Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 26 lipca 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Bank Millennium lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: HIT: 200 zł na Nowy Rok z Kontem 360° z oferty Banku Millennium + 2,7% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym.

„100 zł z plusem”, czyli premia dla obecnych klientów za otwarcie dziecku Konta 360° Junior w Banku Millennium

Jestem dociekliwym redaktorem, stale poszukującym nowych wyzwań. Lubię pisać o pieniądzach, choć wcale nie są dla mnie najważniejsze w życiu.

„100 zł z plusem”, czyli premia dla obecnych klientów za otwarcie dziecku Konta 360° Junior w Banku Millennium
Źródło: strona Banku Millennium

Kilka dni temu pisaliśmy o łączonej promocji „dorosłego” Konta 360° i jego dziecięcej/młodzieżowej wersji (Konta 360° Junior), w której do zyskania jest w sumie 300 zł. Teraz przyszedł czas na alternatywę dla obecnych posiadaczy rachunku osobistego w Banku Millennium, którzy mogą otrzymać 100 zł za otwarcie konta swojemu dziecku.

Do promocji „100 zł z plusem” możesz przystąpić do 26 lipca 2019 r. Obowiązuje jednak ograniczona pula 5000 Kont 360° Junior otwartych w ramach akcji.

Dla obecnych klientów Banku Millenium

Warunki uzyskania premii 100 zł są właściwie identyczne z tymi, które dotyczyły zgarnięcia dodatkowej premii w promocji „300 zł z plusem”.

Jedyną różnicą są zasady uczestnictwa – o ile tamta oferta była dostępna jedynie dla nowych klientów (wymagane było najpierw otwarcie konta „dorosłego”, a następnie jego dziecięcej wersji), o tyle promocja samego Konta 360° Junior jest skierowana do obecnych klientów. Konkretnie, wymagane jest posiadanie dowolnego ROR-u w Banku Millennium, choćby w charakterze współposiadacza.

Tym, którzy nie są związani z bankiem żadną umową, proponujemy ubieganie się najpierw o premię 200 zł za Konto 360° lub Konto 360° Student, a dopiero potem o dodatkowe 100 zł za Konto 360° Junior.

Krok po kroku do „stówki”

Obecnym posiadaczom kont w Banku Millennium podpowiadamy, jak mogą zyskać 100 zł za otwarcie rachunku dla dziecka:

Drukuj

Kilka dodatkowych informacji

Zgodnie z regulaminem dokonując oceny spełnienia przez uczestnika warunków promocji, bank nie będzie uwzględniał wypłat gotówki, poleceń przelewu wewnętrznego między własnymi rachunkami płatniczymi uczestnika prowadzonymi w Banku Millennium, transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi oraz kwot transakcji zwróconych przed nabyciem prawa do premii.

Każdy uczestnik może otworzyć w promocji tylko jedno Konto 360° Junior. Jeśli zatem masz więcej pociech, musisz zdecydować, komu najbardziej przyda się rachunek w banku.

Premia 100 zł jest w całości zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Konto 360° Junior w Banku Millennium

Pora na kilka słów o propozycji Banku Millennium dla dzieci i młodzieży. Otwarcie i prowadzenie Konta 360° Junior jest darmowe. Karta debetowa również jest bezpłatna, o ile posiadacz konta wykona w danym miesiącu przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową „plastikiem” lub przy użyciu Blika.

Ten sam warunek dotyczy zwolnienia z opłaty za korzystanie z bankomatów. W przeciwnym razie darmowe są tylko urządzenia Banku Millennium, a za wypłatę z pozostałych maszyn bank może pobrać 1 zł (Santander i Planet Cash) lub nawet 5 zł (w innych przypadkach).

Niewątpliwą zaletą rachunku jest nowoczesna bankowość elektroniczna. Na uwagę zasługuje przede wszystkim atrakcyjna aplikacja. Bank udostępnia też płatności mobilne – poza wspomnianym Blikiem również HCE i Apple Pay.

Dobry powód, by otworzyć dziecku konto

Chciałbyś rozpocząć wdrażanie dziecka w świat bankowości? Otwarcie mu konta z pewnością będzie rozsądnym krokiem w tę stronę. Premia 100 zł to całkiem dobry powód, by dłużej z tym nie zwlekać – pamiętaj bowiem o ograniczonej do 5000 puli kont otwieranych w promocji!

O tym, dlaczego warto otworzyć dziecku rachunek bankowy pisaliśmy w tym artykule.

Przypominamy również, że o ile nie jesteś obecnie klientem Banku Millennium, możesz zyskać w sumie 300 zł premii. W tym celu skorzystaj z tej promocji, w której bank przyznaje premię 200 zł za otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student, a dopiero później pozwala na ubieganie się o dodatkowy bonus 100 zł za założenie konta dziecku.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji

O banku

Bank Millennium rozpoczął swoją działalność w 1989 r. jako Bank Inicjatyw Gospodarczych (BIG S.A.). Misją banku jest ciągły rozwój i umacnianie swojej pozycji na rynku poprzez dostarczanie wysokiej jakości usług każdej grupie klientów (osobom fizycznym, małym i dużym firmom) oraz oraz stały wzrost wartości dla akcjonariuszy. Obecne motto banku to „Tradycyjna bankowość w nowoczesnym wydaniu".

Czytaj więcej

Komentarze