100 zł premii pieniężnej i 50 zł na PolskiBus.com za założenie Konta 360° w Banku Millennium

Promocja zakończyła się dnia 30 września 2017 r.

100 zł premii pieniężnej i 50 zł na PolskiBus.com za założenie Konta 360° w Banku Millennium Źródło obrazka: strona promocji

Bank Millennium we współpracy z Bankier.pl uruchomił prostą promocję, w której za założenie Konta 360 lub 360 Student wraz z kartą debetową możesz zdobyć 100 zł premii oraz 2 vouchery o łącznej wartości 50 zł brutto na przejazdy Polskim Busem.

Organizatorem promocji „Zgarnij Premię z Bankiem Millennium – IV edycja” jest Bonnier Business Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu Bankier.pl, natomiast Bank Millennium oraz firma Souter Holdings Poland Sp. z o.o (właściciel Polskiego Busa) są partnerami najnowszej akcji.

100 zł premii pieniężnej i voucher na PolskiBus.com

Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z tej oferty, mogą liczyć na następujące bonusy:

 • premię gotówkową w wysokości 100 zł – ufundowaną przez Bankier.pl,
 • 2 vouchery po 25 zł brutto (razem 50 zł) – każdy voucher uprawnia do obniżenia ceny za jeden przejazd Polskim Busem dla jednej osoby na jednej wybranej trasie krajowej lub międzynarodowej.

Kto może zdobyć premię?

Promocja „Zgarnij Premię z Bankiem Millennium – IV edycja” skierowana jest do osób, które po 1 kwietnia 2015 roku nie posiadały żadnego rachunku w Banku Millenium (zastrzeżenie to dotyczy również współposiadaczy, pełnomocników, przedstawicieli ustawowych, opiekunów oraz kuratorów posiadacza rachunku).

Ponadto nowi klienci, którzy chcą skorzystać z oferty specjalnej, nie mogą być w trakcie składania wniosku o jakikolwiek produkt banku. Jeżeli więc tuż przed rozpoczęciem akcji wnioskowałeś o otworzenie lokaty lub udzielenie kredytu – nie będziesz mógł zostać uczestnikiem najnowszej promocji.

Jak zgarnąć 150 zł premii?

Jeżeli chcesz otrzymać stuzłotową premię oraz 2 vouchery po 25 zł, powinieneś wykonać następujące czynności:

 1. Do 30 września 2017 r. zarejestrować się na stronie promocji, a następnie kliknąć w link aktywacyjny, który otrzymasz na adres e-mailowy. Następnie za pośrednictwem linku przejść na stronę banku oraz złożyć wniosek o wybrane konto (360° lub 360° Student) wraz z kartą debetową. We wniosku musisz także wyrazić zgodę na marketing banku oraz na przekazanie przez Bank Millennium informacji objętych tajemnicą bankową organizatorowi akcji. Udzielenie zgody jest konieczne, abyś mógł otrzymać premię, tak więc nie zapomnij o dopełnieniu tej formalności.
 2. Najpóźniej do 6 października 2017 r. zawrzeć umowę o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową.
 3. W październiku i listopadzie 2017 zapewnić wpływy na nowo otwarte Konto 360° w wysokości min. 1000 zł (warunek ten nie dotyczy osób zakładających Konto 360 Student) oraz wykonać przynajmniej po jednej transakcji bezgotówkowej kartą w każdym z dwóch wspomnianych wcześniej miesięcy. Bank będzie brał pod uwagę wyłącznie transakcje kartą w terminalach POS, przez Internet oraz płatności Blik, natomiast przelewy, wypłaty z bankomatów i transakcje anulowane nie będą w tej promocji honorowane.

Zwróć również uwagę na regulaminowy zapis, że transakcja bezgotówkowa musi zostać zaksięgowana do końca miesiąca, inaczej nie zostanie przez bank uznana. Nie czekaj więc z wykonaniem płatności na ostatni dzień października lub listopada, gdyż bank może ją zaksięgować w kolejnym miesiącu, a wówczas stracisz prawo do otrzymania premii.

Oczywiście, jak to zwykle bywa z takimi promocjami, każdy uczestnik może otrzymać tylko jedną premię, niezależnie od tego, ile kont założy.

Przekazanie nagrody

Uczestnicy zostaną powiadomieni o przyznaniu premii gotówkowej nie później niż do dnia 31 grudnia 2017 r. za pośrednictwem wiadomości e-mail, wysłanej na adres podany podczas rejestracji. Wiadomość będzie zawierać również przekierowanie do strony promocji, na której należy podać swoje imię i nazwisko oraz numer nowo otwartego konta (pamiętaj, że jeśli nie dopełnisz tej formalności, organizator nie będzie mógł Ci przekazać nagrody).

Premia – zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych - zostanie przelana na Twój rachunek w terminie 14 dni roboczych od dnia przekazania informacji o przyznaniu bonusu. Także vouchery w postaci dwóch kodów alfanumerycznych zostaną przesłane na Twój adres e-mail w terminie do 31 grudnia 2017 r.

Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Jak zrealizować vouchery? Praktyczne wskazówki

Aby zrealizować voucher, należy dokonać rezerwacji biletów na stronie www.polskibus.com i wpisać otrzymany kod rabatowy w polu „Kod promocyjny”. Jeden voucher uprawnia do otrzymania zniżki w wysokości 25 zł brutto na jeden przejazd Polskim Busem (krajowy lub międzynarodowy).

