Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

100 zł premii za regularne inwestowanie z doradztwem inwestycyjnym w Banku Millennium

100 zł premii za regularne inwestowanie z doradztwem inwestycyjnym w Banku Millennium
Źródło: najlepszekonto.pl

Nie ma co ukrywać – kupno jednostek funduszy inwestycyjnych nie zawsze musi się wiązać z osiągnięciem zysku. Ryzyko, że stracisz część pieniędzy, można ograniczyć poprzez regularne inwestowanie – raz kupisz taniej, raz drożej i w rezultacie szanse na zysk znacząco rosną. Dla początkujących inwestorów dużą pomocą są też usługi doradztwa inwestycyjnego, które pozwalają wybrać opcję dopasowaną do indywidualnych preferencji (skłonność do ryzyka, długość okresu inwestycji).

Kto i do kiedy może inwestować z premią?

W promocji „100 zł na start z usługą doradztwa inwestycyjnego” przygotowanej przez Bank Millennium warunkiem zdobycia 100 zł premii jest właśnie skorzystanie z bezpłatnej usługi doradztwa inwestycyjnego i zrealizowanie przynajmniej 3 cyklicznych zakupów PIM (Planu Inwestycyjnego Millennium).

Akcja trwa do 12 lipca 2022 r. lub do momentu otwarcia w jej ramach 1000 PIM. Mogą w niej wziąć udział osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które mają zawartą z Bankiem Millennium umowę ramową o świadczenie usług finansowych oraz ważną i obowiązującą od 4 grudnia 2021 r. ankietę inwestycyjną. Wymagane jest też konto osobiste (np. Konto Millennium 360°), z którego będzie opłacone zlecenie pierwszego nabycia PIM.

Dodatkowo istotne jest, by 12 czerwca 2022 r. nie posiadać otwartego rejestru PIM z doradztwem.

Jak zdobyć 100 zł?

Wszystkie niezbędne działania możesz zrealizować bez wychodzenia z domu.

Krok 1
Krok 1

Do 12 lipca 2022 r. (pamiętaj o ograniczonej liczbie uczestników akcji) zaloguj się do Millenetu lub aplikacji mobilnej, po czym złóż dyspozycję pierwszego nabycia PIM z doradztwem na kwotę min. 200 zł.

Krok 2
Krok 2

Realizując pierwszą wpłatę na PIM, ustaw zlecenie stałe na kolejne transakcje na kwotę min. 200 zł. i nie odwołuj go przynamniej przez kolejne dwa miesiące liczone od dnia zlecenia pierwszego nabycia.

Informacja
Informacja

W terminie 14 dni od spełnienia powyższych warunków bank poinformuje Cię za pośrednictwem Millenetu lub w swojej aplikacji mobilnej o zakwalifikowaniu Cię do promocji.

Pamiętaj, by w dniu realizacji zlecenia stałego zapewnione były środki na rachunku osobistym. W sumie do 12 września 2022 r. muszą zostać zrealizowane min. 3 transakcje nabycia jednostek funduszy inwestycyjnych, każdorazowo na min. 200 zł (pierwsza + dwie kolejne).

Nagroda
Nagroda

Premię 100 zł otrzymasz do 30 września 2022 r. na swoje konto osobiste w Banku Millennium.

To trzeba wiedzieć

Za otwarcie PIM, jego prowadzenie i kolejne wpłaty bank nie pobiera żadnych opłat. Darmowa jest także usługa doradztwa inwestycyjnego.

Do chwili otrzymania nagrody nie możesz dokonać odkupienia jednostek nabytych w ramach PIM.

Warunkiem otrzymania premii jest posiadanie przez Ciebie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, z którego opłaciłeś zlecenie pierwszego nabycia PIM, przez cały okres trwania promocji.

Otwarcie kilku Programów Inwestycyjnych Millennium z doradztwem jest dozwolone, ale niestety możesz otrzymać tylko jedną nagrodę.

Premia zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Bogactwo promocji w Banku Millennium

To nie jedyna promocyjna oferta banku. Sprawdź też pozostałe:

Inwestuj regularnie i zyskaj 100 zł

Choć tradycyjne produkty oszczędnościowe powoli wracają do łask, to rynek funduszy inwestycyjnych i akcji wciąż cieszy się zainteresowaniem. Inwestycje mogą Ci przynieść wyższy zysk, ale musisz pamiętać o ryzyku straty mniejszej czy większej części kapitału.

Propozycję Banku Millennium uważamy za interesującą, gdyż uczestnik promocji może skorzystać z sugestii w ramach darmowego doradztwa inwestycyjnego. Z kolei 100 zł premii to dobra motywacja do regularnego inwestowania, która daje szansę na osiągnięcie satysfakcjonujących zysków w warunkach rekordowo wysokiej inflacji.

To nasza ocena. Decyzja – jak zawsze – należy do Ciebie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „100 zł na start z usługą doradztwa inwestycyjnego”

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.