EnveloKonto z premią 100 zł i szansą na dodatkowe 200 zł w programie poleceń!

Promocja zakończyła się dnia 1 grudnia 2017 r.

EnveloKonto z premią 100 zł i szansą na dodatkowe 200 zł w programie poleceń! Źródło obrazka: strona promocji EnveloKonta

EnveloBank – cyfrowa marka Banku Pocztowego - właśnie uruchomił swoją pierwszą promocję dla nowych klientów! Za otwarcie bezpłatnego rachunku osobistego EnveloKonto i wykonanie trzech transakcji kartą otrzymamy premię powitalną w wysokości 100 zł. Ofertę można połączyć z programem poleceń, zyskując w obu akcjach łącznie 300 zł. To jedna z prostszych, a zarazem najbardziej popularnych promocji w ostatnim czasie!

Organizatorem promocji jest spółka Yieldbird z siedzibą w Warszawie, natomiast Bank Pocztowy – właściciel marki EnveloBank – występuje w roli partnera akcji.

Uczestnicy promocji "EnveloKonto z premią" mogą wziąć też udział w programie rekomendacyjnym „Polecaj EnveloKonto i zarabiaj” i w prosty sposób powiększyć pulę wszystkich nagród. Łącząc obie propozycje, możemy zdobyć następujące profity:

 • premię powitalną wysokości 100 zł za spełnienie warunków otwarcia rachunku EnveloKonto,
 • premię o wartości 50 zł za skuteczną rekomendację rachunku osobistego; maksymalnie można polecić znajomym 4 konta i zdobyć nawet 200 zł.

Z obu ofert możemy skorzystać do 31 grudnia 2017 roku lub do wyczerpania puli 2000 nagród. Jeżeli akcja zakończy się przed terminem, organizator zamieści informację o tym fakcie na stronie promocji.

Akcja cieszy się olbrzymią popularnością i prawdopodobnie zostanie zakończona już jutro (1 grudnia 2017 r.).

Kto może skorzystać z promocji?

Zgodnie z regulaminem uczestnikami promocji "EnveloKonto z premią" mogą być osoby, które:

 • nie posiadają i nie są w trakcie składania wniosku o EnveloKonto,
 • nie są pracownikami organizatora i EnveloBanku,
 • "nie będą nabywały prawa do premii oraz premii dodatkowej w związku z tą prowadzoną działalnością gospodarczą".

Warto jednak dodać - choć taki zapis nie pojawia się w regulaminie - iż z promocji nie skorzystają także osoby, które posiadają obecnie konto w Banku Pocztowym. Posiadaczami rachunku osobistego w EnveloBanku mogą być bowiem wyłącznie klienci, którzy nie mają podpisanej umowy z Bankiem Pocztowym. Jeżeli więc chcemy wziąć w najnowszej akcji, musimy najpierw zamknąć stary rachunek.

Prosty sposób na zdobycie 100 zł

Trzeba przyznać, że warunki stawiane przez organizatora są banalnie łatwe do spełnienia. Aby zdobyć premię powitalną, należy jedynie:

 1. Poprawnie wypełnić formularz rejestracyjny na stronie promocji. W formularzu należy podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego. Wypełnienie formularza jest tożsame z przystąpieniem do akcji oraz założeniem Profilu Uczestnika. Należy także zaakceptować regulamin promocji oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie przez bank danych osobowych.
 2. Najpóźniej do 31 grudnia 2017 r. wysłać wniosek internetowy o otwarcie EnveloKonta;
 3. Do 19 stycznia 2018 r. zawrzeć z bankiem umowę o EnveloKonto wraz z EnveloKartą oraz o usługi bankowości elektronicznej i telefonicznej.
 4. Do 9 lutego 2018 r. wykonać co najmniej 3 płatności bezgotówkowe kartą debetową na łączną kwotę minimum 100 zł. Bank nie będzie uwzględniał płatności anulowanych lub zwróconych.

Ważne! Uczestnik promocji może otrzymać tylko jedną premię, nawet jeśli złoży większą liczbę wniosków o otwarcie EnveloKonta, a następnie założy kilka takich rachunków.

Dodatkowe 200 zł w programie poleceń

Jeżeli stuzłotowa premia nie wydaje nam się satysfakcjonująca, zawsze możemy powalczyć o dalsze profity. Wystarczy, że skutecznie polecimy EnveloKonto czterem osobom, aby bank wypłacił nam premię w wysokości 200 zł (50 zł za każdego nowego klienta). Pamiętajmy jednak, że udział w akcji „Polecaj EnveloKonto i zarabiaj” wiąże się z następującymi wymogami:

 • podczas rejestracji musimy w serwisie promocji wygenerować kod rekomendacyjny, który następnie przekażemy naszym znajomym;
 • osoba polecona musi spełnić wszystkie opisane wcześniej warunki obowiązujące nowego klienta.

Ponieważ uczestnik najnowszej promocji najpierw może być Poleconym, a następnie – Polecającym, także nasi znajomi po otwarciu rachunku mogą rekomendować konto kolejnym osobom i łącznie zarobić nawet 300 zł.

Przekazanie nagrody

Informacja o przyznaniu premii powitalnej oraz premii dodatkowej zostanie przesłana pocztą elektroniczną na nasz adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym do 21 lutego 2018 r. Po jej otrzymaniu musimy zalogować się na oraz podać następujące dane osobowe: imię i nazwisko, numer nowo założonego EnveloKonta (na który zostaną przelane obie premie) oraz swój adres zamieszkania. Na wykonanie tej czynności mamy czas do 28 lutego 2018 r.

