Zgarnij 100 zł premii z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku + inne nagrody

Zgarnij 100 zł premii z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku + inne nagrody Źródło obrazk: strona promocji

Alior Bank wystartował z kolejną promocją Konta Jakże Osobistego. Nagroda – 100 zł. Warunki typowe – załóż Konto Jakże Osobiste, wykaż się aktywnością w korzystaniu z niego, a premia wpłynie na Twoje konto. Krótko mówiąc: prosto, łatwo i stówa będzie Twoja.

Nagroda – 100 zł – może nie jest oszałamiająca, ale z drugiej strony nie za wiele trzeba zrobić, by ją zdobyć. Ponadto premia jest gwarantowana, czyli otrzyma ją każdy, kto spełni warunki promocji. Po trzecie, dostaniesz gotówkę więc sam zdecydujesz, gdzie i na co ją wydasz.

Zacznijmy jednak od tego, kto może, a kto nie może, wziąć udział w tej promocji.

Kto może skorzystać?

Uczestnikiem tej akcji nie może być osoba, która w okresie ostatnich dwóch lat (tj. po dniu 15.11.2016 r.) posiadała w Alior Banku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ROR), ROR walutowy, konto w Kantorze Walutowym Alior Banku lub Kartę Kibica Alior Banku.

Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego czy konta walutowego nie wyklucza z udziału w tej promocji.

I bardzo dobrze, ponieważ osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą połączyć tę promocję z inną i zyskać dodatkowo nawet 1620 zł premii.

Po 100 zł nagrody nie sięgną także Ci, którzy choć mieszkają w Polsce, to nie mają polskiego dowodu osobistego.

Krótka droga po nagrodę

Skoro ustaliliśmy dla kogo jest ta promocja, czas przedstawić dokładnie związane z nią zadania:

 1. Zarejestruj się do udziału w promocji . Możesz to zrobić do 31 grudnia 2018. Organizator, czyli Bonnier Business Polska sp. z o.o., nie wyklucza, że termin zostanie wydłużony. Stosowna informacja znajdzie się na stronie internetowej promocji. Rejestrując się do udziału w promocji oczywiście musisz zaakceptować jej regulamin.
 2. Złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste. Pamiętaj, by poprawnie wpisać swoje dane osobowe i adresowe oraz wyrazić zgodę na ujawnienie organizatorowi promocji przez Alior Bank danych objętych tajemnicą bankową. Chodzi tylko o informacje niezbędne do zweryfikowania, czy wywiązałeś się z zadań, jakie są warunkiem otrzymania nagrody. To jedyna dopuszczalna droga złożenia wniosku o Konto Jakże Osobiste uprawniająca do ubiegania się o nagrodę.
 3. W ciągu 30 dni od złożenia wniosku podpisz z Alior Bankiem umowę o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową. Ostateczny termin upływa 30 stycznia 2019 r.
 4. W ciągu 60 dni od otwarcia Konta Jakże Osobistego, jednak nie później niż do 31 marca 2019 r., wykonaj dwa zadania:
  • Zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę co najmniej 1 000 zł;
  • Wykonaj przynajmniej trzy płatności bezgotówkowe w punktach stacjonarnych lub sklepach internetowych. Możesz to zrobić tradycyjnie – kartą debetową, ale i Blikiem.

"Niewłaściwe" transakcje bezgotówkowe

Definicje transakcji bezgotówkowych często bywają bardzo ogólnikowe, rodzą wiele pytań. W regulaminie promocji „Zgarnij premię z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku – 2 edycja” jasno zapisano, że można je zrealizować w świecie realnym i wirtualnym, używając karty debetowej lub Blika. Wskazano też, w placówkach z jakimi kodami MCC transakcje nie zostaną zaliczone jako spełniające warunki promocji. Są to:

 • 7995 - kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999 - profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111 - m.in. usługi transportowe,
 • 6012 - instytucje finansowe,
 • 6211 - brokerzy ubezpieczeniowi,
 • 6051 - przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 - internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 - narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Zasady przekazania premii

O przyznaniu premii uczestnicy promocji zostaną powiadomieni najpóźniej 30 kwietnia 2019 r. za pośrednictwem wiadomości e-mail przesłanej na adres podany podczas rejestracji w promocji. Od chwili otrzymania takiej wiadomości będziesz miał 5 dni roboczych na przekazanie organizatorowi numeru Konta Jakże Osobistego założonego w ramach oferty specjalnej, na które zostanie przelana nagroda.

W ciągu 14 dni roboczych od przekazania Ci informacji o przyznaniu nagrody, bank przeleje pieniądze na Twoje konto. Oczywiście pod warunkiem, że podasz numer rachunku założonego w ramach tej akcji. Gdybyś tego nie zrobił, Twoja nagroda zostanie w rękach organizatora. Podobnie stanie się w sytuacji, gdy podasz nieprawidłowy numer rachunku lub zamkniesz go przed przekazaniem nagrody.

