Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Łatwe 150 zł premii za DARMOWE Konto Przekorzystne dla Młodych od Pekao S.A..

100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego w Banku Pekao przy pomocy selfie + 3% na Koncie Oszczędnościowym

100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego w Banku Pekao przy pomocy selfie + 3% na Koncie Oszczędnościowym
Źródło: strona promocji

Trzeba się jednak pośpieszyć i to z dwóch powodów. Po pierwsze, promocja na pewno nie potrwa dłużej niż do 30 września 2019 r. Po drugie, w praktyce zakończenie akcji może nastąpić nawet szybciej, bo bank przewidział przyznanie premii maksymalnie 10 000 uczestników.

Do tego, że oferta może zakończyć się bardzo szybko, przekonuje nas atrakcyjna premia 100 zł oraz fakt, że warunki promocji są niezwykle proste.

Dla kogo łatwa premia 100 zł?

Zacznijmy jednak od podstaw, czyli odpowiedzi na pytanie: czy możesz wziąć udział w akcji? Nie ma żadnych przeciwwskazań, o ile od 1 lipca 2018 r. do 31 sierpnia 2019 r. nie posiadałeś w Banku Pekao (również jako współposiadacz) rachunku osobistego w polskich złotych.

Jeśli spełniasz ten warunek, sprawdź, jak niewiele trzeba, by zgarnąć 100 zł premii.

100 zł na wyciągnięcie ręki

Oto wymagane czynności:

Krok 1
Krok 1

Do 30 września 2019 r. – pamiętając o limicie uczestników – złóż wniosek o Konto Przekorzystne wraz z kartą lub usługą bankowości elektronicznej Pekao24 na tej stronie banku.

Krok 2
Krok 2

Zawrzyj umowę za pośrednictwem podstrony banku lub w aplikacji PeoPay z wykorzystaniem weryfikacji tożsamości przy pomocy selfie.

Krok 3
Krok 3

Do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji:

  • zapewnij jednorazowy wpływ w kwocie min. 500 zł, z wyłączeniem wpłat gotówkowych i przelewów własnych między rachunkami w Banku Pekao, oraz
  • wykonaj przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub w aplikacji PeoPay.
Nagroda
Nagroda

Premia wpłynie na Twoje Konto Przekorzystne najpóźniej 45 dni po upływie terminu przystąpienia do promocji (gdyby okres ten zakończył się 30 września 2019 r., to premię powinieneś otrzymać do 14 listopada 2019 r.).

Ważna informacja! Jeśli Twoja tożsamość na podstawie zdjęcia zostanie zweryfikowana negatywnie, nie ma się czym przejmować. W takim przypadku zawarcie umowy może nastąpić w oddziale, a Ty nadal będziesz miał szansę na premię.

Konto Przekorzystne w Banku Pekao

Godny odnotowania jest fakt, że wspomniany w harmonogramie warunek aktywności (wpływ 500 zł + transakcja kartą/PeoPay) jest jednocześnie warunkiem uniknięcia opłaty za prowadzenie Konta Przekorzystnego (6 zł) i korzystanie z karty (3 zł). Pozostałe parametry rachunku prezentują się następująco:

Atuty Konta Przekorzystnego? Najważniejszy z nich to prawdopodobnie karta wielowalutowa Mastercard Debit FX, dzięki której zapłacisz w obcej walucie bez zbędnych kosztów nawet wówczas, gdy nie posiadasz osobnego rachunku walutowego.

Zadowoleni będą również oszczędzający, gdyż Bank Pekao oferuje im dostęp do Konta Oszczędnościowego z oprocentowaniem 3% w skali roku (przez pół roku dla kwot do 30 tys. zł).

Miłośnicy nowinek technologicznych mają z kolei do dyspozycji szeroki wachlarz płatności mobilnych, w tym m.in. Blik i Apple Pay. Sam fakt, że konto można otworzyć za pomocą selfie, pokazuje, że Bank Pekao ma ambicje wyznaczać trendy w nowoczesnej bankowości.

Banalnie prosta promocja

100 zł za darmo – tak w dużym skrócie można opisać promocję Konta Przekorzystnego. Do zgarnięcia premii wystarczy otwarcie rachunku i spełnienie warunków jego bezpłatności.

Najprawdopodobniej celem tak prostej promocji jest dla banku wypromowanie nowoczesnej metody zawierania umowy. Weryfikacja wnioskodawcy odbywa się przy pomocy selfie, co znacznie ułatwia i usprawnia cały proces. Nie zaszkodzi spróbować.

Pamiętaj jednak o ograniczonej puli uczestników!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Otwórz Konto Przekorzystne online lub mobilnie wraz z Kartą lub usługą bankowości elektronicznej i otrzymaj 100 zł”

O banku

Bank Pekao (czyli Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) to polski bank uniwersalny założony w latach 20. XX wieku. Aktualnie oferta banku obejmuje produkty dla klientów indywidualnych (detalicznych i z grupy premium), małych i średnich firm, korporacji, a także rolników.