Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

100 zł za dobre wyniki w nauce na Koncie Jakie Chcę w BZ WBK

100 zł za dobre wyniki w nauce na Koncie Jakie Chcę w BZ WBK
Źródło: strona internetowa BZ WBK

Organizatorem promocji "50 zł za średnią minimum 4,0 na świadectwie szkolnym" jest BZ WBK i to bank wypłaci nagrody uczestnikom. W akcji można zdobyć maksymalnie 100 zł premii – po 50 zł za każde dobre świadectwo w roku szkolnym 2016/2017 i 2017/2018.

Kto może skorzystać z promocji?

Akcja skierowana jest do osób między 13 a 20 rokiem życia, które są lub były uczniami szkoły podstawowej, gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej i są posiadaczami Konta Jakie Chcę w BZ WBK.

Jeżeli nie posiadasz tego rachunku, możesz go założyć na .

Jak zdobyć nawet 100 zł premii?

W zasadzie, aby zdobyć nagrodę, wystarczy być dobrym uczniem i posiadać średnią ocen min. 4,0. Warto wiedzieć, że jeśli uczęszczałeś na przedmioty dodatkowe, religię lub etykę, oceny z tych zajęć również będą wliczone do końcowej średniej.

Oprócz wspomnianych już warunków i posiadania Konta Jakie Chcę należy zaakceptować oraz podpisać regulamin promocji.

Kolejny krok to jedynie okazanie w placówce BZ WBK świadectwa szkolnego, na którym średnia ocen z przedmiotów obowiązkowych (bez zachowania) wynosi min. 4,0. Możesz to zrobić do 31 sierpnia 2018 r.

O czym warto pamiętać?

Nagroda w kwocie 50 zł przysługuje za dobre świadectwo za rok szkolny 2016/2017 oraz za bieżący - 2017/2018. Jeśli w minionym roku szkolnym miałeś gorsze oceny, wciąż możesz otrzymać premię za tegoroczną średnią ocen.

W momencie okazywania świadectwa w placówce banku musisz mieć wyrażoną zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych przez BZ WBK.

Przekazanie nagrody

50 zł premii trafi na Twoje Konto Jakie Chcę do końca następnego miesiąca po miesiącu, w którym okazałeś swoje świadectwo w banku. BZ WBK dołączy do nagrody dodatkową kwotę, którą przeznaczy na odprowadzenie należnego podatku do Urzędu Skarbowego.

Co warto wiedzieć o Koncie Jakie Chcę?

Konto Jakie Chcę to nowy rachunek w ofercie BZ WBK dostępny już dla osób powyżej 13 roku życia. Do 26 roku życia, opłaty za konto będą przedstawiać się następująco:

  • bezpłatne prowadzenie konta;
  • darmowe przelewy internetowe;
  • od 0 do 5 zł za kartę debetową - sposób pobierania opłaty za kartę debetową ustalasz samodzielnie, możesz wybrać 3 zł sztywnej opłaty lub 5 zł opłaty warunkowej, uzależnionej od liczby lub wartości transakcji (min. 5 transakcji lub transakcje na min. 500 zł);
  • bezpłatne wypłaty z bankomatów w kraju;
  • 5 zł za wypłaty z bankomatów za granicą (bank dolicza 2,8% prowizji za przewalutowanie);
  • 2,50 zł za przelew natychmiastowy.

Komentarz redakcji

Początek roku szkolnego to dobry czas, aby pomyśleć o finansowej edukacji naszych pociech. Jeśli chcemy nauczyć dziecko gospodarowania pieniędzmi, warto założyć mu konto bankowe. Jedną z opcji jest Konto Jakie Chcę w BZ WBK, które dla młodych osób poniżej 26 roku życia jest praktycznie bezpłatne - nastolatki nie zapłacą za jego prowadzenie, przelewy internetowe i bankomaty w kraju, a sposób uniknięcia opłaty za kartę wybierają sobie sami.

BZ WBK dla najlepszych uczniów przygotował również nagrodę - jeśli posiadasz Konto Jakie Chcę, a Twoja średnia ocen za ten i poprzedni rok szkolny wynosi min. 4,0 - możesz zyskać nawet 100 zł premii. Jedyne, co musisz zrobić, to pokazać świadectwo w placówce banku, a w kolejnym miesiącu będziesz mógł cieszyć się przyznaną nagrodą.

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.