Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 20% rabatu w restauracjach z kartą Citi Simplicity od Citibanku

Nawet 20% rabatu w restauracjach z kartą Citi Simplicity od Citibanku
Źródło: strona promocji

Taniej w ulubionej restauracji

Wnioskując o kartę kredytową Citi Simplicity, otrzymujesz dostęp do Programu Citi Specials, w ramach którego Twój rachunek w wybranych restauracjach będzie niższy nawet o 20%.

W programie biorą udział restauracje z wielu miastach, od Białegostoku po Wrocław, od Szczecina po Rzeszów. Odnajdziesz je dzięki wygodnej wyszukiwarce.

Kto może skorzystać ze zniżek do 20%?

Jedynym warunkiem przystąpienia do programu są tak naprawdę ograniczenia stawiane przez bank klientowi chcącemu wyrobić kartę kredytową.

Karta Citi Simplicity może być przyznana osobie pełnoletniej, która osiąga dochód min. 1200 zł netto i jest zatrudniona w obecnej firmie przynajmniej 3 miesiące. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, to Twój dochód netto powinien wynosić min. 2500 zł, a dodatkowo swoją działalność gospodarczą musisz prowadzić co najmniej 2 lata.

Ostatecznie o przyznaniu karty kredytowej decyduje bank, biorąc pod uwagę zdolność kredytową klienta.

Jak skorzystać z rabatu i zapłacić mniej?

To bardzo proste: zanim zapłacisz za swoje zamówienie, poinformuj kelnera lub osobę przyjmującą zamówienie telefoniczne, że będziesz płacił kartą Citi Simplicity.

Wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity możesz złożyć w ramach aktualnej promocji i zgarnąć premię powitalną, a później korzystać z akcji przygotowanych dla posiadaczy kart kredytowych Citibanku i zdobywać kolejne bonusy.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity cieszy się dużą popularnością wśród Łowców Promocji. Głównie ze względu na atrakcyjne premie jakie można zgarnąć za sięgnięcie po tę "kredytówkę". Także później można liczyć na udział w różnych akcjach specjalnych organizowanych przez Citibank dla jej posiadaczy.

Program Restauracyjny to nie wszystko: wraz z kartą kredytową Citi Simplicity zyskujesz dostęp do programu Citi Specials, oferującego atrakcyjne rabaty u ponad 300 partnerów banku oraz możliwość zbierania punktów za transakcje i ich wymianę na nagrody.

Do 20% zniżki w wybranych restauracjach

Citi Handlowy aktywnie promuje kartę kredytową Citi Simplicity przyznając atrakcyjne nagrody za jej wyrobienie. Stara się też zachęcić jej posiadaczy do aktywnego korzystania z "kredytówki" także po okresie promocji. Rabaty, których wysokość zależy od ustaleń z konkretną restauracją, to miły dodatek do doznań kulinarnych. Na dodatek nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych wymagań, by otrzymać zniżkę - wystarczy, że uprzedzisz obsługę o płatności kartą Citi Simplicity.

Jeśli nigdy nie posiadałeś karty kredytowej i zastanawiasz się nad jej przydatnością, przeczytaj nasz artykuł ;"Jakie są zalety i wady kart kredytowych?". Może dręczy Cię też pytanie, co zrobić, by otrzymać kartę kredytową. W tym przypadku skorzystaj z naszego poradnika "Jak otrzymać kartę kredytową?". Polecamy też tekst "Jak mądrze wybrać kartę kredytową i rozsądnie z niej korzystać". Dzięki niemu dowiesz się, jak uniknąć zagrożeń związanych z “kredytówką”.

Bon appetit!

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.