Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

150 zł na Allegro lub do Biedronki dla obecnych posiadaczy konta osobistego w BNP Paribas

150 zł na Allegro lub do Biedronki dla obecnych posiadaczy konta osobistego w BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Posiadacze konta osobistego w BNP Paribas mogą skorzystać z następujących ofert promocyjnych:

  1. "Korzystaj aktywnie i zyskuj więcej", w której premią są 3 kody o wartości 50 zł każdy do wykorzystania na Allegro lub
  2. "Doceniamy naszych Klientów" z bonusem w postaci 3 kodów po 50 zł do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka.

Obie akcje charakteryzują się właściwie identycznymi warunkami, więc jedyną istotną różnicą jest premia. Sam zdecyduj, która z nich będzie dla Ciebie atrakcyjniejsza.

Datę zakończenia promocji ustalono na 31 stycznia 2023 r., choć w każdej z nich obowiązuje limit 2000 rejestracji.

Tylko dla posiadaczy konta

Podstawowym warunkiem uczestnictwa w promocjach jest posiadanie konta osobistego w BNP Paribas. Ponadto należy posiadać kartę do rachunku oraz dostęp do bankowości elektronicznej. W przypadku kont wspólnych do akcji może przystąpić wyłącznie jeden ze współposiadaczy. Bank wymaga też rzecz jasna pełnoletności.

Jeszcze jedno: oferta dotyczy osób, które zawarły z bankiem umowę ramową w celach niezwiązanych z prowadzoną działalnością gospodarczą. Oznacza to, że jeśli posiadasz w BNP wyłącznie konto firmowe, nie możesz wziąć udziału w promocji.

Jeśli natomiast nie masz konta osobistego w BNP Paribas, to możesz je jeszcze założyć... oczywiście w ramach odrębnej akcji promocyjnej:

Jak zdobyć 150 zł premii?

Oto, co musisz zrobić, by zgarnąć premię jako obecny klient:

Krok 1
Krok 1

Jeśli nie posiadasz jeszcze rachunku osobistego w BNP Paribas, jak najszybciej otwórz Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej np. w promocji z 400 zł premii.

Jeśli jesteś już posiadaczem konta, pomijasz ten krok.

Krok 2
Krok 2

Do 31 stycznia 2023 r. (pamiętając o ograniczonej puli uczestników!) wypełnij formularz rejestracyjny na stronie wybranej promocji:

Zaakceptuj regulamin akcji oraz upoważnij bank do przekazania GSC (Group Service Center) numeru telefonu, na który zostanie przesłana nagroda.

Uwaga: Wymagany w formularzu numer klienta nie jest loginem do bankowości. Znajdziesz go na wyciągu, uzyskasz go też podczas kontaktu z infolinią banku lub na czacie w bankowości elektronicznej.

Prawdopodobnie w związku z problemami uczestników ze zdobyciem numeru klienta z formularza usunięto pole wymagające jego podania.

Krok 3
Krok 3

W tym samym terminie spełnij warunek otrzymania pierwszego kodu 50 zł, a mianowicie – wykonaj choćby jedną transakcję bezgotówkową przy użyciu karty na dowolną kwotę.

Krok 4
Krok 4

W każdym z kolejnych dwóch miesięcy wykonaj następujące działania:

  • zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 1200 zł,
  • wykonaj min. 4 transakcje kartą,
  • przynajmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej.

Za aktywność w tych miesiącach otrzymasz kolejne dwa kody po 50 zł każdy.

Nagroda
Nagroda

Każdy z kodów otrzymasz w wiadomości SMS do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków ich otrzymania.

Ponownie zwracamy uwagę, że warunki otrzymania pierwszego kodu należy spełnić do końca stycznia 2023 r. – to kolejny argument (poza ograniczonym limitem rejestracji), który przemawia za tym, by nie zwlekać z przystąpieniem do akcji do ostatnich dni jej obowiązywania.

Premię za aktywność w styczniu otrzymasz do 15 lutego, za luty – do 15 marca itd. Warunkiem uzyskania każdego z kodów jest również posiadanie w dniu jego przyznania aktywnego konta, karty i dostępu do bankowości.

Wartość nagród jest zwolniona z opodatkowania.

Transakcje i wpływy, czyli to warto wiedzieć

Jeśli chodzi o transakcje kartą, to uznane zostaną płatności plastikiem w sklepach stacjonarnych i internetowych, a także transakcje z wykorzystaniem karty podpiętej do portfeli mobilnych (Google Pay / Apple Pay / Garmin Pay / Fitbit Pay / SwatchPay). Bank nie zaliczy natomiast płatności Blik oraz innych, w których udział mają podmioty trzecie (np. PayU czy Dotpay), oraz wykonanych w punktach oznaczonych kodami MCC wskazanymi w regulaminie (hazard, internetowe przekazy pieniężne itp.).

Z kolei warunek wpływu spełnią wszelkie uznania na rachunku z wyłączeniem tych, które pochodzą z innych Twoich kont w BNP Paribas (dotyczy również lokat i rachunków kredytowych). Wpłaty gotówkowe nie zostaną uwzględnione.

Nowy w BNP? Sprawdź ofertę Konta Otwartego na Ciebie

Jeśli dopiero przymierzasz się do otwarcia konta osobistego w BNP Paribas, zapoznaj się ze szczegółami oferty Konta Otwartego na Ciebie:

Cenna nagroda dla obecnych klientów

150 zł w formie kodów – niezależnie od tego, czy wybierzesz te na Allegro, czy do Biedronki – to solidny bonus jak na promocję dla obecnego klienta. Bank oczekuje w zamian naprawdę niewielkiej aktywności; całkiem możliwe, że wymagane operacje wykonujesz tak czy siak przy okazji zwykłego korzystania z konta.

Spodziewamy się szybkiego wyczerpania puli – nie warto zwlekać!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Korzystaj aktywnie i zyskuj więcej" (150 zł na Allegro)
  2. Regulamin promocji "Doceniamy naszych klientów" (150 zł do Biedronki)

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.