Nawet 100 zł zwrotu za rachunki telefoniczne z nowym Kontem Przekorzystnym w Banku Pekao

Promocja zakończyła się dnia 30 czerwca 2018 r.

Nawet 100 zł zwrotu za rachunki telefoniczne z nowym Kontem Przekorzystnym w Banku Pekao Źródło obrazka: strona Banku Pekao SA

Bank Pekao wprowadził nowy rachunek osobisty – Konto Przekorzystne. Jednocześnie stara się do niego przekonać nowych klientów, czego dowodem jest najnowsza oferta specjalna. Bank oferuje bowiem zwrot 7% wartości faktury za rachunki telefoniczne przez rok. Maksymalnie możesz w ten sposób zaoszczędzić aż 100 zł.

Z oferty mogą skorzystać nowi posiadacze/współposiadacze Konta Przekorzystnego, którzy spełniają choćby jeden z poniższych warunków:

 • do 31 grudnia 2017 r. nie korzystali z żadnych produktów Banku Pekao,
 • w okresie 1 lipca 2017 r. - 31 grudnia 2017 r. nie posiadali ROR-u w tym banku,
 • w tym samym okresie posiadali w banku konto osobiste, ale w każdym miesiącu mieszczącym się w tym przedziale czasowym utrzymywali średnie miesięczne saldo w wysokości pomiędzy 0 a 50 zł.

Ważne! W ostatnim przypadku wyłączeni z udziału w promocji są ci, którzy w tym czasie zlecili polecenie zapłaty za faktury wystawione przez operatora telekomunikacyjnego.

100 zł rocznego zwrotu

Na skorzystanie z oferty masz czas do 30 czerwca 2018 r., z zastrzeżeniem, że bank może skrócić okres obowiązywania promocji w momencie, gdy liczba uczestników osiągnie liczbę 40 tysięcy.

Do zyskania jest nawet 100 zł rocznego zwrotu za rachunki za telefon komórkowy. Będąc precyzyjnym, w grę wchodzi zwrot 7% kwoty brutto faktury wystawionej przez operatora przez kolejnych 12 miesięcy lub aż do momentu osiągnięcia wspomnianej wartości premii. O tym, jak ją otrzymać, dowiesz się z dalszej części tekstu.

Warunki otrzymania zwrotu

Pierwszym krokiem do otrzymania zwrotu jest oczywiście założenie Konta Przekorzystnego w terminie obowiązywania promocji. Wniosek o rachunek możesz złożyć bezpośrednio na . Aby przysługiwało Ci prawo do zwrotu, nie możesz zamknąć rachunku przed otrzymaniem bonusu.

Po drugie, musisz ustanowić polecenie zapłaty za faktury wystawione przez operatora. Pamiętaj, że tej czynności także musisz dokonać w okresie obowiązywania oferty. Faktury powinny być wystawione na Twoje imię i nazwisko (nieuznawane są faktury „na firmę”). Listę przykładowych operatorów uwzględnianych w ofercie znajdziesz tutaj.

Oprócz tego w każdym miesiącu, za który chcesz otrzymać zwrot:

 1. Zapewnij jednorazowy wpływ na rachunek w wysokości co najmniej 500 zł „z tytułu wynagrodzenia lub innych regularnych zasileń” (nie będą brane pod uwagę wpłaty gotówkowe, wpływy z tytułu rozliczenia depozytów terminowych/kredytów/pożyczek oraz przelewy między rachunkami własnymi).
 2. Dokonaj przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej (przy pomocy karty do konta lub aplikacji PeoPay).

Warto dodać, że powyższe warunki zwolnią Cię jednocześnie z kilku opłat związanych z samym rachunkiem, o czym piszemy w dalszej części artykułu.

Zasady przyznawania zwrotu

Zwrot będzie wypłacany co miesiąc aż do osiągnięcia sumy 100 zł (jednak nie dłużej niż 12 miesięcy). Teoretycznie może się więc zdarzyć, że Twój zwrot osiągnie wartość 100 zł już w przypadku pierwszej faktury – wówczas Twój udział w promocji zakończy się po prostu znacznie szybciej.

Jeśli w danym miesiącu nie spełniłeś warunków otrzymania premii (np. nie dokonałeś ani jednej transakcji lub nie zapewniłeś wymaganego wpływu), nie ma powodu do obaw – możesz bez przeszkód ubiegać się o zwrot za fakturę wystawioną w kolejnym miesiącu.

Wypłata premii nastąpi najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jej otrzymania.

Regulamin oferty specjalnej znajdziesz tutaj.

Jakie są opłaty za Konto Przekorzystne?

Za prowadzenie Konta Przekorzystnego pobierana jest miesięczna opłata w wysokości 6 zł. Opłaty możesz jednak uniknąć, zapewniając jednorazowy wpływ w wysokości min. 500 zł (przy okazji spełnisz jeden z warunków otrzymania zwrotu). W identyczny sposób unikniesz też opłaty za korzystanie z karty debetowej, która standardowo wynosi 3 zł miesięcznie.

