Zgarnij 100 zł premii z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku + inne nagrody

Promocja zakończyła się dnia 31 grudnia 2018 r.

Zgarnij 100 zł premii z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku + inne nagrody Źródło obrazk: strona promocji

Alior Bank wystartował z kolejną promocją Konta Jakże Osobistego. Nagroda – 100 zł. Warunki typowe – załóż Konto Jakże Osobiste, wykaż się aktywnością w korzystaniu z niego, a premia wpłynie na Twoje konto. Krótko mówiąc: prosto, łatwo i stówa będzie Twoja.

Nagroda – 100 zł – może nie jest oszałamiająca, ale z drugiej strony nie za wiele trzeba zrobić, by ją zdobyć. Ponadto premia jest gwarantowana, czyli otrzyma ją każdy, kto spełni warunki promocji. Po trzecie, dostaniesz gotówkę więc sam zdecydujesz, gdzie i na co ją wydasz.

Zacznijmy jednak od tego, kto może, a kto nie może, wziąć udział w tej promocji.

Kto może skorzystać?

Uczestnikiem tej akcji nie może być osoba, która w okresie ostatnich dwóch lat (tj. po dniu 15.11.2016 r.) posiadała w Alior Banku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ROR), ROR walutowy, konto w Kantorze Walutowym Alior Banku lub Kartę Kibica Alior Banku.

Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego czy konta walutowego nie wyklucza z udziału w tej promocji.

I bardzo dobrze, ponieważ osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą połączyć tę promocję z inną i zyskać dodatkowo nawet 1620 zł premii.

Po 100 zł nagrody nie sięgną także Ci, którzy choć mieszkają w Polsce, to nie mają polskiego dowodu osobistego.

Krótka droga po nagrodę

Skoro ustaliliśmy dla kogo jest ta promocja, czas przedstawić dokładnie związane z nią zadania:

 1. Zarejestruj się do udziału w promocji na specjalnej stronie internetowej. Możesz to zrobić do 31 grudnia 2018. Organizator, czyli Bonnier Business Polska sp. z o.o., nie wyklucza, że termin zostanie wydłużony. Stosowna informacja znajdzie się na stronie internetowej promocji. Rejestrując się do udziału w promocji oczywiście musisz zaakceptować jej regulamin.
 2. Złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste. Pamiętaj, by poprawnie wpisać swoje dane osobowe i adresowe oraz wyrazić zgodę na ujawnienie organizatorowi promocji przez Alior Bank danych objętych tajemnicą bankową. Chodzi tylko o informacje niezbędne do zweryfikowania, czy wywiązałeś się z zadań, jakie są warunkiem otrzymania nagrody. To jedyna dopuszczalna droga złożenia wniosku o Konto Jakże Osobiste uprawniająca do ubiegania się o nagrodę.
 3. W ciągu 30 dni od złożenia wniosku podpisz z Alior Bankiem umowę o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową. Ostateczny termin upływa 30 stycznia 2019 r.
 4. W ciągu 60 dni od otwarcia Konta Jakże Osobistego, jednak nie później niż do 31 marca 2019 r., wykonaj dwa zadania:
  • Zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę co najmniej 1 000 zł;
  • Wykonaj przynajmniej trzy płatności bezgotówkowe w punktach stacjonarnych lub sklepach internetowych. Możesz to zrobić tradycyjnie – kartą debetową, ale i Blikiem.

"Niewłaściwe" transakcje bezgotówkowe

Definicje transakcji bezgotówkowych często bywają bardzo ogólnikowe, rodzą wiele pytań. W regulaminie promocji „Zgarnij premię z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku – 2 edycja” jasno zapisano, że można je zrealizować w świecie realnym i wirtualnym, używając karty debetowej lub Blika. Wskazano też, w placówkach z jakimi kodami MCC transakcje nie zostaną zaliczone jako spełniające warunki promocji. Są to:

 • 7995 - kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999 - profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111 - m.in. usługi transportowe,
 • 6012 - instytucje finansowe,
 • 6211 - brokerzy ubezpieczeniowi,
 • 6051 - przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 - internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 - narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Zasady przekazania premii

O przyznaniu premii uczestnicy promocji zostaną powiadomieni najpóźniej 30 kwietnia 2019 r. za pośrednictwem wiadomości e-mail przesłanej na adres podany podczas rejestracji w promocji. Od chwili otrzymania takiej wiadomości będziesz miał 5 dni roboczych na przekazanie organizatorowi numeru Konta Jakże Osobistego założonego w ramach oferty specjalnej, na które zostanie przelana nagroda.

W ciągu 14 dni roboczych od przekazania Ci informacji o przyznaniu nagrody, bank przeleje pieniądze na Twoje konto. Oczywiście pod warunkiem, że podasz numer rachunku założonego w ramach tej akcji. Gdybyś tego nie zrobił, Twoja nagroda zostanie w rękach organizatora. Podobnie stanie się w sytuacji, gdy podasz nieprawidłowy numer rachunku lub zamkniesz go przed przekazaniem nagrody.

