100 zł za otwarcie konta osobistego w Pekao i 3% na Koncie Oszczędnościowym

100 zł za otwarcie konta osobistego w Pekao i 3% na Koncie Oszczędnościowym Źródło obrazka strona Banku Pekao

Ciekawa propozycja dla tych, którzy nie mają jeszcze rachunku osobistego w Pekao. Wystarczy założyć jedno z 3 promowanych przez bank kont oraz spełnić dwa banalnie proste warunki, by wzbogacić się o 100 zł. Szkoda tylko, że na pieniądze trzeba poczekać 3 miesiące.

Czasu na przystąpienie do promocji jest dużo. Możesz to zrobić do 30 kwietnia 2019 r. Tylko po co czekać? Lepiej załatwić sprawę od razu, by jak najszybciej biegł termin, po którym bank wypłaci Ci nagrodę.

Krótki okres karencji

Bank Pekao należy do tych organizatorów promocji, którzy wyznaczają krótkie okresy karencji i dopuszczają do udziału w akcjach specjalnych swoich bardzo biernych klientów. Tym razem wystarczy spełnić jeden z dwóch poniższych warunków:

 • w okresie od 1 lipca 2018 r. do 31 grudnia 2018 r. nie posiadać (także jako współposiadacz) żadnego rachunku płatniczego lub rachunku oszczędnościowego lokaty terminowej z oferty banku;
  lub
 • posiadać we wspomnianym okresie (także jako współposiadacz) choćby jeden z rachunków płatniczych lub rachunek oszczędnościowy lokaty terminowej, na których w każdym miesiącu kalendarzowym podanego okresu średnie saldo wynosiło od 0 do 50 zł. Salda rachunków walutowych przeliczane są wg kursów średnich NBP.

100 zł za prostą aktywność

Czas przejść do przedstawienia działań, których wykonanie da Ci prawo do otrzymania 100 zł nagrody:

 1. Do 30 kwietnia 2019 r. zawrzyj umowę o Konto Przekorzystne, Konto Świat Premium lub Eurokonto Prestiżowe wraz z kartą lub usługą bankowości elektronicznej Pekao24 uprawniającą do korzystania z PeoPay.
 2. Do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym przystąpiłeś do promocji, spełnij oba poniższe warunki:
  • zapewnij wpływ na nowo otwarte konto w wysokości min. 500 zł. Musi to być jednorazowe zasilenie. Wykluczone są wpłaty gotówkowe, wpływy z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz polecenia przelewów wewnętrznych;
  • wykonaj min. 1 transakcję bezgotówkową za pomocą karty debetowej wydanej do tego konta lub za pomocą PeoPay.

Nagroda za 3 miesiące

Nagroda w wysokości 100 zł trafi na konto otwarte przez Ciebie w ramach promocji do końca trzeciego pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym zawarłeś umowę rachunku.

Dla przykładu, jeśli otworzysz rachunek w styczniu, podane wyżej warunki musisz spełnić do końca lutego, a nagrodę otrzymasz do końca kwietnia 2019 r.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Konta osobiste z oferty Pekao

W opisywanej akcji nie ma obowiązku otwierania jednego, konkretnego rachunku osobistego. Bank pozwala wybrać spośród trzech swoich propozycji.

Konto Przekorzystne

Ten rachunek będzie prawdopodobnie najlepszym wyborem dla większości z nas.

Dla osób w wieku do 26. roku życia konto jest bezwarunkowo darmowe. Pozostali klienci zapłacą 6 zł miesięcznie za prowadzenie rachunku oraz 3 zł za obsługę karty, chyba że zapewnią w danym miesiącu jednorazowy wpływ w wysokości min. 500 zł i dokonają przynajmniej jednej płatności bezgotówkowej (kartą lub aplikacją mobilną). Bank nie pobiera opłat za korzystanie z własnych bankomatów oraz za przelewy internetowe.

Więcej informacji na temat tego rachunku zawarliśmy w naszej analizie.

