Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

100 zł rabatu na kasoterminal dla posiadaczy Konta FIRMA+ w Idea Banku

100 zł rabatu na kasoterminal dla posiadaczy Konta FIRMA+ w Idea Banku

Kasoterminal to narzędzie integrujące funkcje kasy fiskalnej online i terminala płatniczego w jednym urządzeniu. Umożliwia przyjmowanie płatności w postaci tradycyjnej gotówki, jak również akceptację transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą, Blikiem, Google Pay czy Apple Pay. Kolejnym atutem urządzenia jest system kasowy zintegrowany z platformą pozwalającą na zdalne zarządzania sprzedażą. W najnowszej promocji Idea Banku masz do wyboru następujące modele:

  • kasoterminal (ideapay duet),
  • kasoterminal on-line (ideapay, ideapay plus).

Jeżeli zdecydujesz się na złożenie zamówienia na wybrane urządzenie za pośrednictwem Idea Banku, otrzymasz rabat w wysokości 100 zł netto. Upust obejmuje wyłącznie jeden kasoterminal.

Oferta jest ważna do 31 grudnia 2020 roku.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z propozycji mogą skorzystać osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą oraz spółki Prawa Handlowego, które posiadają rachunek firmowy i podpisaną umowę o bankowość elektroniczną w Idea Banku.

Jak zdobyć rabat w wysokości 100 zł?

Jak już wiesz, warunkiem umożliwiającym udział w akcji jest posiadanie Konta Firma+ wraz z dostępem do bankowości elektronicznej. Dlatego jeśli nie jesteś klientem banku, a zainteresowała Cię ta oferta, zacznij od założenia firmowego konta. Natomiast jeśli posiadasz rachunek dla firm w Idea Banku - przejdź od razu do kroku drugiego.

Krok 1
Krok 1

Do 31 grudnia 2020 r. złóż wniosek o Konto FIRMA+ wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej na stronie banku i zawrzyj umowę,

Krok 2
Krok 2

W tym samym terminie wypełnij formularz przystąpienia do promocji „Kasoterminal #ideapay” stanowiący załącznik nr 2 do regulaminu.

W formularzu podaj następujące dane: pełną nazwę firmy, NIP, REGON, adres, dane osoby reprezentującej firmę.

Krok 3
Krok 3

Złóż formularz w placówce banku bądź w bankowości internetowej.

Pamiętaj, że wysłanie wniosku jest równoznaczne z akceptacją regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Idea Bank w celach związanych z przeprowadzeniem promocji.

Krok 4
Krok 4

Również do 31 grudnia 2020 r. zamów kasoterminal według instrukcji stanowiącej załącznik nr 1 do regulaminu.

Krok 5
Krok 5

W okresie minimum 12 pełnych miesięcy kalendarzowych od dnia przystąpienia do akcji spełnij łącznie 4 proste warunki:

  • posiadaj aktywny rachunek firmowy (jego zamknięcie automatycznie wykluczy Cię z promocji),
  • w każdym miesiącu kalendarzowym zapewnij jednorazowy wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł,
  • wykorzystuj Konto FIRMA + do rozliczeń płatności bezgotówkowych z kasoterminala,
  • korzystaj z iPOS Web (udostępnianej przez iPOS platformy online przeznaczonej do zarządzania funkcjonalnościami urządzenia) w jednej z trzech taryf: Standard, Premium, albo Pro.
Nagroda
Nagroda

W tej promocji nagrodę w postaci 100-złotowej zniżki otrzymasz już w momencie złożenia zamówienia na kasoterminal. Jeśli jednak nie spełnisz warunków wymienionych w kroku 5, premię będziesz musiał oddać.

Ważne! Nagroda stanowi przychód z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej, w związku z czym musisz się z niej rozliczyć przed właściwym urzędem skarbowym.

O czym warto pamiętać

Pamiętaj, że o dacie przystąpienia do promocji decyduje data złożenia zamówienia na terminal, a nie data wysłania formularza.

Jeśli nie będziesz posiadał aktywnego rachunku w okresie pełnych 12 miesięcy kalendarzowych, bank obciąży Cię kwotą rabatu w wysokości 1/12 udzielonej zniżki w cyklu miesięcznym (czyli mówiąc prościej - rozłoży spłatę nienależnie pobranej premii na 12 miesięcy).

Natomiast jeśli złożysz dyspozycję zamknięcia rachunku przed upływem roku od przystąpienia do promocji, będziesz musiał zwrócić nagrodę od razu w w całości.

Dodatkowo, w ramach programu Polska Bezgotówkowa, możesz otrzymać także inne profity:

  • 0 zł za instalację i aktywację terminala,
  • 0 zł miesięcznie za dzierżawę urządzenia,
  • 0 zł prowizji od transakcji do 100 tys. zł przez pierwsze 12 miesięcy.

Konto FIRMA+ w Idea Banku: za darmo przez 2 lata

Być może jesteś zainteresowany promocją, jednak zastanawiasz się, czy warto otwierać rachunek w Idea Banku i jak kształtują się opłaty związane z jego obsługą. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość - Konto FIRMA+, przez pierwsze 2 lata prowadzone jest bezwarunkowo bezpłatnie. Po tym okresie nadal masz możliwość uniknięcia miesięcznej opłaty 10 zł, ale po spełnieniu warunku dokonania płatności ZUS.

Parametry rachunku prezentują się następująco:

10% zwrotu za opłacanie składek ZUS (do 300 zł w pół roku)

Dodatkowym atutem Konta FIRMA+ jest trwająca do 31 stycznia 2021 r. akcja specjalna przeznaczona dla nowych klientów. Za otworzenie rachunku i opłacanie z niego składek ZUS można w niej zyskać 10% zwrotu miesięcznie przez pół roku, co w sumie pozwoli zaoszczędzić nawet 300 zł.

Podsumowanie

Oferta Idea Banku z kasoterminalem to naszym zdaniem całkiem niezła okazja dla tych przedsiębiorstw, które chcą umożliwić swoim klientom płatności zarówno gotówką, jak i kartą. Co prawda, rabat nie jest duży, jednak można go uzyskać naprawdę łatwym kosztem. Jeszcze bardziej udział w promocji opłaca się nowym klientom – otwierając rachunek, mogą skorzystać z równoległej akcji i dodatkowo zarobić 300 zł zwrotu.

Jeśli jednak uważasz, że promocja nie spełnia Twoich oczekiwań, zerknij na nasz ranking terminali i wybierz inną propozycję.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Kasoterminal #ideapay”

O banku

Idea Bank (dawniej GMAC Bank Polska SA) – polski bank działający od 1991 r., wyspecjalizowany w obsłudze małych podmiotów gospodarczych: mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw.

Idea Bank posiada w swojej ofercie również produkty dla klientów indywidualnych, w tym konto osobiste o przystępnych parametrach oraz szeroki wybór lokat terminowych.