Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Nawet 1000 zł premii za Konto Przekorzystne Biznes w Banku Pekao SA.

Nawet 1000 zł premii za Konto Przekorzystne Biznes w Banku Pekao SA

Krzysztof Duliński
Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Nawet 1000 zł premii za Konto Przekorzystne Biznes w Banku Pekao SA
Źródło: strona promocji

Zacznijmy od krótkiego wyjaśnienia – w ramach oferty „1000 zł premii dla firm - edycja 2” tak naprawdę możesz zdobyć aż cztery różne nagrody, przy czym każdą z nich otrzymasz za spełnienie nieco innych warunków. Dla uczestników promocji bank przygotował następujące bonusy:

 • 300 zł za otwarcie online Konta Przekorzystnego Biznes i aktywne korzystanie z rachunku,
 • 200 zł za terminal płatniczy,
 • 200 zł za transakcje wymiany walut,
 • 300 zł za zawarcie umowy o produkt kredytowy z oferty banku.

Jak łatwo zauważyć, łączna suma nagród jest niebagatelna i wynosi okrągłe 1000 zł. :-)

Kto może skorzystać z najnowszej okazji?

Z uczestnictwa w akcji wyłączone są podmioty, które posiadały w Pekao SA jakikolwiek rachunek rozliczeniowy w okresie od 1 lipca 2019 r. do 30 czerwca 2020 r. Słowem, jest to promocja dla nowych klientów, którzy dodatkowo muszą spełnić jeszcze jeden wymóg – być przedsiębiorcami prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą na terenie Polski.

300 zł premii za aktywne korzystanie z rachunku

Oto lista czynności, które umożliwią Ci zdobycie pierwszej z czterech nagród.

Krok 1
Krok 1

Do 30 września 2020 r. złóż wniosek na stronie internetowej promocji i podpisz online umowę o konto wraz kartą Mastercard oraz dostępem do bankowości elektronicznej. Jednocześnie zaakceptuj regulamin promocji oraz wyraź zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych (mailowo i telefonicznie).

Krok 2
Krok 2

W terminie do 3 pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta wykonaj z niego w 3 kolejnych miesiącach przelew do ZUS na kwotę min. 100 zł.

Krok 3
Krok 3

W podanym wyżej okresie zrealizuj także:

 • przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą na kwotę min. 100 zł oraz
 • przynajmniej jeden przelew (inny niż do ZUS) na kwotę min. 100 zł w aplikacji PeoPay
Nagroda
Nagroda

Premia 300 zł wpłynie na Twoje konto firmowe do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym wywiązałeś się ze wszystkich powyższych wymogów.

Dwa ważne szczegóły

Zwróć uwagę na to, że przelewy do ZUS musisz wykonać w 3 kolejnych miesiącach.

Zapewne też dostrzegłeś, że w tej promocji umowę z bankiem podpiszesz online, co jest dużym plusem w czasach obecnej pandemii. Może jednak się zdarzyć (odpukać w niemalowane), że taka umowa nie dojdzie do skutku w wyniku negatywnej weryfikacji tożsamości uczestnika promocji przez system informatyczny banku. W takim przypadku – jeśli będziesz chciał – możesz skorzystać z alternatywnej opcji i podpisać umowę w oddziale. Data podpisania umowy będzie wówczas dniem Twojego przystąpienia do akcji.

200 zł za terminal płatniczy

Jak już pisaliśmy, zdobycie każdej premii wiąże się z wykonaniem nieco innych zadań. Jeśli chcesz otrzymać kolejny bonus, musisz wykazać się następującą aktywnością:

 • podpisać z bankiem umowę o terminal płatniczy,
 • przyjąć za jego pośrednictwem płatności na kwotę min. 500 zł w każdym z 3 kolejnych miesięcy po miesiącu otwarcia konta Ważne! Pamiętaj, że muszą być to miesiące następujące po sobie, jeśli więc otworzysz rachunek w lipcu, musisz przyjąć płatności w sierpniu, wrześniu i październiku.

