Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

100 zł dla nastolatka za Konto Jakie Chcę dla młodych w Santander Bank Polska

100 zł dla nastolatka za Konto Jakie Chcę dla młodych w Santander Bank Polska
Źródło: najlepszekonto.pl

Promocja "100 zł na start” trwa do 31 lipca 2022 r. Jej organizatorem jest Santander Bank Polska i jak przekonasz się za chwilę, bank nie wymaga wiele, by mógł przekazać nagrodę. Ważne, byś zmieścił się w grupie tysiąca osób, które jako pierwsze zarejestrują swój udział w promocji, gdyż tylko tyle premii zostanie rozdanych w tej akcji.

Nagrodą jest 100 zł w gotówce, przy czym bonus trafi nie na Twoje konto, a na rachunek Twojego dziecka. Jeśli jednak chcesz, możesz otworzyć Konto Jakie Chcę dla młodych dla większej liczby swoich pociech, o ile spełniają one kryterium wiekowe (czyli mieszczą się w przedziale od 13. do 17. roku życia).

Czy ta promocja jest dla Ciebie?

Tak, jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych, masz konto osobiste w Santanderze i usługi Santander internet oraz posiadasz dziecko w wieku 13-17 lat, które nie ma i nie miało wcześniej rachunku w tym banku.

Regulamin wymaga, byś korzystał z Elektronicznego Kanału Kontaktu (EKK) lub wybrał tę formę kontaktu najpóźniej w dniu rejestracji do tej promocji. Musisz też mieć wyrażone zgody na przetwarzanie danych osobowych i kontakt telefoniczny w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Nie współpracujesz jeszcze z Santanderem? Nic straconego, a w zasadzie nawet lepiej dla Ciebie, gdyż zakładając Konto Jakie Chcę dla siebie, możesz zyskać nawet kilkaset złotych dzięki kumulacji promocji.

Co musisz zrobić, aby otrzymać bonus

Tak naprawdę warunki, które Ty i Twoje dziecko musicie spełnić, są banalnie proste:

Krok 1
Krok 1

Do 31 lipca 2022 r. otwórz Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska, by dać sobie szansę na zdobycie atrakcyjnych bonusów w ramach promocji. Jeśli już jesteś klientem Santandera, od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

Krok 2
Krok 2

Także do 31 lipca 2022 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród):

  • otwórz w Santander online konto osobiste z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej dla swojej niepełnoletniej pociechy. W tym celu po zalogowaniu się do Santander internet wejdź w zakładkę Konto dla dziecka, wypełnij wniosek i zaakceptuj umowę online;
  • wyraź zgodę na kontakt z nastolatkiem drogą elektroniczną lub telefonicznie w celach marketingowych;
  • wypełnij formularz rejestracji udziału w promocji i zaakceptuj jej regulamin.
Krok 3
Krok 3

Następnie do 14 sierpnia 2022 r. Twoje dziecko musi wykonać dwie proste czynności:

  • przynajmniej raz zalogować się do aplikacji Santander mobile własnym loginem i hasłem,
  • wykonać choć 1 transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem.

Nagroda
Nagroda

100 zł premii trafi na konto nastolatka najpóźniej 31 sierpnia 2022 r.

Zwróć na to uwagę

Transakcja Blikiem musi zostać zrealizowana z użyciem kodu Blik, czeku Blik lub płatności zbliżeniowej.

Regulamin nie stawia ograniczeń co do miejsca wykonania przez nastolatka płatności bezgotówkowej.

Do momentu wypłaty nagrody nie możesz odwołać żadnej ze zgód marketingowych, zmienić formy otrzymywania komunikatów od banku ani wypowiedzieć umowy o konto dla nastolatka.

Otrzymany przez Ciebie bonus nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się martwić rozliczeniami z urzędem skarbowym.

Co warto wiedzieć o Koncie Jakie Chcę dla młodych w Santanderze?

Konto Jakie Chcę w Santanderze to obecnie jeden z ciekawszych rachunków na rynku. Jego prowadzenie jest bezwarunkowo darmowe.

Nastolatek może korzystać z nowoczesnej bankowości internetowej i mobilnej, płacić telefonem przez Google Pay i Apple Pay bądź zegarkiem przez Garmin Pay albo Fitbit Pay.

Warto skorzystać!

Z tej promocji po prostu warto skorzystać. Otwarcie darmowego Konta Jakie Chcę dla młodych i wykonanie przez nastolatka 1 transakcji kartą lub Blikiem na dowolną kwotę wystarczy, by Twoje dziecko zdobyło 100 zł premii. Dodatkowo sięgnięcie po nią może być okazją do rozmowy z dzieckiem o finansach, praktycznej nauki korzystania z nowoczesnej bankowości. O tym, dlaczego warto to zrobić, pisaliśmy w tekście "5 powodów, by założyć dziecku konto w banku".

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w promocji, musisz się jednak pospieszyć. Liczba dostępnych premii wynosi tylko 1000, a łatwość, z jaką można je zdobyć, każe przypuszczać, że cała akcja może się zakończyć przed czasem 😀

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "100 zł na start"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.