Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: HIT od Santander Bank Polska: nawet 780 zł za konto osobiste.

HIT od Santander Bank Polska: nawet 780 zł za konto osobiste + kod rabatowy na zakupy

HIT od Santander Bank Polska: nawet 780 zł za konto osobiste + kod rabatowy na zakupy
Źródło: najlepszekonto.pl

Santander Bank Polska znany jest z hojnego nagradzania swoich klientów, zarówno na początku współpracy, jak i później. Przekonuje o tym pakiet promocji dostępnych w listopadzie:

 1. W akcji "Twoje konto z premią 300 zł – edycja II" do zgarnięcia jest 300 zł w gotówce.
 2. Dodatkowo możesz zyskać 100 zł w formie Open eVouchera Sodexo w promocji "100 zł z kontem", przy czym bank rozda maksymalnie 2000 kart podarunkowych.
 3. W programie poleceń bank oferuje nowym i obecnym klientom nagrodę do wyboru: 80 zł w formie karty podarunkowej (do Biedronki, Decathlonu, RTV EURO AGD lub Zalando) albo 4 bilety do kina Helios / Cinema City.
 4. W akcji "Mogę więcej z kontem" czeka kod uprawniający do 25% rabatu na zakupy w sklepach HalfPrice.
 5. Dodatkowo jako posiadacz Konta Jakie Chcę Santandera będziesz mógł odzyskać nawet 300 zł w ciągu roku, regulując domowe rachunki ze swojego nowego konta.

Łączna kwota nagród jest więc niebagatelna i wynosi 780 zł!

Dodajmy, że będąc już klientem Santandera będziesz mógł wziąć udział w innych akcjach z atrakcyjnymi nagrodami:

Kto może wziąć udział w promocji?

Organizator stawia uczestnikom kilka warunków. Po pierwsze, muszą to być osoby pełnoletnie posiadające ważny dowód osobisty, polskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania na terytorium Polski.

Po drugie, z udziału wykluczone są osoby, które od 1 listopada 2021 r. posiadały w Santanderze konto osobiste (również jako współwłaściciele) oraz te, które po 1 kwietnia 2019 r. założyły w dowolnej promocji Konto Jakie Chcę (także w wersji dla Młodych) albo Konto Select.

Jeżeli natomiast posiadasz jakiś inny produkt Santandera (np. konto firmowe lub kartę kredytową), to bez problemu możesz wziąć udział w promocji.

Droga do premii w promocyjnym pakiecie

Jak na wartość bonusów w kumulacji warunki są przystępne i proste. Sprawdź sam.

Krok 1
Krok 1

Do 30 listopada 2022 r. złóż internetowy wniosek o wybrany rachunek:

z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej, pamiętając o podaniu adresu e-mail oraz numeru telefonu.

Musisz przy tym wyrazić zgodę na kontakty ze strony banku, w tym w celach marketingowych drogą telefoniczną i elektroniczną oraz na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej (EKK, czyli elektroniczny kanał kontaktu).

Krok 2
Krok 2

W tym samym terminie wypełnij na powyższej stronie akcji formularz przystąpienia do promocji "100 zł z kontem".

Formularz rejestracji w promocji "100 zł z kontem" w Santander Bank Polska

Krok 3
Krok 3

Program poleceń: Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowy bonus w programie poleceń, to po otwarciu konta wpisz kod polecenia w rubryce związanej z programem poleceń. Jeśli nie posiadasz takiego kodu, możesz skorzystać z naszego: S2C9T9​​​​​​​​​​​​​​

Krok 4
Krok 4

Do 10 grudnia 2022 r. zawrzyj umowę o rachunek z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej.

Nagroda
Nagroda

Za samo założenie Konta Jakie Chcę wraz z kartą debetową oraz usługami Santander online otrzymasz kod uprawniający do uzyskania 25% rabatu na zakupy w sklepach HalfPrice. Bank przekaże Ci go sms-em lub w wiadomości w Santander internet / mobile do 15 stycznia 2023 r.

