Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 30 listopada 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Alior Bank lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: 1% zwrotu za transakcje mobilne – jedna z korzyści do Konta Jakże Osobistego Alior Banku.

Nawet 10 000 zł do wygrania w konkursie z Kantorem Walutowym Alior Banku

Jestem dociekliwym redaktorem, stale poszukującym nowych wyzwań. Lubię pisać o pieniądzach, choć wcale nie są dla mnie najważniejsze w życiu.

Nawet 10 000 zł do wygrania w konkursie z Kantorem Walutowym Alior Banku
Źródło: strona promocji

Konkursy i loterie to w gąszczu promocji bankowych raczej rzadkie zjawiska. Od „typowych” ofert promocyjnych różni je to, że nie dają żadnej gwarancji zgarnięcia premii. Z drugiej strony, oferowane nagrody są zwykle zdecydowanie cenniejsze. Potrzebne jest co prawda szczęście, ale temu – jak wiadomo – trzeba pomóc.

W organizowaniu konkursów i loterii „bryluje” ostatnio Alior Bank. Chwilę po tym, jak wystartował z akcją, w której posiadacze wydanych przez niego kart mogą wylosować nawet 50 000 zł na remont mieszkania, zorganizował konkurs dla klientów Kantoru Walutowego. Można wziąć w nim udział do 30 listopada 2019 r.

Nie korzystasz jeszcze z Kantoru Walutowego? Żaden problem!

Co istotne, konkurs “Zagraniczne podróże z Kantorem Walutowym” jest skierowany zarówno do obecnych, jak i nowych klientów. Jeśli nie korzystasz z Kantoru Walutowego, możesz jeszcze nadrobić zaległości i złożyć wniosek na tej stronie banku.

Do spełnienia warunków konkursu niezbędne jest również posiadanie karty wielowalutowej do rachunku w Kantorze Walutowym.

Jeśli wykażesz się aktywnością i kreatywnością, a do tego dopisze Ci szczęście, możesz wygrać główną nagrodę w wysokości 10 000 zł. Alior Bank przygotował też nagrody po 5000 zł dla kolejnych trzech wyróżnionych uczestników.

Poznaj zasady konkursu

Oto czynności wymagane od uczestników konkursu:

Drukuj

Do każdej nagrody (1 x 10 000 zł oraz 3 x 5000 zł) bank doliczy 11,11% jej wartości – jest to suma, która pokryje należny podatek.

Garść dodatkowych informacji

Transakcje kartą możesz wykonać także w Internecie. Bank nie każe Ci na szczęście przekraczać granicy i płacić w sklepach stacjonarnych w celu spełnienia tego warunku. Wystarczą wiec zakupy na Amazonie lub AliExpress opłacone przy pomocy karty wielowalutowej.

Pamiętaj, by w formularzu konkursowym podać te same dane, które widnieją w systemie Alior Banku w kontekście świadczenia usług w ramach Kantoru Walutowego. To bardzo ważne, gdyż podanie np. innego adresu e-mail niż ten, który posiada w swojej bazie bank, wykluczy Cię z udziału.

W regulaminie wskazano też konkretne wymagania dotyczące odpowiedzi na pytanie konkursowe. Musi być ona napisana w języku polskim, w sposób czytelny (umożliwiający ocenę przez jury), a do tego nie może przekraczać objętości pola w formularzu. Oceniana jest kreatywność i pomysłowość odpowiedzi.

Zgłaszając się do konkursu, oświadczasz jednocześnie, że udzielona przez Ciebie odpowiedź stanowi przejaw indywidualnej twórczości i nie jest obciążona prawami autorskimi innych osób. Mówiąc wprost – nie radzimy próbować plagiatu, wykaż się własną inwencją. Wraz z wypełnieniem formularza udzielasz bankowi prawa do wykorzystania Twojej odpowiedzi i jej upublicznienia.

Alior Bank odrzuci odpowiedzi zawierające m.in. treści „obraźliwe, wulgarne, nawołujące do nienawiści lub nietolerancji na jakimkolwiek tle, treści erotyczne, propagujące przemoc, […] zawierające treści propagujące markę konkurencyjną wobec Banku. […] naruszające prawa osób trzecich, […] dobre obyczaje”. Cytujemy te fragmenty regulaminu dla formalności, bo jesteśmy pewni, że nikomu z Was nie przyszłoby do głowy łamanie tych zasad ;)

Każdy klient Kantoru Walutowego Alior Banku może tylko raz wypełnić formularz konkursowy.

Kantor Walutowy Alior Banku – lider na rynku

Propozycja Alior Banku dla podróżników i osób płacących w obcych walutach nie bez powodu znajduje się na czele naszego rankingu kont walutowych. W ramach Kantoru Walutowego możesz otworzyć rachunki w ponad 20 walutach i to bez zbędnych kosztów:

Jako klient Kantoru Walutowego możesz wziąć udział w obowiązującym bezterminowo programie poleceń. Premia – 50 zł za każdą rekomendację.

Perspektywa cennej nagrody skłania do kreatywności

Kreatywność to niezwykle przydatna cecha. Jeśli ją posiadasz, a do tego korzystasz z konta lub kont w ramach Kantoru Walutowego Alior Banku (albo chciałbyś je otworzyć), to możesz zrobić z niej użytek. Cenna nagroda – nawet 10 000 zł – z pewnością skutecznie zmotywuje również te osoby, które nie podejrzewają samych siebie o spore pokłady pomysłowości.

5 transakcji kartą (każda o wartości min. 5 jednostek waluty obcej) oraz klika chwil na wypełnienie formularza wystarczy, by pomóc szczęściu – może jury konkursowe doceni właśnie Ciebie? Warto spróbować. Tytułowe “Zagraniczne podróże z Kantorem Walutowym” (lub po prostu płatności w obcej walucie) mogą się okazać niezwykle wartościowe; już nie tylko z powodu zdobytych doświadczeń, ale także wymiernych korzyści finansowych.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin konkursu "Zagraniczne podróże z Kantorem Walutowym"

O banku

Alior Bank działa na rynku od 2008 r. jako instytucja, która łączy tradycyjną bankowość z innowacjami. W 2012 r. w jego strukturach pojawił się T-Mobile Usługi Bankowe, a trzy lata później bank połączył się z Meritum Bankiem. Alior Bank obsługuje blisko 3 mln klientów oraz posiada w kraju ponad 1000 placówek, a do swojej oferty wprowadza nowoczesne, innowacyjne produkty i usługi.

Czytaj więcej