120 zł premii za założenie Konta Active w eurobanku + 720 zł w ramach moneybacku

Promocja "Zyskaj z Kontem Active" z premią 120 zł została zakończona 31 sierpnia 2017 r. Wciąż jednak możesz wziąć udział w równoległej promocji, umożliwiającej zdobycie 720 zł w ramach moneybacku.

120 zł premii za założenie Konta Active w eurobanku + 720 zł w ramach moneybacku Źródło obrazka: strona promocji

W najnowszej promocji eurobanku "Zyskaj z Kontem Active" na nowych klientów czeka premia w wysokości 120 zł, zwrot opłaty miesięcznej za posiadanie karty oraz zwolnienie z prowizji za prowadzenie rachunku przez okres 1 roku. Ponadto uczestnicy akcji mogą wziąć udział w równoległej promocji, umożliwiającej zdobycie 720 zł w ramach moneybacku. Jeżeli więc połączą obie oferty specjalne, łącznie otrzymają aż 840 zł premii.

W najnowszej promocji eurobanku mamy do czynienia z prawdziwą kumulacją nagród. Osoby, które do 31 sierpnia 2017 r. otworzą Konto Active, mogą liczyć na następujące profity:

 • premię gotówkową w wysokości 120 zł (20 zł wypłacane przez okres 6 miesięcy);
 • brak opłaty miesięcznej za prowadzenie rachunku przez okres 1 roku (liczonego od dnia zawarcia z bankiem umowy o konto);
 • zwrot opłaty miesięcznej za obsługę karty – bank będzie zwracał pobraną kwotę przez okres 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy o prowadzenie rachunku. Zwrot nastąpi do 15 dnia miesiąca następującego bezpośrednio po miesiącu, w którym pobrano prowizję;
 • zwrot opłaty za udzielenie Limitu w Koncie – także i w tym przypadku zwrot prowizji obejmie okres 1 roku, a bank odda opłatę w ciągu trzech miesięcy od dnia jej pobrania w formie przelewu na konto uczestnika.

Kto może wziąć udział w akcji?

Z oferty specjalnej eurobanku mogą skorzystać wyłącznie osoby, które w ciągu 12 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku o konto Active nie posiadały w eurobanku żadnego rachunku dla osób fizycznych. Zasada ta dotyczy również współwłaścicieli kont osobistych.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać 120 zł premii?

W tym celu należy wykonać następujące czynności:

 1. Do 31 sierpnia 2017 r. zarejestrować się w promocji i wypełnić formularz zgłoszeniowy, podając w nim następujące dane: imię, nazwisko, pesel, numer telefonu kontaktowego oraz adres email. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na następujących stronach internetowych www.twojekontoactive.pl, www.zgarnij120.pl, www.lepszekontoactive.pl.
 2. Złożyć wniosek o prowadzenie Konta Active i wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od banku i przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. a następnie najpóźniej do dnia 15 września 2017 r. podpisać umowę o prowadzenie rachunku – konto można otworzyć za pośrednictwem kuriera lub poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku.
 3. Przez 6 kolejnych miesięcy wykonać co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe miesięcznie na łączną kwotę min. 50 zł (w każdym miesiącu). Warunek ten trzeba spełnić najpóźniej w terminie dwóch miesięcy kalendarzowych następujących bezpośrednio po miesiącu podpisania z bankiem umowy rachunku. Bank będzie brał pod uwagę datę dokonania płatności, a nie datę jej zaksięgowania.

Premia w wysokości 20 zł zostanie wypłacona na konto uczestnika do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki promocji. Wartość nagrody jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Ważne!

Niespełnienie warunku aktywności kartą w danym miesiącu nie wyklucza możliwości otrzymania nagrody w kolejnych - jednak w takim przypadku całkowita wysokość premii ulegnie odpowiedniemu pomniejszeniu.

Konto założone w ramach akcji “Zyskaj z kontem Active” nie może zostać otwarte za pomocą kodu polecającego otrzymanego od obecnego klienta eurobanku, który przystąpił do programu „Rodzina i Przyjaciele”.

Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Dodatkowe 720 zł zwrotu moneyback

"Rodzina i Przyjaciele" to program lojalnościowy, w którym można polecać konta bliskim i znajomym, a także skorzystać z atrakcyjnego maneybacku. Uczestnicy akcji “Zyskaj z kontem Active” mogą więc liczyć na dodatkowe profity, o ile po założeniu nowego konta zdecydują się na przystąpienie do programu.

Oferta specjalna obejmuje zwrot 5% wydatków na sport, rozrywkę i rekreację. Maksymalny miesięczny limit zwrotu wynosi 60 zł i można go otrzymywać przez 12 miesięcy, zatem przez rok można zarobić nawet 720 zł.

Program szczegółowo charakteryzujemy w tym artykule.