Krok 5
Krok 5

W grudniu 2022 r.:

 • wykonaj przynajmniej jedną transakcję kartą na kwotę min. 10 zł oraz
 • zaloguj się choć raz do aplikacji Santander mobile.
Nagroda
Nagroda

Pierwszą część premii gotówkowej (100 zł) za otwarcie ROR-u, transakcję kartą i zalogowanie do aplikacji otrzymasz w formie przelewu na Konto Jakie Chcę do 31 stycznia 2023 r.

Krok 6
Krok 6

W każdym z 3 miesięcy – w styczniu, w lutym oraz w marcu 2023 r. – spełnij warunki otrzymania drugiej części premii gotówkowej (200 zł):

 • zapewnij wpływy na nowo otwarty rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł;
 • wykonaj przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą na kwotę min. 10 zł;
 • zaloguj się co najmniej 2 razy do aplikacji Santander mobile.
Krok 7
Krok 7

Program poleceń: Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowy bonus w programie poleceń, pamiętaj o spełnieniu warunków aktywności dotyczących tej oferty!

Nagroda
Nagroda

Przelew z drugą częścią premii gotówkowej (200 zł) otrzymasz na swoje konto osobiste do 30 kwietnia 2023 r.

Krok 8
Krok 8

W każdym z 5 miesięcy – w grudniu 2022 r. oraz w styczniu, lutym, marcu i kwietniu 2023 r. – spełnij warunki otrzymania elektronicznego vouchera Sodexo o wartości 100 zł, a mianowicie – wykonaj min. 3 przelewy w aplikacji Santander mobile.

Uznane zostaną wyłącznie następujące transfery:

 • przelewy w złotych na rachunek obcy (np. opłaty za media);
 • przelewy do ZUS, do Urzędów Skarbowych lub innych organów podatkowych.
Nagroda
Nagroda

Open eVoucher Sodexo o wartości 100 zł otrzymasz przez SMS lub w wiadomości w bankowości elektronicznej do 31 maja 2023 r.

+ dodatkowy bonus w programie poleceń

Podstawową premię za otwarcie rachunku w tej promocji możesz powiększyć o nagrodę w postaci karty podarunkowej (80 zł) lub 4 biletów do kina, zakładając rachunek z kodem polecenia.

Warunki programu poleceń są łatwe – po prostu do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy wykonaj transakcje kartą na min. 300 zł.

Oczywiście jako posiadacz konta będziesz mógł polecać je innym, dzięki czemu zyskasz kolejne premie.

O czym warto pamiętać

Zwracamy uwagę na kilka istotnych informacji.

Zgody do zaznaczenia we wniosku o konto

Miejsce, w którym musisz zaznaczyć wymagane zgody marketingowe, wygląda tak:

Kliknij, aby powiększyć

Jesteś studentem? Zaznacz to we wniosku o Konto Jakie Chcę dla Młodych, a bank będzie Ci wysyłał informacje o aktualnych naborach na stypendia. Dzięki nim będziesz mógł rozwinąć swoje kompetencje cyfrowe i umiejętności miękkie, poprawić znajomość języków obcych. Więcej informacji o ofercie edukacyjnej Santandera znajdziesz na stronie santander-grants.com.

Kliknij, aby powiększyć

Transakcje bezgotówkowe i wpływy

Co musisz wiedzieć o transakcjach bezgotówkowych kartą? Liczą się zarówno te wykonane w sklepach stacjonarnych, jak i w Internecie. Nie mogą one zostać anulowane w terminie 7 dni od daty ich wykonania. Co ważne, pod uwagę brana jest data rozliczenia (zaksięgowania) transakcji na rachunku. Zatem jeśli wykonasz je w ostatnich dniach miesiąca, bank najpewniej zaksięguje je na rachunku dopiero na początku kolejnego miesiąca.

Do transakcji kartą nie są wliczane wypłaty gotówki z bankomatów, wpłaty gotówki do wpłatomatów oraz transakcje Blikiem!

Dla odmiany, warunek dotyczący wpływów nie został opisany w regulaminie zbyt szczegółowo – poniekąd to dobra informacja, gdyż można z tego wyciągnąć wniosek, że bank uzna każdy wpływ na konto, niezależnie od źródła. Przypominamy też, że wpływ nie musi być jednorazowy; ważne, by suma uznań na rachunku w danym miesiącu była wyższa niż 1000 zł.