Jeszcze jedna uwaga – premia za terminal nie przysługuje przedsiębiorcom, którzy prowadzą działalność w następujących branżach: biura turystyczne/ podróży, kantory, lombardy, TAXI, agencje towarzyskie, kasyna, sprzedaż i produkcja broni i amunicji.

Kolejne 200 zł za transakcje walutowe

Aby zdobyć następne 200 zł, powinieneś w terminie do 3 pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym nastąpiło otwarcie rachunku, wykonać transakcje wymiany walut pomiędzy swoimi rachunkami w Banku Pekao na równowartość min. 20 000 zł.

Premia 300 zł za produkty kredytowe

I wreszcie przyszła pora, by przedstawić warunki umożliwiające otrzymanie ostatniej nagrody. Tym razem bank przyznaje premię za skorzystanie z oferty kredytowej. Do wyboru masz 3 różne produkty:

 • kredyt na kwotę min. 20 000 zł lub
 • pożyczkę na kwotę min. 20 000 zł lub
 • kartę kredytową Mastercard z limitem min. 20 000 zł (jeśli w ramach umowy wydane zostanie więcej kart, ich limity są sumowane).

Aby otrzymać bonus, musisz podpisać umowę o wybrany produkt najpóźniej do końca 6. miesiąca następującego po miesiącu otwarcia Konta Przekorzystnego Biznes.

Uwaga! Wszystkie premie w tej promocji stanowią przychód firmy, co oznacza, że musisz się z nich rozliczyć z właściwym urzędem skarbowym.

Konto Przekorzystne Biznes – co warto o nim wiedzieć?

Konto Przekorzystne Biznes to rachunek, którego prowadzenie może być darmowe po spełnieniu określonych warunków. Co istotne, sposobów na uniknięcie opłaty jest kilka, a jednym z nich jest zlecenie przelewu do ZUS.

Konto Przekorzystne Biznes oferuje też sporo ciekawych funkcjonalności, które mogą Ci pomóc w prowadzeniu firmy. Należą do nich: karta wielowalutowa Mastercard Busines, darmowe rachunki pomocnicze w 20 walutach, nowoczesna aplikacja mobilna PeoPay, płatności Blik, Apple Pay i zbliżeniowe telefonem. Interesującym udogodnieniem jest też skanowanie faktur, które umożliwia błyskawiczne opłacanie rachunków.

Jeśli lubisz porównywać różne oferty, spójrz na nasz ranking kont firmowych i zobacz, jak Konto Przekorzystne Biznes wypada na tle konkurencji.

Możesz zdobyć więcej nagród

Solidna premia za produkty firmowe to nie jedyne bonusy dostępne w Pekao. Przede wszystkim powinieneś wiedzieć o  programie poleceń, w którym każda skuteczna rekomendacja nagradzana jest premią 100 zł (maksymalnie można zdobyć 1500 zł), a także o nagrodzie za otwarcie konta osobistego.

Solidny pakiet bonusów

Najnowsza promocja Banku Pekao powinna przypaść do gustu zwłaszcza tym przedsiębiorcom, którzy oczekują nie tylko podstawowych rozwiązań w zakresie prowadzenia firmowego konta, lecz również doceniają kompleksową ofertę powiązaną z rachunkiem. Klienci, którzy zdecydują się na szerszą współpracę z bankiem (kredyt, terminal, transakcje walutowe), mogą w łatwy sposób zainkasować dodatkowe premie (200 + 200 + 300 zł) i solidnie zasilić firmowy budżet. Oczywiście uczestnicy akcji – jeśli nie interesują ich inne produkty banku - mogą też poprzestać na premii za otwarcie konta i spełnienie kilku prostych warunków. Tak więc to, ile zarobisz w tej promocji – 300, 500, 700 czy 1000 zł – zależy wyłącznie od Ciebie.

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji "1000 zł premii dla firm - edycja 2"

O banku

Bank Pekao (czyli Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) to polski bank uniwersalny założony w latach 20. XX wieku.

Aktualnie oferta banku obejmuje produkty dla klientów indywidualnych (detalicznych i z grupy premium), małych i średnich firm, korporacji, a także rolników.

Więcej o Bank Pekao