Nagrody – zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych - trafią przelewem na nasze konto najpóźniej do dnia 9 marca 2018 r.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

EnveloKonto: niskie opłaty za konto i transakcje zagraniczne!

EveloKonto to nowoczesny i wygodny rachunek spełniający standardy dzisiejszych czasów, czyli oferujący bankowość internetową oraz mobilną. Atutem konta są niskie opłaty oraz ciekawe usługi dodatkowe, które z pewnością mogą się spodobać potencjalnym klientom.

Prowadzenie konta jest całkowicie bezpłatne, a prowizji za kartę debetową można uniknąć, o ile w danym miesiącu na rachunek wpłynie min. 1000 zł z innego banku oraz zostanie wykonana przynajmniej jedna transakcja kartą. Na szczęście bank nie wymaga zapewniania wpływów z tytułu wynagrodzenia. Wystarczy zatem zrealizowanie zwykłego przelewu lub zlecenia stałego ze swojego konta w innym banku. A warto spełnić te warunki, bo w przeciwnym razie obsługa "plastiku" będzie nas kosztować 5 zł. Osoby młode są w szczególnie korzystnej sytuacji, ponieważ karta debetowa jest bezwarunkowo bezpłatna dla osób poniżej 26 roku życia.

Darmowe dla wszystkich są natomiast przelewy internetowe, zlecenia stałe i polecenia zapłaty oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju (zwolnienie obowiązuje do końca 2018 r., potem opłata wyniesie 2 zł). Za wykonanie przelewu natychmiastowego przez Internet zapłacimy 5 zł, jeżeli jednak skorzystamy z aplikacji mobilnej, prowizja spadnie do 2,50 zł.

Bezprowizyjne przewalutowania i łatwe opłacanie faktur

Jedną z największych zalet rachunku jest możliwość przeprowadzania transakcji zagranicznych kartą debetową do EnveloKonta bez dodatkowej prowizji za przewalutowanie. Waluty obce są przeliczane na złotówki po kursie Visy, znacznie korzystniejszym od kursów bankowych.

Dużym ułatwieniem dla posiadaczy rachunku jest także moduł faktur, za pomocą którego można szybko wgrać zdjęcie faktury i opłacić ją jednym kliknięciem.

200 zł zwrotu rocznie za zakupy internetowe

Uczestnicy najnowszej akcji mogą także skorzystać z wewnętrznej promocji EnveloBanku i zaoszczędzić nawet 200 zł rocznie na kosztach przesyłek pocztowych.

W tym celu powinni zarejestrować się w programie EnveloBonus poprzez bankowość internetową lub mobilną, dokonać zakupu przez Internet o minimalnej wartości 30 zł, zapłacić za niego szybkim przelewem pay-by-link lub kartą debetową, a następnie wybrać sposób dostawy przez Pocztę Polską (np. paczkę pocztową, Pocztex itp.).

Za każdą pojedynczą przesyłkę otrzymają od banku 2 zł zwrotu. Miesięcznie mogą w ten sposób zyskać nawet 20 zł, a w ciągu roku - aż 200 zł.

100 zł za założenie świetnego rachunku

Trzeba przyznać, że warunki najnowszej promocji EnveloBanku są przystępne i łatwe do spełnienia.

Akcja - skierowana do nowych klientów - polega na założeniu EnveloKonta wraz z kartą płatniczą i wykonaniu co najmniej 3 płatności bezgotówkowych na łączną kwotę minimum 100 zł. W zamian uczestnicy akcji mogą liczyć na stuzłotowy bonus. Dodatkowym atutem jest możliwość przystąpienia do programu poleceń i szansa na zdobycie dodatkowej premii – za cztery skuteczne rekomendacje EnveloKonta bank wypłaci nam kolejne 200 zł. W obu przypadkach premia jest pieniężna, zatem możemy ją wykorzystać na co tylko chcemy. Warto jednak pamiętać, że pula nagród jest ograniczona do zaledwie 2 tysięcy, tak więc szansę na zdobycie premii będą miały tylko te osoby, które najszybciej złożą wniosek o konto.

Choć 300 zł w promocji jest atrakcyjną propozycją, także sam rachunek osobisty w EnveloBanku może nam zaoferować całkiem sporo korzyści. Prowadzenie konta jest bezpłatne, karta staje się darmowa po spełnieniu prostych warunków, a mobilne przelewy natychmiastowe należą do najtańszych na rynku.

Za największy atut EnveloKonta należy jednak uznać tanie płatności zagraniczne. Karta do EnveloKonta nie jest obarczona dodatkową prowizją za przewalutowanie, a transakcje są przeliczane na polskie złote po świetnym kursie Visy. Dzięki temu możemy tanio płacić na zagranicznych wojażach i sporo zaoszczędzić na przewalutowaniach.

Reasumując: najnowsza promocja EnveloBanku ma spory potencjał, aby przyciągnąć uwagę nowych klientów. Naszym zdaniem naprawdę warto rozważyć tę ofertę.

Z ostatniej chwili

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

 • 16.04.2019 14:00

  Polecając kartę kredytową Citibanku możesz zdobyć równowartość 100 zł. Osoba, która zdecyduje się na "kredytówkę" za Twoją namową może zyskać nawet 350 zł.

 • 16.04.2019 12:35

  Tylko 600 osób ucieszy się z nagród w promocji "Nest Konto z wiosennym bonusem". Do zdobycia jest 100 zł w gotówce.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.