innych promocji Santandera – co, z uwagi na możliwość skumulowania naprawdę pokaźnej premii, powinno bardzo ucieszyć łowców okazji.

Jak zdobyć premię do 150 zł do Biedronki?

A teraz do rzeczy: przedstawiamy kolejne kroki, które powinieneś spełnić, aby otrzymać wpierw voucher 50-złotowy, a następnie – 100-złotowy.

Drukuj

Do kiedy możesz skorzystać z voucherów?

Bank przekaże każdą z nagród w postaci elektronicznej na Twój adres e-mailowy, który podałeś przy rejestrowaniu się w promocji. Nastąpi to najdalej do 31 października 2019 r. Vouchery ważne są do 31 lipca 2020 r.

Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

Konto Jakie Chcę jednym z najlepszych na rynku

Sztandarowy rachunek Santander Banku to ciekawa propozycja, plasująca się w ścisłej czołówce naszego rankingu kont osobistych. Poniżej przedstawiamy jego parametry.

Jak widzisz, wystarczy, że w danym miesiącu wykonasz co najmniej 5 transakcji kartą, a konto i karta będą zupełnie darmowe. Jeśli nie ukończyłeś 26 lat, dodatkowo nic nie zapłacisz za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju. Osoby starsze za darmo skorzystają jedynie z maszyn Santander Bank Polska.

Zwróć także uwagę na darmowe przelewy natychmiastowe, z których możesz korzystać bez żadnego limitu. To prawdziwy ewenement na polskim rynku bankowym.

A jeśli interesujesz się nowymi technologiami bankowymi, wiedz, że aktualnie nie ma lepszego rachunku niż Konto Jakie Chcę, bowiem oferuje ono pełne spektrum płatności mobilnych oraz świetną aplikację mobilną.

Kumulacja nagród i premii o łącznej wartości aż 680 zł

Jak już wspominaliśmy, sama akcja „Mam Konto Jakie Chcę z premią” jest zupełnie „zwyczajną” promocją: przydatną zwłaszcza dla osób, które często robią zakupy w Biedronce. Dzięki niej nie tylko zaoszczędzisz na zakupach, odbierając swoje vouchery o łącznej wartości 150 zł, ale i staniesz się posiadaczem całkiem atrakcyjnego Konta Jakie Chcę.

Natomiast kiedy połączysz udział w tej promocji z pozostałymi akcjami Santander Banku (bez udziału zewnętrznych organizatorów), to wartość Twoich nagród może wzrosnąć o kolejne kilkaset złotych.

Po pierwsze, warto byś zwrócił szczególną uwagę na ofertę, w której za zapewnienie wpływu wynagrodzenia możesz zdobyć kolejne 150 zł premii. Warunki obu akcji specjalnych są bardzo podobne, co zdecydowanie ułatwia zdobycie nagrody.

Po drugie, za opłacanie rachunków za media bank odda Ci 1% wartości transakcji, nawet 25 zł miesięcznie, czyli łącznie do 300 zł w ciągu roku.

Po trzecie wreszcie, we wniosku o konto możesz podać kod poleceń i zgarnąć 80 zł za założenie rachunku z polecenia. Dodatkowo, jeśli w przyszłości sam będziesz rekomendował ten rachunek, Twój zysk może być jeszcze wyższy. Więcej o programie poleceń piszemy w tym artykule

Miejsce na kod polecającego we wniosku o Konto Jakie Chcę Santander Bank Polska
Kliknij, aby powiększyć
We wniosku o konto znajdziesz miejsce na wpisanie kodu polecającego. Jeśli nie posiadasz tego numeru, skorzystaj z naszego sprawdzonego kodu: 1013953301

Z takiego „wysypu” okazji szkoda byłoby nie skorzystać. Powodzenia :)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Mam Konto Jakie Chcę z premią”

O banku

Santander Bank Polska powstał w wyniku fuzji Banku Zachodniego S.A. z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym S.A w 2001 roku. Od 1 kwietnia 2011 r. jest częścią Grupy Santander – jednej z największych w Europie i na świecie. Wartością dla banku jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.

Czytaj więcej

Komentarze