Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

13 500 punktów (200 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla klientów firmowych Alior Banku

13 500 punktów (200 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla klientów firmowych Alior Banku

Czym są Bezcenne Chwile?

Bezcenne Chwile to program lojalnościowy dla posiadaczy kart płatniczych z logo Mastercard. Mechanizm działania jest prosty – wykonując transakcje kartą Mastercard u partnerów programu, gromadzisz punkty, które możesz wymienić na atrakcyjne bonusy z katalogu nagród.

Promocje dla klientów firmowych należą do rzadkości, więc warto bliżej się przyjrzeć propozycji Alior Banku.

Kto skorzysta z najnowszej okazji?

W promocji, która potrwa do 31 października 2021 r., mogą wziąć udział klienci biznesowi Alior Banku, którzy przed dniem 25 maja 2021 r. nie byli uczestnikami programu Bezcenne Chwile i są posiadaczami aktywnej i ważnej karty firmowej. Dopuszczalne jest także, by o punkty powitalne ubiegały się osoby, które już uczestniczą w programie z inną kartą, o ile w czasie trwania promocji zawrą z Alior Bankiem umowę o firmową kartę debetową.

Ważne! Bank będzie uwzględniał jedynie następujące „debetówki”: Kartę Biznesową Mastercard Business Debit, Mastercard Business, Mastercard Business Travel, Mastercard Debit Commercial Wielowalutowa.

Nie masz konta firmowego i karty w Aliorze? Nic straconego!

Jeżeli nie jesteś jeszcze klientem Alior Banku, warto, byś zwrócił uwagę na firmowy ROR tego banku, czyli na iKonto Biznes. Rachunek często objęty jest bardzo interesującymi promocjami. Bonusy można zgarnąć, zarówno rozpoczynając współpracę z bankiem, jak i później.

Bardzo proste wymagania

Trzeba przyznać, że droga do zgarnięcia 13 500 punktów powitalnych jest wyjątkowo krótka i nieskomplikowana:

Krok 1
Krok 1

Otwórz konto firmowe w Alior Banku. Jeśli jesteś już klientem firmowym Aliora, to pomijasz ten krok.

Krok 2
Krok 2

Do 31 października 2021 r. (pamiętaj o limicie uczestników) zarejestruj swoją firmową kartę debetową w programie Bezcenne Chwile.

W tym celu zaloguj się do bankowości internetowej Alior Banku, wejdź w szczegóły swojego konta, przejdź do zakładki Karty, kliknij w -> Szczegóły -> przejdź do Sekcji Informacje o karcie -> Program Priceless Specials -> kliknij Aktywuj.

Pamiętaj także o wyrażeniu zgody na udział w programie oraz zaakceptuj regulamin akcji. Ponadto musisz się zgodzić na otrzymywanie informacji marketingowych związanych z programem na adres e-mail lub/i w formie sms.

Jeśli uczestniczyłeś wcześniej w Bezcennych Chwilach z inną kartą i teraz zawrzesz z Alior Bankiem umowę o jego firmową kartę debetową, bank dokona rejestracji "plastiku" za Ciebie.

Informacja
Informacja

Twoje konto w programie zostanie uruchomione w terminie 14 dni roboczych.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 30 dni kalendarzowych od podpięcia firmowej karty debetowej do Bezcennych Chwil wykonaj nią min. 1 transakcję bezgotówkową związaną z Twoją działalnością gospodarczą w sklepie stacjonarnym lub internetowym.

Nagroda
Nagroda

13 500 punktów powitalnych otrzymasz na swoje konto w programie Bezcenne Chwile najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od spełnienia wszystkich warunków akcji.

Kilka ważnych szczegółów

Chociaż bank nie narzuca kwotowego limitu transakcji, to jednak wprowadza kilka obostrzeń. Przede wszystkim nie będzie honorował płatności związanych z grami losowymi, transakcji zwróconych oraz dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code): 4829, 6010, 6011, 6012, 6050, 6051, 6540. Na liście wykluczeń znajdują się także: operacje przeniesienia sald, transakcje z wykorzystaniem czeków (w tym czeków podróżnych), transakcje dotyczące składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych i wreszcie - płatności wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę.

Bez względu na to, ile kart wydanych przez Alior Bank z logo Mastercard posiadasz i ile ich zarejestrujesz, możesz otrzymać tylko jeden bonus.

I ostatnia ważna podpowiedź - Twoje punkty będą ważne przez 2 miesiące od dnia ich przyznania (po tym terminie bezpowrotnie wygasną).

iKonto Biznes w Alior Banku

iKonto Biznes należy do wyróżniających się pozytywnie kont firmowych dostępnych obecnie na rynku.

Jest możliwość, więc korzystaj

Jak widzisz, zdobycie punktów powitalnych nie wymaga wykonywania żadnych dodatkowych operacji firmową kartą płatniczą lub na koncie. Przysługują Ci one za samą rejestrację w programie Bezcenne Chwile i wykonanie choć jednej transakcji bezgotówkowej. Przyznasz, że to naprawdę niewiele jak na bonus o równowartości 200 zł.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Punkty powitalne w Programie Mastercard Bezcenne Chwile dla Klientów Biznesowych - edycja Wiosna”

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.