Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 1100 zł premii za Konto Przekorzystne Biznes w Banku Pekao SA + roczne zwolnienie z opłat za konto i kartę

Nawet 1100 zł premii za Konto Przekorzystne Biznes w Banku Pekao SA + roczne zwolnienie z opłat za konto i kartę
Źródło: strona promocji

Zacznijmy od krótkiego wyjaśnienia – w ramach oferty „1100 zł premii dla firm i 0 zł za konto i kartę”, która obowiązuje do 31 marca 2021 r., tak naprawdę możesz zdobyć aż siedem nagród, przy czym każdą z nich otrzymasz za spełnienie nieco innych warunków. Dla uczestników promocji bank przygotował następujące bonusy:

 • roczne zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku i korzystanie z karty debetowej Mastercard,
 • 100 zł za rejestrację jednoosobowej działalności gospodarczej z wykorzystaniem Profilu Zaufanego w bankowości elektronicznej,
 • 200 zł za otwarcie online Konta Przekorzystnego Biznes i aktywne korzystanie z rachunku,
 • 100 zł za zdalne zawarcie umowy o konto (przez stronę promocji),
 • 200 zł za terminal płatniczy,
 • 200 zł za transakcje wymiany walut,
 • 300 zł za zawarcie umowy o produkt kredytowy z oferty banku.

Jak łatwo zauważyć, łączna suma nagród jest niebagatelna i wynosi aż 1100 zł! Nie licząc oczywiście oszczędności związanych z uniknięciem opłat.

Kto może skorzystać z najnowszej okazji?

Z uczestnictwa w akcji wyłączone są podmioty, które posiadały w Pekao SA jakikolwiek rachunek rozliczeniowy w okresie od 1 października 2019 r. do 3 stycznia 2021 r. Słowem, jest to promocja dla nowych klientów, którzy dodatkowo muszą spełnić jeszcze jeden wymóg – być przedsiębiorcami prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą na terenie Polski.

300 zł premii za aktywne korzystanie z rachunku

Oto lista czynności, które umożliwią Ci zdobycie premii 300 zł za samo otwarcie konta oraz zwolnienie z opłat. Pamiętaj, że możesz dodatkowo zyskać 100 zł za rejestrację działalności w bankowości elektronicznej oraz kolejne bonusy zgodnie z powyższą listą.

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2021 r. złóż wniosek na stronie internetowej promocji i podpisz online umowę o Konto Przekorzystne Biznes wraz kartą Mastercard oraz dostępem do bankowości elektronicznej. Jednocześnie zaakceptuj regulamin akcji oraz wyraź zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych (mailowo i telefonicznie).

Krok 2
Krok 2

W 3 kolejnych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta wykonaj z niego przelew do ZUS na kwotę min. 100 zł.

Krok 3
Krok 3

Do końca trzeciego pełnego miesiąca po otwarciu konta wykonaj:

 • przynajmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 100 zł,
 • przynajmniej 3 przelewy (inne niż do ZUS) na kwotę min. 100 zł w aplikacji PeoPay.
Nagroda
Nagroda

Premia 200 zł wpłynie na Twoje konto firmowe do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym wywiązałeś się ze wszystkich powyższych wymogów.

Jeśli założyłeś konto zdalnie otrzymasz dodatkowe 100 zł, czyli łącznie 300 zł premii.

Dwa ważne szczegóły

Zwróć uwagę na to, że przelewy do ZUS musisz wykonać w 3 kolejnych miesiącach.

Zapewne też dostrzegłeś, że w tej promocji umowę z bankiem podpiszesz online, co jest dużym plusem w czasach obecnej pandemii. Może jednak się zdarzyć (odpukać w niemalowane), że nie będzie to możliwe w wyniku negatywnej weryfikacji tożsamości uczestnika promocji przez system informatyczny banku. W takim przypadku – jeśli będziesz chciał – możesz skorzystać z alternatywnej opcji i podpisać umowę w oddziale, jednak Twoja premia wyniesie tylko 200 zł. Data podpisania umowy będzie wówczas dniem Twojego przystąpienia do akcji.

200 zł za terminal płatniczy

Jak już pisaliśmy, zdobycie każdej premii wiąże się z wykonaniem nieco innych zadań. Jeśli chcesz otrzymać kolejny bonus, musisz wykazać się następującą aktywnością:

 • podpisać z bankiem umowę o terminal płatniczy,
 • przyjąć za jego pośrednictwem płatności na kwotę min. 500 zł w każdym z 3 kolejnych miesięcy po miesiącu otwarcia konta. Ważne! Pamiętaj, że muszą być to miesiące następujące po sobie, jeśli więc otworzysz rachunek w styczniu, musisz przyjąć płatności w lutym, marcu i w kwietniu 2021 r.

