Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

15 zł zwrotu z Visa Oferty za płatność w Auchan

15 zł zwrotu z Visa Oferty za płatność w Auchan
Źródło: strona Visa Oferty

Auchan obchodzi swoje 23. urodziny w Polsce pod hasłem „Wspólna radość”. Skoro można przy tej okazji zgarnąć 15 zł bez żadnego wysiłku, to naprawdę wszyscy mogą się cieszyć.

Łatwe pieniądze

Na ogół zwroty w ramach Visa Oferty adresowane są do konkretnych osób. Tym razem 15 zł może zgarnąć każdy, kto zarejestrował swoją kartę w tym programie i użyje jej do 9 czerwca 2019 r. podczas zakupów w sklepie stacjonarnym Auchan, Auchan Supermarket lub Moje Auchan. Jest tylko jeden warunek – paragon musi opiewać na kwotę min. 90 zł.

Taką samą nagrodę możesz otrzymać także za zakupy w sklepie internetowym Auchan Direct, ale w takim przypadku trzeba wydać min. 100 zł

Oferta dotyczy całego asortymentu z wyłączeniem alkoholu, wyrobów tytoniowych oraz produktów początkowego żywienia niemowląt.

Tylko jeden zwrot

Oferta jest jednorazowa. Zwrot – 15 zł – otrzymasz tylko przy pierwszej transakcji kartą Visa zarejestrowaną w Visa Oferty. Jeśli posiadasz więcej niż jedną kartę dołączoną do Twojego konta w tym programie i każdą z nich zapłacisz za zakupy w czasie trwania oferty, nic Ci to nie da – 15 zł wróci na Twoje konto bankowe, do którego wydana jest karta, tylko jeden raz.

Jak dają, trzeba brać!

Prostszej promocji nie da się już chyba wymyślić. Może z niej skorzystać każdy posiadacz karty z logo Visa. Nawet ten, kto dotąd nie zarejestrował swojego „plastiku” w programie Visa Oferty. Czasu jest jeszcze sporo, by tego dokonać. Informacje o programie i zasadach rejestracji karty znajdziesz w naszym artykule.

Dopilnuj, by żona/mąż a także syn czy córka zarejestrowali swoją Visę w programie Visa Oferty. Razem możecie zyskać więcej! Nie tylko w tej akcji urodzinowej Auchan, ale także korzystając z innych propozycji w tym programie.

O instytucji

Visa jest organizacją płatniczą o globalnym zasięgu. Funkcjonuje w ponad 200 krajach i terytoriach zależnych na świecie i świadczy usługi na rzecz 6,6 tysiąca instytucji finansowych. Podmiot pełni kluczową rolę w międzynarodowym systemie płatności, jest również największą organizacją kartową w Polsce (posiada 59% udziału w rynku).