100 zł za otwarcie eKonta standard wraz limitowaną kartą debetową Pol'and'Rock

Promocja zakończyła się dnia 14 sierpnia 2018 r.

100 zł za otwarcie eKonta standard wraz limitowaną kartą debetową Pol'and'Rock

Ruszyła kolejna promocja mBanku oparta na schemacie znanym z kilku wcześniejszych akcji: zakładasz eKonto standard wraz z kartą debetową, spełniasz dwa banalnie proste warunki, bank wypłaca Ci 100 zł premii. Tym razem jednak oferta jest limitowana, a nagroda trafi do pierwszych 3 tys. uczestników promocji.

Zanim przejdziemy do omówienia warunków promocji, zacznijmy od dość istotnej informacji - w najnowszej akcji możesz wziąć udział do 14 sierpnia 2018 r. lub do wyczerpania puli promocyjnych rachunków. Oznacza to, że o przyznaniu nagrody decydować będzie kolejność złożenia wniosku o rachunek i kartę płatniczą.

Warto jednak dodać, że na uczestników promocji czeka dość nietypowa karta debetowa, przygotowana specjalnie z okazji festiwalu muzycznego Pol'and'Rock. Karta jest wyposażona w funkcję zbliżeniową i pozwala na skorzystanie z mOkazji (specjalnego programu lojalnościowego, umożliwiającego otrzymanie zwrotu za zakupy kartą u wybranych partnerów banku). mBank przygotował jedynie 3 tys. sztuk takich „okolicznościowych” debetówek, co tłumaczy ograniczoną liczbę uczestników promocji.

Informacja o aktualnej liczbie dostępnych wniosków promocyjnych będzie publikowana na stronie www.mbank.pl/polandrock i aktualizowana w dni robocze od poniedziałku do piątku do godz. 16:00.

Kto może wziąć udział w promocji?

Wróćmy jednak do warunków, które musisz spełnić, aby otrzymać stuzłotową premię. Pamiętaj, że z promocji „Konto, które dobrze rokuje” skorzystają jedynie nowi klienci, a więc osoby, które po 1 stycznia 2016 roku nie korzystały z jakiegokolwiek rachunku osobistego ani konta oszczędnościowego o numerach 1140 2004 lub 1140 2017 prowadzonych przez mBank. Oferta jest też niedostępna dla klientów otwierających rachunek wspólny.

100 zł za niewielką aktywność

Aby zgarnąć bonus, powinieneś wykonać następujące czynności:

 1. Do 14 sierpnia 2018 r. złóż wniosek o eKonto Standard wraz z kartą z limitowanej serii Pol'and'Rock za pośrednictwem tej strony mBanku.
 2. Podpisz z bankiem umowę (w placówce lub przez kuriera).
 3. Wyraź zgodę na mOkazje w serwisie transakcyjnym banku.
 4. W ciągu 3 dni (licząc od dnia następnego po podpisaniu umowy) jednorazowo zasil konto kwotą 500 zł lub wyższą.
 5. W terminie do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy dokonaj przynajmniej 5 transakcji kartą w punktach handlowo-usługowych lub przez Internet.

Premia w wysokości 100 zł wpłynie na Twoje eKonto najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych, liczonych od dnia spełnienia wszystkich wcześniej opisanych warunków. Bonus jest zwolniony z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajduje się tutaj.

Konto Standard w mBanku

eKonto Standard to podstawowy rachunek dla klientów indywidualnych w ofercie mBanku. Za prowadzenie konta bank nie pobiera opłaty, darmowe jest również wydanie karty. Za jej obsługę zapłacimy 4 zł - jednak tej prowizji można łatwo uniknąć, wykonując 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę w miesiącu. Zwróć uwagę, że w ten sposób jednocześnie spełnisz warunek aktywności w promocji.

Posiadacze eKonta Standard nie płacą również za przelewy internetowe, polecenia zapłaty i zlecenia stałe. Wypłaty z bankomatów w Polsce są także darmowe, choć nie bezwarunkowo – musisz bowiem wypłacić kwotę co najmniej 100 zł z maszyn BZ WBK, Euronet i Planet Cash. Wypłata gotówki w niższej kwocie będzie Cię kosztować już 1,30 zł, a w przypadku pozostałych bankomatów - aż 7 zł.

