Nawet 15% rabatu do restauracji z kartą Citi Simplicity od Citibanku

Nawet 15% rabatu do restauracji z kartą Citi Simplicity od Citibanku Źródło obrazka: strona promocji

Prawdziwa gratka dla smakoszy: za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity zyskujesz rabaty nawet do 15% w najlepszych restauracjach w Polsce. A to wcale nie jedyne atuty tej „kredytówki”.

Taniej w ulubionej restauracji

Wnioskując o kartę kredytową Citi Simplicity, otrzymujesz dostęp do Programu Restauracyjnego Citi Specials, w ramach którego Twój rachunek w wybranych restauracjach będzie od 10% do 15% niższy.

W programie bierze udział blisko 100 restauracji w takich miastach jak: Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa i Wrocław. Część z nich możesz znaleźć . Gdzie znajdują się pozostałe, dowiesz się dzięki Chatbotowi na Messengerze.

Kto może skorzystać ze zniżek do 15%?

Jedynym warunkiem przystąpienia do programu są tak naprawdę ograniczenia stawiane przez bank klientowi chcącemu wyrobić kartę kredytową.

Karta Citi Simplicity może być przyznana osobie pełnoletniej, która osiąga dochód min. 1 200 zł netto i jest zatrudniona w obecnej firmie przynajmniej 3 miesiące. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, to Twój dochód netto powinien wynosić min. 2 500 zł, a dodatkowo swoją działalność gospodarczą musisz prowadzić co najmniej 2 lata.

Ostatecznie o przyznaniu karty kredytowej decyduje bank, biorąc pod uwagę zdolność kredytową klienta.

Jak korzystać z Programu Restauracyjnego i płacić mniej?

To bardzo proste: zanim zapłacisz za swoje zamówienie, poinformuj kelnera, że będziesz płacił kartą Citi Simplicity.

Jeżeli nie jesteś pewien, która restauracja w Twojej okolicy oferuje zniżki, możesz to sprawdzić za pomocą Messengera, pisząc do Citi Handlowego.

Wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity możesz złożyć .

Atrakcyjne promocje i zniżki z kartą Citi Simplicity

Program Restauracyjny to nie wszystko: wraz z kartą kredytową Citi Simplicity zyskujesz dostęp do programu Citi Specials, oferującego atrakcyjne rabaty u ponad 300 partnerów banku oraz możliwość zbierania punktów za transakcje i ich wymianę na nagrody (w trwającej obecnie promocji możesz na „dzień dobry” zdobyć aż 15 000 punktów, co przekłada się na nagrody o wartości kilkuset złotych. Szczegóły znajdziesz w tym artykule).

Mało? To spieszymy z informacją, że karta kredytowa Citi Simplicity objęta jest bardzo wieloma promocjami. Można w nich zyskać m.in. 400 zł na zakupy w Biedronce (warunek: wykonanie w ciągu 6 miesięcy transakcji kartą kredytową na kwotę min. 1 200 zł), smartfona Xiaomi Redmi 6A czy pieniądze na spłatę zadłużenia w innym banku. Więcej informacji o tych akcjach znajdziesz w osobnym tekście.

Karta kredytowa Citi Simplicity – jedna z najtańszych na rynku

Citi Simplicity to karta kredytowa na bardzo korzystnych warunkach. Bank nie pobiera opłaty za jej wydanie i posiadanie, nie żąda też dodatkowych opłat za monity przypominające o braku spłaty zadłużenia.

Pozostałe istotne parametry Citi Simplicity również prezentują się całkiem korzystnie:

 • 56 dni – długość okresu bezodsetkowego, w tym 26 dni na spłatę;
 • 3,50% - wysokość spłaty minimalnej;
 • 6%, min. 10 zł - wypłata w bankomatach krajowych i zagranicznych;
 • 6% wartości transakcji, nie mniej niż 10 zł – prowizja pobierana w przypadku transakcji gotówkowych.

Dokładny opis karty Citi Simplicity znajdziesz w naszej analizie.

Do 15% zniżki w ulubionych restauracjach

Citi Handlowy aktywnie promuje swoją podstawową kartę kredytową; w ramach najnowszej akcji, za wyrobienie Citi Simplicity, zyskujesz zniżki do prawie 100 restauracji w Polsce. Rabaty wynoszą 10% lub 15%. Wystarczy jedynie, że uprzedzisz obsługę o płatności za pomocą Citi Simplicity.

Jeśli nigdy nie posiadałeś karty kredytowej i zastanawiasz się nad jej przydatnością, przeczytaj nasz artykuł. Może dręczy Cię też pytanie, co zrobić, by otrzymać kartę kredytową. W tym przypadku skorzystaj z naszego poradnika. Polecamy też tekst "Jak mądrze wybrać kartę kredytową i rozsądnie z niej korzystać". Dzięki niemu dowiesz się, jak uniknąć zagrożeń związanych z “kredytówką”.

Bon appetit!

Z ostatniej chwili

 • 25.03.2019 14:13

  3 nagrody do wyboru, każda o wartości do 300 zł. To Ty decydujesz, o którą będziesz się ubiegał. Poznaj promocję "Korzyści dla Ciebie 2019" banku Credit Ag

 • 22.03.2019 18:31

  W najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas i firmy Ad Astra można zdobyć dość nietypowe nagrody rzeczowe - 3 zestawy klocków Lego o łącznej wartości 130 zł.

 • 22.03.2019 11:40

  W promocji karty kredytowej Visa Silver Pajacyk Santandera do zdobycia jest 291 Monet Allegro, czyli 291 zł, do wykorzystania na zakupy w tym serwisie.

 • 19.03.2019 13:46

  Nawet 1700 zł mogą zgarnąć przedsiębiorcy, którzy otworzą iKonto Biznes w Alior Banku i będą z niego aktywnie korzystali przez rok.

 • 18.03.2019 18:33

  Ruszyła kolejna promocja Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas. Do zdobycia jest nawet 200 zł za prostą aktywność na rachunku.

 • 18.03.2019 17:29

  Korzystasz z Blika? Teraz w loterii możesz zdobyć nawet 100 tys. zł! Zasady akcji są bardzo proste. Sprawdź. 

 • 14.03.2019 14:15

  Za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes, bank Pekao proponuje przedsiębiorcom 3 darmowe szkolenia o rynkowej wartości kilkuset złotych.

 • 14.03.2019 13:10

  Nawet 300 zł może wrócić w ciągu roku na rachunek Twojej karty kredytowej w ING Banku Śląskim.

 • 13.03.2019 09:15

  Alior Bank ponownie oferuje oprocentowanie 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym dla nowych środków do 100 tys. zł.

 • 11.03.2019 10:51

  Klienci mBanku i Orange Finanse otrzymają premie gotówkowe i inne bonusy, gdy zrezygnują z usług Orange Finanse i zmienią warunki współpracy z mBankiem.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.