Premia, jak każda wygrana, zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych, więc nie musisz się martwić rozliczeniami z fiskusem.

Konto Jakże Osobiste

Dla osób, które nie ukończyły 26 r.ż. Konto Jakże Osobiste prowadzone jest za 0 zł. Starsi też mogą mieć to konto darmowe, jeśli zapewnią w danym miesiącu jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 500 zł. W przeciwnym wypadku konto kosztuje 10 zł/miesiąc.

Do tego, by karta debetowa była bezpłatna konieczne jest wykonanie w danym miesiącu transakcji na kwotę przynajmniej 300 zł. Gdybyś tego nie dopilnował, zapłacisz 5 zł prowizji.

Ciekawostką związaną z tym kontem jest pakiet 10 bonusów, np. bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (aż do 3% dla środków do 20 000 zł), limit na koncie bez odsetek. Dwie wybrane przez posiadacza rachunku korzyści są bezpłatne. Za każdą kolejną bank pobiera opłatę w wysokości 3,50 zł/miesiąc.

Bliższe informacje o Koncie Jakże Osobistym znajdziesz w naszej analizie.

Mały wysiłek i 100 zł będzie Twoje

Promocja z łatwymi do wykonania warunkami. W sam raz dla początkujących łowców promocji, choć i Ci zaprawieni w podobnych akcjach też powinni się nią zainteresować. Skoro można zgarnąć 100 zł w łatwy sposób, to czemu, by nie skorzystać.

Zwłaszcza, że Alior Bank ma w swojej ofercie Kantor Walutowy, w którym trwa ciekawa promocja „Karty Kantoru – bony do Decathlonu”. Możesz w niej zdobyć voucher na zakupy w Decathlonie. Uczestnicząc w opisywanej promocji Konta Jakże Osobistego zdobędziesz 100 zł, a w tej związanej z Kantorem Walutowym kolejne 100 zł do Decathlonu. Jeśli bardziej odpowiadają Ci warunki akcji "Karty kantoru - bony do Decathlonu", otwórz konto osobiste w Alior Banku w jej ramach. Tak czy siak, masz szansę na zdobycie 200 zł.

Będąc klientem Kantoru Walutowego Alior Banku masz otwartą drogę do udziału w Programie Rekomendacyjnym. Za każdą skutecznie poleconą osobę, bank nagrodzi Cię premią w wysokości 50 zł. Warto też wiedzieć, że trwa promocja Konto Mocno Oszczędnościowego. Wpłacając na nie nowe środki możesz zyskać 2,7% w skali roku do 100 000 zł na 4 miesiące.

Okres przedświąteczny sprzyja zakupom w sklepach internetowych, a z kolei pierwsze miesiące Nowego Roku mogą skłaniać do wyjazdów na narty do zagranicznych ośrodków. Może właśnie ze sprzętem kupionym taniej dzięki opisywanym promocjom Alior Banku?

Z ostatniej chwili

 • 7.12.2018 15:52

  W promocji EnveloBanku możesz zyskać nawet 100 zł za zrealizowanie 10 płatności kartą w Internecie. Najbardziej aktywnie zgarną dodatkowe dwie stówy.

 • 6.12.2018 13:27

  Kolejna okazja z Google Pay: za zakupy na min. 200 zł w e-sklepie Media Expert można otrzymać od 30 do 150 zł rabatu.

 • 5.12.2018 13:47

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie.

 • 3.12.2018 19:04

  Niższe koszty dot. karty kredytowej i niższe oprocentowanie zadłużenia, to korzyści jakie odniesiesz w promocji "Jedyna taka karta" banku Credit Agricole.

 • 3.12.2018 15:22

  200 zł premii - tyle można zgarnąć otwierając eKonto Standard w mBanku i zlecając na nie przelew swojego wynagrodzenia.

 • 3.12.2018 10:43

  Getin Bank po raz kolejny proponuje 3,5% na Koncie Oszczędnościowym przez 12 miesięcy dla kwot do 10 000 zł dla aktywnych.

 • 30.11.2018 14:41

  Kolejna szansa na 100 zł. Tym razem z Kontem Freemium od T-Mobile Usługi Bankowe. Premia do wykorzystania na Allegro.

 • 30.11.2018 13:09

  100 zł premii czeka na tych, którzy założą Konto Jakże Osobiste w Alior Banku i wywiążą się z prostych obowiązków - wpływy i 3 transakcje kartą.

 • 28.11.2018 17:08

  W czwartej edycji promocji iKonta Biznes w Alior Banku do zdoobycia jest nawet 1620 zł w gotówce oraz warta ponad 450 zł prenumerata Pulsu Biznesu.

 • 27.11.2018 15:51

  W promocji "Zgarnij prezent pod choinkę" Santander Bank Polska rozdaje nowym posiadaczom konta osobistego lub firmowego nawet 150 zł do wydania na Allegro,

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.