Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 30 września 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Bank Pekao lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: HIT: Ponownie łatwe 200 zł premii za Konto Przekorzystne od Pekao SA i 3% do 30 000 zł na Koncie Oszczędnościowym.

100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego w Banku Pekao przy pomocy selfie + 3% na Koncie Oszczędnościowym

Jestem dociekliwym redaktorem, stale poszukującym nowych wyzwań. Lubię pisać o pieniądzach, choć wcale nie są dla mnie najważniejsze w życiu.

100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego w Banku Pekao przy pomocy selfie + 3% na Koncie Oszczędnościowym
Źródło: strona promocji

Czy Konto Przekorzystne może być jeszcze korzystniejsze? Oczywiście, że tak, a to za sprawą premii 100 zł za jego otwarcie przy pomocy selfie i wykazanie się bardzo prostą aktywnością.

Trzeba się jednak pośpieszyć i to z dwóch powodów. Po pierwsze, promocja na pewno nie potrwa dłużej niż do 30 września 2019 r. Po drugie, w praktyce zakończenie akcji może nastąpić nawet szybciej, bo bank przewidział przyznanie premii maksymalnie 10 000 uczestników.

Do tego, że oferta może zakończyć się bardzo szybko, przekonuje nas atrakcyjna premia 100 zł oraz fakt, że warunki promocji są niezwykle proste.

Dla kogo łatwa premia 100 zł?

Zacznijmy jednak od podstaw, czyli odpowiedzi na pytanie: czy możesz wziąć udział w akcji? Nie ma żadnych przeciwwskazań, o ile od 1 lipca 2018 r. do 31 sierpnia 2019 r. nie posiadałeś w Banku Pekao (również jako współposiadacz) rachunku osobistego w polskich złotych.

Jeśli spełniasz ten warunek, sprawdź, jak niewiele trzeba, by zgarnąć 100 zł premii.

100 zł na wyciągnięcie ręki

Oto wymagane czynności:

Drukuj

Ważna informacja! Jeśli Twoja tożsamość na podstawie zdjęcia zostanie zweryfikowana negatywnie, nie ma się czym przejmować. W takim przypadku zawarcie umowy może nastąpić w oddziale, a Ty nadal będziesz miał szansę na premię.

Konto Przekorzystne w Banku Pekao

Godny odnotowania jest fakt, że wspomniany w harmonogramie warunek aktywności (wpływ 500 zł + transakcja kartą/PeoPay) jest jednocześnie warunkiem uniknięcia opłaty za prowadzenie Konta Przekorzystnego (6 zł) i korzystanie z karty (3 zł). Pozostałe parametry rachunku prezentują się następująco:

Atuty Konta Przekorzystnego? Najważniejszy z nich to prawdopodobnie karta wielowalutowa Mastercard Debit FX, dzięki której zapłacisz w obcej walucie bez zbędnych kosztów nawet wówczas, gdy nie posiadasz osobnego rachunku walutowego.

Zadowoleni będą również oszczędzający, gdyż Bank Pekao oferuje im dostęp do Konta Oszczędnościowego z oprocentowaniem 3% w skali roku (przez pół roku dla kwot do 30 tys. zł).

Miłośnicy nowinek technologicznych mają z kolei do dyspozycji szeroki wachlarz płatności mobilnych, w tym m.in. Blik i Apple Pay. Sam fakt, że konto można otworzyć za pomocą selfie, pokazuje, że Bank Pekao ma ambicje wyznaczać trendy w nowoczesnej bankowości.

Banalnie prosta promocja

100 zł za darmo – tak w dużym skrócie można opisać promocję Konta Przekorzystnego. Do zgarnięcia premii wystarczy otwarcie rachunku i spełnienie warunków jego bezpłatności.

Najprawdopodobniej celem tak prostej promocji jest dla banku wypromowanie nowoczesnej metody zawierania umowy. Weryfikacja wnioskodawcy odbywa się przy pomocy selfie, co znacznie ułatwia i usprawnia cały proces. Nie zaszkodzi spróbować.

Pamiętaj jednak o ograniczonej puli uczestników!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Otwórz Konto Przekorzystne online lub mobilnie wraz z Kartą lub usługą bankowości elektronicznej i otrzymaj 100 zł”

O banku

Pekao SA to jeden z najstarszych polskich banków, który działa w naszym kraju już ponad 80 lat – dokładnie od 1929 r., kiedy powstał Bank Polska Kasa Opieki SA. Bank Pekao SA jest drugim co do wielkości aktywów bankiem w naszym kraju. Misja i zasady tej instytucji to budowanie wartości dla klientów, uczestnictwo w społecznościach lokalnych, tworzenie najlepszych miejsc pracy, osiąganie najwyższych standardów i wprowadzanie prostych rozwiązań.

Czytaj więcej

Komentarze