Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

150 zł do Biedronki i dodatkowo nawet 530 zł w kumulacji promocji na Koncie Jakie Chcę w Santander Bank Polska

150 zł do Biedronki i dodatkowo nawet 530 zł w kumulacji promocji na Koncie Jakie Chcę w Santander Bank Polska
Źródło: strona promocji

Dla łowców promocji ta oferta specjalna to nic innego jak rynkowy standard: niezbyt skomplikowane warunki, wymóg założenia konta wraz z kartą debetową i fajna nagroda – 150 zł w postaci voucherów do Biedronki. Bonus ten wypłacany jest w dwóch częściach: pierwsza nagroda wynosi 50 zł, druga – 100 zł. Każdą z nich otrzymasz za wykonanie nieco odmiennych zadań.

Wyróżnikiem jest natomiast możliwość połączenia promocji z innymi akcjami banku, przez co Twój zysk może być dużo, dużo wyższy (nawet 680 zł).

Warto także dodać, że tym razem organizatorem promocji jest bezpośrednio Santander Bank Polska i to na specjalnej stronie tego banku składasz wniosek o uczestnictwo w akcji.

Nowy klient nie taki bardzo „nowy”

W zasadzie akcja „Mam Konto Jakie Chcę z premią” skierowana jest wyłącznie do nowych klientów Santander Banku. „W zasadzie”, ponieważ bank wyznaczył niezbyt długi okres karencji: wystarczy, że nie posiadałeś w tej instytucji rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego od 1 lipca 2018 r. aż do dnia otwarcia konta w promocji i już możesz swobodnie ubiegać się o nagrodę.

Poza wspomnianym okresem karencji istnieją jeszcze inne drobne ograniczenia. Po pierwsze, musisz być osobą pełnoletnią. Po drugie, nie możesz aktualnie brać udziału w żadnej innej akcji promocyjnej Konta Jakie Chcę zorganizowanej przez zewnętrzny podmiot współpracujący z Santanderem. Ten ostatni warunek nie wyklucza natomiast możliwości skorzystania z innych promocji Santandera – co, z uwagi na możliwość skumulowania naprawdę pokaźnej premii, powinno bardzo ucieszyć łowców okazji.

Jak zdobyć premię do 150 zł do Biedronki?

A teraz do rzeczy: przedstawiamy kolejne kroki, które powinieneś spełnić, aby otrzymać wpierw voucher 50-złotowy, a następnie – 100-złotowy.

Krok 1
Krok 1

Do 31 sierpnia 2019 r. przystąp do promocji za pośrednictwem tej strony internetowej i złóż wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i kartą debetową. 

Wyraź wymagane przez bank zgody: zgodę na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, a także w celach marketingowych (za pomocą elektronicznego kanału kontaktu – EKK, drogą elektroniczną oraz telefoniczną). Bank wymaga również podania przez Ciebie nr telefonu komórkowego oraz Twojego adresu e-mailowego.

Krok 2
Krok 2

Do 15 września podpisz umowę o Konto Jakie Chcę, bankowość elektroniczną i kartę debetową. 

Nagroda
Nagroda

Po spełnieniu powyższych warunków zostanie Ci przyznana pierwsza nagroda w postaci vouchera o wartości 50 zł. 

Krok 3
Krok 3

W ciągu 30 dni od aktywacji Konta Jakie Chcę, najpóźniej do 15 października 2019 r., zapewnij łączny wpływ min. 1000 zł na nowy rachunek oraz wykonaj co przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą.

Informacja
Informacja

Za transakcje bezgotówkowe bank uznaje płatności kartą w punktach handlowo-usługowych oraz przez Internet. Wartość transakcji jest dowolna.

Nagroda
Nagroda

Po wykonaniu tego kroku bank obdaruje Cię drugą nagrodą - voucherem o wartości 100 zł. Oba bonusy otrzymasz do 31 października 2019 r. 

Do kiedy możesz skorzystać z voucherów?

Bank przekaże każdą z nagród w postaci elektronicznej na Twój adres e-mailowy, który podałeś przy rejestrowaniu się w promocji. Nastąpi to najdalej do 31 października 2019 r. Vouchery ważne są do 31 lipca 2020 r.

Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

Konto Jakie Chcę jednym z najlepszych na rynku

Sztandarowy rachunek Santander Banku to ciekawa propozycja, plasująca się w ścisłej czołówce naszego rankingu kont osobistych. Poniżej przedstawiamy jego parametry.

Jak widzisz, wystarczy, że w danym miesiącu wykonasz co najmniej 5 transakcji kartą, a konto i karta będą zupełnie darmowe. Jeśli nie ukończyłeś 26 lat, dodatkowo nic nie zapłacisz za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju. Osoby starsze za darmo skorzystają jedynie z maszyn Santander Bank Polska.

Zwróć także uwagę na darmowe przelewy natychmiastowe, z których możesz korzystać bez żadnego limitu. To prawdziwy ewenement na polskim rynku bankowym.

A jeśli interesujesz się nowymi technologiami bankowymi, wiedz, że aktualnie nie ma lepszego rachunku niż Konto Jakie Chcę, bowiem oferuje ono pełne spektrum płatności mobilnych oraz świetną aplikację mobilną.

Kumulacja nagród i premii o łącznej wartości aż 680 zł

Jak już wspominaliśmy, sama akcja „Mam Konto Jakie Chcę z premią” jest zupełnie „zwyczajną” promocją: przydatną zwłaszcza dla osób, które często robią zakupy w Biedronce. Dzięki niej nie tylko zaoszczędzisz na zakupach, odbierając swoje vouchery o łącznej wartości 150 zł, ale i staniesz się posiadaczem całkiem atrakcyjnego Konta Jakie Chcę.

Natomiast kiedy połączysz udział w tej promocji z pozostałymi akcjami Santander Banku (bez udziału zewnętrznych organizatorów), to wartość Twoich nagród może wzrosnąć o kolejne kilkaset złotych.

Po pierwsze, warto byś zwrócił szczególną uwagę na ofertę, w której za zapewnienie wpływu wynagrodzenia możesz zdobyć kolejne 150 zł premii. Warunki obu akcji specjalnych są bardzo podobne, co zdecydowanie ułatwia zdobycie nagrody.

Po drugie, za opłacanie rachunków za media bank odda Ci 1% wartości transakcji, nawet 25 zł miesięcznie, czyli łącznie do 300 zł w ciągu roku.

Po trzecie wreszcie, we wniosku o konto możesz podać kod poleceń i zgarnąć 80 zł za założenie rachunku z polecenia. Dodatkowo, jeśli w przyszłości sam będziesz rekomendował ten rachunek, Twój zysk może być jeszcze wyższy. Więcej o programie poleceń piszemy w tym artykule

Kliknij, aby powiększyć
We wniosku o konto znajdziesz miejsce na wpisanie kodu polecającego. Jeśli nie posiadasz tego numeru, skorzystaj z naszego sprawdzonego kodu: 1013953301

Z takiego „wysypu” okazji szkoda byłoby nie skorzystać. Powodzenia :)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Mam Konto Jakie Chcę z premią”

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.