100 zł za polecenie rachunku w BZ WBK oraz 50 zł dla osoby polecanej

Promocja zakończyła się dnia 31 grudnia 2017 r.

100 zł za polecenie rachunku w BZ WBK oraz 50 zł dla osoby polecanej Źródło obrazka: strona BZ WBK

III edycja programu „Polecaj Bank” w BZ WBK oznacza dla jego klientów łatwy sposób na zgarnięcie 100 zł. To jednak nie wszystko – na premię 50 zł może liczyć także osoba, która za namową polecającego zdecyduje się na otwarcie w BZ WBK rachunku osobistego, firmowego lub rachunku karty kredytowej.

Program przygotowany przez BZ WBK jest skierowany do klientów indywidualnych oraz prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą posiadających konto osobiste lub Konto Firmowe Godne Polecenia oraz dostęp do usług bankowości elektronicznej BZWBK24.

Oferta trwa do 31 grudnia 2017 r. Celem programu jest przyciągnięcie nowych posiadaczy wspomnianych rachunków poprzez zaangażowanie w ten proces dotychczasowych klientów. Otwarcie konta można polecić osobie, która ma polskie obywatelstwo oraz pełną zdolność do czynności prawnych, a po 15 marca 2017 r. nie była posiadaczem żadnego z tych rachunków.

Za przekonanie innej osoby do skorzystania z oferty polecający otrzymają aż 100 zł. Co więcej, bank przygotował 50 zł premii dla osób, które zdecydują się na otwarcie rachunku lub kartę kredytową za namową osoby polecającej.

Przekaż kod i zgarnij 100 zł

Jeśli jesteś właścicielem rachunku osobistego lub firmowego w BZ WBK, możesz w łatwy sposób zyskać 100 zł za przekonanie innej osoby do jego otwarcia. Wystarczy, że jako osoba polecająca:

 1. Za pośrednictwem bankowości elektronicznej zaakceptujesz regulamin programu.
 2. Przekażesz wygenerowany w systemie kod osobie, którą chciałbyś zachęcić do otwarcia rachunku osobistego, konta firmowego lub rachunku karty kredytowej.

Na tym Twoja rola właściwie się kończy. Teraz piłka jest po stronie osoby, której przekażesz kod – pamiętaj, że swoją premię otrzymasz jedynie wówczas, gdy osoba polecona spełni następujące warunki, korzystając z jednej z dwóch ścieżek:

Ścieżka 1: założenie konta

 1. Złoży wniosek o otwarcie konta za pośrednictwem strony www.bzwbk.pl/polecajbank, wprowadzając otrzymany od osoby polecającej kod.
 2. Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu złożenia wniosku zawrze umowę o otwarcie rachunku (za pośrednictwem kuriera lub przy pomocy przelewu weryfikacyjnego) oraz dokona płatności kartą lub BLIK-iem na łączną kwotę co najmniej 200 zł.

Ścieżka 2: wyrobienie karty kredytowej

 1. Zgłosi chęć zawarcia umowy o kartę kredytową za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie promocji (link powyżej).
 2. Zawrze wspomnianą umowę podczas rozmowy telefonicznej z doradcą oraz do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy dokona płatności kartą kredytową na łączną kwotę 200 zł.

Do udziału w programie (zarówno w przypadku osoby polecającej, jak i poleconej) niezbędne jest wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz podanie numeru telefonu. Koniecznie upewnijcie się, że nie wyraziliście sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych, bowiem pozbawi on Was prawa do otrzymania premii. Osoba polecona musi wyrazić dodatkowo zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej (konkretnie chodzi o informację, że jest się klientem banku w celu udziału w programie).

50 zł dla każdej osoby poleconej

Każda osoba, która za Twoją namową spełni warunki programu, otrzyma 50 zł premii – to powinno znacznie ułatwić ci przekonanie jej do skorzystania z oferty BZ WBK. Kolejna dobra informacja: 100 zł otrzymasz za każdego nowego klienta, którego BZ WBK zyskał dzięki Tobie. Co za tym idzie – możesz otrzymać nawet kilka premii – wszystko zależy od liczby osób, które uda Ci się przekonać. Osoba polecona może wziąć udział w programie ponownie - oczywiście już jako polecający.

Obie strony otrzymają przysługujące im premie do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym osoba polecona spełni swoje warunki udziału w programie. Premie wpłyną na rachunek osobisty, firmowy lub (w przypadku części osób poleconych) na rachunek karty kredytowej. Pamiętaj więc o tym, że nie możesz zrezygnować ze wspomnianych produktów banku przed momentem wypłaty premii – w przeciwnym razie stracisz do niej prawo.

Premia 50 zł dla poleconego jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych, zaś premia 100 zł jest dodatkowo powiększona o 19-procentowy zryczałtowany podatek dochodowy – na czysto otrzymasz zatem okrągłą „stówkę”, a bank sam rozliczy premię z fiskusem.

