Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Łatwe 140 zł za eKonto możliwości w mBanku + kolejne bonusy w programie poleceń

Beata Szymańska
Beata Szymańska

Łączy wieloletnie doświadczenie w pracy redaktora z entuzjazmem dla wszystkiego, co nowe. Specjalizuje się w tematyce finansowej i prześwietlaniu bankowych ofert.

Łatwe 140 zł za eKonto możliwości w mBanku + kolejne bonusy w programie poleceń
Źródło: strona promocji

Zasady najnowszej akcji mBanku są wyjątkowo łatwe – w praktyce sprowadzają się do założenia rachunku oszczędnościowego „Moje cele” oraz wykonania kilku prostych operacji bankowych z wykorzystaniem telefonu. Maksymalnie możesz otrzymać 3 nagrody po 20 zł każda oraz dodatkową premię „za wytrwałość” (czyli spełnienie wszystkich warunków). Jej wysokość wynosi aż 80 zł.

Z oferty możesz skorzystać do 30 listopada 2020 r.

Kto może wziąć udział w promocji?

Zanim jednak poznasz opis zadań, sprawdź, czy możesz zostać uczestnikiem akcji. Musisz bowiem wiedzieć, że oferta „I możesz więcej” skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich osób fizycznych, które nie ukończyły 24 r.ż. oraz posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. Niestety, z tej promocji nie skorzystają osoby, które od 1 stycznia 2017 r. były (lub są nadal) posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Słowem jest to akcja dostępna tylko dla nowych klientów mBanku.

Spełniasz ten warunek? No to czytaj dalej.

Warunki zdobycia bonusów

Jeśli chcesz zdobyć maksymalną nagrodę (czyli 140 zł), musisz wykonać poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 30 listopada 2020 r.

  • złóż wniosek o otwarcie eKonta możliwości wraz z kartą debetową na stronie promocji. Uczulamy Cię w tym miejscu, że w akcji nie mogą wziąć udziału klienci otwierający rachunek wspólny, dlatego musisz zawnioskować o konto indywidualne;
  • zaakceptuj oświadczenia zawarte na wyżej wymienionym wniosku i wybierz sposób podpisania umowy – w placówce mBanku lub podczas spotkania z kurierem;
  • zawrzyj z mBankiem umowę o prowadzenie eKonta możliwości.
Krok 2
Krok 2

Do końca miesiąca następującego po tym, w którym otworzyłeś eKonto możliwości, wywiąż się z 3 zadań:

  • zapłać minimum 3 razy telefonem;
  • wykonaj minimum 3 przelewy na numer telefonu;
  • ustaw cel oszczędnościowy i zasil go kwotą przynajmniej 20 zł.
Informacja
Informacja

Za spełnienie każdego z wymienionych wyżej warunków otrzymasz po 20 zł premii. Jak już wiesz, bank wypłaci Ci dodatkowe 80 zł, jeśli uda Ci się wykonać wszystkie operacje. W sumie możesz więc zgarnąć 140 zł.

Nagroda
Nagroda

Bonus wpłynie na Twoje eKonto możliwości do końca miesiąca następującego po tym, w którym wywiązałeś się z warunków akcji.

Kwota, jaką otrzymasz, będzie w całości do Twojej dyspozycji i nie musisz się z niej rozliczać z urzędem skarbowym.

Dla uniknięcia wątpliwości, opiszmy te działania na konkretnym przykładzie. Załóżmy, że konto otworzyłeś w lipcu. Wówczas warunki aktywności musisz spełnić w sierpniu, a nagrodę otrzymasz do końca września.

Pożyteczne informacje

Sam więc widzisz, że w tej promocji nie musisz spełniać wygórowanych wymagań, takich jak transakcje kartą na określoną kwotę czy odpowiednie wpływy na konto. Warto jednak, byś pamiętał o kilku szczegółach, od których zależy powodzenie całej akcji. Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, jak bank definiuje przelewy na telefon i płatności telefonem, a także czym jest cel oszczędnościowy i czy opłaca się z niego korzystać.

Płatność telefonem

Zgodnie z regulaminem „płatność telefonem” to inaczej bezgotówkowa transakcja zakupu dokonana w punktach handlowo-usługowych i przez Internet przy pomocy aplikacji Google Pay lub Apple Pay, do których przypisana jest karta wydana do konta otwartego w promocji.

Przelew na numer telefonu

Z kolei ta operacja została w regulaminie zdefiniowana jako przelew wykonany z aplikacji mobilnej na dowolny numer telefonu odbiorcy zarejestrowany w usłudze Blik.

Aktywny cel oszczędnościowy

Natomiast „Cel oszczędnościowy” to rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie, powiązany z eKontem możliwości i objęty promocyjnym oprocentowaniem 2,5% dla kwot do 20 tys. zł.

Usługę „Moje Cele” możesz aktywować na etapie składania wniosku o rachunek, zaznaczając odpowiednie pole formularza lub w systemie transakcyjnym już po otwarciu konta. W tym celu wejdź w zakładkę „Pasaż”, a następnie wybierz:--> „Market” --> „Oszczędności” --> „Moje cele”.

Pamiętaj, by w ostatnim dniu miesiąca następującego po miesiącu otwarcia e-Konta możliwości saldo na „Celu oszczędnościowym” wynosiło przynajmniej 20 zł.

Kilka słów o produktach mBanku

Atrakcyjna nagroda w promocji to jedno, a warunki prowadzenia rachunku na co dzień - to drugie. Spójrzmy więc na szczegóły dotyczące proponowanych przez mBank produktów.

eKonto możliwości

Darmowe prowadzenie konta, bezpłatne korzystanie z karty i wypłaty za 0 zł ze wszystkich bankomatów w kraju, do tego ciekawa oferta walutowa i dostęp do wielu ciekawych funkcjonalności – to największe atuty tego rachunku. Pozostałe parametry konta znajdziesz w naszej analizie eKonta możliwości.

Moje cele – rachunek do regularnego oszczędzania

Konto oszczędnościowe „Moje cele” to rachunek służący do automatycznego oszczędzania małych kwot pozostałych z płatności kartą, wykonywanych przelewów czy wypłat gotówki z bankomatu. Reszta z tych transakcji może być zaokrąglana do pełnej kwoty (do 10 zł), ściśle przez Ciebie określona (np. 5 zł) lub wskazana jako procent od transakcji. „Moje Cele” możesz też zasilać niezależnie od wybranej metody oszczędzania np. przelewem z konta osobistego.

Program poleceń i kolejne premie

Jak już wspomnieliśmy, po podpisaniu umowy o eKonto możliwości możesz od razu wziąć udział w programie poleceń i powalczyć o kolejne profity. Pamiętaj jednak, że bieżąca edycja programu potrwa do 1 września 2020 r., więc jeśli chcesz skorzystać z obu okazji, musisz otworzyć eKonto możliwości odpowiednio wcześnie.

Podsumowanie

Nowa promocja mBanku charakteryzuje się wyjątkowo prostymi warunkami. Za założenie eKonta możliwości i niewielką aktywność na rachunku możesz otrzymać nawet 140 zł premii, a do tego skorzystać z kolejnej okazji i w programie poleceń zarobić od 75 do nawet 200 zł za każdą skuteczną rekomendację produktów mBanku. Naszym zdaniem to naprawdę fajna okazja, by w łatwy i całkiem bezstresowy sposób zasilić swój portfel.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "I możesz więcej - II edycja"

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.

Więcej o mBank