Nawet 15% rabatu do restauracji z kartą Citi Simplicity od Citibanku

Nawet 15% rabatu do restauracji z kartą Citi Simplicity od Citibanku Źródło obrazka: strona promocji

Prawdziwa gratka dla smakoszy: za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity zyskujesz rabaty nawet do 15% w najlepszych restauracjach w Polsce. A to wcale nie jedyne atuty tej „kredytówki”.

Taniej w ulubionej restauracji

Wnioskując o kartę kredytową Citi Simplicity, otrzymujesz dostęp do Programu Restauracyjnego Citi Specials, w ramach którego Twój rachunek w wybranych restauracjach będzie od 10% do 15% niższy.

W programie bierze udział blisko 100 restauracji w takich miastach jak: Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa i Wrocław. Część z nich możesz znaleźć . Gdzie znajdują się pozostałe, dowiesz się dzięki Chatbotowi na Messengerze.

Kto może skorzystać ze zniżek do 15%?

Jedynym warunkiem przystąpienia do programu są tak naprawdę ograniczenia stawiane przez bank klientowi chcącemu wyrobić kartę kredytową.

Karta Citi Simplicity może być przyznana osobie pełnoletniej, która osiąga dochód min. 1 200 zł netto i jest zatrudniona w obecnej firmie przynajmniej 3 miesiące. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, to Twój dochód netto powinien wynosić min. 2 500 zł, a dodatkowo swoją działalność gospodarczą musisz prowadzić co najmniej 2 lata.

Ostatecznie o przyznaniu karty kredytowej decyduje bank, biorąc pod uwagę zdolność kredytową klienta.

Jak korzystać z Programu Restauracyjnego i płacić mniej?

To bardzo proste: zanim zapłacisz za swoje zamówienie, poinformuj kelnera, że będziesz płacił kartą Citi Simplicity.

Jeżeli nie jesteś pewien, która restauracja w Twojej okolicy oferuje zniżki, możesz to sprawdzić za pomocą Messengera, pisząc do Citi Handlowego.

Wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity możesz złożyć .

Atrakcyjne zniżki z kartą Citi Simplicity

Program Restauracyjny to nie wszystko: wraz z kartą kredytową Citi Simplicity zyskujesz dostęp do programu Citi Specials, oferującego atrakcyjne rabaty u ponad 300 partnerów banku oraz możliwość zbierania punktów za transakcje i ich wymianę na nagrody.

Karta kredytowa Citi Simplicity – jedna z najtańszych na rynku

Citi Simplicity to karta kredytowa na bardzo korzystnych warunkach. Bank nie pobiera opłaty za jej wydanie i posiadanie, nie żąda też dodatkowych opłat za monity przypominające o braku spłaty zadłużenia.

Pozostałe istotne parametry Citi Simplicity również prezentują się całkiem korzystnie:

 • 56 dni – długość okresu bezodsetkowego, w tym 26 dni na spłatę;
 • 3,50% - wysokość spłaty minimalnej;
 • 6%, min. 10 zł - wypłata w bankomatach krajowych i zagranicznych;
 • 6% wartości transakcji, nie mniej niż 10 zł – prowizja pobierana w przypadku transakcji gotówkowych.

Dokładny opis karty Citi Simplicity znajdziesz w naszej analizie.

Do 15% zniżki w ulubionych restauracjach

Citi Handlowy aktywnie promuje swoją podstawową kartę kredytową; w ramach najnowszej akcji, za wyrobienie Citi Simplicity, zyskujesz zniżki do prawie 100 restauracji w Polsce. Rabaty wynoszą 10% lub 15%. Wystarczy jedynie, że uprzedzisz obsługę o płatności za pomocą Citi Simplicity.

Jeśli nigdy nie posiadałeś karty kredytowej i zastanawiasz się nad jej przydatnością, przeczytaj nasz artykuł. Może dręczy Cię też pytanie, co zrobić, by otrzymać kartę kredytową. W tym przypadku skorzystaj z naszego poradnika. Polecamy też tekst "Jak mądrze wybrać kartę kredytową i rozsądnie z niej korzystać". Dzięki niemu dowiesz się, jak uniknąć zagrożeń związanych z “kredytówką”.

Bon appetit!

Z ostatniej chwili

 • 20.05.2019 18:03

  Decyzja o otwarciu Konta Mój Biznes w Banku Millennium może Ci przynieść 200 zł w gotówce, o ile wykażesz się niewielką aktywnością w korzystaniu z niego.

 • 20.05.2019 07:54

  Getin Bank obniża promocyjne oprocentowanie dla "nowych środków" z 3,4% na 3,2%. Jak zmieniły się pozostałe warunki promocji? Sprawdź w naszym artykule.

 • 17.05.2019 17:51

  Aż 250 zł może być Twoje, jeśli założysz w BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i wykażesz się aktywnością w korzystaniu z nich.

 • 17.05.2019 11:46

  Alior Bank ponownie uruchomił promocję Konta Mocno Oszczędnościowego, ale niestety - za przykładem konkurencji - obniżył je do 2,5% w skali roku.

 • 16.05.2019 12:43

  Szybka i atrakcyjna akcja. Dokonaj 2 płatności Google Pay z wykorzystaniem karty Citibanku, a otrzymasz 2 bilety do Multikina.

 • 16.05.2019 11:25

  Nawet 460 zł można zgarnąć za założenie konta w Credit Agricole i opłacanie z niego abonamentu nc+.

 • 15.05.2019 15:44

  Za płatność za zakupy w Auchan kartą zarejestrowaną w programie Visa Oferty możesz zyskać 15 zł zwrotu.

 • 14.05.2019 16:03

  W szybkiej promocji karty kredytowej Mastercard w ING możesz zyskać nawet 400 zł do wykorzystania na Circle K.

 • 14.05.2019 13:35

  Otwierając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat od BNP Paribas można zyskać 200 zł do wydania w sklepach H&M.

 • 14.05.2019 10:44

  Decydując się na Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat z oferty BNP Paribas możesz zgarnąć 250 zł na paliwo na stacjach Orlen.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.