Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

150 zł na Allegro za Konto za Zero + 200 zł za rachunki dla dzieci w PKO BP

150 zł na Allegro za Konto za Zero + 200 zł za rachunki dla dzieci w PKO BP
Źródło: najlepszekonto.pl
PKO BP - Konto za Zero - 150 zł

PKO BP nie należy do banków, które często organizują promocje swoich rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych. Stąd z wielką radością przyjęliśmy informację o kolejnej możliwości zdobycia 150 zł w postaci vouchera na Allegro za założenie Konta za Zero. Akcja trwa do 27 czerwca 2021 r. i wyróżnia się spośród innych promocji kont osobistych tym, że możesz w niej zdobyć dodatkowe 100 zł, również na zakupy na Allegro, jeśli zdecydujesz się założyć rachunek także dla swojego dziecka.

Pula nagród w promocji wynosi 5000 nagród głównych (150 zł za Konto za Zero) i 2000 nagród dodatkowych (100 zł za konto dla dziecka).

Brak karencji dla klientów Inteligo

W opisywanej akcji mogą wziąć udział osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych i adres zamieszkania na terytorium Polski.

Na nagrodę nie mogą niestety liczyć ci, którzy posiadali rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PKO BP w okresie od 1 stycznia 2020 r. do 12 maja 2021 r. Taki sam okres karencji dotyczy dzieci, którym w promocji można założyć konto.

Mamy za to bardzo dobrą wiadomość dla klientów Inteligo – posiadanie Konta Inteligo nie stanowi przeszkody do udziału w tej promocji.

5 + 5 + 5 = 150 zł

Brzmi trochę zagadkowo, więc spieszymy z wyjaśnieniami:

Krok 1
Krok 1

Do 27 czerwca 2021 r. załóż PKO Konto za Zero wraz z kartą debetową.

Pamiętaj o wyrażeniu zgody na kontakty marketingowe ze strony banku, w tym przekazywanie informacji handlowych za pomocą urządzeń elektronicznych, telekomunikacyjnych i automatycznych systemów wywołujących.

Krok 2
Krok 2

Również do 27 czerwca 2021 r. zarejestruj się w promocji, wypełniając formularz, który znajdziesz w linku powyżej.

Formularz promocji PKO BP

Wpisz w nim swoje imię, nazwisko i PESEL, wybierz, o jakie nagrody się ubiegasz oraz zaakceptuj regulamin akcji.

Krok 3
Krok 3

W trakcie każdego z 3 pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych po otwarciu Konta za Zero wykonaj po 5 płatności kartą debetową lub Blikiem.

Za zrealizowanie warunków aktywności w pierwszym miesiącu otrzymasz 50 zł do wydania na Allegro, a za kolejne 2 miesiące bank dorzuci dodatkowe 100 zł.

Nagroda
Nagroda

Pierwszy bon na Allegro otrzymasz do 20. dnia następnego miesiąca po pierwszym miesiącu spełnienia warunków. Voucher na 100 zł za kolejne 2 miesiące aktywności również trafi do Ciebie do 20. dnia kolejnego miesiąca.

Nagrodę (w postaci kodu elektronicznego) znajdziesz w sekcji „Wiadomości” w serwisie internetowym PKO.

100 zł x 2 - dodatkowy bonus za rachunek dla dziecka

Jak wspomnieliśmy, w ramach tej promocji czekają premie nie tylko dla rodziców, ale i niepełnoletnich dzieci.

Krok 1
Krok 1

Do 27 czerwca 2021 r. załóż Konto za Zero i zarejestruj się w jego promocji, a następnie otwórz w bankowości elektronicznej

  • PKO Konto Dziecka oraz kartę PKO Junior, jeśli Twoja pociecha nie skończyła jeszcze 13 r.ż. I / LUB
  • PKO Konto Pierwsze wraz z kartą debetową, gdy jesteś rodzicem nastolatka, który jest w wieku 13-17 lat.
Krok 2
Krok 2

Dopilnuj, by w każdym z dwóch kolejnych miesięcy kalendarzowych po otwarciu rachunku Twoja pociecha wykonała 2 transakcje bezgotówkowe otrzymaną kartą.

Nagroda
Nagroda

100 zł (nagroda dodatkowa) na Allegro otrzymasz do 20. dnia kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

Szczegóły zdecydują o sukcesie

Uczestnicząc w tej promocji, musisz jeszcze wiedzieć o kilku bardzo istotnych szczegółach.

