Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

100 zł premii za założenie Konta Jedynego i lokaty 2,25% w Toyota Banku

100 zł premii za założenie Konta Jedynego i lokaty 2,25% w Toyota Banku
Źródło: strona promocji

Organizatorem akcji „Lokata 160 dni z premią dla Uczestników Klubu Korzyści” jest Agora SA.

Udział w promocji wiąże się z założeniem – oprócz Konta Jedynego – lokaty Plan Depozytowy na 160 dni oprocentowanej na 2,25% w skali roku oraz przystąpieniem do programu lojalnościowego Klub Korzyści Toyoty.

100 zł dla nowych i 50 zł dla obecnych klientów banku

W akcji możesz zyskać:

  • 100 zł premii, jeżeli jesteś nowym klientem Toyota Banku,
  • 50 zł, jeżeli jesteś obecnym klientem Toyota Banku,
  • odsetki z atrakcyjnie oprocentowanej (jak na dzisiejsze czasy) lokaty 2,25%,

Do tego przystępując do Klubu Korzyści Toyoty dostajesz szansę na zdobycie kolejnych 50 zł za aktywne korzystanie z produktów banku.

Promocja „Lokata 160 dni z premią dla Uczestników Klubu Korzyści” trwa do 10 lipca 2017 r.

Kim jest nowy i obecny klient?

Z oferty specjalnej mogą skorzystać zarówno nowi klienci, jak i osoby, które już posiadają Konto Jedyne w Toyota Banku. Obie grupy uczestników muszą jednak spełnić nieco inne warunki i przewidziano dla nich inną wysokość premii (odpowiednio 100 zł lub 50 zł).

Przez nowego klienta organizator rozumie osobę, która nie posiada ani nie posiadała Konta Jedynego w Toyota Banku od 1 stycznia 2016 r. do 25 czerwca 2017 r.

Natomiast obecny klient może wziąć udział w akcji, jeżeli swoje Konto Jedyne otwierał w ramach dotychczasowych promocji organizowanych przez Agorę SA i Toyota Bank („Lokata Toyota Bank z premią”, „SUPER DUET” oraz kolejne edycje, „Bądź aktywny – załóż nowy depozyt”, „Tankuj korzyści z Toyota Bank”, „Lokata 130 dni z premią”, „Aktywni zyskują”, „Zarabiaj z duetem korzyści”, „Duet lokat z Premią dodatkową od Groupon”).

Jak zyskać premię i pozostałe bonusy?

Organizator i bank przyzwyczaili już nas, że w celu otrzymania nagrody należy wykonać szereg dość różnorodnych, ale na szczęście często niezbyt skomplikowanych czynności. Jeżeli chcesz otrzymać premię i dodatkowe punkty w programie lojalnościowym, powinieneś wykonać poniższe kroki:

  1. Do 10 lipca 2017 r. zarejestruj się stronie promocyjnej organizatora i za pomocą aktywnego linka złóż wniosek o Konto Jedyne, jeżeli jeszcze go nie posiadasz. Pamiętaj o wyrażeniu zgody na przekazywanie przez bank organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową oraz zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez bank.
  2. Do 3 sierpnia 2017 r. otwórz lokatę Plan Depozytowy na 160 dni. Na lokatę należy wpłacić min. 5 tys. zł.
  3. Dołącz do Klubu Korzyści Toyoty (dotyczy tylko osób, które nie rejestrowały się w programie wcześniej). Jeżeli zrobisz to do 30 czerwca 2017 r., otrzymasz promocyjne 300 punktów na start w programie. Dzięki temu łatwiej będzie Ci uzyskać bonus z Klubu Korzyści w postaci 50 zł dodatkowej premii.
  4. Nie zamykaj lokaty Plan Depozytowy przez co najmniej 90 dni.
  5. Jeżeli jesteś obecnym klientem Toyota Banku - utrzymaj zwiększone saldo depozytów z 25 czerwca 2017 r. na wszystkich Twoich kontach i lokatach w Toyota Banku przez min. 30 dni – włączając w to nowo otwarty Plan Depozytowy. Oznacza to, że przez 30 dni nie możesz mieć na wszystkich swoich rachunkach i depozytach mniej środków, niż posiadałeś 25 czerwca 2017 r.

O przyznaniu Ci premii zostaniesz poinformowany do 20 listopada 2017 r. Premia zostanie przekazana na Twoje aktywne Konto Jedyne najpóźniej do 6 grudnia 2017 r.- do tego momentu nie możesz zamknąć Konta Jedynego.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Zwróć uwagę, że choć standardowo Plan Depozytowy na 160 dni można założyć już od 3 tys. zł, to w promocji wymagane jest zdeponowanie min. 5 tys. zł. Maksymalna możliwa kwota, na jaką otwiera się lokatę, to 13 tys. zł, a maksymalnie możesz otworzyć aż 10 depozytów. Miej jednak na uwadze, że premia naliczana jest tylko raz, niezależnie od liczby założonych lokat.

Pamiętaj również, że dołączenie do Klubu Korzyści Toyoty to nie tylko dodatkowe punkty dające szansę na kolejną nagrodę (50 zł) – udział w tym programie jest obowiązkowy, aby otrzymać premię podstawową (100 lub 50 zł).

Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Bonusowe 50 zł w Klubie Korzyści Toyota Banku

Klub Korzyści Toyota Banku to ciekawe połączenie akcji promocyjnej, programu lojalnościowego oraz konkursu z nagrodami rzeczowymi. W programie za korzystanie z określonych usług banku otrzymujesz punkty promocyjne; zebranie 1000 punktów gwarantuje otrzymanie premii w wysokości 50 zł oraz przejście do następnego etapu – konkursu, w którym możesz wygrać wycieczkę, smartwatche, smartfony lub tablety. Rodzaj nagród uzależniony jest od tego, ile punktów uda Ci się uzyskać.

Biorąc udział w akcji „Lokata 160 dni z premią dla Uczestników Klubu Korzyści” i przystępując do Klubu Korzyści do 30 czerwca 2017 r., otrzymujesz na start 300 punktów (do programu możesz dołączyć również później, jednak po 30 czerwca nie otrzymasz bonusowych punktów).

Czy trudno jest zdobyć 1000 punktów promocyjnych i zyskać 50 zł premii? Niekoniecznie; jeśli nawet nie otrzymasz na wstępie 300 punktów, to pozostają Ci jeszcze inne możliwości: możesz np. otworzyć kolejne depozyty, wskazane przez bank, i utrzymać je do końca ich okresu zapadalności lub zawnioskować o kartę kredytową. Jednak zdobycie jeszcze większej liczby punktów (ponad 1000) wiąże się już ze skorzystaniem z wielu innych propozycji Toyota Banku, co nie powinno sprawić trudności tylko klientom naprawdę aktywnym.

Jeżeli zdecydujesz się na zbieranie punktów promocyjnych, to Twoja całościowa nagroda może wynieść:

  • 150 zł (100 zł w akcji „Lokata 160 dni z premią...” i 50 zł w Klubie Korzyści) - jeżeli jesteś nowym klientem lub
  • 100 zł (50 zł + 50 zł) - jeśli posiadasz już Konto Jedyne, a nie rejestrowałeś się jeszcze w Klubie Korzyści.

Nagrody są zwolnione z podatku od osób fizycznych.

Program Klub Korzyści Toyoty prześwietliliśmy w tym artykule.

Ile kosztuje Konto Jedyne?

Konto Jedyne to rachunek osobisty (indywidualny lub wspólny) w Toyota Banku. Prowadzenie konta kosztuje 2,49 zł miesięcznie, opłaty tej jednak unikniesz, jeżeli co miesiąc przeprowadzisz transakcje kartą na min. 400 zł. Wydanie i korzystanie z karty debetowej jest z kolei bezpłatne, podobnie jak trzy pierwsze wypłaty z bankomatów w miesiącu (każda kolejna kosztuje już 4,50 zł).

Konto Jedyne otwiera dostęp do kilku ciekawych promocji i produktów oszczędnościowych. Polecane jest zwłaszcza kierowcom, bowiem w ofercie specjalnej mogą oni odzyskiwać część wydatków poniesionych na zakup paliwa. Warto również zwrócić uwagę na Konto Oszczędnościowe, na którym można uzyskać oprocentowanie w wysokości 2%, jeżeli zdeponowana kwota wyniesie 50 tys. zł.

Więcej o Koncie Jedynym piszemy w naszej analizie.

Komentarz redakcji

W najnowszej akcji Agory i Toyota Banku możesz zyskać 100 zł premii (lub 50 zł, jeżeli jesteś już klientem banku), szansę na zdobycie kolejnych 50 zł dzięki Klubowi Korzyści Toyoty oraz nieźle oprocentowany depozyt (2,25%) zakładany na 160 dni. W tym celu powinieneś założyć Konto Jedyne – o ile już go nie posiadasz – przystąpić do programu lojalnościowego oraz wpłacić na lokatę Plan Depozytowy na 160 dni min. 5 tys. zł i utrzymać ją przez 90 dni.

Szansę na zdobycie dodatkowej premii w Klubie Korzyści zyskujesz dzięki uzbieraniu min. 1000 punktów. Jeżeli przystąpisz do programu do 30 czerwca, już na start otrzymasz ich 300. Uzyskanie dodatkowej premii w wysokości 50 zł wymaga jednak pewnej aktywności w korzystaniu z produktów Toyota Banku.

Podsumowując, pełne wykorzystanie promocyjnej oferty Agory SA i Toyota Banku wymaga od klientów większego zaangażowania w korzystaniu z produktów bankowych. W zamian jednak mogą oni zyskać atrakcyjną premię (100 zł + 50 zł z Klubu Korzyści), dobre – jak na obecne warunki na rynku – oprocentowanie depozytu oraz szansę na zdobycie nagrody rzeczowej w konkursie.

Osoby, które nie chcą się zbytnio wiązać z bankiem, mogą po prostu spełnić podstawowe warunki promocji i powalczyć o premię w wysokości 100 zł (lub 50 zł dla obecnych klientów). W tym przypadku warunki akcji nie powinny sprawiać większych trudności.

Na plus należy organizatorowi zaliczyć również to, że ponownie z oferty specjalnej mogą skorzystać obecni klienci banku, co nie jest wcale często praktyką na rynku.

O banku

Produkty Toyota Banku kierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorców. Misją instytucji jest zapewnienie Perfect Bankingu, czyli usług ukierunkowanych na klienta i jego potrzeby.