Promocyjnym upustem cen są objęte wyłącznie przejazdy realizowane w okresie od dnia 15 grudnia 2017 r. do dnia 31 marca 2018 r. Użycie vouchera podczas zakupu biletu nie wpływa na obowiązek uiszczenia dodatkowej opłaty rezerwacyjnej w kwocie 1 złotego, pobieranej od każdego numeru rezerwacji.

Konto 360° i Konto 360° Student - przegląd opłat

Rachunek osobisty Banku Millennium - zarówno w wersji „dorosłej”, jak i młodzieżowej – od lat cieszy się dobrą renomą wśród klientów i plasuje w czołówce najlepszych kont indywidualnych dostępnych na polskim rynku.

Choć opłata za prowadzenie konta wynosi 8 zł, możemy w łatwy sposób uniknąć tej prowizji, zapewniając comiesięczny wpływ na konto w wysokości 1000 zł i wykonując przynajmniej jedną płatność kartą na dowolną kwotę. Co więcej, ta aktywność dodatkowo zwalnia nas z opłaty za korzystanie z karty oraz za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Z kolei, aby Konto 360º Student stało się bezpłatne, wystarczy wykonać choć jedną transakcję bezgotówkową kartą w miesiącu (bank nie wymaga comiesięcznych wpływów na rachunek).

Warto w tym miejscu dodać, że Bank Millennium udostępnia posiadaczom tych rachunków wiele nowoczesnych usług, m.in. płatności Blik, dobrą aplikację mobilną, pakiety ubezpieczeń czy rabaty. W swojej ofercie posiada również kilka świetnych produktów oszczędnościowych, np. 3-miesięczną Lokatę Mobilną na 2,5% czy Konto Oszczędnościowe Profit z oprocentowaniem 2,5% przez 3 miesiące dla nowych środków do 100 000 zł.

Dodatkowo uczestnicy akcji mogą po założeniu konta przystąpić do programu poleceń Banku Millennium, w którym do zdobycia są następujące nagrody: bilety do kina, 80 zł w formie bonu do Empiku, 10% zwrotu od płatności kartą lub BLIK-iem (maks. 90 zł) lub lokata oprocentowana na 4% w skali roku.

Szerzej oba konta opisaliśmy w naszej analizie.

Komentarz redakcji

Warunki najnowszej promocji Bankier.pl i Banku Millennium nie są trudne do spełnienia. Wystarczy zarejestrować się na , założyć Konto 360°, w październiku i listopadzie zasilać je kwotą 1000 zł oraz dokonać w tych miesiącach co najmniej jednej transakcji kartą debetową, aby otrzymać stuzłotową premię pieniężną oraz 50 zł w formie elektronicznych voucherów na przejazd Polskim Busem.

Zapewne dociekliwi czytelnicy bez trudu zauważą, że warunki najnowszej promocji są identyczne z warunkami, które umożliwiają zwolnienie z opłat za prowadzenie konta. Bank nie stawia uczestnikom akcji dodatkowych wymagań i nie zmusza ich do zwiększonej aktywności, np. wydawania miesięcznie kartą określonej kwoty. Dzięki takiej strategii uczestnicy uzyskują podwójną korzyść - za wykonanie tych samych czynności otrzymują jednocześnie bardzo tani rachunek oraz pakiet dodatkowych profitów.

Obecnie Konto 360° stanowi jedną z najlepszych ofert na rynku, pozwalającą w dość prosty sposób uniknąć najważniejszych opłat, a przy tym łączącą się z wieloma ciekawymi usługami pobocznymi, takimi jak produkty oszczędnościowe czy ubezpieczenia. Najnowsza promocja sprawia, że propozycja Banku Millennium staje się jeszcze atrakcyjniejsza.

Z ostatniej chwili

 • 7.12.2018 15:52

  W promocji EnveloBanku możesz zyskać nawet 100 zł za zrealizowanie 10 płatności kartą w Internecie. Najbardziej aktywnie zgarną dodatkowe dwie stówy.

 • 6.12.2018 13:27

  Kolejna okazja z Google Pay: za zakupy na min. 200 zł w e-sklepie Media Expert można otrzymać od 30 do 150 zł rabatu.

 • 5.12.2018 13:47

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie.

 • 3.12.2018 19:04

  Niższe koszty dot. karty kredytowej i niższe oprocentowanie zadłużenia, to korzyści jakie odniesiesz w promocji "Jedyna taka karta" banku Credit Agricole.

 • 3.12.2018 15:22

  200 zł premii - tyle można zgarnąć otwierając eKonto Standard w mBanku i zlecając na nie przelew swojego wynagrodzenia.

 • 3.12.2018 10:43

  Getin Bank po raz kolejny proponuje 3,5% na Koncie Oszczędnościowym przez 12 miesięcy dla kwot do 10 000 zł dla aktywnych.

 • 30.11.2018 14:41

  Kolejna szansa na 100 zł. Tym razem z Kontem Freemium od T-Mobile Usługi Bankowe. Premia do wykorzystania na Allegro.

 • 30.11.2018 13:09

  100 zł premii czeka na tych, którzy założą Konto Jakże Osobiste w Alior Banku i wywiążą się z prostych obowiązków - wpływy i 3 transakcje kartą.

 • 28.11.2018 17:08

  W czwartej edycji promocji iKonta Biznes w Alior Banku do zdoobycia jest nawet 1620 zł w gotówce oraz warta ponad 450 zł prenumerata Pulsu Biznesu.

 • 27.11.2018 15:51

  W promocji "Zgarnij prezent pod choinkę" Santander Bank Polska rozdaje nowym posiadaczom konta osobistego lub firmowego nawet 150 zł do wydania na Allegro,

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.