100 zł do H&M za Konta Jakie Chcę i aktywne korzystanie z karty od Santandera

100 zł do H&M za Konta Jakie Chcę i aktywne korzystanie z karty od Santandera Źródło obrazka: strona promocji

Wiosna to dobra okazja (jak każda zresztą) do odświeżenia zawartości szafy z ubraniami. Podejmowanie decyzji zakupowych z pewnością ułatwi premia przygotowana przez Santander Bank Polska. Za otwarcie Konta Jakie Chcę i aktywne korzystanie z wydanej do niego karty debetowej, otrzymasz voucher o wartości 100 zł do wydania w sklepach H&M.

Z promocyjnej oferty możesz skorzystać do 30 kwietnia 2019 r. Chyba nie warto zwlekać z decyzją do ostatniej chwili, bo bank przygotował jedynie 1500 voucherów. Na dodatek zasady tej akcji są wyjątkowo proste – aby otrzymać bonus, wystarczy założyć Konto Jakie Chcę i wykonać min. 10 transakcji wydaną do niego kartą debetową. Możliwe więc, że akcja zakończy się przed czasem.

Nagroda wyłącznie dla nowych klientów, na dodatek studentów

Zapewne nie zdziwi Cię informacja, że z promocyjnej oferty mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci banku. Niemiłym zaskoczeniem dla wielu może być fakt, że o nagrodę mogą się ubiegać tylko osoby, które skończyły 18 lat, ale nie przekroczyły jeszcze 27. roku życia i na dodatek mają status studenta. Kolejne ograniczenie jest już raczej typowe. Uczestnicy promocji nie mogli być posiadaczami rachunku osobistego w Santanderze od 1 października 2018 r. do dnia złożenia wniosku o otwarcie Konta Jakie Chcę.

Załóż konto, aktywnie posługuj się kartą

Droga po 100 zł jest krótka i łatwa do przebycia.

 1. wraz z Kartą Dopasowaną i dostępem do bankowości elektronicznej, podpisz porozumienie dot. Elektronicznych Kanałów Kontaktu. Masz na to czas do 30 kwietnia 2019 r. Pamiętaj o ograniczonej puli nagród.
 2. Wyraź zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych. Miej na uwadze, że nie możesz ich odwołać ani zamknąć rachunku do momentu otrzymania premii.
 3. Wypełnij formularz na stronie promocji i zaakceptuj jej regulamin.
 4. Wykonaj otrzymaną Kartą Dopasowaną min. 10 transakcji bezgotówkowych. Możesz to zrobić w miesiącu, w którym podpisałeś umowę Konta Jakie Chcę oraz w następnym. Kwota transakcji i miejsce ich wykonania nie mają znaczenia.
  Załóżmy, że formalności dopełnisz w kwietniu, to 10 transakcji bezgotówkowych musisz zrealizować najpóźniej do końca maja.

Za spełnienie tych banalnie prostych wymogów otrzymasz voucher o wartości 100 zł, który będziesz mógł wykorzystać w sklepach H&M.

Zwracamy uwagę, że regulamin nie precyzuje, po jakim czasie od założenia Konta Jakie Chcę trzeba wysłać formularz zgłoszeniowy do udziału w promocji. W ten sposób mogą się do niej "załapać" także Ci, którzy otworzyli rachunek w Santanderze po 1 marca 2019 r. Ważne, by wysłali formularz zgłoszeniowy i wykonali kartą w przewidzianym w regulaminie czasie 10 transakcji bezgotówkowych.

Dodatkowe informacje

Warunek transakcji bezgotówkowych spełnią zarówno płatności dokonane w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Kwota nie ma znaczenia.

Nagrodę otrzymasz w postaci elektronicznego vouchera na wskazany podczas przystępowania do promocji adres e-mail. Bank prześlę ją do końca miesiąca następującego po tym, w którym wywiążesz się z warunków promocji. Data ważności elektronicznego vouchera upływa 5 października 2020 r.

Twoja premia nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się martwić rozliczeniem z fiskusem.

Produkty Santandera – co trzeba o nich wiedzieć

Udział w tej promocji oznacza konieczność skorzystania z 2 produktów Santander Bank Polska. Przyjrzyjmy się im bliżej.

Konto Jakie Chcę

To elastyczny, darmowy rachunek. Nie tylko nie generuje kosztów, ale pozwala także zarobić – 200 zł można zgarnąć za przelew wynagrodzenia, a 80 zł za pozyskanie nowego klienta w programie poleceń. Warto też wiedzieć o zwrocie 1% rachunków za prąd, gaz czy telefon.

Szczegółowe informacje znajdziesz w analizie Konta Jakie Chcę.

Karta Dopasowana

Karta Dopasowana, czyli podstawowy „plastik” z oferty Santandera, wydawana i obsługiwana jest za darmo. Osoby w wieku 18 – 26 lat nie płacą za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Starsi muszą się liczyć z prowizją 5 zł za każdorazowe skorzystanie z „obcych” urządzeń. Opłata stała za kartę wynosi 3 zł, ale możesz jej uniknąć decydując się na wykonywanie w każdym miesiącu min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotą. Gdybyś wybrał tę opcję, ale nie spełnił warunku, to zapłacisz 5 zł prowizji.

Przyjemne wsparcie zakupów

Wyjątkowo prosta i niewymagająca promocja - tak w skrócie można podsumować tę akcję Santander Bank Polska. Aby zdobyć 100 zł premii w formie bonów do H&M, wystarczy otworzyć Konto Jakie Chcę i wykonać wydaną do niego Kartą Dopasowaną min. 10 transakcji bezgotówkowych.

Nie planujesz zakupów w H&M? To rozważ skorzystanie z karty kredytowej 1|2|3. Dzięki niej masz większy wybór placówek, w których możesz uzyskać bonusy. W sumie w ciągu roku możesz odzyskać 760 zł.

Pamiętaj jednak, że karta kredytowa to produkt, którego nierozsądne użytkowanie może przynieść wyjątkowo przykre konsekwencje finansowe. O tym, jak dokonać mądrego wyboru karty i jak rozsądnie z niej korzystać dowiesz się z tego artykułu. Zapoznaj się z nim w szczególności, jeśli nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z tym produktem. W wyborze odpowiedniej karty kredytowej z pewnością pomoże Ci również nasz ranking.

Z ostatniej chwili

 • 23.04.2019 10:43

  Czy pomyślałeś o tym, by otworzyć dziecku rachunek bankowy? Jeśli nie - albo masz wątpliwości, czy to ma sens - to podajemy Ci 5 powodów, by to zrobić.

 • 23.04.2019 08:48

  Droga po 100 zł od Santandera do wykorzystania na Pyszne.pl jest niezwykle krótka i łatwa: wystarczy, że wybierzesz jeden z produktów kredytowych banku.

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.