15 zł rabatu na posiłki w promocji Pyszne.pl i MasterPassa

Promocja zakończyła się dnia 11 grudnia 2017 r.

15 zł rabatu na posiłki w promocji Pyszne.pl i MasterPassa Źródło obrazka: profil FB pyszne.pl

Promocja na Pyszne.pl z pewnością przypadnie do gustu wszystkim amatorom dobrego jedzenia. Płacąc za posiłek przy pomocy elektronicznego portfela Masterpass, otrzymamy wart 15 zł kod rabatowy do wykorzystania podczas kolejnych zakupów. Minimalna wartość zamówienia uprawniającego do otrzymania zniżki wynosi 30 zł, a każdy uczestnik promocji może otrzymać dowolną liczbę kodów.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest do wszystkich osób posiadających konto w serwisie Pyszne.pl, a także zarejestrowany portfel elektroniczny w systemie Masterpass z dodaną do niego przynajmniej jedną kartą płatniczą Mastercard lub Maestro.

Promocja jest nielimitowana i obowiązuje do 11 grudnia 2017 roku.

Warunki wydania nagrody

Aby otrzymać kupon rabatowy o wartości 15 zł do wykorzystania podczas zakupów jedzenia na Pyszne.pl, należy spełnić jedynie dwa proste warunki:

 1. W czasie trwania akcji promocyjnej dokonać zamówienia na kwotę minimum 30 zł na stronie www.pyszne.pl, w formularzu zamówienia podając swoje aktualne dane osobowo-kontaktowe (imię i nazwisko, e-mail oraz numer telefonu). Złożone zamówienie należy opłacić przy pomocy portfela Masterpass.
 2. Zapisać się na newsletter Pyszne.pl dostępny tutaj: https://www.pyszne.pl/newsletter (warunkiem subskrypcji newslettera jest podanie aktualnego adresu e-mail).

Uczestnicy, którzy spełnią powyższe wymogi, otrzymają kod rabatowy uprawniający do zniżki w wysokości 15 zł podczas kolejnych zakupów na Pyszne.pl na kwotę min. 30 zł.

Liczba kodów dla pojedynczej osoby jest nielimitowana, co oznacza, że w okresie trwania promocji możemy otrzymać dowolną liczbę zniżek.

Przekazanie nagrody

Nagroda w postaci wartego 15 zł kodu zniżkowego zostanie przekazana uczestnikom w wiadomości wysłanej na podany przez nich adres e-mail (wysyłka odbędzie się w terminie do 7 dni roboczych od daty spełnienia warunków promocji).

Otrzymany kod jest ważny do 10 stycznia 2018 roku i można go wykorzystać podczas składania zamówienia przez stronę internetową www.pyszne.pl lub przez aplikację Pyszne.pl dostępną na telefonach komórkowych z systemami iOS oraz Android.

Uwaga – warunkiem aktywacji kodu jest złożenie zamówienia na kwotę min. 30 zł.

Promocja nie łączy się z innymi akcjami organizowanymi przez serwis Pyszne.pl (dotyczy to także akcji organizowanych dla Pyszne.pl przez zewnętrzne firmy).

Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Czym jest portfel Masterpass?

Masterpass to elektroniczny portfel, w którym zarejestrujemy posiadane przez nas karty płatnicze Mastercard i Maestro.

Dzięki portfelowi Masterpass podczas płatności internetowych nie będziemy musieli każdorazowo podawać numeru karty, jej daty ważności i kodu CVC, a do finalizacji transakcji wystarczy nam nadany podczas zakładania konta kod PIN.

O portfelu elektronicznym Masterpass piszemy w tym artykule.

Naszym zadaniem

Najnowsza promocja Pyszne.pl i Masterpass oprócz zachęty do aktywnego korzystania z najnowszych rozwiązań płatniczych jest także doskonałą okazją do obniżenia kosztów zakupu ulubionych posiłków. Umiejętne wykorzystanie wartego 15 zł kodu rabatowego sprawi, że za co drugie zamówienie zapłacimy nawet o 50 proc. mniej, niż wynosi regularna cena.

Co najlepsze – liczba kodów rabatowych jest nielimitowana, dzięki czemu regularnie zamawiając jedzenie na Pyszne.pl i płacąc za nie kartą zarejestrowaną w elektronicznym portfelu Masterpass, możemy całkiem sporo zaoszczędzić na wydatkach na jedzenie.

Przypominamy jednak, że kod zniżkowy otrzymamy wyłącznie po zapisaniu się na newsletter serwisu Pyszne.pl. Pominięcie tego kroku sprawi, że zniżka nie zostanie nam przyznana.

Z ostatniej chwili

 • 22.03.2019 18:31

  W najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas i firmy Ad Astra można zdobyć dość nietypowe nagrody rzeczowe - 3 zestawy klocków Lego o łącznej wartości 130 zł.

 • 22.03.2019 11:40

  W promocji karty kredytowej Visa Silver Pajacyk Santandera do zdobycia jest 291 Monet Allegro, czyli 291 zł, do wykorzystania na zakupy w tym serwisie.

 • 19.03.2019 13:46

  Nawet 1700 zł mogą zgarnąć przedsiębiorcy, którzy otworzą iKonto Biznes w Alior Banku i będą z niego aktywnie korzystali przez rok.

 • 18.03.2019 18:33

  Ruszyła kolejna promocja Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas. Do zdobycia jest nawet 200 zł za prostą aktywność na rachunku.

 • 18.03.2019 17:29

  Korzystasz z Blika? Teraz w loterii możesz zdobyć nawet 100 tys. zł! Zasady akcji są bardzo proste. Sprawdź. 

 • 14.03.2019 14:15

  Za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes, bank Pekao proponuje przedsiębiorcom 3 darmowe szkolenia o rynkowej wartości kilkuset złotych.

 • 14.03.2019 13:10

  Nawet 300 zł może wrócić w ciągu roku na rachunek Twojej karty kredytowej w ING Banku Śląskim.

 • 13.03.2019 09:15

  Alior Bank ponownie oferuje oprocentowanie 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym dla nowych środków do 100 tys. zł.

 • 11.03.2019 10:51

  Klienci mBanku i Orange Finanse otrzymają premie gotówkowe i inne bonusy, gdy zrezygnują z usług Orange Finanse i zmienią warunki współpracy z mBankiem.

 • 11.03.2019 10:19

  Zapewnienie wpływów na konto Citi Priority pozwoli Ci zdobyć 150 zł w gotówce. Wykonując transakcje zagraniczne zyskasz 4% premii walutowej.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.