Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Po 15 zł premii dla nowego i obecnego użytkownika w programie poleceń Revoluta

Po 15 zł premii dla nowego i obecnego użytkownika w programie poleceń Revoluta
Źródło: Revolut

O tym, że dotychczasowa strategia fintechu na pozyskiwanie nowych użytkowników przynosi efekty, świadczą liczby. Ostatnio Revolut poinformował, że z jego usług korzysta w całej Europie – uwaga – 10 milionów osób. Spory w tym udział klientów z Polski, których jest już ponad 900 tys. Biorąc pod uwagę najnowszą promocję, dobicie do okrągłego miliona jest tylko kwestią czasu.

15 zł na start i tyle samo za polecenie

Nowych użytkowników ma skusić premia 15 zł, taki sam bonus otrzyma również osoba, która poleci usługę znajomemu poprzez przekazanie promocyjnego linka.

Okres jego ważności jest widoczny w aplikacji – akurat w naszym przypadku jest on aktywny przez 14 dni (licząc od 20 stycznia 2020 r., bo wtedy otrzymaliśmy info o promocji), co oznacza, że ostatecznym terminem skorzystania z oferty przy użyciu naszego linka jest 3 lutego 2020 r.

Banalnie łatwa premia

Co należy zrobić, by zgarnąć bonus?

Krok 1
Krok 1

Otwórz link otrzymany od znajomego. Jeśli nie znasz nikogo, kto mógłby Ci go przekazać, możesz skorzystać z naszego (ważny do 3 lutego 2020 r.).

Krok 2
Krok 2

Podaj swój numer telefonu. Po kliknięciu „Odbierz prezent” otrzymasz SMS-a, w którym znajdziesz link do pobrania aplikacji Revolut.

Krok 3
Krok 3

Po pobraniu aplikacji przejdź przez proces aktywacji konta i weryfikacji tożsamości, postępując zgodnie ze wskazówkami na ekranie.

Krok 4
Krok 4

Zasil konto kwotą min. 20 zł. Sugerujemy opcję zasilenia kartą płatniczą (to najszybsza i – naszym zdaniem – najwygodniejsza metoda); do wyboru jest także przelew.

Krok 5
Krok 5

Zamów kartę fizyczną (najtańsza opcja kosztuje 9,90 zł).

Krok 6
Krok 6

Po otrzymaniu karty wykonaj przy jej użyciu przynajmniej jedną transakcję na dowolną kwotę w sklepie stacjonarnym lub internetowym.

Nagroda
Nagroda

15 zł premii powinno wpłynąć na Twoje konto w ciągu kilku dni od wykonania wspomnianej transakcji.

Kilka informacji uzupełniających

Strona, na którą przeniesie Cię link promocyjny, powinna zawierać pole do wpisania numeru telefonu:

Kliknij, aby powiększyć

Zasilenie Revoluta jest niezbędne, by możliwe było pobranie środków z tytułu zamówienia karty. 20 zł to minimalna kwota zasilenia. Jeśli zdecydujesz się na standardową opcję wysyłki, zapłacisz 9,90 zł. Z pozostałych środków możesz oczywiście dowolnie korzystać, przydadzą się one chociażby do wykonania wymaganej transakcji.

Szczegółowe informacje dotyczące procesu aktywacji i weryfikacji tożsamości znajdziesz w tym artykule poświęconym Revolutowi.

Co musi zrobić obecny klient?

Jeśli już korzystasz z Revoluta, to masz szansę na 15 zł za polecanie usługi. Jedyne, co musisz zrobić, to wygenerować link promocyjny i przekazać go innej osobie.

W tym celu uruchom aplikację i wejdź w zakładkę „Pulpit”. Naciśnij opcję „Zdobądź 15 zł” (obok znajdziesz informację o czasie obowiązywania oferty), a następnie „Zaproś znajomych”. Wygenerowany dla Ciebie link możesz od razu udostępnić wybranym osobom w wiadomości SMS / e-mail / Messenger / Skype.

W zakładce poświęconej promocji Revolut będzie Cię informował o postępach Twoich znajomych Łatwo dowiesz się, ile osób skorzystało z Twojego linka, a ile dokonało już weryfikacji tożsamości. Pamiętaj, że 15 zł otrzymasz dopiero wtedy, gdy nowy użytkownik wykona wymaganą w promocji transakcję kartą fizyczną.

Limit nagradzanych poleceń wynosi 100, więc teoretycznie Twoja łączna premia może wynieść aż 1500 zł.

Czym jest Revolut?

O Revolucie słyszał chyba każdy, kto choć trochę interesuje się „alternatywną” bankowością, ale dla formalności zaprezentujmy w skrócie jego możliwości.

Revolut to brytyjski fintech, który w ciągu ostatnich kilku lat zyskał ogromną popularność. Głównym jej powodem są bardzo korzystne warunki transakcji zagranicznych. Z kartą wielowalutową od Revoluta można płacić w niemal wszystkich walutach świata po kursie międzybankowym i bez dodatkowych kosztów przewalutowania. Revolut oferuje więc podróżnikom znacznie niższe koszty niż tradycyjne banki, które wciąż są niestety mocno przywiązane do wysokich spreadów i pobieranych prowizji.

Do tego dochodzi możliwość darmowej wypłaty gotówki z bankomatów na całym świecie oraz wymiany walut w ramach określonych limitów. Ofertę fintechu uzupełniają liczne usługi dodatkowe, takie jak automatyczne oszczędzanie, ubezpieczenia, płatności mobile i inne.

15 zł to niewiele, ale i tak warto

Bonus w wysokości 15 zł być może nie robi wielkiego wrażenia, ale spójrzmy na to z innej strony. Skorzystanie z Revoluta na pewno opłaci się w dłuższej perspektywie – podobnie jak miliony innych osób zaoszczędzisz na kosztach transakcji zagranicznych i to nie tylko przy okazji wyjazdów, ale również płacąc w obcej walucie przez Internet.

Co więcej, 15 zł z nawiązką zwróci koszt wysyłki karty fizycznej, o ile zdecydujesz się na opcję standardową. Dalsze korzystanie z usługi wcale nie musi wiązać się z kosztami, więc tak naprawdę niczego nie ryzykujesz. Co więcej, to nie pierwsza podobna promocja od Revoluta, więc istnieje spora szansa, że będziesz miał jeszcze okazję zyskać dodatkową gotówkę za polecanie usługi innym.

O instytucji

Revolut – usługa, która umożliwia dokonywanie płatności za granicą (lub w zagranicznych sklepach internetowych) bez prowizji za przewalutowanie. Do konta w Revolut, podobnie jak do konta walutowego w tradycyjnym banku, może zostać wydana karta płatnicza.