100 zł do wykorzystania na stacjach Circle K za wyrobienie karty kredytowej Getin Banku

Promocja zakończyła się dnia 30 lipca 2018 r.

100 zł do wykorzystania na stacjach Circle K za wyrobienie karty kredytowej Getin Banku

Jeśli rozglądasz się za niedrogą i funkcjonalną kartą kredytową, to być może najnowsza promocja Getin Banku zachęci Cię, abyś wybrał właśnie tę ofertę. Osoby, które do końca maja 2018 roku wyrobią sobie „kredytówkę” Mastercard Standard z logo Getinu, a do tego wywiążą się z wymogu aktywności, otrzymają w zamian wart 100 zł voucher do wykorzystania na stacjach Circle K.

Promocja jest jednak limitowana, a na nagrodę załapie się pierwsze 3000 osób, które spełnią warunki stawiane przez organizatora.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest do wszystkich pełnoletnich osób posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które do tej pory nie posiadały jakiejkolwiek karty kredytowej wydanej przez Getin Bank.

Promocja obowiązuje do 30 lipca 2018 lub do wcześniejszego wyczerpania liczącej 3000 sztuk puli nagród.

Jak zdobyć voucher o wartości 100 zł do wykorzystania na stacjach paliw Circle K?

Aby zdobyć nagrodę w promocji Getin Banku, wystarczy, że wykonasz dwa proste kroki:

 1. Do 31 maja 2018 roku zawrzyj umowę o kartę kredytową Mastercard Standard oferowaną przez Getin Bank, a także wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości o charakterze marketingowym.

  Uwaga – wydanie karty uzależnione jest od pomyślnej weryfikacji Twojej zdolności kredytowej. Zwracamy jednocześnie uwagę, że karta kredytowa jest produktem finansowym, którego nieodpowiednie użycie może być źródłem znacznych kosztów. Więcej na ten temat dowiesz się z naszego poradnika.
 2. Do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym została wydana karta, dokonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę (z wyłączeniem przelewów z rachunku kart).

  Przykładowo - jeśli wyrobiłeś kartę w kwietniu, na spełnienie powyższego warunku będziesz miał czas do końca maja 2018 roku.

Przekazanie nagrody

Nagroda w postaci elektronicznego vouchera zostanie przekazana uczestnikom promocji najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnili warunki promocji. Voucher można wykorzystać do 30 kwietnia 2019 roku. Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Karta kredytowa Standard Getin Banku

„Kredytówka” Mastercard Standard Getin Banku to jedna z najlepszych kart kredytowych oferowanych obecnie na polskim rynku bankowym. Kartę otrzymasz całkowicie bezpłatnie, a maksymalny dostępny limit kredytowy to 50 tys. zł. Użytkowanie karty kosztuje zaledwie 5 zł miesięcznie, a jeśli wykonasz za jej pomocą przynajmniej 5 operacji, opłata nie zostanie pobrana.

Więcej informacji na temat „kredytówki” Getin Banku znajdziesz w naszym rankingu najlepszych kart kredytowych.

Dodatkowe 50 zł premii za rejestrację karty na Mastercard Priceless Specials

Jako posiadacz karty kredytowej Getin Banku masz możliwość zarejestrowania jej w programie rabatowym Mastercard Priceless Specials (wypełnij formularz rejestracyjny). Rejestrując swoją kartę, otrzymasz 3000 pkt lojalnościowych, które możesz wymienić na kolejny voucher o wartości 50 zł (dowiedz się więcej o programie Mastercard Priceless Specials).

Zdaniem redakcji

Ciekawa i prosta promocja, w której można zdobyć nagrody o łącznej wartości 150 zł – tak w skrócie podsumowalibyśmy najnowszą akcję Getin Banku. W tym miejscu chcielibyśmy zwrócić uwagę jedynie na dwa fakty – po pierwsze, aby otrzymać kartę kredytową będziesz musiał dostarczyć do banku dokumenty potwierdzające Twoje źródło dochodów. Jeśli tego nie zrobisz, nie będziesz mógł wziąć udziału w promocji. Druga kwestia to limitowany charakter akcji. Co prawda promocyjna pula liczy aż 3000 nagród (a organizator może ją dodatkowo zwiększyć), to jednak aby mieć pewność, że nagroda nie wymknie Ci się z rąk, rekomendujemy możliwie szybkie przystąpienie do promocji i wywiązanie się ze stawianych warunków.

Z ostatniej chwili

 • 23.04.2019 10:43

  Czy pomyślałeś o tym, by otworzyć dziecku rachunek bankowy? Jeśli nie - albo masz wątpliwości, czy to ma sens - to podajemy Ci 5 powodów, by to zrobić.

 • 23.04.2019 08:48

  Droga po 100 zł od Santandera do wykorzystania na Pyszne.pl jest niezwykle krótka i łatwa: wystarczy, że wybierzesz jeden z produktów kredytowych banku.

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.