Należy też wspomnieć o bezpłatnych wypłatach z bankomatów własnych oraz o 2 bezprowizyjnych wypłatach w miesiącu z bankomatów obcych. Aby w danym miesiącu nie ponosić wyższych opłat z tego tytułu, w miesiącu poprzedzającym należy spełnić wspomniany warunek dot. wpływu oraz dokonać przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej (i tu też niespodzianka, gdyż oba warunki uprawniają jednocześnie do zgarnięcia zwrotu za fakturę).

Dla osób w wieku do 26 lat bank przygotował jeszcze atrakcyjniejszą wersję Konta Przekorzystnego, z bezwarunkowo bezpłatnym prowadzeniem rachunku, darmowym korzystaniem z karty oraz bezpłatnymi wypłatami gotówki ze wszystkich bankomatów. Zachęcamy do zapoznania się z taryfą opłat i prowizji.

Dodatkowe korzyści: zwrot za OC i 2,7% na koncie oszczędnościowym

Co więcej, posiadacze Konta Przekorzystnego mogą - oprócz zwrotu za rachunki telefoniczne – ubiegać się także o 100 zł zwrotu z tytułu składki na nowo zakupioną lub odnowioną polisę OC w PZU S.A. W przypadku obu ofert obowiązują podobne warunki uczestnictwa i aktywnego korzystania z konta. Za jednym zamachem możesz więc zyskać nawet 200 zł.

Do innych zalet rachunku należą: promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (2,7% przez pół roku dla środków do 10 tys. zł), a także możliwość korzystania z aplikacji mobilnej PeoPay oraz założenia darmowego konta walutowego.

Więcej o nowej ofercie Banku Pekao SA pisaliśmy tutaj.

Konto Przekorzystne – rachunek godny swojej nazwy

Udział w akcji „Do 100 PLN zwrotu za rachunki za telefon komórkowy” uprawniającej do otrzymania zwrotu za rachunki telefoniczne to tylko jeden z wielu argumentów przemawiających za skorzystaniem z nowej oferty konta osobistego w Banku Pekao. Sporym atutem tej propozycji jest fakt, że dzięki spełnieniu prostych warunków promocji otrzymujemy jednocześnie darmowy rachunek, m.in. z bezpłatną wypłatą gotówki na całym świecie. Warto przy tym pamiętać, że dla młodszych klientów Konto Przekorzystne jest darmowe absolutnie bezwarunkowo.

W związku z tym nie mamy większych wątpliwości, że oferta Banku Pekao znajdzie wielu zwolenników. Tym samym łatwo dojść do wniosku, że nie warto zwlekać zbyt długo z udziałem w promocji. Pula uczestników, choć z pozoru spora (40 tysięcy), może się bowiem wyczerpać dość szybko.

Z ostatniej chwili

 • 12.06.2019 14:27

  Alior Bank w jednym dniu uruchomił promocje dla klientów firmowych i indywidualnych. Ci drudzy mogą zdobyć 150 zł.

 • 12.06.2019 09:53

  Otwierając iKonto Biznes w najnowszej promocji Alior Banku i aktywnie korzystając przez rok z rachunku możesz zarobić nawet 1700 zł!

 • 11.06.2019 15:37

  Na uczestników najnowszej promocji Nest Banku czeka 200 zł gotówkowej premii. Aby ją zdobyć, wystarczy założyć Nest Konto i aktywnie korzystać z rachunku.

 • 11.06.2019 11:02

  Zakładając Konto Otwarte na Ciebie w BNP i korzystając z niego aktywnie przez 9 miesięcy, otrzymasz karnety do obiektów sportowych warte 567 zł.

 • 6.06.2019 17:55

  W Santanderze za założenie Konta Jakie Chcę i okazanie świadectwa z dobrymi ocenami możesz otrzymać 50 zł premii.

 • 6.06.2019 11:44

  Sięgnij po kartę kredytową banku BNP Paribas. Po 4 miesiącach aktywnego korzystania z niej otrzymasz 400 zł w postaci voucherów do wskazanych sklepów.

 • 6.06.2019 08:38

  Na pełnoletnich posiadaczy kart z logo Visa i jednocześnie użytkowników aplikacji Airport Companion Europe czeka do 25% zniżki za płatności na lotniskach.

 • 5.06.2019 16:55

  Wykup ubezpieczenie komunikacyjne swojego pojazdu w Millenecie lub aplikacji mobilnej Banku Millennium, a 200 zł wróci do Ciebie.

 • 5.06.2019 13:49

  W PKO BP ruszył program poleceń, w którym za skuteczną rekomendację można zdobyć 100 zł premii i dodatkowe nagrody o wartości od 250 zł do nawet 3000 zł!

 • 4.06.2019 12:11

  Premia na lato: 300 zł za Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj z oferty BNP Paribas. Bardzo proste warunki aktywności.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.