Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 690 zł od Alior Banku: 450 zł na start + 240 zł premii moneyback.

Nawet 10 000 zł do wygrania w konkursie z Kantorem Walutowym Alior Banku

Nawet 10 000 zł do wygrania w konkursie z Kantorem Walutowym Alior Banku
Źródło: strona promocji

Konkursy i loterie to w gąszczu promocji bankowych raczej rzadkie zjawiska. Od „typowych” ofert promocyjnych różni je to, że nie dają żadnej gwarancji zgarnięcia premii. Z drugiej strony, oferowane nagrody są zwykle zdecydowanie cenniejsze. Potrzebne jest co prawda szczęście, ale temu – jak wiadomo – trzeba pomóc.

W organizowaniu konkursów i loterii „bryluje” ostatnio Alior Bank. Chwilę po tym, jak wystartował z akcją, w której posiadacze wydanych przez niego kart mogą wylosować nawet 50 000 zł na remont mieszkania, zorganizował konkurs dla klientów Kantoru Walutowego. Można wziąć w nim udział do 30 listopada 2019 r.

Nie korzystasz jeszcze z Kantoru Walutowego? Żaden problem!

Co istotne, konkurs “Zagraniczne podróże z Kantorem Walutowym” jest skierowany zarówno do obecnych, jak i nowych klientów. Jeśli nie korzystasz z Kantoru Walutowego, możesz jeszcze nadrobić zaległości i złożyć wniosek na tej stronie banku.

Do spełnienia warunków konkursu niezbędne jest również posiadanie karty wielowalutowej do rachunku w Kantorze Walutowym.

Jeśli wykażesz się aktywnością i kreatywnością, a do tego dopisze Ci szczęście, możesz wygrać główną nagrodę w wysokości 10 000 zł. Alior Bank przygotował też nagrody po 5000 zł dla kolejnych trzech wyróżnionych uczestników.

Poznaj zasady konkursu

Oto czynności wymagane od uczestników konkursu:

Krok 1
Krok 1

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w ramach Kantoru Walutowego, złóż wniosek na tej stronie. Pamiętaj, że potrzebna Ci będzie także karta wielowalutowa!

Krok 2
Krok 2

Do 30 listopada 2019 r. wykonaj co najmniej 5 transakcji kartą wielowalutową na minimalną kwotę 5 jednostek danej waluty (np. 5 EUR, 5 USD, 5 CHF itd.).

Krok 3
Krok 3

Również do 30 listopada 2019 r. wejdź na tę stronę i wypełnij formularz. Podaj swoje dane, zaakceptuj regulamin, wyraź zgodę na przetwarzanie danych i odpowiedz na pytanie konkursowe:

Jaka jest najbardziej nietypowa rzecz jaką kupiłeś za granicą i dlaczego?

Nagroda
Nagroda

Jeśli znajdziesz się wśród nagrodzonych uczestników, zostaniesz powiadomiony o tym fakcie do 20 grudnia 2019 r. w wiadomości e-mail. Nagroda trafi na konto w PLN należące do laureata.

Do każdej nagrody (1 x 10 000 zł oraz 3 x 5000 zł) bank doliczy 11,11% jej wartości – jest to suma, która pokryje należny podatek.

Garść dodatkowych informacji

Transakcje kartą możesz wykonać także w Internecie. Bank nie każe Ci na szczęście przekraczać granicy i płacić w sklepach stacjonarnych w celu spełnienia tego warunku. Wystarczą wiec zakupy na Amazonie lub AliExpress opłacone przy pomocy karty wielowalutowej.

Pamiętaj, by w formularzu konkursowym podać te same dane, które widnieją w systemie Alior Banku w kontekście świadczenia usług w ramach Kantoru Walutowego. To bardzo ważne, gdyż podanie np. innego adresu e-mail niż ten, który posiada w swojej bazie bank, wykluczy Cię z udziału.

W regulaminie wskazano też konkretne wymagania dotyczące odpowiedzi na pytanie konkursowe. Musi być ona napisana w języku polskim, w sposób czytelny (umożliwiający ocenę przez jury), a do tego nie może przekraczać objętości pola w formularzu. Oceniana jest kreatywność i pomysłowość odpowiedzi.

Zgłaszając się do konkursu, oświadczasz jednocześnie, że udzielona przez Ciebie odpowiedź stanowi przejaw indywidualnej twórczości i nie jest obciążona prawami autorskimi innych osób. Mówiąc wprost – nie radzimy próbować plagiatu, wykaż się własną inwencją. Wraz z wypełnieniem formularza udzielasz bankowi prawa do wykorzystania Twojej odpowiedzi i jej upublicznienia.

Alior Bank odrzuci odpowiedzi zawierające m.in. treści „obraźliwe, wulgarne, nawołujące do nienawiści lub nietolerancji na jakimkolwiek tle, treści erotyczne, propagujące przemoc, […] zawierające treści propagujące markę konkurencyjną wobec Banku. […] naruszające prawa osób trzecich, […] dobre obyczaje”. Cytujemy te fragmenty regulaminu dla formalności, bo jesteśmy pewni, że nikomu z Was nie przyszłoby do głowy łamanie tych zasad ;)

Każdy klient Kantoru Walutowego Alior Banku może tylko raz wypełnić formularz konkursowy.

Kantor Walutowy Alior Banku – lider na rynku

Propozycja Alior Banku dla podróżników i osób płacących w obcych walutach nie bez powodu znajduje się na czele naszego rankingu kont walutowych. W ramach Kantoru Walutowego możesz otworzyć rachunki w ponad 20 walutach i to bez zbędnych kosztów:

Jako klient Kantoru Walutowego możesz wziąć udział w obowiązującym bezterminowo programie poleceń. Premia – 50 zł za każdą rekomendację.

Perspektywa cennej nagrody skłania do kreatywności

Kreatywność to niezwykle przydatna cecha. Jeśli ją posiadasz, a do tego korzystasz z konta lub kont w ramach Kantoru Walutowego Alior Banku (albo chciałbyś je otworzyć), to możesz zrobić z niej użytek. Cenna nagroda – nawet 10 000 zł – z pewnością skutecznie zmotywuje również te osoby, które nie podejrzewają samych siebie o spore pokłady pomysłowości.

5 transakcji kartą (każda o wartości min. 5 jednostek waluty obcej) oraz klika chwil na wypełnienie formularza wystarczy, by pomóc szczęściu – może jury konkursowe doceni właśnie Ciebie? Warto spróbować. Tytułowe “Zagraniczne podróże z Kantorem Walutowym” (lub po prostu płatności w obcej walucie) mogą się okazać niezwykle wartościowe; już nie tylko z powodu zdobytych doświadczeń, ale także wymiernych korzyści finansowych.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin konkursu "Zagraniczne podróże z Kantorem Walutowym"

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.