Transakcje i płatności

W myśl regulaminu promocji, za operację bezgotówkową kartą uznany zostanie każdy zakup towarów lub usług dokonany przy użyciu „debetówki”:

  • w terminalach płatniczych POS (tradycyjnie i zbliżeniowo);
  • w Internecie;
  • poprzez płatność zbliżeniową telefonem z systemem działającym w technologii NFC przy użyciu aplikacji mobilnej IKO.

Z kolei płatność Blik to dyspozycja z wykorzystaniem kodu mobilnego generowana przez IKO. Zgodnie z regulaminem akcji nie zostaną uwzględnione wpłaty i wypłaty z bankomatów oraz przelewy na telefon Blik.

Konto dla dziecka

Dla każdego dziecka możesz założyć tylko jeden rachunek - Konto Dziecka lub Konto Pierwsze. Maksymalna premia wynosi 200 zł (za dwa założone rachunki) i podstawowym warunkiem jej otrzymania jest spełnienie wymagań określonych dla "głównej" promocji związanej z Kontem za Zero. Dopiero potem można przejść do realizacji działań związanych z premią dla pociechy.

Umowa o Kartę Junior zawierana jest odrębnie od umowy o Konto Dziecka. Wydanie tej karty kosztuje 15 zł.

Dodatkowe informacje

Nagrody będą wydawane według kolejności spełnienia przez uczestników wszystkich warunków uprawniających do otrzymania bonusu. W przypadku wcześniejszego wyczerpania puli bonów bank poinformuje o tym za pośrednictwem swojej strony internetowej.

Przed przekazaniem bonusu PKO BP zweryfikuje, czy konto lub karta nie zostały zamknięte, czy nie cofnąłeś udzielonej zgody marketingowej lub nie przekształciłeś rachunku w inny typ. Gdybyś zrobił którąś z tych rzeczy, nie otrzymasz nagrody.

Na koniec dobra informacja – premia zwolniona jest z opodatkowania, więc będzie w całości do Twojej dyspozycji. Zdobyty e-kod na zakupy na Allegro będziesz mógł wykorzystać do 31 grudnia 2021 r. Szczegółowe zasady posługiwania się voucherami zawarte są w Regulaminie kart podarunkowych Allegro, a my opisaliśmy je w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

Wybór karty debetowej

Okazuje się, że wybór karty w tej promocji może być problematyczny. Możesz zdecydować się na standardowy wizerunek i wtedy nie poniesiesz kosztu wydania "plastiku". Jeśli jednak wybierzesz inny wzór karty, zapłacisz za to 14,90 zł. Chcąc uniknąć opłaty za wydanie karty powinieneś wybrać poniższy wizerunek:

Kliknij, aby powiększyć

Oferta PKO BP

Bonus można zgarnąć pod warunkiem otwarcia Konta za Zero. Spójrzmy na jego charakterystykę.

PKO Konto za Zero

To konto jest adresowane do osób powyżej 18 r.ż. Jego prowadzenie nie generuje żadnych kosztów. Darmowa może być też wydana do niego karta debetowa, o ile wykonasz nią w miesiącu min. 5 transakcji bezgotówkowych. Brzmi znajomo? Tak, identyczne warunki obowiązują w ramach promocji.

PKO Konto Dziecka

To rachunek dla najmłodszych, którzy otrzymują do niego kartę PKO Junior.

PKO Konto Pierwsze

Do nastolatków w wieku 13-17 lat adresowane jest z kolei PKO Konto Pierwsze.

Zakupy na Allegro – bardzo przyjemna perspektywa

Proste warunki i atrakcyjna nagroda skłaniają nas do przypuszczeń, że opisywana promocja może się zakończyć przed terminem. Dodatkowym jej atutem jest możliwość zgarnięcia bonusów za założenie konta dla dziecka. Udział w tej akcji może więc być początkiem rodzinnego bankowania z PKO BP.

Nie zatrzymujemy Cię dłużej – rozważ plusy i minusy tej oferty, oceń ją pod katem swoich potrzeb i oczekiwań i podejmij decyzję, czy zechcesz z niej skorzystać. Pamiętaj, że o przyznaniu nagród decyduje kolejność wywiązanie się ze wszystkich obowiązków, a nie moment podpisania umowy o rachunek.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Sprawdza się w działaniu"
  2. Regulamin kart podarunkowych Allegro

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.