Alternatywna promocja z premią 240 zł

Osoby, które rozważają założenie rachunku Active w eurobanku, mogą również skorzystać z nieco innej opcji i zdecydować się na udział w akcji „nc+ z Kontem”.

W tej promocji, aby otrzymać premię w wysokości 240 zł i preferencyjne warunki prowadzenia konta przez 24 miesiące, należy spełnić warunek aktywności kartą, posiadać umowę z ITI Neovision o świadczenie usług telewizji cyfrowej nc+ i regularnie opłacać abonament. Pozostałe warunki, które trzeba spełnić, w niczym się nie różnią od zasad obowiązujących w najnowszej akcji promocyjnej eurobanku.

Więcej informacji na temat tej oferty specjalnej znajdziesz w naszym artykule.

Ile kosztuje Konto Active?

Konto Active to standardowy rachunek osobisty w ofercie eurobanku. Przyjrzyjmy się opłatom za podstawowe usługi dostępne w ramach tego konta.

Na wstępie warto wspomnieć, że w ramach opisywanej promocji eurobank przez 12 miesięcy zwolni nas z opłaty za prowadzenie rachunku (standardowo 9 zł miesięcznie), a także nie poniesiemy kosztów związanych z obsługą karty debetowej (standardowo 4,90 zł). Po roku wciąż będziemy mogli uniknąć tych opłat, ale niestety warunkowo (konieczność zapewnienia wpływu z tytułu wynagrodzenia, renty lub emerytury oraz aktywnego posługiwania się kartą).

Pozostałe koszty prezentują się następująco:

 • 0 zł za krajowe przelewy ELIXIR;
 • 3 zł za przelew natychmiastowy w systemie BlueCash – tylko dla kwot do 3000 zł.
 • 0 zł za wypłaty środków ze wszystkich bankomatów w kraju - warto jednak pamiętać, że zwolnienie z opłaty obowiązuje do 31 lipca 2017 r. Od 1 sierpnia 2017 r. bezwarunkowo bezpłatne będą tylko bankomaty własne eurobanku, natomiast koszt wypłat z maszyn innych sieci będzie uzależniony od kwoty wypłaty i wyniesie 1,90 zł dla wypłat poniżej 100 zł i 0 zł dla wyższych kwot.

Szczegółową analizę Konta Active znajdziesz tutaj.

Komentarz redakcji

W najnowszej promocji eurobanku możemy w prosty sposób zyskać 20 zł premii przez 6 miesięcy (czyli łącznie nawet 120 zł), a na dokładkę – preferencyjne warunki prowadzenia konta.

Wystarczy, że założymy Konto Active wraz z kartą debetową, a w kolejnych miesiącach wykonamy minimum 3 transakcje „plastikiem” na łączną kwotę min. 50 zł. Warto jednak zawnioskować o kartę jak najwcześniej (najlepiej na etapie otwierania rachunku), tak aby od razu skorzystać ze wszystkich profitów.

Z ostatniej chwili

 • 19.03.2019 13:46

  Nawet 1700 zł mogą zgarnąć przedsiębiorcy, którzy otworzą iKonto Biznes w Alior Banku i będą z niego aktywnie korzystali przez rok.

 • 18.03.2019 18:33

  Ruszyła kolejna promocja Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas. Do zdobycia jest nawet 200 zł za prostą aktywność na rachunku.

 • 18.03.2019 17:29

  Korzystasz z Blika? Teraz w loterii możesz zdobyć nawet 100 tys. zł! Zasady akcji są bardzo proste. Sprawdź. 

 • 14.03.2019 14:15

  Za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes, bank Pekao proponuje przedsiębiorcom 3 darmowe szkolenia o rynkowej wartości kilkuset złotych.

 • 14.03.2019 13:10

  Nawet 300 zł może wrócić w ciągu roku na rachunek Twojej karty kredytowej w ING Banku Śląskim.

 • 13.03.2019 09:15

  Alior Bank ponownie oferuje oprocentowanie 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym dla nowych środków do 100 tys. zł.

 • 11.03.2019 10:51

  Klienci mBanku i Orange Finanse otrzymają premie gotówkowe i inne bonusy, gdy zrezygnują z usług Orange Finanse i zmienią warunki współpracy z mBankiem.

 • 11.03.2019 10:19

  Zapewnienie wpływów na konto Citi Priority pozwoli Ci zdobyć 150 zł w gotówce. Wykonując transakcje zagraniczne zyskasz 4% premii walutowej.

 • 8.03.2019 18:53

  Za skorzystanie z kart kredytowych, Santander proponuje punkty powitalne w Mastercard Priceless Specials. Szczególna oferta dotyczy fanów Ligi Mistrzów.

 • 8.03.2019 16:35

  mBank zachęca klientów Orange Finanse, by przenieśli swoje produkty właśnie do niego. W zamian proponuje kilkaset złotych w gotówce i dodatkowe bonusy.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.