Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 3400 punktów (50 zł) w Bezcennych Chwilach Mastercard od Pekao SA.

1000 punktów w Bezcennych Chwilach Mastercard z Pekao SA

Justyna Kalicińska

Doktorantka o szerokich zainteresowaniach. W serwisie pełni rolę redaktora oraz jest odpowiedzialna za utrzymywanie aktualnych danych.

1000 punktów w Bezcennych Chwilach Mastercard z Pekao SA
Źródło: strona promocji

Bezcenne Chwile - program rabatowy Mastercard

Podobnie jak wiele banków także i wystawcy kart płatniczych mają swoje programy rabatowe i lojalnościowe. W przypadku Mastercard są to Bezcenne Chwile (dawniej Priceless Specials), dostępne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zasady programu są bardzo proste: płacisz kartami Mastercard (a także Maestro) u partnerów programu, zdobywasz punkty za zakupy i wymieniasz je na nagrody. Bez żadnych dodatkowych kosztów lub prowizji. Bonusy przyznawane są w najróżniejszych kategoriach (np. sport, podróże, muzyka, kulinaria), dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród partnerów programu są m.in. Circle K, Home&You, Decathlon, Carrefour, Empik, Cinema City i wiele innych. Zainteresowany? Więc czytaj dalej :)

1000 punktów na „dzień dobry” od Pekao SA

Jeżeli przystąpisz do programu Bezcenne Chwile w Pekao SA, w ramach powitalnego bonusu otrzymasz aż 1000 punktów do wykorzystania. Czy to dużo? Za każde 5 zł wydane u partnerów programu możesz zyskać od 1-8 punktów, a to oznacza, że zdobycie okrągłego tysiąca wymaga wykonania zakupów na kwotę od 625 zł (8 punktów za każde 5 zł) do nawet 5 tys. zł (1 punkt za każde 5 zł).

Promocja trwa do 31 marca 2020 r., jednak może zakończyć się wcześniej, jeśli wyczerpana zostanie pula 50 tys. nagród.

Kto może zdobyć powitalne punkty?

Promocja dedykowana jest pełnoletnim klientom, którzy posiadają już lub dopiero zawnioskują o kartę płatniczą Banku Pekao SA i w okresie promocji zarejestrują się w programie Bezcenne Chwile.

W ofercie specjalnej brane są pod uwagę karty debetowe (Mastercard/Maestro) i kredytowe (Mastercard).

Jak zdobyć nagrodę?

Wspominaliśmy już, że zasady akcji są bardzo proste. Oto one:

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2020 r. zawnioskuj o kartę debetową Mastercard/Maestro lub kredytową Mastercard w Pekao SA (jeśli jeszcze jej nie posiadasz). Pamiętaj, że pula nagród jest ograniczona.

Krok 2
Krok 2

Również do końca marca zarejestruj się w programie Bezcenne Chwile. Możesz to zrobić na specjalnej stronie internetowej lub w bankowości elektronicznej Pekao24 (po zalogowaniu się). Twoje karty zostaną automatycznie przypisane do programu.

Pamiętaj o udzieleniu upoważnienia na ujawnienie tajemnicy bankowej przez Pekao SA organizacji Mastercard.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę, czyli 1000 punktów powitalnych, otrzymasz na swoje konto założone w programie w ciągu 14 dni roboczych od chwili spełnienia wymagań stawianych w promocji. Zdobyty bonus ważny jest przez 6 miesięcy.

Jak widzisz, zdobycie punktów nie wymaga wykonywania żadnych dodatkowych operacji kartą płatniczą lub na koncie. Powitalne punkty przysługują Ci za samą rejestrację w programie Bezcenne Chwile.

W Pekao punkty lojalnościowe wpadają szybciej

Równolegle w Pekao SA trwa druga promocja związana z Bezcennymi Chwilami, dzięki której szybciej i łatwiej zbierzesz ilość punktów, jaką potrzebujesz. I tak, za każdą płatność powyżej 50 zł wykonaną kartą debetową lub PeoPay otrzymasz ekstra 2 punkty, zaś w przypadku transakcji „kredytówką” - aż 4 punkty.

Konto Przekorzystne i 200 zł premii

Jeżeli nie jesteś jeszcze klientem Pekao SA, warto byś zwrócił uwagę na sztandarowy rachunek osobisty tego banku – Konto Przekorzystne, objęte promocją, w której do zdobycia jest 200 zł premii w gotówce. Ponadto bank proponuje promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego na poziomie 3% w skali roku.

1000 punktów w Bezcennych Chwilach + atrakcyjne bonusy w Pekao SA

Rejestrując teraz swoje karty płatnicze Pekao SA w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile Mastercard, możesz w wyjątkowo prosty sposób zdobyć 1000 punktów powitalnych. Zważywszy na to, że samodzielne uzbieranie takiej puli oznacza wydatki na spore sumy, to jest to naprawdę atrakcyjny prezent na „dzień dobry”.

Zaletą programu Bezcenne Chwile jest to, że punkty w zasadzie zbierają się "same", w trakcie codziennych transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub kredytową. Twoim zadaniem jest tylko wybór nagrody od Mastercard i spełnienie swojego marzenia ;).

Przydatne dokumenty

  1. https://Regulamin promocji „Punkty na start z Bankiem Pekao S.A.”
  2. Regulamin promocji "Zbieraj do 4 razy więcej punktów z Bankiem Pekao"

O banku

Bank Pekao (czyli Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) to polski bank uniwersalny założony w latach 20. XX wieku.

Aktualnie oferta banku obejmuje produkty dla klientów indywidualnych (detalicznych i z grupy premium), małych i średnich firm, korporacji, a także rolników.

Więcej o Bank Pekao