Jeszcze jedna uwaga – premia za terminal nie przysługuje przedsiębiorcom, którzy prowadzą działalność w następujących branżach: biura turystyczne / podróży, kantory, lombardy, TAXI, agencje towarzyskie, kasyna, sprzedaż i produkcja broni i amunicji.

Kolejne 200 zł za transakcje walutowe

Aby zdobyć następne 200 zł, powinieneś w terminie do 3 pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym nastąpiło otwarcie rachunku, wykonać transakcje wymiany walut pomiędzy swoimi rachunkami w Banku Pekao na równowartość min. 20 000 zł.

Premia 300 zł za produkty kredytowe

I wreszcie przyszła pora, by przedstawić warunki umożliwiające otrzymanie ostatniej nagrody. Tym razem bank przyznaje premię za skorzystanie z oferty kredytowej. Do wyboru masz 3 różne produkty:

 • kredyt na kwotę min. 20 000 zł lub
 • pożyczkę na kwotę min. 20 000 zł lub
 • kartę kredytową Mastercard z limitem min. 20 000 zł (jeśli w ramach umowy wydane zostanie więcej kart, ich limity są sumowane).

Aby otrzymać bonus, musisz podpisać umowę o wybrany produkt najpóźniej do końca 6. miesiąca następującego po miesiącu otwarcia Konta Przekorzystnego Biznes. Kredyt lub pożyczka powinny być zabezpieczone gwarancjami de-minimis, EFI COSME lub EFI EaSI.

Uwaga! Wszystkie premie w tej promocji stanowią przychód firmy, co oznacza, że musisz się z nich rozliczyć z właściwym urzędem skarbowym.

Konto Przekorzystne Biznes – co warto o nim wiedzieć?

Konto Przekorzystne Biznes to rachunek, którego prowadzenie może być darmowe po spełnieniu określonych warunków. Co istotne, w ramach promocji przez rok nie zapłacisz ani za konto, ani za kartę – i to bezwarunkowo:

Konto Przekorzystne Biznes oferuje też sporo ciekawych funkcjonalności, które mogą Ci pomóc w prowadzeniu firmy. Należą do nich: karta wielowalutowa Mastercard Busines, darmowe rachunki pomocnicze w 20 walutach, nowoczesna aplikacja mobilna PeoPay, płatności Blik, Apple Pay i zbliżeniowe telefonem. Interesującym udogodnieniem jest też skanowanie faktur, które umożliwia błyskawiczne opłacanie rachunków.

Jeśli lubisz porównywać różne oferty, spójrz na nasz ranking kont firmowych i zobacz, jak Konto Przekorzystne Biznes wypada na tle konkurencji.

Możesz zdobyć więcej nagród

Solidna premia za produkty firmowe to nie jedyne bonusy dostępne w Pekao. Przede wszystkim powinieneś wiedzieć o programie poleceń, w którym każda skuteczna rekomendacja nagradzana jest premią 100 zł (maksymalnie można zdobyć 1500 zł), a także o nagrodzie za otwarcie konta osobistego.

Solidny pakiet bonusów

Oferta Banku Pekao powinna przypaść do gustu zwłaszcza tym przedsiębiorcom, którzy oczekują nie tylko podstawowych rozwiązań w zakresie prowadzenia firmowego konta, lecz również doceniają kompleksową ofertę powiązaną z rachunkiem. Klienci, którzy zdecydują się na szerszą współpracę z bankiem (kredyt, terminal, transakcje walutowe), mogą w łatwy sposób zainkasować dodatkowe premie (300 + 200 + 200 zł) i solidnie zasilić firmowy budżet. Warto docenić, że w obecnej promocji maksymalna premia dla JDG jest o 100 zł wyższa niż ostatnio, a do tego bank dorzuca roczne zwolnienie z opłat.

Uczestnicy akcji mogą poprzestać na samym zwolnieniu i premii za otwarcie konta po spełnieniu kilku prostych warunków. To, ile zarobisz w tej promocji – 300, 500, 700 czy 1100 zł – zależy wyłącznie od Ciebie.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji „1100 zł premii dla firm i 0 zł za konto i kartę”

O banku

Bank Pekao (czyli Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) to polski bank uniwersalny założony w latach 20. XX wieku.

Aktualnie oferta banku obejmuje produkty dla klientów indywidualnych (detalicznych i z grupy premium), małych i średnich firm, korporacji, a także rolników.