Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

15 zł zwrotu za płatność kartą Visa w H&M

15 zł zwrotu za płatność kartą Visa w H&M
Źródło: strona promocji

Zbliżające się wakacje i urlopy zapewne skłonią wiele osób do ruszenia do sklepów odzieżowych na zakupy. Podpowiadamy, że z kartą Visa możesz teraz nieco zaoszczędzić.

15 zł zwrotu

Idea programu Visa Oferty opiera się na przedstawianiu posiadaczom kart płatniczych z logo tego operatora spersonalizowanych ofert rabatowych przygotowywanych w oparciu o dokonywane wcześniej zakupy, miejsce zamieszkania, itp. Bywa jednak i tak, że rabaty dostępne są dla każdej karty zarejestrowanej w Visa Oferty. Właśnie z taką sytuacją mamy do czynienia w tym przypadku.

Wystarczy, że do 30 czerwca 2019 r. podczas zakupów w sklepie stacjonarnym H&M zrobisz zakupy o wartości min. 100 zł i zapłacisz za nie kartą Visa.

Tylko jeden zwrot

Oferta jest jednorazowa. Zwrot – 15 zł – otrzymasz tylko przy pierwszej transakcji kartą Visa zarejestrowaną w Visa Oferty. Jeśli posiadasz więcej niż jedną kartę dołączoną do Twojego konta w tym programie i każdą z nich zapłacisz za zakupy w czasie trwania oferty, nic Ci to nie da – 15 zł wróci na Twoje konto bankowe, do którego wydana jest karta, tylko jeden raz.

Każdy rabat mile widziany

Być może chciałbyś wziąć udział w tej promocji, ale nie korzystałeś dotąd z programu Visa Oferty i obawiasz się procesu rejestracji w nim. Nie jest to trudne. Informacje o programie i zasadach rejestracji karty znajdziesz w naszym artykule.

Będąc już uczestnikiem Visa Oferty, możesz śmiało ruszać do sklepu. Może 15 zł to niewiele, ale kilkanaście złotych tu, nieco oszczędności w innym miejscu (np. przy zamawianiu noclegów na Booking.com), i w sumie uzbiera się większa kwota. Warto też wiedzieć, że płacąc kartą Visa na lotniskach, w wybranych sklepach i placówkach usługowych, możesz uzyskać 25% rabatu.

O instytucji

Visa jest organizacją płatniczą o globalnym zasięgu. Funkcjonuje w ponad 200 krajach i terytoriach zależnych na świecie i świadczy usługi na rzecz 6,6 tysiąca instytucji finansowych. Podmiot pełni kluczową rolę w międzynarodowym systemie płatności, jest również największą organizacją kartową w Polsce (posiada 59% udziału w rynku).