Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

„100 zł z plusem”, czyli premia dla obecnych klientów za otwarcie dziecku Konta 360° Junior w Banku Millennium

„100 zł z plusem”, czyli premia dla obecnych klientów za otwarcie dziecku Konta 360° Junior w Banku Millennium
Źródło: strona Banku Millennium

Do promocji „100 zł z plusem” możesz przystąpić do 26 lipca 2019 r. Obowiązuje jednak ograniczona pula 5000 Kont 360° Junior otwartych w ramach akcji.

Dla obecnych klientów Banku Millenium

Warunki uzyskania premii 100 zł są właściwie identyczne z tymi, które dotyczyły zgarnięcia dodatkowej premii w promocji „300 zł z plusem”.

Jedyną różnicą są zasady uczestnictwa – o ile tamta oferta była dostępna jedynie dla nowych klientów (wymagane było najpierw otwarcie konta „dorosłego”, a następnie jego dziecięcej wersji), o tyle promocja samego Konta 360° Junior jest skierowana do obecnych klientów. Konkretnie, wymagane jest posiadanie dowolnego ROR-u w Banku Millennium, choćby w charakterze współposiadacza.

Tym, którzy nie są związani z bankiem żadną umową, proponujemy ubieganie się najpierw o premię 200 zł za Konto 360° lub Konto 360° Student, a dopiero potem o dodatkowe 100 zł za Konto 360° Junior.

Krok po kroku do „stówki”

Obecnym posiadaczom kont w Banku Millennium podpowiadamy, jak mogą zyskać 100 zł za otwarcie rachunku dla dziecka:

Krok 1
Krok 1

Do 26 lipca 2019 r. otwórz za pośrednictwem serwisu Millenet Konto 360° Junior. Na tym etapie zaakceptuj regulamin promocji.

Krok 2
Krok 2

Do 31 sierpnia 2019 r. złóż – także za pośrednictwem bankowości internetowej – wniosek o przyznanie świadczenia 500 plus.

Informacja
Informacja

Aby bank przyznał premię, do 31 października 2019 r. na konto osobiste uczestnika musi wpłynąć przynajmniej jedno świadczenie w ramach Programu 500 plus.

Krok 3
Krok 3

Dopilnuj, by do 31 października 2019 r. konto Twojego dziecka zostało zasilone kwotą w wysokości min. 100 zł. Dodatkowo, jeśli posiadaczem nowo otwartego Konta 360° Junior jest dziecko w wieku pow. 13 lat, musi ono wykonać w tym samym terminie przynajmniej jedną płatność kartą lub Blikiem.

Informacja
Informacja

Pamiętaj, by nie zamykać dziecku konta do końca listopada – w przeciwnym razie stracisz prawo do premii.

Nagroda
Nagroda

Bonus 100 zł wpłynie na Twoje konto najpóźniej 30 listopada 2019 r., oczywiście pod warunkiem wykonania wyżej wymienionych czynności.

Kilka dodatkowych informacji

Zgodnie z regulaminem dokonując oceny spełnienia przez uczestnika warunków promocji, bank nie będzie uwzględniał wypłat gotówki, poleceń przelewu wewnętrznego między własnymi rachunkami płatniczymi uczestnika prowadzonymi w Banku Millennium, transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi oraz kwot transakcji zwróconych przed nabyciem prawa do premii.

Każdy uczestnik może otworzyć w promocji tylko jedno Konto 360° Junior. Jeśli zatem masz więcej pociech, musisz zdecydować, komu najbardziej przyda się rachunek w banku.

Premia 100 zł jest w całości zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Konto 360° Junior w Banku Millennium

Pora na kilka słów o propozycji Banku Millennium dla dzieci i młodzieży. Otwarcie i prowadzenie Konta 360° Junior jest darmowe. Karta debetowa również jest bezpłatna, o ile posiadacz konta wykona w danym miesiącu przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową „plastikiem” lub przy użyciu Blika.

Ten sam warunek dotyczy zwolnienia z opłaty za korzystanie z bankomatów. W przeciwnym razie darmowe są tylko urządzenia Banku Millennium, a za wypłatę z pozostałych maszyn bank może pobrać 1 zł (Santander i Planet Cash) lub nawet 5 zł (w innych przypadkach).

Niewątpliwą zaletą rachunku jest nowoczesna bankowość elektroniczna. Na uwagę zasługuje przede wszystkim atrakcyjna aplikacja. Bank udostępnia też płatności mobilne – poza wspomnianym Blikiem również HCE i Apple Pay.

Dobry powód, by otworzyć dziecku konto

Chciałbyś rozpocząć wdrażanie dziecka w świat bankowości? Otwarcie mu konta z pewnością będzie rozsądnym krokiem w tę stronę. Premia 100 zł to całkiem dobry powód, by dłużej z tym nie zwlekać – pamiętaj bowiem o ograniczonej do 5000 puli kont otwieranych w promocji!

O tym, dlaczego warto otworzyć dziecku rachunek bankowy pisaliśmy w tym artykule.

Przypominamy również, że o ile nie jesteś obecnie klientem Banku Millennium, możesz zyskać w sumie 300 zł premii. W tym celu skorzystaj z tej promocji, w której bank przyznaje premię 200 zł za otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student, a dopiero później pozwala na ubieganie się o dodatkowy bonus 100 zł za założenie konta dziecku.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.