Premia, jak każda wygrana, zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych, więc nie musisz się martwić rozliczeniami z fiskusem.

Konto Jakże Osobiste

Dla osób, które nie ukończyły 26 r.ż. Konto Jakże Osobiste prowadzone jest za 0 zł. Starsi też mogą mieć to konto darmowe, jeśli zapewnią w danym miesiącu jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 500 zł. W przeciwnym wypadku konto kosztuje 10 zł/miesiąc.

Do tego, by karta debetowa była bezpłatna konieczne jest wykonanie w danym miesiącu transakcji na kwotę przynajmniej 300 zł. Gdybyś tego nie dopilnował, zapłacisz 5 zł prowizji.

Ciekawostką związaną z tym kontem jest pakiet 10 bonusów, np. bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (aż do 3% dla środków do 20 000 zł), limit na koncie bez odsetek. Dwie wybrane przez posiadacza rachunku korzyści są bezpłatne. Za każdą kolejną bank pobiera opłatę w wysokości 3,50 zł/miesiąc.

Bliższe informacje o Koncie Jakże Osobistym znajdziesz w naszej analizie.

Mały wysiłek i 100 zł będzie Twoje

Promocja z łatwymi do wykonania warunkami. W sam raz dla początkujących łowców promocji, choć i Ci zaprawieni w podobnych akcjach też powinni się nią zainteresować. Skoro można zgarnąć 100 zł w łatwy sposób, to czemu, by nie skorzystać.

Zwłaszcza, że Alior Bank ma w swojej ofercie Kantor Walutowy, w którym trwa ciekawa promocja „Karty Kantoru – bony do Decathlonu”. Możesz w niej zdobyć voucher na zakupy w Decathlonie. Uczestnicząc w opisywanej promocji Konta Jakże Osobistego zdobędziesz 100 zł, a w tej związanej z Kantorem Walutowym kolejne 100 zł do Decathlonu. Jeśli bardziej odpowiadają Ci warunki akcji "Karty kantoru - bony do Decathlonu", otwórz konto osobiste w Alior Banku w jej ramach. Tak czy siak, masz szansę na zdobycie 200 zł.

Będąc klientem Kantoru Walutowego Alior Banku masz otwartą drogę do udziału w Programie Rekomendacyjnym. Za każdą skutecznie poleconą osobę, bank nagrodzi Cię premią w wysokości 50 zł. Warto też wiedzieć, że trwa promocja Konto Mocno Oszczędnościowego. Wpłacając na nie nowe środki możesz zyskać 2,7% w skali roku do 100 000 zł na 4 miesiące.

Okres przedświąteczny sprzyja zakupom w sklepach internetowych, a z kolei pierwsze miesiące Nowego Roku mogą skłaniać do wyjazdów na narty do zagranicznych ośrodków. Może właśnie ze sprzętem kupionym taniej dzięki opisywanym promocjom Alior Banku?

Z ostatniej chwili

 • 12.06.2019 14:27

  Alior Bank w jednym dniu uruchomił promocje dla klientów firmowych i indywidualnych. Ci drudzy mogą zdobyć 150 zł.

 • 12.06.2019 09:53

  Otwierając iKonto Biznes w najnowszej promocji Alior Banku i aktywnie korzystając przez rok z rachunku możesz zarobić nawet 1700 zł!

 • 11.06.2019 15:37

  Na uczestników najnowszej promocji Nest Banku czeka 200 zł gotówkowej premii. Aby ją zdobyć, wystarczy założyć Nest Konto i aktywnie korzystać z rachunku.

 • 11.06.2019 11:02

  Zakładając Konto Otwarte na Ciebie w BNP i korzystając z niego aktywnie przez 9 miesięcy, otrzymasz karnety do obiektów sportowych warte 567 zł.

 • 6.06.2019 17:55

  W Santanderze za założenie Konta Jakie Chcę i okazanie świadectwa z dobrymi ocenami możesz otrzymać 50 zł premii.

 • 6.06.2019 11:44

  Sięgnij po kartę kredytową banku BNP Paribas. Po 4 miesiącach aktywnego korzystania z niej otrzymasz 400 zł w postaci voucherów do wskazanych sklepów.

 • 6.06.2019 08:38

  Na pełnoletnich posiadaczy kart z logo Visa i jednocześnie użytkowników aplikacji Airport Companion Europe czeka do 25% zniżki za płatności na lotniskach.

 • 5.06.2019 16:55

  Wykup ubezpieczenie komunikacyjne swojego pojazdu w Millenecie lub aplikacji mobilnej Banku Millennium, a 200 zł wróci do Ciebie.

 • 5.06.2019 13:49

  W PKO BP ruszył program poleceń, w którym za skuteczną rekomendację można zdobyć 100 zł premii i dodatkowe nagrody o wartości od 250 zł do nawet 3000 zł!

 • 4.06.2019 12:11

  Premia na lato: 300 zł za Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj z oferty BNP Paribas. Bardzo proste warunki aktywności.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.