Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

100 zł dla dziecka (0-17 lat) za Konto Jakie Chcę dla młodych w Santander Bank Polska

100 zł dla dziecka (0-17 lat) za Konto Jakie Chcę dla młodych w Santander Bank Polska
Źródło: najlepszekonto.pl

Akcja "100 zł z kontem dla młodych" trwa do 31 marca 2023 r. lub wyczerpania puli nagród, których przygotowano 2000. Będą one przyznawane według kolejności przystąpienia do promocji i wywiązania się ze wszystkich zadań.

Organizatorem akcji jest Santander Bank Polska i jak przekonasz się za chwilę, bank nie wymaga wiele, by mógł przekazać nagrodę.

Dla kogo jest ta promocja?

Możesz wziąć udział w promocji, jeśli jesteś osobą fizyczną, masz 18 lat i obywatelstwo polskie, mieszkasz na terenie Polski, posługujesz się ważnym dowodem osobistym, posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych i na dodatek jesteś posiadaczem konta osobistego z dostępem do bankowości internetowej w Santanderze.

Nie spełniasz tego warunku? Nic straconego, a nawet lepiej dla Ciebie, bo zakładając teraz konto w tym banku, możesz zgarnąć pokaźny pakiet bonusów.

Z kolei pociecha, dla której będziesz zakładał Konto Jakie Chcę dla Młodych, musi być niepełnoletnia, to znaczy nie mogła świętować 18. urodzin. Konieczne jest, by potomek posiadał dowód osobisty (ewentualnie paszport, jeśli jest w wieku 0-12 lat) i nigdy nie miał konta osobistego w Santander Bank Polska.

Droga po nagrodę

Warunki, które trzeba spełnić, by otrzymać 100 zł, są banalnie proste:

Krok 1
Krok 1

Jak najszybciej otwórz Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska, by dać sobie szansę na zdobycie atrakcyjnych bonusów w ramach promocji. Jeśli już jesteś klientem Santandera, od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

Informacja
Informacja

Sprawdź, czy posiadasz wyrażone zgody marketingowe dla siebie dotyczące kontaktowania się z Tobą przez bank drogą telefoniczną i elektroniczną oraz przesyłania w ten drugi sposób korespondencji.

Krok 2
Krok 3
Krok 3

Także do 31 marca 2023 r.:

  • otwórz w Santander internet konto osobiste dla pociechy. W tym celu po zalogowaniu się do bankowości internetowej wejdź w zakładkę Konto dla dziecka i nastolatka, wypełnij wniosek i zaakceptuj umowę online.
    Uwaga: w przypadku dziecka (0-12 lat) wystarczy sam rachunek, natomiast dla nastolatka (13-17 lat) ROR musi być z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej;
  • wyraź zgodę na kontakt z niepełnoletnim drogą elektroniczną w celach marketingowych.
Informacja
Informacja

Twoje dalsze działania będą uzależnione od wieku pociechy. Zwróć na to baczną uwagę, gdyż niewłaściwa aktywność pozbawi Cię prawa do nagrody.

Krok 4
Krok 4

Jeśli jesteś rodzicem dziecka, które nie skończyło jeszcze 13 r.ż.:

  • do 31 marca 2023 r. w Santander internet złóż wniosek o wypłatę świadczenia wychowawczego Rodzina 500+ (jeśli nie był złożony wcześniej) i wskaż swój rachunek w Santander Bank Polska do wypłaty pieniędzy z tego tytułu;
  • do 4 kwietnia 2023 r. przelej na konto dziecka min. 50 zł.

Będąc rodzicem nastolatka w wieku 13-17 lat, dopilnuj, by do 14 kwietnia 2023 r. Twoja pociecha wykonała dwie proste czynności:

  • przynajmniej raz zalogowała się do aplikacji Santander mobile własnym loginem i hasłem,
  • zrealizowała choć 1 transakcję bezgotówkowe kartą lub Blikiem.
Nagroda
Nagroda

Nagrodę, czyli 100 zł, bank prześle na rachunek Twojej pociechy najpóźniej 30 kwietnia 2023 r.

Wniosek o świadczenie wychowawcze Rodzina 500+ znajdziesz w Santander Internet w zakładce eUrząd.

Na to trzeba zwrócić uwagę

Wymagana transakcja nie może być wypłatą z bankomatu przy użyciu karty ani pobraniem pieniędzy z konta podczas zakupów (tzw. cashback). W przypadku Blika niedozwolone są płatności zbliżeniowe, ale wypłaty Blikiem z bankomatu zostaną uznane. Regulamin nie stawia ograniczeń co do miejsca wykonania przez nastolatka płatności bezgotówkowej.

Do momentu wypłaty nagrody nie można odwołać żadnej ze zgód marketingowych ani wypowiedzieć umowy o konto dla niepełnoletniego, nastolatek musi mieć też aktywną kartę oraz dostęp do bankowości elektronicznej.

Bonus będący nagrodą w tej akcji nie podlega opodatkowaniu, nie trzeba się z niego rozliczać przed urzędem skarbowym.

Kilka słów o Koncie Jakie Chcę dla młodych w Santanderze

Konto Jakie Chcę dla młodych w Santanderze to obecnie jeden z ciekawszych rachunków na rynku. Jego prowadzenie jest bezwarunkowo darmowe.

Nastolatek może korzystać z nowoczesnej bankowości internetowej i mobilnej, płacić telefonem przez Google Pay i Apple Pay bądź zegarkiem przez Garmin Pay albo Fitbit Pay.

Warto skorzystać!

Z tej promocji po prostu warto skorzystać. Otwarcie darmowego Konta Jakie Chcę dla młodych, zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku i wykonanie przez nastolatka choć jednej transakcji kartą lub Blikiem na dowolną kwotę wystarczy, by Twoja pociecha otrzymała 100 zł.

Jeszcze mniej zachodu wymaga zdobycie nagrody dla dziecka (0-12 lat), bo wystarczy przelanie na jego konto 50 zł i złożenie wniosku o świadczenie 500+. Kłopot w tym, że wiele osób wysłało już wniosek na nowy okres świadczeniowy (1 czerwca 2023 r. - 31 maja 2024 r.) i nie sposób oprzeć się wrażeniu, że bank spóźnił się o kilka tygodni z tą promocją, wykluczając tym samym rodziców znacznej rzeszy maluchów z możliwości zdobycia premii dla swojej pociechy.

Założenie rachunku i spełnianie warunków promocji może być okazją do rozmowy z dzieckiem czy nastolatkiem o finansach, praktycznej nauki korzystania z nowoczesnej bankowości. O tym, dlaczego warto to zrobić, pisaliśmy w tekście "5 powodów, by założyć dziecku konto w banku".

Łatwość, z jaką można zdobyć bonus w tej akcji, każe przypuszczać, że akcja będzie się cieszyła dużym powodzeniem. Trzeba się spieszyć z podejmowaniem decyzji, by pula nagród nie została wyczerpana. Tak więc, nie zatrzymujemy dłużej.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamn promocji "100 zł z kontem dla młodych"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.