25% rabatu do HalfPrice

Jednorazowy rabat, w wysokości 25% możesz uzyskać w sklepach stacjonarnych HalfPrice oraz sklepie internetowym halfprice.eu pod warunkiem, że jesteś/zostaniesz uczestnikiem programu lojalnościowego HalfPrice Klub. Obniżka zostanie naliczona od ceny najdroższej rzeczy.

W regulaminie zaznaczono, że nie ma możliwości połączenia rabatu z promocjami, do których obowiązują odrębne zasady zamieszczone na specjalnej stronie oraz przy zakupie produktów z kategorii Luxury Brands.

Istotne szczegóły

Zwracamy uwagę, że warunkiem otrzymania bonu Sodexo jest wykonanie w każdym z 5 miesięcy minimum 3 przelewów na rachunek obcy. Wymagań regulaminu nie spełni więc transfer środków na Twój ROR w innym banku.

Bonusy otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu ich przekazania Twój ROR będzie aktywny i nie odwołałeś wcześniej udzielonych zgód marketingowych.

Open eVoucher 100 zł do wykorzystania na openevoucher.sodexo.pl ma postać 16-znakowego kodu, którego termin ważności jest uzależniony od wybranego na platformie dostawcy.

Premie zwolnione są z opodatkowania, nie musisz się więc przejmować rozliczeniami z fiskusem.

Konto osobiste w Santander Bank Polska

Przyjrzyjmy się najpierw parametrom Konta Jakie Chcę:

Jak widzisz, bank może co miesiąc pobrać nawet 14 zł za obsługę konta i karty, ale istnieje prosty sposób, aby uniknąć obu tych opłat. Wystarczy, że zapewnisz w danym miesiącu wpływ w wysokości min. 500 zł oraz wykonasz co najmniej 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem. Proste! Wypłaty z bankomatów Santandera są bezpłatne, a za korzystanie z maszyn obcych zapłacisz 5 zł, chyba że skorzystasz z Blika – wtedy również wypłacasz za darmo 😎

Wyróżnikiem konta są bezpłatne przelewy natychmiastowe, bez limitów. Początkowo wydają się miłym dodatkiem, ale w praktyce często się z nich korzysta. Sprawdzone!

Młodzi klienci (do 26 lat) mogą liczyć na preferencyjne warunki: prowadzenie konta jest dla nich zupełnie bezpłatne (bez konieczności zapewniania regularnego wpływu), mogą także za darmo korzystać ze wszystkich bankomatów. Do uniknięcia opłaty za kartę wystarczy jedna transakcja bezgotówkowa na dowolną kwotę.

300 zł za rachunki

Jako posiadacz Konta Jakie Chcę możesz też zdobyć nawet 300 zł w ciągu roku. Bank zwraca bowiem 1% rachunków za prąd, gaz, telefon i telewizję opłaconych z tego typu ROR.

Kumulacja nagród zawsze cieszy

Cieszy nas, że Santander cały czas trzyma rękę na pulsie i dba, by promocyjny pakiet był niezmiennie atrakcyjny. Jak widzisz, przy niewielkim wysiłku możesz zgarnąć bardzo atrakcyjną nagrodę. Wystarczy przez kilka miesięcy aktywnie korzystać z rachunku, by zyskać 300 zł premii gotówkowej, 100 zł w formie vouchera Sodexo, a także inne nagrody.

Przypominamy, że swój zysk możesz zwiększyć o dodatkowy bonus o wartości 80 zł, zakładając konto z polecenia. Nie ma również przeszkód, byś później sam wystąpił w roli polecającego.

Konto Jakie Chcę należy do najciekawszych na rynku, przede wszystkim ze względu na łatwe warunki uniknięcia podstawowych opłat. A jeśli dodamy do tego premię za opłacanie rachunków i darmowe przelewy natychmiastowe, otrzymamy świetny pakiet, nie tylko na okres promocji, ale i na dłuższy czas.

Zdecydowanie warto rozważyć tę propozycję. Powodzenia!


PS. To jedna z tych promocji, którą warto polecić rodzinie lub znajomym 🙂

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji „Twoje konto z premią 300 zł” – edycja 2
 2. Regulamin promocji „100 zł z kontem”
 3. Regulamin promocji "Mogę więcej z kontem"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.