Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

1000 punktów powitalnych (20 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile za podpięcie karty z kodem od SkyCash

1000 punktów powitalnych (20 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile za podpięcie karty z kodem od SkyCash
Źródło: strona promocji

Zarejestrowanie karty płatniczej w programie Mastercard Bezcenne Chwile oznacza, że płacąc „plastikiem” za zakupy, możesz zdobywać punkty, by wymienić je później na nagrody rzeczowe czy vouchery z katalogu. Chcąc zachęcić klientów do przystępowania do programu, banki często nagradzają za ten ruch punktami powitalnymi.

Podobną drogą podążają twórcy aplikacji SkyCash, oferując 1000 punktów „na start”, czyli równowartość 20 zł. Propozycja jest aktualna tylko do 15 sierpnia 2020 r. lub do wyczerpania puli nagród, których przygotowano 184 tysiące.

Kto może zgarnąć bonus?

Z unikalnego kodu otrzymanego w mailu od SkyCash, który uprawnia do otrzymania nagrody, mogą skorzystać wszyscy użytkownicy tej aplikacji, którzy nie mają dotąd zarejestrowanej żadnej karty w programie Bezcenne Chwile. Wystarczy podać przesłany kod podczas rejestracji w programie.

1000 punktów, czyli 20 zł za samą rejestrację karty

Droga po 1000 punktów powitalnych jest bardzo prosta.

Krok 1
Krok 1

Do 15 sierpnia 2020 r. zarejestruj swoją kartę płatniczą w Mastercard Bezcenne Chwile na stronie programu. W trakcie tego procesu w polu Kod promocyjny  wpisz kod otrzymany w mailu od SkyCash.

Nagroda
Nagroda

1000 punktów powitalnych zasili Twoje konto w programie Bezcenne Chwile w ciągu 30 dni od daty rejestracji. Będą one ważne przez 6 miesięcy od chwili ich naliczenia, po tym terminie bezpowrotnie przepadną.

Od Ciebie zależy, czy zdobyte punkty wykorzystasz od razu, np. wymienisz je na 20 zł na zakupy w SkyCash, czy też poczekasz, aż zgromadzisz ich więcej, by wybrać inną nagrodę z katalogu.

Niby niewiele, ale zawsze coś

Ktoś może powiedzieć, że dla 20 zł nie warto się trudzić. Tylko o jakim “trudzie” mówimy – wystarczy jedynie zarejestrować kartę w programie Bezcenne Chwile, wpisując przy tym kod promocyjny. To wszystko, co trzeba zrobić, by zdobyć dwie dychy. Od Ciebie zależy, czy sięgniesz po tę premię, czy też poczekasz na coś okazalszego, co zapewne będzie się wiązało z większym wysiłkiem.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji

O instytucji

Mastercard Worldwide to spółka i organizacja członkowska zrzeszająca ponad 25 000 instytucji finansowych wydających karty płatnicze  (karty kredytowe, karty debetowe, karty przedpłacone, karty firmowe czy karty zbliżeniowe ) sygnowane marką i logo Mastercard, Maestro oraz Cirrus.