Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 30 czerwca 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Visa lub sprawdź aktualnie trwające promocje.

15 zł zwrotu za płatność kartą Visa w H&M

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

15 zł zwrotu za płatność kartą Visa w H&M
Źródło: strona promocji

Zbliżające się wakacje i urlopy zapewne skłonią wiele osób do ruszenia do sklepów odzieżowych na zakupy. Podpowiadamy, że z kartą Visa możesz teraz nieco zaoszczędzić.

15 zł zwrotu

Idea programu Visa Oferty opiera się na przedstawianiu posiadaczom kart płatniczych z logo tego operatora spersonalizowanych ofert rabatowych przygotowywanych w oparciu o dokonywane wcześniej zakupy, miejsce zamieszkania, itp. Bywa jednak i tak, że rabaty dostępne są dla każdej karty zarejestrowanej w Visa Oferty. Właśnie z taką sytuacją mamy do czynienia w tym przypadku.

Wystarczy, że do 30 czerwca 2019 r. podczas zakupów w sklepie stacjonarnym H&M zrobisz zakupy o wartości min. 100 zł i zapłacisz za nie kartą Visa.

Tylko jeden zwrot

Oferta jest jednorazowa. Zwrot – 15 zł – otrzymasz tylko przy pierwszej transakcji kartą Visa zarejestrowaną w Visa Oferty. Jeśli posiadasz więcej niż jedną kartę dołączoną do Twojego konta w tym programie i każdą z nich zapłacisz za zakupy w czasie trwania oferty, nic Ci to nie da – 15 zł wróci na Twoje konto bankowe, do którego wydana jest karta, tylko jeden raz.

Każdy rabat mile widziany

Być może chciałbyś wziąć udział w tej promocji, ale nie korzystałeś dotąd z programu Visa Oferty i obawiasz się procesu rejestracji w nim. Nie jest to trudne. Informacje o programie i zasadach rejestracji karty znajdziesz w naszym artykule.

Będąc już uczestnikiem Visa Oferty, możesz śmiało ruszać do sklepu. Może 15 zł to niewiele, ale kilkanaście złotych tu, nieco oszczędności w innym miejscu (np. przy zamawianiu noclegów na Booking.com), i w sumie uzbiera się większa kwota. Warto też wiedzieć, że płacąc kartą Visa na lotniskach, w wybranych sklepach i placówkach usługowych, możesz uzyskać 25% rabatu.

O instytucji

Visa Inc. to amerykańska spółka i organizacja członkowska zajmująca się wydawaniem kart płatniczych, powstała w 1958 roku pod nazwą BankAmericard.

Czytaj więcej