Reasumując, przy niewielkiej aktywności konto staje się w zasadzie bezpłatne, a przy tym daje dostęp do wielu wygodnych funkcjonalności, takich jak mTransfer, eMakler, Supermarket Funduszy Inwestycyjnych czy program polecający (możesz zyskać nawet 300 zł za skuteczne rekomendowanie rachunku). Wśród usług, które również mogą przypaść Ci do gustu, są płatności Blik i płatności zbliżeniowe telefonem (Google Pay lub Apple Pay) oraz opaska z funkcją zbliżeniową (za jej wydanie bank pobiera 50 zł, jednak rezygnuje z opłaty za jej obsługę).

Szczegółową analizę eKonta Standard znajdziesz tutaj.

Komentarz redakcji

Bardzo proste warunki uzyskania premii to niewątpliwie duży atut najnowszej promocji mBanku. 100 zł można zgarnąć już za samo otwarcie konta, jednorazową wpłatę co najmniej 500 zł i wykonanie 5 transakcji kartą. Dodatkową wisienką na torcie może być limitowana karta debetowa, nawiązująca swoją grafiką do festiwalu Pol'and'Rock. Jeśli więc jesteś miłośnikiem gadżetów i zależy Ci na szybkim zysku – ta oferta może być w sam raz dla Ciebie.

Weź jednak pod uwagę, że aktualnie trwają w mBanku dwie inne promocje, w których za założenie eKonta standard możesz otrzymać nieco wyższe premie. W akcji „Lepiej z eKontem – IV edycja” bank oferuje 150 zł za aktywne korzystanie z karty i Blika, natomiast w drugiej promocji będziesz mógł uzyskać 110 zł (co ciekawe, obowiązują w niej identyczne, co w najnowszej akcji, warunki). Niestety, każda z tych ofert jest odrębna i nie da się z nich skorzystać jednocześnie. Jeśli więc zależy Ci na nieco wyższym zysku – przyjrzyj się także pozostałym propozycjom.

Z ostatniej chwili

 • 25.09.2018 16:07

  W nowej promocji BGŻ BNP Paribas za wyrobienie i aktywne korzystanie z karty kredytowej możesz zgarnąć bon o wartości 200 zł do sklepów Ikea oraz 5000 punktów mamBONUS.

 • 21.09.2018 14:38

  Nest Bank rusza do walki o nasze oszczędności! Za założenie Nest Konta w promocji możesz zyskać 3% na koncie oszczędnościowym przez pół roku.

 • 20.09.2018 17:44

  Akcja promocyjna Citibanku, w której za wyrobienie i aktywne posługiwanie się kartą kredytową BP - Payback otrzymać można nawet 300 zł premii w gotówce.

 • 19.09.2018 16:04

  Promocja bez górnego limitu premii! Jej wysokość zależy tylko od uczestnika. Santander płaci 80 zł za pozyskanie nowego klienta i oferuje dodatkową premię.

 • 14.09.2018 12:28

  Z Kontem Optymalnym lub Maksymalnym w BGŻ BNP Paribas można zyskać w sumie aż 3 miesiące darmowego korzystania z 3,5 tys. obiektów sportowych OK System.

 • 12.09.2018 16:55

  Idea Bank zmienia opłaty dla osób korzystających z kont indywidualnych i firmowych.

 • 12.09.2018 14:29

  W promocji pakietu wielowalutowego w Santander Bank Polska „zysk” ma postać gotówki, która zostanie w Waszych kieszeniach podczas transakcji za granicą.

 • 12.09.2018 12:35

  W najnowszej promocji nowi posiadacze Konta dla Młodych w PKO BP mogą zgarnąć 100 zł do wykorzystania na Allegro.

 • 11.09.2018 14:58

  Za założenie eKonta w mBanku w ramach najnowszej promocji i wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych można otrzymać nawet 300 zł.

 • 11.09.2018 12:32

  III edycja promocji, w której za założenie iKonta Biznes w Alior Banku można zgarnąć 1620 zł.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.