Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 350 zł premii za mKonto Intensive w mBanku + 120 zł za eKonto Junior.

Prezent o wartości 100 zł za samo otwarcie konta osobistego w mBanku + 140 zł i 2,5% na rachunku Moje cele

Prezent o wartości 100 zł za samo otwarcie konta osobistego w mBanku + 140 zł i 2,5% na rachunku Moje cele
Źródło: strona promocji

To nie jedyna zaskakująca cecha oferty, która obowiązuje tylko do 31 lipca 2020 r. Kolejną jest fakt, że dostępne do wyboru nagrody są różne w zależności od tego, w którym mieście podpiszemy umowę o konto.

Wybierz nagrodę

I tak, jeśli dopełnisz formalności w którejś z placówek zlokalizowanych w największych miastach (ich wykaz znajdziesz tutaj), to do wyboru masz:

  • walizkę kabinową Baggia,
  • głośnik JBL GO 2,
  • kartę podarunkową do sklepu Biedronka o wartości 100 zł lub
  • kartę podarunkową do drogerii Rossmann o wartości 100 zł.

Największe miasta w promocji mBanku to: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Jelenia Góra, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zakopane, Zielona Góra i Żyrardów.

Jeśli wygodniejsze będzie dla Ciebie podpisanie umowy w oddziale zlokalizowanym w którymś z mniejszych miast, to do wyboru pozostają karty podarunkowe o wartości 100 zł do wykorzystania w popularnych sklepach – Biedronka, Decathlon, RTV Euro AGD lub Rossmann.

Krótki okres karencji!

Promocja jest skierowana do osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które w okresie ostatnich 12 miesięcy poprzedzających udział w akcji nie były posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego / oszczędnościowego w mBanku (o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017).

Zwracamy uwagę na stosunkowo krótki okres karencji. mBank przyzwyczaił nas raczej do tego, że zwykle jest on znacznie dłuższy niż rok. Dla porównania, w równolegle obowiązującej akcji „eKonto z premią” obejmuje on okres po 1 stycznia 2017 r.

W której placówce chcesz podpisać umowę?

Pora przejść do konkretów, czyli – w tym przypadku wyjątkowo prostych – warunków uzyskania premii.

Na samym początku wybierz placówkę, w której podpiszesz umowę. To istotne, ponieważ od tego zależy, z jakiego linku powinieneś wysłać internetowy wniosek o konto i jaki będziesz miał wybór nagród.

Opcja nr 1. Jeśli bliżej Ci do placówki zlokalizowanej w mniejszym mieście:

Krok 1
Krok 1

Do 31 lipca 2020 r. złóż wniosek o konto osobiste wraz z kartą debetową na stronie promocji.

We wniosku zaakceptuj wymagane oświadczenia oraz regulamin promocji, a na końcu wskaż placówkę, w której podpiszesz umowę.

Krok 2
Krok 2

Również do 31 lipca 2020 r. zawrzyj umowę we wskazanej placówce.

Nagroda
Nagroda

Wyboru nagrody dokonasz w oddziale. Pracownik wręczy Ci bonus po podpisaniu umowy.

Opcja nr. 2. Jeśli chcesz podpisać umowę w placówce zlokalizowanej w którymś z największych miast:

Krok 1
Krok 1

Do 31 lipca 2020 r. złóż wniosek o konto osobiste wraz z kartą debetową na stronie promocji.

Wybierz przycisk „Otwórz konto” znajdujący się pod wybraną przez Ciebie nagrodą (walizka, głośnik lub karta podarunkowa do Biedronki / Rossmanna). We wniosku zaakceptuj wymagane oświadczenia oraz regulamin promocji, a na końcu wskaż placówkę, w której podpiszesz umowę.

Krok 2
Krok 2

Również do 31 lipca 2020 r. zawrzyj umowę we wskazanej placówce.

Nagroda
Nagroda

Wybrany bonus otrzymasz podczas wizyty w oddziale, od razu po podpisaniu umowy.

Na koniec dodajmy, że nowo otwarte konto musi być rachunkiem indywidualnym. Wartość każdego z bonusów jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

eKonto osobiste w mBanku – czy warto?

Na tak postawione pytanie należałoby odpowiedzieć twierdząco. To właśnie jego otwarcie rekomendujemy w ramach promocji.

eKonto osobiste to nowoczesny rachunek, który w dodatku może się okazać darmowy pod warunkiem wykonania choćby jednej płatności kartą w miesiącu:

Skorzystaj z równoległej promocji i zyskaj 140 zł + 2,5% na Moje cele!

Biorąc udział w opisywanej akcji, możesz pójść na całość i zyskać dodatkowe premie za wykazanie się aktywnością. Pamiętaj jednak, że w poniższej promocji obowiązuje dłuższy okres karencji:

Warto łączyć okazje

Promocja, której warunki ograniczają się tylko i wyłącznie do podpisania umowy, to raczej wyjątkowa sytuacja. Pewność otrzymania nagrody niezależnie od tego, czy będziemy aktywnie korzystali z konta, jest ważnym atutem tej akcji; podobnie jak krótki okres karencji oraz możliwość wyboru nagrody.

Może jednak nie warto się ograniczać i – poza wizytą w oddziale – wykazać się nieco większą aktywnością. Dodatkowe 140 zł oraz 2,5% na rachunku Moje cele niewątpliwie jest ku temu dobrym argumentem ;)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin Promocji „Konto z prezentem” (największe miasta)
  2. Regulamin Promocji „Z mBankiem jesteś do przodu” (mniejsze miasta)

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.