Konto Godne Polecenia i Konto Firmowe Godne Polecenia

Warunkiem otrzymania premii jest posiadanie rachunku w BZ WBK (ewentualnie karty kredytowej). Czy oferta banku jest na tyle korzystna, by móc ją z czystym sumieniem polecić rodzinie lub znajomemu?

Konto Godne Polecenia to propozycja rachunku osobistego dla klientów indywidualnych. Bank nie pobiera opłat za jego prowadzenie. Nie zapłacisz także za wydanie karty, a wysokość opłaty za korzystanie z niej to, w zależności od rodzaju karty, 4 lub 7 zł (przy czym opłaty 4 zł unikniesz dokonując min. 5 transakcji bezgotówkowych). Konto oferuje kilka usług dodatkowych, m.in. 4-miesięczną lokatę ze stałym oprocentowaniem 2,5%, zniżki w ponad 200 sklepach (także internetowych) oraz płatności HCE.

Konto Firmowe Godne Polecenia jest dedykowane przedsiębiorcom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą. Czy zasługuje ono na swoją nazwę? Przyjrzyjmy się jego parametrom: 25-złotowej opłaty za prowadzenie rachunku unikniesz dzięki comiesięcznym przelewom do ZUS lub US. Nie zapłacisz za wydanie karty Visa Business Electron lub Mastercard Business Debit. Miesięczna opłata 7 zł za korzystanie z karty także jest możliwa do uniknięcia – wystarczy dokonać transakcji o łącznej wartości co najmniej 400 zł. Dodatkowe zalety rachunku to pakiet 25 bezpłatnych przelewów ELIXIR w miesiącu oraz możliwość otwarcia dodatkowego konta walutowego w euro, dolarach lub funtach.

Warto rozważyć udział w programie

Program „Polecaj Bank” w BZ WBK powinien zainteresować obecnych klientów banku. Z ich perspektywy udział w programie nie wiąże się ani z kosztami, ani szczególnym wysiłkiem – wystarczy wygenerować kod i przekazać go innej osobie, zachęcając do skorzystania z oferty banku. Szczególnie kusząca może się okazać wizja zgarnięcia kliku 100-złotowych premii dzięki przekonaniu więcej niż jednej osoby.

Nieco większą determinacją będą musieli się za to wykazać ci, którzy za namową osoby polecającej zdecydują się na otwarcie rachunku. Aby zgarnąć 50 zł premii, trzeba nie tylko założyć konto (lub wnioskować o wydanie karty kredytowej), ale także dokonać transakcji o wartości co najmniej 200 zł. Nie są to jednak warunki nie do spełnienia; tym bardziej, że parametry produktów banku prezentują się dość zachęcająco.

Podsumowując: udział w programie proponujemy obecnym klientom banku, którzy są zadowoleni z jego usług i czują, że warto polecić je innym. Co do osób poleconych - 50 zł premii to nie najgorszy powód, by rozważyć skorzystanie z oferty BZ WBK. Wówczas również i one będą mogły wziąć udział w programie w roli polecających i ubiegać się o premię 100 zł.

Z ostatniej chwili

 • 18.10.2018 08:32

  Korzystając z karty kredytowej Mastercard Business Lotos Alior Banku możesz tankować paliwo nawet 20 gr/l taniej. Do tego są rabaty m.in. na myjnię.

 • 17.10.2018 15:34

  Citi Handlowy przygotował promocję, która ucieszy osoby regularnie wykonujące płatności w walutach obcych.

 • 16.10.2018 18:17

  W konkursie Alior Banku posiadacze Konta Jakże Osobistego mogą wygrać wyjazd do Rzymu. Szczegóły tutaj.

 • 16.10.2018 13:47

  Alior Bank oferuje 2,7% na swoim Koncie Mocno Oszczędnościowym. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące dla kwot do 100 000 zł.

 • 15.10.2018 17:20

  Za płatność Masterpassem za zamówienie o wartości min. 100 zł na Morele.net możesz otrzymać 25 zł na kolejne zakupy

 • 15.10.2018 14:30

  Getin Bank odnowił promocję, w której oprocentowanie nowych środków na koncie oszczędnościowym do 200 tys. zł wynosi 3% w skali roku przez 92 dni.

 • 15.10.2018 14:19

  Zrób zakupy w sklepie internetowym Empiku, zapłać za nie Masterpassem, a dostaniesz 20 zł. Zakupy możesz powtórzyć 3 razy, łącznie zarabiając 60 zł.

 • 15.10.2018 08:35

  Mastercard twierdzi, że z jego kartą płatniczą kolejne kroki zrobisz z łatwością. Oferuje bowiem aż 50% rabatu na buty z kolekcji 574 marki New Balance.

 • 15.10.2018 08:06

  Ruszyła 11. edycja podwyższonego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium - 2,7% na 3 miesiące do 200 000 zł.

 • 12.10.2018 18:28

  W prostej promocji ING Banku Śląskiego możesz w prosty sposób zarobić 30 zł. Warunek? Musisz posiadać w banku konto osobiste, podpiąć kartę w Google Pay i wykonać min. 3 płatności mobilne.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.