Konto Świat Premium

Konto jest bezpłatne pod warunkiem, że aktywa klienta w Pekao S.A. w poprzednim miesiącu kalendarzowym wynosiły min. 200 000 zł. W przeciwnym wypadku opłata wynosi 50 zł

W zamian bank proponuje za 0 zł za obsługę złotej karty wielowalutowej, brak opłat za wypłaty ze wszystkich polskich i zagranicznych bankomatów, dostęp do rabatów w programie Świat Premium oraz opiekę osobistego doradcy.

Eurokonto Prestiżowe

Ten rachunek dedykowany jest dla osób ceniących indywidualne rozwiązania. Prowadzony jest za pośrednictwem dedykowanego doradcy Private Banking. Pozwala zarówno na efektywne zarządzanie środkami, jak i realizację różnych potrzeb finansowych

Kto może, niech skorzysta

Cóż tu pisać – krótki okres karencji, proste warunki do spełnienia, adekwatna do poniesionego wysiłku nagroda. To chyba najkrótsze możliwe podsumowanie. W sam raz dla dopiero rozpoczynających swoją przygodę z bankowymi promocjami. Na dodatek trwa promocja Konta Oszczędnościowego, w której bank proponuje 3% na 6 miesięcy dla kwot do 30 000 zł.

Dodamy tylko, że opisywana akcja „100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego, Konta Świat Premium lub Eurokonta Prestiżowego” nie łączy się z promocją „Przekorzystnie z Bankiem Pekao S.A.- odbierz 50 zł na start”.

Tych, którzy nie są jeszcze w pełni przekonani do tego typu akcji, odsyłamy do naszego tekstu o pozytywnym wpływie promocji na codzienne życie ich uczestnika. Tym, którzy zastanawiają się, czy wypada tak „wykorzystywać” bank, proponujemy lekturę tekstu o korzyściach z akcji specjalnych dla jej organizatorów. Wszystkim natomiast życzymy powodzenia w zgarnianiu prostej premii :)

Z ostatniej chwili

 • 18.02.2019 16:47

  Z kartą kredytową Citibanku można zyskać do 21 000 punktów w programie Priceless Specials.

 • 18.02.2019 15:34

  mBank kontynuuje, pomimo zmiany w ofercie kont osobistych, promocję eKonto z premią, w której zgarnąć można do 150 zł.

 • 18.02.2019 13:11

  Przedsiębiorcy po raz kolejny mogą zdobyć nawet 1500 zł od Alior Banku. Wystarczy założenie iKonta Biznes i aktywne korzystanie z niego.

 • 15.02.2019 17:20

  Za opłacenie zamówienia na empikfoto.pl przy pomocy cyfrowego portfela Masterpass przysługuje 20 zł zniżki na kolejne zakupy.

 • 15.02.2019 13:50

  Karnety do obiektów sportowo-rekreacyjnych o łącznej wartości 378 zł - oto nagroda w promocji Konta Optymalnego z oferty BGŻ BNP Paribas.

 • 12.02.2019 16:00

  200 zł za założenie Konta 360° w Banku Millennium znów jest dostępne. Wspaniała promocja powróciła. Ponownie bardzo proste warunki do spełnienia.

 • 12.02.2019 13:52

  Orange Finanse wkrótce zmieni nazwę na Kompakt Finanse, a następnie zniknie z rynku. mBank zdradza, co to oznacza dla klientów.

 • 11.02.2019 15:32

  W prostej mini promocji ING Banku Śląskiego za 2 płatności mobilne Google Pay możecie zdobyć 20 zł premii.

 • 8.02.2019 11:22

  Zakładając Konto Przekorzystne dla młodych z oferty Pekao możesz otrzymać za darmo 1 z 30 szkoleń. Wartość nagrody wynosi kilkaset złotych.

 • 7.02.2019 14:19

  Nowi posiadacze Nest Konta mogą aktualnie zdobyć do 150 zł premii za aktywne korzystanie z rachunku.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.