Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

100 zł do Neckermanna z Kontem Jakże Osobistym w Alior Banku

100 zł do Neckermanna z Kontem Jakże Osobistym w Alior Banku
Źródło: strona Alior Banku

Akcja „Podróże z Neckermann” organizowana jest przez Alior Bank i wymaga od Ciebie tylko jednego: założenia Konta Jakże Osobistego wraz z kartą debetową. Nie musisz przy tym wykonywać żadnych dodatkowych operacji na koncie czy z użyciem karty debetowej.

Warto jednak wiedzieć, że bon rabatowy o wartości 100 zł na wycieczkę z biura Neckermann dotyczy wyłącznie ofert, których koszt zaczyna się od 1500 zł. Jeżeli więc upatrzyłeś sobie wyjazd za niższą kwotę, to nie będziesz mógł skorzystać z bonu.

Promocja trwa od 19 sierpnia 2019 r. do momentu wyczerpania puli nagród. Niestety, bank nie podaje, ile nagród przewidzianych jest do rozdania, natomiast informacja o zakończeniu akcji pojawi się na tej stronie.

Krótki okres karencji, czyli promocja prawie dla każdego

Choć promocja dedykowana jest nowym klientom Alior Banku, to na szczęście dość łatwo spełnić to kryterium. Z oferty specjalnej możesz skorzystać, jeżeli w ciągu ostatnich 120 dni (czyli mniej więcej 4 miesięcy, liczonych od daty zawarcia umowy o Konto Jakże Osobiste), nie posiadałeś w tej instytucji jakiegokolwiek rachunku osobistego.

Akcja skierowana jest wyłącznie do klientów pełnoletnich. Co prawda w regulaminie nie wspomina się o tym wprost, jednak Konto Jakże Osobiste mogą otworzyć tylko osoby, które ukończyły 18 lat.

3 kroki do zdobycia 100 zł

Jak już wspominaliśmy, w tej promocji nie obowiązują sztywne terminy wykonywania kolejnych kroków, ponieważ jednak nie wiadomo, kiedy wyczerpie się pula nagród, nie warto zwlekać ze spełnieniem warunków akcji.

Te zaś przedstawiają się następująco:

Krok 1
Krok 1

Złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową za pośrednictwem tej strony internetowej (możesz to również zrobić w oddziale/placówce partnerskiej lub telefonicznie).

Krok 2
Krok 2

Podpisz umowę o oba produkty.

Krok 3
Krok 3

Podaj swój adres e-mailowy, na który ma być przesłana nagroda (np. we wniosku o konto).

Nagroda
Nagroda

Nagroda w postaci kodu rabatowego o wartości 100 zł zostanie przekazana na Twój adres e-mail w ciągu 14 dni od momentu spełnienia przez Ciebie warunków promocji.

I to wszystko! Pamiętaj tylko, że nie powinieneś zrezygnować z Konta Jakże Osobistego i karty do niego przed otrzymaniem nagrody. 

Jak wykorzystać 100 zł do Neckermanna?

Elektroniczny bon o wartości 100 zł możesz użyć przy każdej ofercie polskich i niemieckich katalogów „Lotniczych” i „Auto” biura Neckermann, pod warunkiem, że całkowita suma zamówienia wynosić będzie min. 1500 zł. Liczą się płatności realizowane zarówno w stacjonarnych oddziałach biura, jak i podczas opłacania wycieczki przez Internet – pokaż swój bon w polu „informacje dodatkowe” podczas składania zamówienia oraz podczas rezerwacji telefonicznej i hasło "Wakacje z Neckermann i Alior Bankiem".

Możesz zdobyć tylko jedną nagrodę. Jest ona zwolniona z opodatkowania.

Konto Jakże Osobiste w sam raz na zagraniczną wycieczkę (i nie tylko) 

Należy uczciwie przyznać, że sztandarowy rachunek osobisty Alior Banku jest naprawdę dobrą propozycją dla osób, które wybierają za granicę, a to ze względu na możliwość indywidualnego doboru darmowych usług powiązanych z kontem. Usługi te nazywane są „korzyściami”, zaś kilka z nich dedykowanych jest wprost podróżnikom.

Mowa przede wszystkim o korzyści oferującej korzystne przewalutowania po kursie Mastercard, bez naliczania prowizji banku za transakcje bezgotówkowe kartą w obcych walutach. Taka opcja pozwala zaoszczędzić na zagranicznych wojażach, podczas których często posługujemy się kartą, nawet setki złotych! Co więcej, zasada ta obowiązuje w przypadku niemal wszystkich walut na świecie, a nie tylko dla najpopularniejszych, jak euro, dolar czy funt.

Do tego dochodzą korzyści gwarantujące bezpłatne wypłaty z bankomatów zagranicznych lub ubezpieczenie w podróży. Jeżeli zaś wybierasz się na wycieczkę po Polsce, być może zainteresuje Cię korzyść z darmowymi bankomatami krajowymi (pamiętaj, że bank nie pobiera prowizji tylko za dwie pierwsze korzyści, każda kolejna usługa to koszt już 3,50 zł).

Choć formalnie Konto Jakże Osobiste do szczególnie tanich nie należy, można uczynić je zupełnie bezpłatnym, spełniając kilka warunków: 

Jak widzisz, koszt prowadzenia rachunku to aż 10 zł miesięcznie. Prowizji tej unikniesz, jeżeli masz mniej niż 26 lat lub na Twoje nowo otwarte konto będzie co miesiąc wpływało min. 1500 zł (uwaga! w postaci pojedynczej transakcji, nie liczą się sumy). Opłata za kartę nie zostanie z kolei naliczona, jeżeli wykonasz w każdym miesiącu transakcje bezgotówkowe „plastikiem” łącznie na min. 300 zł.

Pod względem opłat Konto Jakże Osobiste plasuje się w rynkowej średniej. Jego dużym atutem są właśnie wspomniane korzyści, które możesz dobierać według Twoich potrzeb.

100 zł na wycieczkę z Neckermannem

Jeżeli planujesz jesienny bądź zimowy urlop, ta oferta będzie dla Ciebie jak znalazł. Nie musisz spełniać żadnych dodatkowych warunków, aby otrzymać 100-złotowy bon do wykorzystania przy opłacaniu wycieczki z oferty biura Neckermann – wystarczy tylko, że otworzysz Konto Jakże Osobiste z kartą debetową.

Samo konto dobrze sprawdzi się w podróży, zarówno zagranicznej, jak i po Polsce. Pamiętaj jedynie, żeby dobrać odpowiednie dla Ciebie korzyści, które zniwelują niepotrzebne koszty (przewalutowania czy wypłaty z bankomatów), i że pula nagród jest ograniczona.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Podróże z Neckermann”

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.