Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

100 zł premii za przelewy w Santander mobile dla zaproszonych klientów Santander Bank Polska

100 zł premii za przelewy w Santander mobile dla zaproszonych klientów Santander Bank Polska

Uczestnicy i nagrody

Promocja „Premia za przelewy w Santander mobile ” jest skierowana wyłącznie do osób, które bank zaprosił do udziału w akcji. Ponadto muszą to być klienci, którzy nie logowali się do aplikacji Santander mobile w ciągu 30 dni przed dniem 1 listopada 2022 r. i posiadają lub współposiadają konto osobiste w złotówkach w Santander Bank Polska (konta walutowe lub oszczędnościowe nie są uwzględniane).

Oferta obowiązuje do 23 listopada 2022 r. - jest to ostatni dzień, w którym możesz otrzymać zaproszenie od banku. Wiadomość będzie miała formę SMS-a - po jego otrzymaniu nie musisz się nigdzie rejestrować. Wystarczy, że wykonasz zadania opisane w regulaminie akcji.

Krótka instrukcja, jak zdobyć 100 zł

Warunki postawione przez bank są naprawdę bardzo proste. Aby uzyskać prawo do premii, musisz wykonać następujące czynności:

Krok 1
Krok 1

Sprawdź, czy otrzymałeś od Santander Bank Polska wiadomość z zaproszeniem do udziału w akcji.

Krok 2
Krok 2

Jeśli tak, to w listopadzie i grudniu 2022 r. zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji Santander mobile i zrób w niej co najmniej jeden z wymienionych przelewów w złotówkach:

  • przelew na rachunek obcy,
  • przelew na telefon Blik,
  • przelew na rachunki ZUS, do Urzędu Skarbowego i innych organów podatkowych.
Nagroda
Nagroda

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki promocji, otrzymasz 50 zł. Nagroda trafi na Twoje konto najpóźniej do 28 lutego 2023 r. Informację o przesłanej premii znajdziesz w historii Twojego rachunku oraz na wyciągu z konta.

O czym warto wiedzieć

Jeżeli nie zrobisz przelewu w aplikacji Santander mobile w jednym miesiącu, wciąż będziesz mógł zdobyć nagrodę w kolejnym - choć, oczywiście, będzie to wówczas jedynie 50 zł.

Instrukcję, jak się zalogować i jak zrobić przelew, znajdziesz na tej stronie.

Przelew na rachunek obcy rozumiany jest jako transfer środków z dowolnego rachunku złotówkowego lub walutowego, w tym także rachunku karty kredytowej, należącego do uczestnika promocji i prowadzonego w Santander Bank Polska na konto innej osoby w Santanderze lub dowolny rachunek w innym banku.

Jeśli więc wykonasz przelew ze swojego konta w złotówkach w Santanderze na swoje konto walutowe bądź oszczędnościowe w tym banku, to taka transakcja nie zostanie uznana.

Z kolei przelew na telefon Blik to według banku

przelew wykonywany na podstawie dyspozycji, złożonej w aplikacji Santander mobile, polegający na przekazaniu środków pieniężnych na konto odbiorcy zarejestrowanego w bazie powiązań Blik i realizowany w czasie rzeczywistym w dniu złożenia dyspozycji.

Pamiętaj, że nie otrzymasz nagrody, gdy wyrazisz sprzeciw wobec przetwarzania danych w celach marketingowych lub odwołasz zgodę na kontakty tego typu drogą telefoniczną lub elektroniczną. Jeśli wyłączysz Elektroniczny kanał kontaktu, nagroda także nie wpłynie na Twoje konto. Rzecz jasna, do chwili wypłaty premii nie możesz też zamknąć rachunku.

Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać z fiskusem.

Proste wymagania, całkiem niezła premia

Naszym zdaniem 100 zł za wykonanie 2 przelewów w Santander mobile to naprawdę przyzwoita kwota jak na promocję dla obecnych klientów. Jeśli zatem znalazłeś się w gronie „wybrańców” i spełnienie warunków stawianych przez bank nie stanowi dla Ciebie problemu, warto skorzystać z tej okazji i cieszyć się premią.

Dziękujemy Czytelniczce Maryli za informację o tej promocji. Jeśli wiesz o akcji, której dotąd nie opisaliśmy na portalu, podziel się tą wiadomością z nami. Rozważymy jej opisanie, by nie umknęła ona innym osobom.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Premia za przelewy w Santander mobile”

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.