Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

100 zł za aktywne korzystanie z karty płatniczej dla zaproszonych klientów Santander Bank Polska

100 zł za aktywne korzystanie z karty płatniczej dla zaproszonych klientów Santander Bank Polska
Źródło: najlepszekonto.pl

Każdą akcję promocyjną skierowaną do obecnych klientów witamy z życzliwością, gdyż świadczy, że dana instytucja finansowa docenia wzajemną współpracę. Santander Bank Polska co pewien czas przygotowuje jakąś ofertę specjalną adresowaną do wybranych osób. Niestety nie wiadomo, jakimi kryteriami bank się kieruje, dobierając uczestników kolejnych akcji. Najnowsza z nich, pod hasłem "100 zł za zakupy z kartą Santander" trwa do 29 listopada 2022 r.

Uczestnicy i nagrody

Generalna zasada mówi, że w promocji mogą wziąć udział osoby, które otrzymały od banku zaproszenie do uczestnictwa w niej w wiadomości w bankowości elektronicznej, sms-ie lub powiadomieniu push przesłanym na numer telefonu albo też w postaci banera widocznego po zalogowaniu się do systemu transakcyjnego Santander Internet.

Powiadomienia możesz spodziewać się, jeśli jesteś osobą z pełną zdolnością do czynności prawnych, nie wyraziłeś sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, masz wyrażone zgody marketingowe oraz zgodziłeś się na elektroniczny kanał kontaktu.

W zaproszeniu do promocji znajdziesz informację, którego produktu ono dotyczy, tj. karty kredytowej czy karty debetowej.

Droga po bonus

Oto działania, które musisz wykonać, byś mógł się cieszyć ze zdobycia nagrody:

Krok 1
Krok 1

Sprawdź, czy otrzymałeś od Santander Bank Polska wiadomość z zaproszeniem do udziału w akcji.

Informacja
Informacja

Jeśli tak, to w okresie transakcyjnym, czyli do 29 listopada 2022 r., zrealizuj kartą płatniczą Santandera wskazaną w zaproszeniu transakcję bezgotówkową na kwotę min. 1000 zł. Płatność musi być jednorazowa, kwota minimalna nie może być sumą kilku operacji.

Nagroda
Nagroda

Santander wypłaci Ci należny bonus na Twoje konto osobiste / rachunek karty kredytowej do 31 grudnia 2022 r.

To musisz wiedzieć

W ramach promocji nie zostaną uwzględnione transakcje anulowane i zwrócone, typu quasi cash (transakcje bezgotówkowe, podczas których dochodzi do wymiany środków na gotówkę/jednostki pieniężne, np. w punktach oznaczonych jako kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory) oraz u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie np.: Revolut, DiPocket.

Możesz płacić w punktach stacjonarnych jak i w sklepach internetowych.

Przy płatnościach w walutach obcych zostanie naliczona prowizja za przewalutowanie zgodnie z TOiP, tj. 2,8%.

Pamiętaj, że nie otrzymasz nagrody, gdy wyrazisz sprzeciw wobec przetwarzania danych w celach marketingowych lub odwołasz zgodę na kontakty tego typu drogą telefoniczną lub elektroniczną. Jeśli wyłączysz Elektroniczny kanał kontaktu, nagroda także nie wpłynie na Twoje konto.

Co oczywiste, bonusu nie zgarniesz również wtedy, gdy zamkniesz rachunek lub zrezygnujesz z karty kredytowej przed dniem wypłaty premii.

Nagroda jest zwolnione z podatku dochodowego, nie musisz się z nich rozliczać z fiskusem.

Zastanów się nad propozycją banku

Jeśli tylko zostaniesz zaproszony przez bank do udziału w tej promocji, to – naszym zdaniem – powinieneś rozważyć udział w niej. Na pierwszy rzut oka warunki wydają się dość trudne do spełnienia, 1000 zł to dość dużo. Pomyśl jednak, czy nie masz w perspektywie większego zakupu, może planowałeś dokonanie wkrótce rezerwacji zimowego wypoczynku albo w inny sposób jesteś w stanie wydać jednorazowo wymaganą kwotę. Przy dobrym zaplanowaniu działań może poradzisz sobie z realizacją zadania stojącego przed uczestnikami promocji..

Nie zatrzymujemy dłużej, byś miał czas na sprawdzenie, czy jesteś w gronie zaproszonych i przemyślenie tej propozycji Santandera.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "100 zł za zakupy z kartą Santander"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.