Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

100 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - super proste warunki i brak okresu karencji!

100 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - super proste warunki i brak okresu karencji!

BNP Paribas zaskoczył nas kolejną nietypową ofertą. W najnowszej promocji nagrodą za otwarcie konta jest nie tylko gotówkowa premia (100 zł), lecz również dostęp do „Zielonego Pakietu” - stałej zniżki 10% (nie mniej niż 30 zł) na wszystkie zakupy na platformie shumee.pl. Do tego otrzymasz zawsze darmową dostawę zakupionych produktów oraz wydłużony do 30 dni czas na zwrot towarów (gdybyś jednak uznał, że nie spełniają one Twoich oczekiwań).

Z promocji możesz skorzystać do 30 września 2020, musisz jednak wiedzieć, że BNP Paribas przygotował dość skromną pulę nagród. Bonusy trafią do 2300 osób, które jako pierwsze zarejestrują się w akcji, dlatego jeśli chcesz znaleźć się w ich gronie, nie czekaj zbyt długo z podjęciem decyzji i jak najwcześniej skorzystaj z najnowszej propozycji banku.

Brak okresu karencji!

W przypadku tej oferty warunki uczestnictwa są wyjątkowo proste - z promocji może skorzystać każdy pełnoletni klient, posiadający pełną zdolność do czynności prawnych i legitymujący się dowodem osobistym (dokument ten jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku). Co więcej - w najnowszej akcji nie obowiązuje karencja!

100 zł za spełnienie mega prostych warunków

Równie banalnie proste są warunki, które musisz spełnić, jeśli chcesz zdobyć nagrodę w tej akcji. Na dobrą sprawę, musisz wykonać zaledwie cztery czynności:

Krok 1
Krok 1

Najpóźniej do 30 września 2020 r. zarejestruj swój udział na stronie internetowej promocji (pamiętaj, że pula promocyjnych wniosków jest ograniczona).

Krok 2
Krok 2

Po otrzymaniu wiadomości e-mail potwierdzającej dokonanie rejestracji, skorzystaj z zawartego w niej linka prowadzącego na stronę banku i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj oraz dostępem do bankowości elektronicznej.
Masz na to czas również do 30 września 2020 r.

Krok 3
Krok 3

W tym samym terminie (czyli także do 30 września) podpisz umowę o Konto Otwarte na Ciebie w systemie Autenti (odbywa się to za pośrednictwem unikalnego kodu sms).

Krok 4
Krok 4

Aktywuj swoje nowe konto bankowe poprzez nadanie numeru PIN do karty w terminie 7 dni od otrzymania karty kurierem.

Nagroda
Nagroda

100 zł premii gotówkowej trafi na Twoje konto w ciągu 5 dni roboczych od momentu potwierdzenia przez bank otwarcia rachunku.

Premia zwolniona jest z podatku dochodowego i nie będziesz musiał się z niej rozliczać z urzędem skarbowym. Pamiętaj jednak, że abyś mógł otrzymać bonus, na dzień przekazania nagrody musisz być posiadaczem konta i karty.

Po aktywacji Konta Otwartego na Ciebie zyskasz dostęp do „Zielonego Pakietu”, czyli zniżek na zakupy na shumee.pl. Będziesz mógł kupować produkty oznaczone specjalną etykietą z 10 proc. rabatem, wynoszącym nie mniej niż 30 zł pod jednym małym warunkiem - jako formę płatności będziesz musiał wybrać pay-by-link z rachunku BNP Paribas.

Konto Otwarte na Ciebie – co warto wiedzieć?

Zapewne interesuje Cię kwestia opłat za rachunek osobisty w BNP Paribas. Tu również mamy dla Ciebie dobrą informację – konto prowadzone jest za darmo. Poniżej prezentujemy najważniejsze parametry rachunku:

60 000 punktów, czyli 200 zł za kartę kredytową

Jest jeszcze jeden argument przemawiający za szybką decyzją o przystąpieniu do tej promocji. Jeśli – już jako klient BNP Paribas - zdecydujesz się na wyrobienie karty kredytowej Mastercard Standard z oferty BNP Paribas, znacząco powiększysz swoją pulę nagród.

Aktywne korzystanie z "kredytówki" przez 4 miesiące przyniesienie Ci 60 000 punktów w programie lojalnościowym mamBonus, co stanowi równowartość 200 zł. Tak naprawdę Twój "zysk" będzie większy, bo realizując zadania wynikające z regulaminu promocji, zgromadzisz dodatkowe punkty.

100 zł + oszczędności na zakupach

Choć oferowana premia wydaje się niewielka (BNP Paribas przyzwyczaił nas do wyższych nagród, wynoszących od 300 do 400 zł), to jednak najnowsza oferta ma swoje atuty.

W tej promocji nie musisz spełniać wygórowanych wymagań, takich jak transakcje kartą na określoną kwotę czy odpowiednie wpływy na konto. 100 zł otrzymasz za założenie rachunku i nadanie PIN-u do karty, czyli za mega proste czynności. Do tego, kupując na shumee.pl produkty z etykietą Zielony Pakiet, za każdym razem uzyskasz min. 30 zł zniżki. Przy droższych rzeczach stosowany jest upust 10-procentowy, tak więc przy zakupach za 1500 zł będziesz mógł zaoszczędzić aż 150 zł.

Pamiętaj jednak, że pula bonusów jest ograniczona i premia powędruje do pierwszych 2300 osób, które najszybciej zarejestrują się na stronie promocji. Sam oceń, czy warto znaleźć się w ich gronie – decyzja, jak zawsze, należy do Ciebie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji Zielony Pakiet

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.