Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 15% rabatu do restauracji z kartą Citi Simplicity od Citibanku

Justyna Kalicińska
Justyna Kalicińska

Doktorantka o szerokich zainteresowaniach. W serwisie pełni rolę redaktora oraz jest odpowiedzialna za utrzymywanie aktualnych danych.

Nawet 15% rabatu do restauracji z kartą Citi Simplicity od Citibanku
Źródło: strona promocji

Taniej w ulubionej restauracji

Wnioskując o kartę kredytową Citi Simplicity, otrzymujesz dostęp do Programu Restauracyjnego Citi Specials, w ramach którego Twój rachunek w wybranych restauracjach będzie od 10% do 15% niższy.

W programie bierze udział blisko 100 restauracji w takich miastach jak: Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa i Wrocław. Część z nich możesz znaleźć . Gdzie znajdują się pozostałe, dowiesz się dzięki Chatbotowi na Messengerze.

Kto może skorzystać ze zniżek do 15%?

Jedynym warunkiem przystąpienia do programu są tak naprawdę ograniczenia stawiane przez bank klientowi chcącemu wyrobić kartę kredytową.

Karta Citi Simplicity może być przyznana osobie pełnoletniej, która osiąga dochód min. 1 200 zł netto i jest zatrudniona w obecnej firmie przynajmniej 3 miesiące. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, to Twój dochód netto powinien wynosić min. 2 500 zł, a dodatkowo swoją działalność gospodarczą musisz prowadzić co najmniej 2 lata.

Ostatecznie o przyznaniu karty kredytowej decyduje bank, biorąc pod uwagę zdolność kredytową klienta.

Jak korzystać z Programu Restauracyjnego i płacić mniej?

To bardzo proste: zanim zapłacisz za swoje zamówienie, poinformuj kelnera, że będziesz płacił kartą Citi Simplicity.

Jeżeli nie jesteś pewien, która restauracja w Twojej okolicy oferuje zniżki, możesz to sprawdzić za pomocą Messengera, pisząc do Citi Handlowego.

Wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity możesz złożyć .

Karta kredytowa Citi Simplicity – jedna z najtańszych na rynku

Citi Simplicity to karta kredytowa na bardzo korzystnych warunkach. Bank nie pobiera opłaty za jej wydanie i posiadanie, nie żąda też dodatkowych opłat za monity przypominające o braku spłaty zadłużenia.

Program Restauracyjny to nie wszystko: wraz z kartą kredytową Citi Simplicity zyskujesz dostęp do programu Citi Specials, oferującego atrakcyjne rabaty u ponad 300 partnerów banku oraz możliwość zbierania punktów za transakcje i ich wymianę na nagrody.

Do 15% zniżki w ulubionych restauracjach

Citi Handlowy aktywnie promuje swoją podstawową kartę kredytową; w ramach najnowszej akcji, za wyrobienie Citi Simplicity, zyskujesz zniżki do prawie 100 restauracji w Polsce. Rabaty wynoszą 10% lub 15%. Wystarczy jedynie, że uprzedzisz obsługę o płatności za pomocą Citi Simplicity.

Jeśli nigdy nie posiadałeś karty kredytowej i zastanawiasz się nad jej przydatnością, przeczytaj nasz artykuł. Może dręczy Cię też pytanie, co zrobić, by otrzymać kartę kredytową. W tym przypadku skorzystaj z naszego poradnika. Polecamy też tekst "Jak mądrze wybrać kartę kredytową i rozsądnie z niej korzystać". Dzięki niemu dowiesz się, jak uniknąć zagrożeń związanych z “kredytówką”.

Bon appetit!

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.

Więcej o Citi Handlowy