Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

100 zł w gotówce za wykupienie ubezpieczenia OC przez Porówneo.pl

100 zł w gotówce za wykupienie ubezpieczenia OC przez Porówneo.pl
Źródło: strona promocji

Organizatorem promocji „BlueBonus XIV” jest Porówneo.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zaś partnerem akcji – spółka Cloud Services z siedzibą w Sopocie, właściciel oraz administrator serwisu internetowego BlueBonus, na którego stronie prowadzona jest promocja.

Akcja trwa do 31 marca 2021 r.

Kto może zdobyć 100 zł premii?

Pod tym względem zasady promocji są bardzo proste: z oferty specjalnej mogą skorzystać pełnoletnie osoby fizyczne lub też osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, które zawrą umowę ubezpieczenia pojazdu za pośrednictwem serwisu Porówneo i opłacą należną składkę.

Z akcji wykluczeni są ci, którzy brali już udział w promocjach Porówneo w 2021 r.

Jak sięgnąć po nagrodę?

Spójrzmy teraz, jakie kroki należy wykonać, aby otrzymać bonus:

Krok 1
Krok 1

Na początku załóż swoje konto na stronie partnera promocji, BlueBonus (jeżeli korzystałeś już kiedyś z tej strony i masz na niej swoje konto, to oczywiście pomijasz ten krok).

Krok 2
Krok 2

Najdalej do 31 marca 2021 r. zarejestruj się na stronie promocji oraz złóż wszystkie wymagane oświadczenia: zaakceptuj podane regulaminy i zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Krok 3
Krok 3

Skorzystaj z linku przekierowującego do serwisu Porówneo wraz z unikalnym kodem (dzięki niemu organizator zidentyfikuje każdego uczestnika promocji).

Do 31 marca 2021 r. po przekierowaniu zawrzyj umowę o ubezpieczenie pojazdu (OC) i opłać składkę. Ważne: opłata musi być jednorazowa i wykonana w terminie!

Krok 4
Krok 4

Gdy opłacisz składkę, wyślij za pośrednictwem specjalnego linku potwierdzenie, że wykupiłeś polisę ubezpieczeniową oraz swoje dane kontaktowe (adres e-mail, numer telefonu). Masz na to 7 dni od dnia zakupu polisy, jednak najpóźniej możesz to zrobić 31 marca 2021 r.

Krok 5
Krok 5

W ciągu 14 dni od ostatniego dnia promocji otrzymasz od organizatora pytanie promocyjne, na które musisz odpowiedzieć w ciągu 7 dni. Odpowiedź należy przesłać na adres e-mailowy organizatora: [email protected].

Nagroda
Nagroda

Na koniec powinieneś podać na swoim profilu BlueBonus numer konta, na który ma być przelana 100-złotowa premia. Nagrodę otrzymasz do 60 dni od daty zakończenia promocji (czyli od 31 marca 2021 r.).

Ważne: w ramach promocji możesz otrzymać bonus dwukrotnie, jeśli wykupisz dwie polisy ubezpieczeniowe OC.

Gdzie możesz ubezpieczyć pojazd?

W promocji Porówneo masz do wyboru usługi kilku ubezpieczycieli. Są to:

  • Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A.
  • AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.
  • Euroins Insurance Group; d. Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
  • Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
  • Link 4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
  • Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group S.A.
  • Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia S.A.
  • TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych

Ważne informacje na koniec

Nim zdecydujesz się na wykupienie polisy OC, powinieneś jeszcze wiedzieć, że organizator nie przyzna Ci premii, jeśli umowę zawrzesz na trzeci i kolejny pojazd, nie opłacisz składki jednorazowo, a także gdy nowa umowa dotyczy odnowienia już obowiązującej polisy – ale tylko pod warunkiem, że umowę o poprzednią polisę zawierałeś również za pośrednictwem Porówneo.

100 zł za opłacenie polisy ubezpieczenia samochodu

W promocji Porówneo możesz w naprawdę łatwy sposób zyskać 100 zł premii za wykupienie polisy ubezpieczeniowej pojazdu za pośrednictwem tego serwisu. Jedyne, o czym powinieneś pamiętać, to to, że polisa musi być opłacona jednorazowo, a także, by korzystać z wymaganych przez organizatora linków (bez odpowiednich odnośników i kodów nie otrzymasz nagrody).

Zważywszy na koszty, jakie ponoszą właściciele aut w związku z ubezpieczeniem, 100-złotowy bonus może być naprawdę miłą rekompensatą. Nie ma co odkładać decyzji na ostatnią chwilę; warto sprawdzić oferty ubezpieczycieli nieco wcześniej, by móc spokojnie podjąć decyzję.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „BlueBonus XIV”

O instytucji

Porowneo.pl to porównywarka ubezpieczeń i kredytów, udostępniająca klientom oferty firm i instytucji bez dodatkowych opłat.